Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: kwidzyn.(nie)naszemiasto.pl
PostNapisane: 15 stycznia 2014, o 10:28 
Offline

Dołączył(a): 24 maja 2012, o 08:44
Posty: 15
Płeć: Nie wybrano
Regularnie odwiedzam stronę internetową kwidzyn.naszemiasto.pl. Do czasu... Natrafiłem dzisiaj na felieton pod tytułem "Kwidzyn. Ogień i woda, felietonowe potyczki dwóch żywiołów. Gender czyli dżender" Szczerze mówiąc już od jakiegoś czasu pan Cybulski odpływał nam bardzo mocno w stronę najwidoczniej swoich idoli z Gazety Wyborczej, ale teraz przeszedł samego siebie.
W skrócie rzecz ujmując napisał to co mainstreamowe media chcą nam od pewnego czasu wmówić, że to Kościół wymyślił sobie coś takiego jak ideologia gender aby "dyskusja na tematy dla Kościoła niewygodne (pedofilia przyp.) została zepchnięta na boczne tory". Największą chyba bzdurą napisaną przez Pana Cybulskiego jest to, że katoliccy księża twierdzą iż feministki i gender są winne afer pedofilskich w Kościele.
Osobiście uważam, że ideologia (czy nauka jak zwał tak zwał) gender wcale nie jest wymysłem Kościoła tylko lewackich środowisk feministycznych i homoseksualnych. Pójdę jeszcze dalej, ideologia gender została wymyślona po to aby stworzyć podwaliny ideologicznie pod "legalne związki osób tej samej płci". Dlaczego?
Gdyby rzeczywiście tak było, że gender zostało wymyślone przez Kościół to nie mięlibyśmy akcji jak ta na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu gdzie ks. prof. Bortkiewiczowi wykład na temat właśnie gender przerwała w sposób brutalny grupa lewackich aktywistów.
Nie mięlibyśmy sytuacji takiej, że list Konferencji Episkopatu jest zewsząd napiętnowany, a wypowiedzi jaśnie oświeconych takich jak Środa, Hartmann czy Szczuka wynoszone na piedestał. I nareszcie nie mięlibyśmy programów przedszkolnych i szkolnych do wtłaczania dzieciom tego, że płeć to tylko fizjologia, ważne jest kim się czujesz: chłopcem czy dziewczynką.
Pan Cybulski wielce ubolewa nad tym, że " Umęczona przy garach żona i wypoczywający godzinami przed telewizorem mąż, to w polskich domostwach nadal nierzadki obrazek, co szczególnie kłuje w oczy, gdy oboje pracują zawodowo" A co Panu do tego? Krzyczy się zewsząd, że Kościoł zagląda wszystkim do łóżek i mówi jak ma żyć, a Pan co robi? Chce Pan na siłę uszczęśliwiać Polskie rodziny włażąc buciorami do ich domostw? Operuje Pan stereotypami zakładając, że w wielu Polskich domach kobieta gotuje, a mąż siedzi przed telewizorem. I cóż z tego? Już się tacy narodzili, którzy na siłę chcieli uszczęśliwiać klasę robotniczo-chłopską. A teraz zmieniło się tylko oblicze- chcecie na siłę uszczęśliwiać Polskie rodziny.
Dlaczego napisałem, że ideologia gender stwarza ideologiczne podwaliny pod homoseksualizm? Jeśli mężczyzna zwiąże się z mężczyzną to przecież nie ma żadnego problemu, żeby jeden z nich mógł się poczuć kobietą. Może żeby nie wpaść w monotonię i rutynę w związku po jakimś czasie zamienią się rolami. I nie ma w tym żadnego problemu, żeby taki związek miał dzieci, bo przecież dziecko będzie miało i mamusię (tyle, że z męską fizjologią) i tatusia. Totalna bzdura!!!
I jeszcze jedno, wara od naszych dzieci! Nie pozwolę na to, aby w przyszłości moje dziecko miało wtłaczane takie bzdury do głowy. To ja będę decydował o tym jak moje dziecko zostanie wychowane.
Bo na dzień dzisiejszy dzieci należą do państwa i to państwo decyduje jak ma je wychować. Bo przecież rodzice to ciemnogród wychowany na faszystowsko-narodowych wartościach.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: kwidzyn.(nie)naszemiasto.pl
PostNapisane: 15 stycznia 2014, o 10:31 
jaracie się tym gender jak ksiądz nowym ministrantem.... przestańcie patrzeć na "cywilizowane kraje" sic! i żyjcie swoim życiem


Góra
  
 
 Tytuł: Re: kwidzyn.(nie)naszemiasto.pl
PostNapisane: 15 stycznia 2014, o 10:50 
szymon55_90, czyżby lewackie środowiska feministyczne i homoseksualne zmuszają Cię do bycia lesbijką? :shock:
:D
Cytuj:
I jeszcze jedno, wara od naszych dzieci! Nie pozwolę na to, aby w przyszłości moje dziecko miało wtłaczane takie bzdury do głowy.
To będziesz musiał swoje dzieci odizolować zupełnie od świata... internetu, telewizji, podwórka, koleżanek i kolegów...
Cytuj:
To ja będę decydował o tym jak moje dziecko zostanie wychowane.
A kto Ci tego broni?


Góra
  
 
 Tytuł: Re: kwidzyn.(nie)naszemiasto.pl
PostNapisane: 15 stycznia 2014, o 11:11 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 marca 2007, o 15:13
Posty: 2653
Lokalizacja: 85% Røros 15% Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Dobry pościk z rana szymon55_90, hej zaraz to nie jest w dziale na wesoło?? ;) Radny kradnie, miasto na dnie a niektórym "pedały i lesbijki" głowę zaprzątają... I te biedne gwałcone księża :568:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: kwidzyn.(nie)naszemiasto.pl
PostNapisane: 15 stycznia 2014, o 11:53 
Offline

Dołączył(a): 25 sierpnia 2010, o 06:52
Posty: 400
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
MACIEKZB napisał(a):
A kto Ci tego broni?


Szkoła? Nowe autorytety? Presja małoletniej grupy? (Spróbuje teraz dziecku w podstawówce nie kupić smartfona)


Oj nie znajdziesz tutaj zrozumienia Szymonie.

Ale za to w zamian możesz liczyć na rechot.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: kwidzyn.(nie)naszemiasto.pl
PostNapisane: 15 stycznia 2014, o 12:00 
Michał napisał(a):
MACIEKZB napisał(a):
A kto Ci tego broni?


Szkoła? Nowe autorytety? Presja małoletniej grupy? (Spróbuje teraz dziecku w podstawówce nie kupić smartfona)


Oj nie znajdziesz tutaj zrozumienia Szymonie.

Ale za to w zamian możesz liczyć na rechot.
No jeśli rzeczywiście oddaje się na wychowanie dziecka szkole, małoletniej grupy to rodzina, ojciec i matka nie mają autorytetu.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: kwidzyn.(nie)naszemiasto.pl
PostNapisane: 15 stycznia 2014, o 12:01 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 6 grudnia 2006, o 13:41
Posty: 14824
Lokalizacja: W-wa.
Płeć: Mężczyzna
szymon55_90 napisał(a):
Pan Cybulski wielce ubolewa nad tym, że " Umęczona przy garach żona i wypoczywający godzinami przed telewizorem mąż, to w polskich domostwach nadal nierzadki obrazek, co szczególnie kłuje w oczy, gdy oboje pracują zawodowo" A co Panu do tego? .



No właśnie, niech Cybulski się odczepi.
Ja lubię leżeć przed telewizorem, a żona niech stoi przy garach, takie jest naturalne jej prawo. :D :D :D

PS. zresztą jak ja bym coś ugotował, cała rodzina by wyzdychała.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: kwidzyn.(nie)naszemiasto.pl
PostNapisane: 15 stycznia 2014, o 12:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 maja 2008, o 23:54
Posty: 1567
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Dobrze że ja nie chodzę do Kościoła. Nie oglądam telewizji.
Mój świat jest przez to spokojniejszy. Mogę robić to na co mam ochotę.

_________________
L is like LSD - You see more, feel more, and it's easy to become addicted :D

Świat byłby bezpieczniejszy, gdyby przed wejściem do samolotu trzeba by było zjeść kawałek bekonu.
NDIE


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: kwidzyn.(nie)naszemiasto.pl
PostNapisane: 15 stycznia 2014, o 12:06 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 6 grudnia 2006, o 13:41
Posty: 14824
Lokalizacja: W-wa.
Płeć: Mężczyzna
punky napisał(a):
Mogę robić to na co mam ochotę.



Ja już nie, bo zawsze kończyło się to nie za wesoło. :sad:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: kwidzyn.(nie)naszemiasto.pl
PostNapisane: 15 stycznia 2014, o 12:10 
Offline

Dołączył(a): 25 sierpnia 2010, o 06:52
Posty: 400
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
MACIEKZB napisał(a):
Michał napisał(a):
MACIEKZB napisał(a):
A kto Ci tego broni?


Szkoła? Nowe autorytety? Presja małoletniej grupy? (Spróbuje teraz dziecku w podstawówce nie kupić smartfona)


Oj nie znajdziesz tutaj zrozumienia Szymonie.

Ale za to w zamian możesz liczyć na rechot.
No jeśli rzeczywiście oddaje się na wychowanie dziecka szkole, małoletniej grupy to rodzina, ojciec i matka nie mają autorytetu.

A spróbuj nie oddać. To zdaje się zagrożone kryminałem. Widać, że dawno nie przechodziłeś "buntu nastolatka" :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: kwidzyn.(nie)naszemiasto.pl
PostNapisane: 15 stycznia 2014, o 13:24 
Offline

Dołączył(a): 21 maja 2007, o 20:40
Posty: 3718
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Wiedziałem że prędzej czy później zatrują tym GIENDEREM i nasze Forum. :D
Ludzie którzy wiedzą co to jest i o co chodzi śmieją się z tego. :D
Dlaczego ludzie na temat GIENDERA milczeli tyle lat?
I przez tyle lat jakoś im to nie przeszkadzało?

A najwięcej do powiedzenia mają Ci którzy na temat GIENDERU nie mają zielonego pojęcia. ;)

Skończyło się trochę, i ucichło ze skompromitowanym śledztwem Smoleńskiem,
trzeba znaleźć nowego wroga. I znowu trochę naród podzielić i skłócić.
Bo jak się zaczyna naród jednoczyć (chociażby tak jak w czasie zbiórki na WOŚP) to niektórych idiotów szlak trafia. A tu przecież wybory za pasem.
Jak za Komuny, zawsze musiał być jakiś wróg!.
Z którym Komuna zawsze nieźle się rozprawiała.
Kiedy trzeba było postraszyć wrogiem, kiedy też trzeba było to się kogoś oskarżyło o współprace z wrogiem itd....
A potem wręczała sobie za skuteczną walkę z wrogiem ludu czy wrogiem ojczyzny,
medale!
Niektórzy biorą z tego przykład do dzisiaj i nie źle im to wychodzi!!

Śmieszny ten nasz kraj! :D :D :D Ale fajny! ;)

_________________
Z fal ta najgorzej huczy,
co się ma rozbić na piasku.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: kwidzyn.(nie)naszemiasto.pl
PostNapisane: 15 stycznia 2014, o 13:47 
krzyzak, bardzo mądre słowa! :piwo:


Góra
  
 
 Tytuł: Re: kwidzyn.(nie)naszemiasto.pl
PostNapisane: 15 stycznia 2014, o 13:54 
Offline

Dołączył(a): 25 sierpnia 2010, o 06:52
Posty: 400
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
krzyzak napisał(a):
Ludzie którzy wiedzą co to jest i o co chodzi śmieją się z tego. :D

Też bym się śmiał gdyby protektorzy ideologii, która oczywiście nie jest ideologią, nie piastowali najwyższych stanowisk w UE.

krzyzak napisał(a):
Dlaczego ludzie na temat GIENDERA milczeli tyle lat?
I przez tyle lat jakoś im to nie przeszkadzało?

A od kiedy w Polsce tematy "okołogenderowe" próbuje się usankcjonować prawnie? Od lat?

krzyzak napisał(a):
A najwięcej do powiedzenia mają Ci którzy na temat GIENDERU nie mają zielonego pojęcia. ;)

To samo dotyczy polityki, ekonomii i innych ważnych spraw. Pół biedy gdy dotyczy internautów lub gości posiadówki u cioci. Gorzej gdy polityków, dziennikarzy czy celebrytów.

krzyzak napisał(a):
Skończyło się trochę, i ucichło ze skompromitowanym śledztwem Smoleńskiem,
trzeba znaleźć nowego wroga. I znowu trochę naród podzielić i skłócić.
Bo jak się zaczyna naród jednoczyć (chociażby tak jak w czasie zbiórki na WOŚP) to niektórych idiotów szlak trafia.

Zgadzam się, choć z delikatną uwagą. Szlak trafia nie tylko idiotów. Idiotami tutaj akurat nie ma sensu sobie głowy zawracać.

krzyzak napisał(a):
Jak za Komuny, zawsze musiał być jakiś wróg!. Z którym Komuna zawsze nieźle się rozprawiała. A potem wręczała sobie za skuteczną walkę z wrogiem ludu czy wrogiem ojczyzny, medale!

Zgadza się. Co ciekawe wrogiem nigdy nie jest beznadziejność rządzących. W tym przypadku jednak (antygenderyzmu) żadnych medali póki co nie będzie. Medale przyznaje przecież Prezydent.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: kwidzyn.(nie)naszemiasto.pl
PostNapisane: 15 stycznia 2014, o 14:03 
Offline

Dołączył(a): 21 maja 2007, o 20:40
Posty: 3718
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Kurczę, Michał, no to powiedz jak ten GIENDER wygląda?

Ty, to może ja tych GIEDERÓW pomyliłem!! :shock:


:D :D :D

_________________
Z fal ta najgorzej huczy,
co się ma rozbić na piasku.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: kwidzyn.(nie)naszemiasto.pl
PostNapisane: 15 stycznia 2014, o 14:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 maja 2008, o 23:54
Posty: 1567
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Na tym forum powinien być przycisk "Lubię to". Wcisnąłbym go pod twoimi ostatnimi dwoma postami krzyzaku. :lol:

_________________
L is like LSD - You see more, feel more, and it's easy to become addicted :D

Świat byłby bezpieczniejszy, gdyby przed wejściem do samolotu trzeba by było zjeść kawałek bekonu.
NDIE


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.