Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lutego 2007, o 09:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sierpnia 2006, o 11:00
Posty: 612
Lokalizacja: Z deptaq
Płeć: Mężczyzna
No i moje pytanie do odbiorców muzycznych dźwięków , tych mniej jak i bardziej wymagających.
1-Czy ma jakieś znaczenie dla was z czego dany DJ/Wodzirej/Grajek/itd.. gra ?

2-No i czy dla kogoś ważniejsza jest jakość dźwięku , czy tylko prosty odbiór muzyczny (po prostu coś leci , jest głośno i jakość nie ma znaczenia bo jeszcze idzie to słuchać) chodzi mi wyłącznie o nagłośnienie.

I moje pytanie do ludzi tworzących lub grających muzyke nie tylko oczywiście techniczną, jakie dla was ma znaczenie jakość dźwięku?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lutego 2007, o 09:39 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 marca 2006, o 12:48
Posty: 13854
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
stardust napisał(a):
1-Czy ma jakieś znaczenie dla was z czego dany DJ/Wodzirej/Grajek/itd.. gra ?

lepszy klimacik jest jak widze jakieś "sprzęty", a nie tylko kompa

stardust napisał(a):
2-No i czy dla kogoś ważniejsza jest jakość dźwięku , czy tylko prosty odbiór muzyczny (po prostu coś leci , jest głośno i jakość nie ma znaczenia bo jeszcze idzie to słuchać) chodzi mi wyłącznie o nagłośnienie.

dla mnie jakość ma znaczenie :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lutego 2007, o 12:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sierpnia 2006, o 21:51
Posty: 2347
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Kobieta
drosik napisał(a):
lepszy klimacik jest jak widze jakieś "sprzęty", a nie tylko kompa

jestem tego samego zdania... głównie jesli jest to wodzirej/grajek gdyż widac ile w to wkłada swojej pracy, a kompa zawsze mozna samemu przyniesc, podlaczyc i zrobic impreze ;) jesli chodzi o dj'a to wiadomo ze koniecznie musza byc gramofony, mixer i co tam jeszcze potrzebne :D

stardust napisał(a):
chodzi mi wyłącznie o nagłośnienie.

bardzo ważna sprawa... jesli dj jest dobry a naglosnienie lipne, to i tak wszystko odbije sie na grającym... takze jakość odtwarzania musi byc...
stardust napisał(a):
jest głośno

za głosno tez niemoze byc, bo czesto slychac "charczenie" ;) no jedynie ze sprzet jest bardzo git :) :P

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 lutego 2007, o 18:23 
Offline

Dołączył(a): 2 lutego 2007, o 23:29
Posty: 52
Lokalizacja: z kątowni:)
Płeć: Kobieta
1 - nie
2 - ma znaczenie


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 lutego 2007, o 15:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 maja 2006, o 13:04
Posty: 275
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Ja tam z technicznej muzy słucham tylko (chyba?) starego U96 ("Das Boot", "Replugged", no i jeszcze "Club Bizarre" się łapie), ale nie wiem pod jaki nurt podpiąłby to stardust, zwłaszcza, że trzeci album jest inny niż wcześniejsze - może to już inny gatunek "techniki"... no i jeszcze wspomne tylko norweski Panzer AG, niemiecki Atomtrakt i dzwięki z klimatu Industrial/EBM/Goth, ale chyba nie są to TE klimaty...

_________________
"Każdego dnia, raz dziennie,dawaj sobie prezent. Nie planuj tego. Nie czekaj. Niech się zdarzy. To może być nowa koszula,drzemka w fotelu, albo... dwie filiżanki dobrej, gorącej, czarnej kawy. Takiej jak ta."
Special agent of FBI, Dale Cooper


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 marca 2007, o 19:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sierpnia 2006, o 11:00
Posty: 612
Lokalizacja: Z deptaq
Płeć: Mężczyzna
DunkelWald napisał(a):
Ja tam z technicznej muzy słucham tylko (chyba?) starego U96 ("Das Boot", "Replugged", no i jeszcze "Club Bizarre" się łapie), ale nie wiem pod jaki nurt podpiąłby to stardust, zwłaszcza, że trzeci album jest inny niż wcześniejsze - może to już inny gatunek "techniki"... no i jeszcze wspomne tylko norweski Panzer AG, niemiecki Atomtrakt i dzwięki z klimatu Industrial/EBM/Goth, ale chyba nie są to TE klimaty...

Wiesz o U96 nie ma nawet co komentować , bo to są klasyki :-D a z pozostała częścią chyba nie miałem styczności , ale pewności nie mam , musze poszperać w google no chyba że masz jakieś gotowce linki :wink:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 maja 2007, o 11:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sierpnia 2006, o 11:00
Posty: 612
Lokalizacja: Z deptaq
Płeć: Mężczyzna
Dobra... odświeżam temat , narazie zapodam filmik (mój upload)
Odnośnie oprogramowania 'Traktor' na którym pogrywa śmietanka światowej sceny technicznej , oczywiście ci którzy porzucili 'Vinyl i CD' i przerzucili się na Laptopa podpinając pod niego kontrolery MIDI oraz Mixery

Traktor dj's demo video

http://www.youtube.com/watch?v=R4JOSOpbYEw

Na dniach zapodam kilka ciekawostek z targów muzycznych i trochę nowinek :-D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 sierpnia 2007, o 09:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sierpnia 2006, o 11:00
Posty: 612
Lokalizacja: Z deptaq
Płeć: Mężczyzna
Kilka ciekawostek :wink:

"Tesla Coil Music"

http://www.youtube.com/watch?v=BiUlqecQKUo

http://www.youtube.com/watch?v=3ff_AXVlo9U

http://www.youtube.com/watch?v=cOkTrqTd0hw


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.