Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Dhaulagiri
PostNapisane: 7 października 2007, o 11:46 
Bywa, że zaczyna człowieka tłamsić szarzyzna i banał codzienności. Męczy nas nuda rutynowych czynności, najciekawsze lektury już przeczytane, znajomi powiedzieli już wszystko, co mieli do powiedzenia
i chętnie samemu by się gdzieś zwiało. Człek się rozgląda za jakąś podróżą , lub chociaż wycieczką,
by doznać namiastki jakiejś dalekiej wyprawy. Na takie stany psychiczne mają swoje metody tutejsi nasi
kajakarze, żeglarze i rowerzyści.

Niedawno zdecydowałem się na bardzo daleką wyprawę, na Dhaulagiri w Himalajach (8167 m.n.p.m.).
Co jakiś czas, grzejąc nogi przy kominku, wspinam się tam we wspaniałym towarzystwie niebywałej dziewczyny Kingi Baranowskiej,
która rozpoczynając swój blog u podnóża ośmiotysięcznika, zaprasza chyba tym samym każdego, kto chciałby się z nią zabrać.
Z innych tekstów Kingi, oraz z jej wywiadów możemy poznać nietuzinkową postać młodej, odważnej i mądrej dziewczyny. O takich można śnić, albo łazić za nimi (w bamboszach) po najwyższych górach świata.

Taki spacerek chętnie poleciłbym wszystkim, a w szczególności gromionym tu „blondynkom” i ich pogromcom, po prostu dla zdrowia. Blog Kingi Baranowskiej.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 października 2007, o 13:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 marca 2006, o 11:13
Posty: 3425
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Budslavsky napisał(a):
i ich pogromcom,


Tak się składa, że przypadkowo jakiś (spory) czas temu miałem okazję być członkiem in spe wyprawy na Dhaulagiri.
Niestety splot wydarzeń spowodował, ze zamiast znaleźć się u stóp Himalajów, znalazłem się w równie egzotycznych krainach.
A dla niektórych forumowiczów to może być prehistoria :grinka:

"Blondynkom mentalnym" i wyborcom PiS-u na pohybel. :twisted: :twisted: :twisted:

Porcellus

_________________
Forum jest jak bagno,
kilku nie kuma, reszta rechocze.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 października 2007, o 21:03 
Porcellus napisał(a):

"Blondynkom mentalnym" i wyborcom PiS-u na pohybel.

Porcellus

Aż się przestraszyłem tego pohybla.
Wprawdzie deklarowałem już że w wyborach nie wezmę udziału, a w dniu głosowania będę około tysiąca km stąd, ale jak ja to udowodnię. Okazuje się, że samo zgłaszanie różnych politycznych wątpliwości świadczy tylko przeciwko mnie. Nawet mając w poważaniu wybory i ich entuzjastów, zawsze można zostać uznanym za mentalnego przeciwnika i wtedy już tylko na pohybel. :sad:
Mam nadzieję, że nie jest to proponowana poprawka do przyszłej ordynacji wyborczej, choć problem przeciwników politycznych, a nawet różnych wątpiących - miałby wtedy szansę na ostateczne rozwiązanie.
Pocieszam się, że PO jednak nie przegra aż tak strasznie i będzie władne zapobiec takim radykalnym posunięciom.
Na wszelki wypadek, to od lat znam wszystkich najważniejszych z kwidzyńskiej PO i myślę, że mnie przed pohyblem obronią. :-)


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.