Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

„Czy użytkownik Budslavsky powinien opuścić forum ?”
1. tak 9%  9%  [ 11 ]
1. tak 9%  9%  [ 11 ]
2. nie 41%  41%  [ 49 ]
2. nie 41%  41%  [ 49 ]
Liczba głosów : 120
Autor Wiadomość
 Tytuł: Dylemat i ankieta
PostNapisane: 18 kwietnia 2012, o 21:43 
Przytoczona poniżej korespondencja powinna wyjaśnić powody tej ankiety.
drosik napisał(a):
Jurek,
Twój post o którym piszesz i tak był nie na temat, więc o co chodzi? Poza tym jak masz jakieś wątpliwości do działania moderatorów powinieneś użyć odpowiedniego przycisku przy danym poście. Bo to co robisz i sposób w jaki to robisz, to takie wg mnie opluwanie moderatorów publicznie, no chyba, że masz taką potrzebę opluwania to sorry i już się więcej nie odezwę.
Kurcze nie wiem co sie z Tobą porobiło, ciągle masz jakieś żale jakieś problemy i wyciągasz to na publiczne forum zamiast to załatwić na priv - nie mogę tego pojąć.

Wygadałem się i mi lżej. Możesz oczywiście totalnie olać tą wiadomość.
pozdrowionka i dużo zdrówka życzę.
Grzegorz


Budslavsky napisał(a):
Grzesiu,
Nie zamierzam lekceważyć Twojego listu. Przede wszystkim stanowczo nie zgadzam się z twoim określeniem, że „opluwam” moderatorów. Ich działania są publiczne, więc i podlegają pod publiczny osąd. Także krytyczny.
Zapewniam Cię, że nic nie mam osobiście ani do Ciebie, ani osobiście do żadnego z moderatorów. Oceniam ich publiczną działalność na forum i jestem przekonany, że swoje uwagi zgłaszam w trosce o jego dobro i poziom. Podobno tylko papież jest nieomylny, ale moderatorzy chyba nie mają takiego przywileju.
Piszesz, że nie wiesz, co się ze mną „porobiło”. Proszę, przypomnij sobie uwagi w moich postach, zaczynając już od tej pierwszej i wiele następnych „interwencji” (czasem uwzględnianych), i rozważ, czy to ja się zmieniłem, czy to forum się zmienia, i moim zdaniem raczej niekorzystnie.

Bardzo cenię istnienie forum, czemu daję dowód swoją tu ciągłą i aktywną obecnością. Widzę jednak, że moja obecność z „wywalaniem kawy na ławę” jest dużą zawadą dla Ciebie oraz moderatorów. Zresztą i innym użytkownikom, co już niejednokrotnie zgłaszali. Chyba jest tu potrzebna męska decyzja, co do mojej dalszej obecności na forum.
- Jako admin. masz władzę by usunąć moje konto natychmiast, ( razem z wszystkimi moimi tematami. )
- Jeśli obawiasz się, by taką decyzją nie przejść do historii :) , to możesz upublicznić naszą wymianę listów (przecież nie ma tu żadnych prywatnych tajemnic), oraz zamieścić ankietę: „Czy użytkownik Budslavsky powinien opuścić forum ?” (Tak – Nie)
Bez zastrzeżeń podporządkuję się większości formowego ludu.
(Czy ja mam to zamieścić?)

Dziękuję Ci za pozdrowienia i życzenia,
Przesyłam wzajemne
Jerzy


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Dylemat i ankieta
PostNapisane: 19 kwietnia 2012, o 07:09 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 marca 2007, o 15:13
Posty: 2653
Lokalizacja: 85% Røros 15% Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Jerzy, postawiłem na dwójkę, mimo że nie obiecujesz flaszki, a jak przyjadę za tydzień to mam nadzieję że uda nam się spotkać i pogadać, może w jakimś szerszym gronie? Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Dylemat i ankieta
PostNapisane: 19 kwietnia 2012, o 07:21 
Jeśli jest taka wola, to chętnie się spotkam i porozmawiamy.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Dylemat i ankieta
PostNapisane: 19 kwietnia 2012, o 08:48 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 6 grudnia 2006, o 13:41
Posty: 14824
Lokalizacja: W-wa.
Płeć: Mężczyzna
Ankieta jest tendencyjna, brakuje trzeciej opcji najistotniejszej :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Dylemat i ankieta
PostNapisane: 19 kwietnia 2012, o 21:13 
Darek napisał(a):
Ankieta jest tendencyjna, brakuje trzeciej opcji najistotniejszej :D
Więc zamiast się bawić w zagadki wypadalłby ujawnić ową trzecią opcję.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Dylemat i ankieta
PostNapisane: 19 kwietnia 2012, o 21:27 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 6 grudnia 2006, o 13:41
Posty: 14824
Lokalizacja: W-wa.
Płeć: Mężczyzna
Trzecia opcja to: nie mam zdania.
Ja nie wybrał bym na pewno pierwszej, nie jestem w stu procentach pewien drugiej, bo zagłosował bym nieprawdziwie jako, że uczucia miewam ambiwalentne.
A przy głosowaniu tajnym, można spokojnie być uczciwym :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Dylemat i ankieta
PostNapisane: 19 kwietnia 2012, o 22:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 maja 2011, o 16:45
Posty: 158
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Często nie pisze na forum, jednak przeglądam i przeglądam a co stwierdzam ?. Że pan Budslavsky jest dla mnie synonimem tego forum. To od pana się zaczęło czytanie tego forum, ponieważ wchodziłem tu tylko i wyłącznie dla wiedzy historycznej, dla wiadomości które się tu znajdują. Życzę jeszcze masy opowiastek, również z pana życia solidarnościowego, pozdrowienia.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Dylemat i ankieta
PostNapisane: 20 kwietnia 2012, o 08:20 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 6 grudnia 2006, o 13:41
Posty: 14824
Lokalizacja: W-wa.
Płeć: Mężczyzna
WST 1939 napisał(a):
Życzę jeszcze masy opowiastek, również z pana życia solidarnościowego, pozdrowienia.



O właśnie, pod tym się podpisuję i zagłosował bym na pkt. 2
Pod resztą występów skłonny bym był na pkt. 1

To jest dopiero dylemat.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Dylemat i ankieta
PostNapisane: 20 kwietnia 2012, o 09:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 marca 2012, o 11:11
Posty: 927
Płeć: Mężczyzna
Bezsensu ten temat
To już jest twoja sprawa ,czy chcesz opuścić forum, czy zostać.
Takie tematy zaśmiecają forum.

Budslavsky napisał(a):
Przytoczona poniżej korespondencja powinna wyjaśnić powody tej ankiety.
drosik napisał(a):
Jurek,
Twój post o którym piszesz i tak był nie na temat, więc o co chodzi? Poza tym jak


Ja bym tu stwierdził, że większość postów na forum, jest nie na temat !.

Lepiej pogadajcie sobie przy piwku i już

Dla mnie nie masz co odchodzić
Lepiej żeby użytkowników przybywało niż ubywało 8)
Też miałem tu konto, i kazałem kiedyś skasować :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dylemat i ankieta
PostNapisane: 20 kwietnia 2012, o 10:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 stycznia 2010, o 22:28
Posty: 964
Lokalizacja: 3 city
Płeć: Mężczyzna
Darek napisał(a):
Też miałem tu konto, i kazałem kiedyś skasować


Jednak wszedłeś 13 (piątek) marca jeszcze raz do tej samej rzeki która czasem zamienia się w ściek jadu, nienawiści i plugawych myśli a po czasie nurt się klaruje.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Dylemat i ankieta
PostNapisane: 21 kwietnia 2012, o 12:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sierpnia 2011, o 21:13
Posty: 872
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Kobieta
Bardzo cenię Pana wiedzę na temat Naszego miasta i dodam , iż chciałabym posiadać taką chociażby w 10% , ale uważam , iż to forum jest dla Wszystkich , którzy pragną wymieniać się swoimi poglądami nie tylko na tematy historyczne i stricte związane z miastem . Jednego pasjonuje sport , innego astronomia , zielarstwo itd. itp. , dlatego fajnie jest , że to miejsce zrzesza ludzi z Kwidzyna i okolic ( ba , nawet z dalszych zakątków Polski ) , którzy mogą powymieniać się swoimi spostrzeżeniami , czasami doradzić w różnych sprawach , pożartować i spędzić miło czas w sieci ...

P.S. Miłego popołudnia życzę Wszystkim , z którymi miałam okazję powymieniać się swoimi myślami :D

_________________
...czasem nie ma wyjścia - trzeba znosić siebie... :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dylemat i ankieta
PostNapisane: 25 kwietnia 2012, o 12:25 
Kropka napisał(a):
Bardzo cenię Pana wiedzę (itd………..), ale uważam , iż to forum jest dla Wszystkich , którzy pragną wymieniać się swoimi poglądami nie tylko na tematy historyczne i stricte związane z miastem . Jednego pasjonuje sport , innego astronomia , zielarstwo itd. itp. , dlatego fajnie jest , że to miejsce zrzesza ludzi z Kwidzyna i okolic ( ba , nawet z dalszych zakątków Polski ) , którzy mogą powymieniać się swoimi spostrzeżeniami , czasami doradzić w różnych sprawach , pożartować i spędzić miło czas w sieci ...
Kropeczko bardzo Ci dziękuje za komplementy, które należą się na forum dla całkiem już sporej gromadki piszących i fotografujących, którzy w licznych tematach wnieśli tu coś, co się liczy i stanowi konkretny dorobek forum.

Czytam i zastanawiam się skąd wzięłaś to ale, no bo gdzie znalazłaś jakiekolwiek moje zastrzeżenia do ograniczania tematyki forum tylko do określonych tematów (chyba wprost przeciwnie ?).
Zgłaszane przeze mnie uwagi, co do forum, dotyczą głównie głupawego bałaganu, który tu się wdziera, a polega na postępującym wymieszaniu spraw poważnych ze spamującymi wrzutkami: różnej jakości dowcipami, cynicznymi uwagami itp., co bardzo psuje (jakby nie było) markę forum i upodabnia je do luzackiego czatu.
Tak jak i Ty jestem za tym, by forum było dla wszystkich, nawet dla "nietykalnych", którzy nie mają nic konkretnego do powiedzenia, a muszą. Niechże to jednak czynią w miejscach do tego stosownych i przeznaczonych na humor, śmichy i nieskrępowane luzactwo: na czacie, w „Kasztanach”, w „Po godzinach”, czy też w „Naszym hobby” .

Nie sposób już znaleźć na forum nawet najpoważniejszego tematu, który by nie został „upstrzony” trollowym wpisem, co powoduje, że strony e-kwidzyn stają się poletkiem zalewanym przez spamy wątpliwego dowcipu.
Chyba znaczące jest zamilkniecie na forum kilku autorów liczących się tu tekstów. Bywa, że najchętniej to sam zabrałbym swoje „klocki i gałganki” , czyli swoją pisaninę, by nie kojarzono mnie z pajacowaniem.

Dopiero po czasie zreflektowałem się, że moja ankieta nie ma żadnego sensu. Zwróciłem się do użytkowników forum, jak za przeproszeniem do sejmu, jakby to oni tu rządzili. Władza jest tu jednak niepodzielna i należy do administracji powoływanej przez właściciela i to oni decydują o kształcie forum. To pod ten adres kieruję życzenia dbałości o kształt forum oraz wszelkich pomyślnych działań ku temu.
P.S. Czy ktoś zauważył , że od paru dni możliwa jest normalna wymiana uwag i informacji na zwykłe tematy np.:arrow: tu, bez wrzutek o domniemanych poglądach o galanterii elektrotechnicznej jakiegoś tam nielubianego przez się osobnika. Czyżby rozpoczęło się sprzątanie na forum ? OK


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Dylemat i ankieta
PostNapisane: 25 kwietnia 2012, o 13:04 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 6 grudnia 2006, o 13:41
Posty: 14824
Lokalizacja: W-wa.
Płeć: Mężczyzna
Budslavsky napisał(a):
Dopiero po czasie zreflektowałem się, że moja ankieta nie ma żadnego sensu.


Ja bym tak tego nie określił. Niewprawnemu oku czytelnika, tak może się wydawać w pierwszej chwili.

Ja się nie dam nabrać, to był kolejny wątek służący budowie KMB* na kwidzyńskim forum. :D


przypisy:

KMB Kółko Martyrologii Budslawskiego.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Dylemat i ankieta
PostNapisane: 25 kwietnia 2012, o 13:33 
Darek, jak ty coś chlapniesz to mi normalnie odechciewa się czegokolwiek chcieć.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Dylemat i ankieta
PostNapisane: 25 kwietnia 2012, o 13:36 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 6 grudnia 2006, o 13:41
Posty: 14824
Lokalizacja: W-wa.
Płeć: Mężczyzna
Nie uważam tego z chlapnięcie, jedynie za chłodną ocenę sytuacji. Forum ma być merytoryczne, a nie zbiorem pierdół.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.