Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Telewizja NC+
PostNapisane: 30 marca 2013, o 13:40 
Offline

Dołączył(a): 2 marca 2013, o 15:01
Posty: 13
Płeć: Nie wybrano
Mam takie pytanie jezeli ja mam umowe z Cyfra plus jeszcze 8 miesiecy to czy teraz po polaczeniu z N-ka moj abonament ulegnie zmianie?Do tej pory place 68 zl.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Telewizja NC+
PostNapisane: 30 marca 2013, o 13:43 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 6 grudnia 2006, o 13:41
Posty: 14824
Lokalizacja: W-wa.
Płeć: Mężczyzna
Jeżeli uległ by zmianie, Masz prawo rozwiązać dotychczasową umowę, bez jakichkolwiek konsekwencji.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Telewizja NC+
PostNapisane: 30 marca 2013, o 13:43 
z tego co się orientuje to tak, ale przy zmianie regulaminu i cennika mozesz im wypowiedzieć umowe.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Telewizja NC+
PostNapisane: 30 marca 2013, o 13:45 
Offline

Dołączył(a): 2 marca 2013, o 15:01
Posty: 13
Płeć: Nie wybrano
Tez tak mysle bo jakim prawem moga zmieniac to co bylo zawarte w umowie ktora podpisalem,z drugiej strony w Polsce to wszystko jest mozliwe

-- 30 marca 2013, o 13:47 --

z konsultantem polaczyc sie to jakas tragedia czekasz 10 minut na polaczenie po czym przerywa polaczenie


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Telewizja NC+
PostNapisane: 30 marca 2013, o 13:49 
"Klienci powinni dostać od firmy pismo lub telefon z informacją o nowych warunkach i pytaniem o zgodę na kontynuowanie współpracy. Jednak wiele osób żali się, że w dalszym ciągu nie wie, na czym stoi, bo pisma do nich nie dotarły, a z firmą bardzo ciężko się skontaktować. - Odkąd telewizja n połączyła się z Cyfrą, nie ma możliwości skontaktowania się z infolinią. Ciągle słychać w słuchawce, że trwa aktualizacja bazy danych oraz nie ma możliwości skorzystania z formularza kontaktowego na stronie"

"Z samymi pismami informującymi klientów o zmianie warunków, jakie operator wysyła klientom, też jest problem. Są one dostarczane listem zwykłym, nie poleconym. Oznacza to, że takie pismo może w ogóle nie nadejść, może je odebrać dziecko, a sam odbiór nie jest w żaden sposób potwierdzony. Natomiast brak odpowiedzi na takie pismo w wyznaczonym przez spółkę terminie firma traktuje jako zgodę na dalszą współpracę. A co za tym idzie, wyższe opłaty i zmianę oferty programowej."


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Telewizja NC+
PostNapisane: 30 marca 2013, o 13:52 
Offline

Dołączył(a): 2 marca 2013, o 15:01
Posty: 13
Płeć: Nie wybrano
ja mam cyfre+ jak wspomnialem wyzej i rowniez nie wiem co teraz bedzie nie chcialbym niemile byc zaskoczony jak przyjdzie rachunek z jakas niedorzeczna kwota.Z konsultantem C+ tez nie moge sie polaczyc

-- 30 marca 2013, o 13:54 --

jankowskimich

zwykly list bez potwierdzenia odbioru nie moze byc podstawa do przedluzenia lub zaakceptowania umowy!!!
Tego jestem pewien na 100%


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Telewizja NC+
PostNapisane: 30 marca 2013, o 13:56 
ja bym poczekał tydzień na to pismo a jak nie przyjdzie to wydrukował regulamin nowy, zrobił ksero starego + starej umowy i napisał pismo rezygnujące z usługi w oparciu o zmianę regulaminu i cennika którego Ty oczywiście nie akceptujesz. Poszedłbym z tym do Punktu Sprzedaży / obsługi klienta i im wręczył :)

-- 30 marca 2013, o 13:57 --

wiem że nie może - i o to chodzi bo oni muszą Ci udowodnić że owe pismo odebrałeś ;)


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Telewizja NC+
PostNapisane: 30 marca 2013, o 13:58 
Offline

Dołączył(a): 2 marca 2013, o 15:01
Posty: 13
Płeć: Nie wybrano
oczywiscie ze tak zrobie jezeli sie cokolwiek zmieni w mojej umowie

-- 30 marca 2013, o 14:03 --

WAŻNA INFORMACJA DLA ZAINTERESOWANYCH TEMATEM:

wpadlem na pomysl aby zadz do techtronika gdzie bralem C+ i uslyszalem ze do konca umowy z C+moje warunki sie NIE ZMIENIA!!!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Telewizja NC+
PostNapisane: 30 marca 2013, o 14:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 listopada 2007, o 21:53
Posty: 79
Lokalizacja: kwidzyn
Płeć: Kobieta
http://nt.interia.pl/audio-wideo/news-a ... nId,947163

Pisma z propozycją zmiany umowy i abonamentu - oczywiście na wyższy są już wysyłane. Do 19.04.2013 wszyscy Ci którzy takie pismo otrzymali mają prawo zerwać umowę nie ponosząc żadnych konsekwencji. Jeżeli nie zrobi się tego w wyznaczonym terminie od 1.05. automatycznie podpisuje się umowę na nowych - dla mnie gorszych warunkach - na 18 miesięcy. Proponuję czekać bo być może Ciebie ta "super" oferta nie dotyczy i będziesz mógł dokończyć swoją umowę na starych zasadach. Polecam też punkt sprzedaży nc+ na ul. Chopina - mili panowie bez nerwów wszystko tam wyjaśnią. Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Telewizja NC+
PostNapisane: 30 marca 2013, o 15:48 
Offline

Dołączył(a): 2 marca 2013, o 15:01
Posty: 13
Płeć: Nie wybrano
Justynka,

Na chopina w ktorym miejscu jest ten punkt?
Dzwonilem do techtronika to mi powiedzieli ze do konca umowy mi sie nic nie zmieni ale lepiej to jeszcze sprawdze bo moge sie zdziwic


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Telewizja NC+
PostNapisane: 30 marca 2013, o 16:06 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 3 lutego 2007, o 22:03
Posty: 381
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
A co począć w przypadku gdy na początku marca tego roku zawarłem kolejną umowę z Cyfrą+ na okres 18tu miesięcy na pakiet "Optimum HD" za cenę 52zł i do momentu połączenia się platform pod koniec marca, miałem wszystkie kanały z w/w pakietu, a po ich połączeniu nie mam dostępu do kilkunastu. W zamian mam kilka jakichś badzewiastych. Teraz mój zestew programów nie odpowiada ani temu z Cyfry+, ani temu z nc+. Wie ktoś o co tu chodzi :?:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Telewizja NC+
PostNapisane: 30 marca 2013, o 17:34 
Offline

Dołączył(a): 2 marca 2013, o 15:01
Posty: 13
Płeć: Nie wybrano
O to chodzi ze teraz nic nie wiadomo co i jak normalnie tragedia.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Telewizja NC+
PostNapisane: 30 marca 2013, o 20:18 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 października 2006, o 12:24
Posty: 4882
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Tomasz500 napisał(a):
Mam takie pytanie jezeli ja mam umowe z Cyfra plus jeszcze 8 miesiecy to czy teraz po polaczeniu z N-ka moj abonament ulegnie zmianie?Do tej pory place 68 zl.

Tak, ulegnie, i to również cenowo.

UWAGA: Przy zmianie regulaminu zawsze jest możliwość wypowiedzenia umowy. Na wypowiedzenie mamy termin pomiędzy 1 a 19 kwietnia,
z tym, że oni liczą czas w momencie skutecznego dostarczenia pisma a to znaczy że nie należy zwlekać.

Sytuacja w nc+ jest rozwojowa. Na razie protesty internautów wymusiły zwolnienie szefa marketingu i v-ce prezeski, być może sprawą zajmie się UOKiK.

_________________
"Czym się różni człowiek cywilizowany od kulturalnego? Człowiek cywilizowany jeśli kopnie, to przeprosi, a człowiek kulturalny nie przeprosi, bo nie kopnie"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Telewizja NC+
PostNapisane: 30 marca 2013, o 21:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 listopada 2007, o 21:53
Posty: 79
Lokalizacja: kwidzyn
Płeć: Kobieta
Tomasz500 napisał(a):
Justynka,

Na chopina w ktorym miejscu jest ten punkt?
Dzwonilem do techtronika to mi powiedzieli ze do konca umowy mi sie nic nie zmieni ale lepiej to jeszcze sprawdze bo moge sie zdziwic


ul. Chopina 7, pomiędzy Zyggis Pizza a Bankiem WBK w salonie komputerowym PC-Market (tak się chyba ten sklep nazywa)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Telewizja NC+
PostNapisane: 31 marca 2013, o 17:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 kwietnia 2006, o 15:28
Posty: 880
Lokalizacja: Łódź
Płeć: Mężczyzna
rafał12 napisał(a):
A co począć w przypadku gdy na początku marca tego roku zawarłem kolejną umowę z Cyfrą+ na okres 18tu miesięcy na pakiet "Optimum HD" za cenę 52zł i do momentu połączenia się platform pod koniec marca, miałem wszystkie kanały z w/w pakietu, a po ich połączeniu nie mam dostępu do kilkunastu. W zamian mam kilka jakichś badzewiastych. Teraz mój zestew programów nie odpowiada ani temu z Cyfry+, ani temu z nc+. Wie ktoś o co tu chodzi :?:

Rafał - poszukaj na kanałach 200 i więcej - mam ten sam problem, ale wszystkie programy znalazłem - te które nie chodzą na poczatku listy są prawdopodobnie n-ki w HD, natomiast Discovery, Canal+, Historia , National Geographic z Cyfry pojawiło mi się jakoś tak na 273 - 276 kanale

_________________
"...be yourself, no matter what they say ..."
(Sting)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.