Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 144 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Czy jesteśmy sami we wszechświecie ????
PostNapisane: 10 sierpnia 2011, o 09:28 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 września 2010, o 15:09
Posty: 883
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Chciałbym rozpocząć nowy wątek, bo temat jest godny uwagi i nie jednego ten temat zainteresuje.
Na początek wklejam film, który powstał całkiem nie dawno, bo w tym samym czasie, kiedy Japonię dotknęła wielka tragedia, jaką było trzęsienie ziemi i wielkie Tsunami które spustoszyło ten kraj.
Czy jest to dziwny zbieg okoliczności, czy te sprawy są bardzo ze sobą powiązane ?
Czy obcy są naszymi przyjaciółmi i próbują nam pomóc w przetrwaniu, czy wręcz przeciwnie?.
Coraz częściej się słyszy w mediach w Internecie doniesienia o niezidentyfikowanych obiektach latających, choć słychać o nich było odkąd człowiek istnieje, począwszy od czasów starożytnych po dzień dzisiejszy.
Jednak ma się wrażenie, że w ówczesnych czasach Nasi szarzy przyjaciele nie mają już zamiaru się kamuflować i latają sobie po naszym niebie jak chcę i gdzie chcą.
A może to my nie jesteśmy tym pierwszym ogniwem? ,może to oni nas stworzyli czy też udoskonalili nasze DNA i przyśpieszyli nasz rozwój techniczny i intelektualny ?
Chciałbym poznać Wasze zdanie na ten temat.




i film który jest uchwycony przez jedną z kamer przemysłowych (może próbują naprawić coś, co my próbujemy zepsuć i doprowadzić do zagłady ludzkości?)




jeśli Was interesuje ten temat będę wklejał dalej ;)

-- 10 sie 2011, o 10:45 --


_________________
Nie staraj się zostać człowiekiem sukcesu, lecz człowiekiem wartościowym. Albert Einstein


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy jesteśmy sami we wszechświecie ????
PostNapisane: 10 sierpnia 2011, o 18:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 czerwca 2007, o 22:03
Posty: 1213
Płeć: Mężczyzna
Nie wierzę w obecność obcych na naszej planecie ;)

Polecam serie filmów dokumentalnych "Wszechświat wg Stephena Hawkinga", co jakiś czas są powtarzane na kanale Discovery Science. Hawking (światowy autorytet kosmologii) porusza w jednym z odcinków temat obcych, jego teorie są bardzo logiczne.

Ciekawe jest to, że przypadki kiedy ludzie rzekomo mieli spotkanie z obcymi znacznie nasiliły się po użyciu pierwszej bomby atomowej. Tą informację również usłyszałem na Discovery, ale w jakim programie to nie pamiętam.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy jesteśmy sami we wszechświecie ????
PostNapisane: 10 sierpnia 2011, o 18:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 sierpnia 2006, o 20:04
Posty: 987
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Kobieta
[quote="Slay"]Nie wierzę w obecność obcych na naszej planecie ;)

a ja wierzę, jak się dobrze rozejrzeć to wokół sami obcy :570: :D :D

_________________
umaluj usta bo nigdy nic nie wiadomo...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy jesteśmy sami we wszechświecie ????
PostNapisane: 10 sierpnia 2011, o 19:07 
A ja jestem wręcz przekonany, że istnieją inne cywilizacje. Trzeba by być wieeelkim egoistą, żeby myśleć, że jesteśmy sami w tym nieskończonym wszechświecie ;)


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Czy jesteśmy sami we wszechświecie ????
PostNapisane: 10 sierpnia 2011, o 19:51 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 września 2010, o 15:09
Posty: 883
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Slay napisał(a):
Nie wierzę w obecność obcych na naszej planecie ;)
Polecam serie filmów dokumentalnych "Wszechświat wg Stephena Hawkinga", co jakiś czas są powtarzane na kanale Discovery Science. Hawking (światowy autorytet kosmologii) porusza w jednym z odcinków temat obcych, jego teorie są bardzo logiczne.

Ciekawe jest to, że przypadki kiedy ludzie rzekomo mieli spotkanie z obcymi znacznie nasiliły się po użyciu pierwszej bomby atomowej. Tą informację również usłyszałem na Discovery, ale w jakim programie to nie pamiętam.


Stephen Hawking to z całą pewnością niepodważalny autorytet na skalę światową , jednak i On może się mylić swoich przypuszczeniach.
Z całą pewnością na drugim filmie to nie japońscy samuraje walczący z dymem, na nakręconym filmie dzieje się naprawdę coś dziwnego i z całą pewnością nie są to efekty specjalnego filmy Stevena Spielberga. Jak wytłumaczysz te wszystkie poruszające się z niewiarygodną prędkością świecące obiekty?
Kuliste świecące kropeczki poruszają się w zorganizowanym kierunku, w pewnym momencie jest ich ok. dwadzieścia, zachowują się tak , jakby jedne stały na czatach a inne
coś zabierały lub porządkowały.
Filmów na YUTUB-ie dokumentujących niezidentyfikowane obiekty latające jest mnóstwo, jedna prawdziwe inne sfingowane, ale nie można twierdzić jednoznacznie ,że nie ma ich wśród nas.
Masz rację że obserwacje i spotkania nasiliły się z chwilą wynalezienia broni nuklearnej, może nie bez kozery ? przecież taką bronią możemy zniszczyć naszą ziemię i całą ludzkość.
Na potwierdzenie tego wklejam link z odtajnionych akt i z zeznań amerykańskich emerytowanych oficerów, którzy brali bezpośredni udział w różnych testach związanych z tą bronią.
http://www.infra.org.pl/fenomen-ufo/ufo ... oniesienia
I jeszcze jeden , nie wiem czy nie ciekawszy ? http://infra.org.pl/fenomen-ufo/ufo-a-w ... ne-x-files

Dodatkowo wklejam kilka amatorskich filmów które, według mnie są autentyczne.
na pierwszym filmie jest zarejestrowany pościg wojskowych sił powietrznych za UFO, który chowa się w głębinach morza


dzień ślubu KamiLI I Wiliama i przypadkowe nagranie całkiem profesjonalną kamerą


ponownie Londyn i nagrania turystów

_________________
Nie staraj się zostać człowiekiem sukcesu, lecz człowiekiem wartościowym. Albert Einstein


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy jesteśmy sami we wszechświecie ????
PostNapisane: 10 sierpnia 2011, o 20:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 czerwca 2007, o 22:03
Posty: 1213
Płeć: Mężczyzna
Sebek36 napisał(a):
Z całą pewnością na drugim filmie to nie japońscy samuraje walczący z dymem, na nakręconym filmie dzieje się naprawdę coś dziwnego i z całą pewnością nie są to efekty specjalnego filmy Stevena Spielberga. Jak wytłumaczysz te wszystkie poruszające się z niewiarygodną prędkością świecące obiekty?


Tłumaczeniem takich zjawisk niech lepiej zajmują się mądrzejsi niż ja :wink:

Sebek36 napisał(a):
Filmów na YUTUB-ie dokumentujących niezidentyfikowane obiekty latające jest mnóstwo, jedna prawdziwe inne sfingowane, ale nie można twierdzić jednoznacznie ,że nie ma ich wśród nas.


Jakoś wszystkie te filmy są niewyraźne, nakręcone słabym sprzętem i pozostawiają wiele dla wyobraźni..

Ja pozostanę przy przekonaniu że obcych na ziemi nie ma, no chyba że naprawdę zobaczę wiarygodne dowody albo sam spotkam obcego, to może zmienię zdanie ;)

Jestem pewien że gdzieś są, przyjmuję teorię mojego mistrza - SH, ale mieszkają daleko stąd.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy jesteśmy sami we wszechświecie ????
PostNapisane: 10 sierpnia 2011, o 20:31 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 6 grudnia 2006, o 13:41
Posty: 14824
Lokalizacja: W-wa.
Płeć: Mężczyzna
Panowie zapewne obce cywilizacje są, nie można temu zaprzeczyć tak samo jak istnieniu Boga. Jedni wierzą inni nie :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy jesteśmy sami we wszechświecie ????
PostNapisane: 10 sierpnia 2011, o 21:02 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 września 2010, o 15:09
Posty: 883
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Darek napisał(a):
Panowie zapewne obce cywilizacje są, nie można temu zaprzeczyć tak samo jak istnieniu Boga. Jedni wierzą inni nie :D


I to miał być dla mnie drugi argument dla slay-a tzn: "jeśli nie zobaczę , to nie uwierzę" a w Boga i kościół wierzysz?
przecież stary i nowy testament napisali ludzie już po śmierci Jezusa.


Dodałbym tu dość śmiałą teorię, choć kontrowersyjną i odważną (bo mogą mnie zlinczować) a może Jezus został wysłany przez obcą, lepiej rozwiniętą cywilizację aby trochę oświecił ludzkość by zapanował porządek i spokój :?: CZY TO JEST NIE MOŻLIWE ???




Może powinienem w to miejsce dodać ten film

_________________
Nie staraj się zostać człowiekiem sukcesu, lecz człowiekiem wartościowym. Albert Einstein


Ostatnio edytowano 10 sierpnia 2011, o 21:11 przez Sebek36, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy jesteśmy sami we wszechświecie ????
PostNapisane: 10 sierpnia 2011, o 21:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lutego 2008, o 18:55
Posty: 2475
Lokalizacja: Gardeja / Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Slay napisał(a):
Jestem pewien że gdzieś są, przyjmuję teorię mojego mistrza - SH, ale mieszkają daleko stąd.


Ja dorzucę słowa geniusza równie ponadczasowego jak pan Hawking,

Cytuj:
Jedynym dowodem na to, że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja, jest to, że się z nami nie kontaktują.

_________________
Od chwili tej aż do końca świata,w pamięci ludzkiej będziemy żyć: my, wybrańców garść, kompania braci.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy jesteśmy sami we wszechświecie ????
PostNapisane: 10 sierpnia 2011, o 21:10 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 6 grudnia 2006, o 13:41
Posty: 14824
Lokalizacja: W-wa.
Płeć: Mężczyzna
Sebek36 napisał(a):
I to miał być dla mnie drugi argument dla slay-a tzn: "jeśli nie zobaczę , to nie uwierzę" a w Boga i kościół wierzysz?


A co ma kościół do Boga? :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy jesteśmy sami we wszechświecie ????
PostNapisane: 10 sierpnia 2011, o 21:20 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 września 2010, o 15:09
Posty: 883
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Darek napisał(a):
Sebek36 napisał(a):
I to miał być dla mnie drugi argument dla slay-a tzn: "jeśli nie zobaczę , to nie uwierzę" a w Boga i kościół wierzysz?


A co ma kościół do Boga? :D


Odważę się i napiszę: kościół jest jak jedna wielka firma komercyjna, która jak każda firma potrzebuje pieniędzy.
a wiara? trzeba w coś wierzyć choćby i w Boga :idea:

_________________
Nie staraj się zostać człowiekiem sukcesu, lecz człowiekiem wartościowym. Albert Einstein


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy jesteśmy sami we wszechświecie ????
PostNapisane: 10 sierpnia 2011, o 21:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 czerwca 2007, o 22:03
Posty: 1213
Płeć: Mężczyzna
Sebek36 napisał(a):
I to miał być dla mnie drugi argument dla slay-a tzn: "jeśli nie zobaczę , to nie uwierzę" a w Boga i kościół wierzysz?


Masz chyba problem z zrozumieniem prostych wypowiedzi...

Ja wierze że w kosmosie jest życie gdzieś jeszcze oprócz ziemi, to wręcz pewne. Nie wierze że obcy odwiedzili ziemię. Na filmach z YT nie widzę nic ciekawego.. jeden z tych które wkleiłeś (ten z Londynu) jest wyjątkowo słabo sfabrykowany. Gdybyś znał podstawowe techniki montażu i obróbki materiału Video to niektóre z tych filmów sam byś potrafił wytłumaczyć.

O religii i Bogu podyskutujesz w innym popularnym wątku na forum.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy jesteśmy sami we wszechświecie ????
PostNapisane: 10 sierpnia 2011, o 21:35 
Byłoby czystą głupotą i ignorancją wnioskować, że w tak wielkim wszechświecie jesteśmy jedyną inteligentną rasą...Fakt istnienia innej cywilizacji, jest wręcz pewnikiem !!! Natomiast zupełnie innym aspektem jest już fakt, braku ich chęci do obcowania z nami. Nietrudno też przychodzi mi zrozumienie tego i mam na to swoją teorię. Udowodniono już, że małpę można nauczyć bardzo wielu rzeczy...między innymi, języka migowego. Tyle tylko, że nikogo z ludzi za bardzo to nie pociąga, ponieważ małpa sama w sobie, jest dla nas ludzi - znanym gatunkiem o określonych cechach fizycznych, biologicznych i umysłowych. Generalnie nie jest dla człowieka partnerem ! :)
Analogicznie rzecz biorąc jest dokładnie tak i adekwatnie z obcą cywilizacją i nami ludźmi.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Czy jesteśmy sami we wszechświecie ????
PostNapisane: 10 sierpnia 2011, o 21:40 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 września 2010, o 15:09
Posty: 883
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Slay napisał(a):
Masz chyba problem z zrozumieniem prostych wypowiedzi...

Ja wierze że w kosmosie jest życie gdzieś jeszcze oprócz ziemi, to wręcz pewne. Nie wierze że obcy odwiedzili ziemię. Na filmach z YT nie widzę nic ciekawego.. jeden z tych które wkleiłeś (ten z Londynu) jest wyjątkowo słabo sfabrykowany. Gdybyś znał podstawowe techniki montażu i obróbki materiału Video to niektóre z tych filmów sam byś potrafił wytłumaczyć.



doskonale Cię zrozumiałem Slay, jesteś tego samego zdania co Twój mistrz, Ja również go bardzo cenię czytam i oglądam ale, nie wykluczam że SH się myli to tylko jego teza

Slay napisał(a):
jeden z tych które wkleiłeś (ten z Londynu) jest wyjątkowo słabo sfabrykowany


nie wziąłeś pod uwagę, że ta cywilizacja może przemierzać lata świetlne w kilka(naszych ziemskich godzin) i że, nasz rok na ziemi, to dla nich może być minuta ziemska? więc się mogą świetnie kamuflować.
Powoli znani uczeni tego świata wycofują się nawet z podstawowych praw fizyki których Nas uczono i uczą nadal, niektórzy idą dalej i twierdzą, iż nasze prawa fizyki panują tylko do granicy naszej stratosfery, po przekroczeniu jej kosmos rządzi się swoimi innymi nieco prawami fizyki a my go dopiero poznajemy ;)

_________________
Nie staraj się zostać człowiekiem sukcesu, lecz człowiekiem wartościowym. Albert Einstein


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy jesteśmy sami we wszechświecie ????
PostNapisane: 10 sierpnia 2011, o 22:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 czerwca 2007, o 22:03
Posty: 1213
Płeć: Mężczyzna
Sebek36 napisał(a):
niektórzy idą dalej i twierdzą, iż nasze prawa fizyki panują tylko do granicy naszej stratosfery, po przekroczeniu jej kosmos rządzi się swoimi innymi nieco prawami fizyki a my go dopiero poznajemy ;)


To dopiero sensacja.. a mógłbyś podać jakieś źródło takiego twierdzenia???

Ludzie byli na księżycu, który jest poza naszą stratosferą i jakoś nie zmieniło to naszej fizyki.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 144 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.