Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Phinance Kwidzyn
PostNapisane: 28 września 2014, o 14:08 
Offline

Dołączył(a): 28 września 2014, o 13:54
Posty: 3
Płeć: Nie wybrano
Co myślicie o tej firmie? O osobach "zajmującymi" się naszymi finansami w trosce o naszą przyszłość czy kredyt hipoteczny?
Czy warto z nimi wejść w współpracę?
Na spotkaniu wyglądało wszystko to tak pięknie. Ale jak jest w praktyce?
Wiem, że o emeryturze warto pomyśleć teraz. Zwłaszcza, że działania naszego rządu niezbyt są optymistyczne. Ale czy nie będzie to tak, że ja będę wpłacał a tam będzie tylko połowa moich wpłaconych pieniędzy.
Proszę o opinie, co sądzicie. Czy ktoś już podpisał umowę i wpłaca kasę? Jak to wygląda w praktyce?
Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Phinance Kwidzyn
PostNapisane: 28 września 2014, o 18:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 czerwca 2010, o 13:29
Posty: 892
Lokalizacja: kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Nie wiem co to za firma i czym się zajmuje. Ale jak słyszę hasła: emerytura, ubezpieczenie, 3 filar itd to mi się nóż w kieszeni otwiera. Dałem się kiedyś omamić. Zrobiłem ubezpieczenia całej rodzinie. Płaciłem w sumie prawie 400pln miesięcznie. Po kilku latach "odkładania" na emeryturę czy inny start w dorosłe życie dla dzieciaków wycofałem kasę. Dostałem połowę tego co wpłaciłem. Kilkanaście tysi w plecy. I rozwalało mnie idiotyczne tłumaczenie pani z ING - No wie pan, nasze "punkty" są tańsze, jak pan płacił to były po 60 groszy a teraz są po 38. Każda jedna firma działa tak samo - nikt ci nie powie ile rzeczywiście dostaniesz kasy jak dobrniesz do końca umowy. A bajki o tym, że na emeryturze sobie pozwiedzasz świat czy będziesz miał zapewnioną dostanią starość niech sobie powsadzają w buty albo zaleją mlekiem i dadzą psu. Złodzieje i oszuści. Wszyscy jak jeden.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Phinance Kwidzyn
PostNapisane: 6 października 2014, o 14:26 
Offline

Dołączył(a): 1 października 2014, o 14:29
Posty: 1
Płeć: Nie wybrano
W obecnej dobie , gdzie firm jest tak dużo , że trudno się rozeznać nawet idąc do swojego banku nikt nie da Ci gwarancji ,że inwestycja będzie opłacalna - niestety my ponosimy konsekwencję tego czy przystąpimy i nikt za nas tej decyzji nie poniesie. Kiedyś za starych czasów było to proste oddawało się pieniądze na procent .
Firma ,o którą pytasz prześledziłem w internecie jak również spotkałem się z ich przedstawicielem i odniosłem wrażenie, że wie co robi i co proponuję , ale jak zwykle to my decydujemy czy przystąpimy i masz jeszcze jedno wyjście samemu możesz się zatroszczyć o swoją przyszłość ( ale czy mamy tyle wiedzy i czasu ) -
Internet to kopalnia wiedzy i można wejść na fora i sprawdzić co inni myślą ja zebrałem dobre opinię i pozytywnie się odnoszą do doradców .
Decyzja należy tylko do nas czy zaufamy komuś , czy też sparzymy się jeszcze raz .


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Phinance Kwidzyn
PostNapisane: 11 października 2014, o 10:14 
Offline

Dołączył(a): 28 września 2014, o 13:54
Posty: 3
Płeć: Nie wybrano
A czy w dzisiejszym świecie można komukolwiek zaufać. Przez kilka lat wpłacane były nasze pieniądze do OFEr. Co prawda pieniądze i tak trafiały do budżetu państwa. Bo OFE mogły inwestować tylko w obligacje Skarbu Państwa. Wygląda to tak jakby państwo robiło reklamę takim firmom. I wręcz im pomagało. Jednakże z czasem ten procent rósł. Dzisiaj lwią część pieniędzy zagarnął rząd. Od tak sobie.
Do emerytury jeszcze mam trochę czasu. Ale fakt życia za grosze nie wygląda optymistycznie.
Trochę czytałem o tej firmie na innych forach. Ale ludzie współpracowali z innymi doradcami. Chciałem dowiedzieć się konkretnie jak jest z tymi osobami z Kwidzyna.
Czy faktycznie jest tak miło, pięknie i konkretnie na każdym etapie współpracy. Czy jak tylko podpisze umowę na inwestycję to już nikt telefonu nie odbierze. Albo będzie mnie zbywał.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.