Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 24 stycznia 2008, o 14:31 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 6 grudnia 2006, o 13:41
Posty: 14824
Lokalizacja: W-wa.
Płeć: Mężczyzna
kwidzownik,
Cytuj:
Kto mieczem walczy... zacny Porcellusie. :-)

Od pochwy ginie, nie pomyliłem czegoś :grinka:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 stycznia 2008, o 14:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 marca 2006, o 11:13
Posty: 3425
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
kwidzownik napisał(a):
ripostę, która spędza mi sen z powiek:


Teraz wiem, skąd Twoje mistyczne dywagacje .... z niewyspania :grinka: :grinka: :grinka:

Porcellus

_________________
Forum jest jak bagno,
kilku nie kuma, reszta rechocze.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 stycznia 2008, o 15:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 marca 2007, o 20:29
Posty: 2117
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Porcellus napisał(a):
Twoje mistyczne dywagacje .... z niewyspania

Tak, które mi nie daje zasnąć w duchowym sensie. A sen, jako stan czynnościowy ośrodkowego układu nerwowego, cyklicznie pojawiający się i przemijający w rytmie okołodobowym, jest u mnie w jak najlepszym porządku, co mogą potwierdzić moi domownicy. :-D :-D :-D

Darek napisał(a):
Od pochwy ginie, nie pomyliłem czegoś

Darku. Nawet tematy najwyższych lotów sprowadzasz poniżej pasa. No, ale to przecież cecha zapaśnika, który powala na plecy wszystko, co mu ulega. :-D :-D :-D :-D

_________________
Każda Ojczyzna ma swoich fanów


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 stycznia 2008, o 15:46 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 6 grudnia 2006, o 13:41
Posty: 14824
Lokalizacja: W-wa.
Płeć: Mężczyzna
kwidzownik napisał(a):
Darku. Nawet tematy najwyższych lotów sprowadzasz poniżej pasa. No, ale to przecież cecha zapaśnika, który powala na plecy wszystko, co mu ulega. :-D :-D :-D :-D

Wybacz mnie maluczkiemu, bom wysokość lotów tematu przeoczył, alem łeb zakuty więc mi przystoi. :oops:
Co do sprowadzania poniżej pasa jeszczem perfekcyji nie osiągnął, ale się staram :grinka:
:grinka: :grinka:


Ostatnio edytowano 24 stycznia 2008, o 15:47 przez Darek, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 stycznia 2008, o 17:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 marca 2007, o 20:29
Posty: 2117
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Darek napisał(a):
Wybacz mnie maluczkiemu, bom wysokość lotów tematu przeoczył

Fakt. Temat nie był najwyższych lotów, więc ci przyznaję słuszność, a i z tego względu, że obaj łeb w łeb w tym webie utknęliśmy i końca nie widać (Ąckiego). :-D

_________________
Każda Ojczyzna ma swoich fanów


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 stycznia 2008, o 01:28 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 kwietnia 2007, o 18:03
Posty: 1425
Lokalizacja: Niedaleko. ;)
Płeć: Mężczyzna
czytając to forum dochodzę często do wniosku, że jakakolwiek "dyskusja" kończy się jakimś absurdalnym akcentem a następnie brniecie w tenże absurd całkowicie odchodząc od tematu. Mam tutaj pytanie do najczęściej udzielających się na forum - choć wypowiedzi reszty będą cennym spojrzeniem z perspektywy. Dlaczego nie można żadnego tematu pociągnąć do wysnucia jakichkolwiek wniosków - do czego prowadzi ta klepanina? Czy jest to "miejsce" gdzie rozmawiamy dla przyjemności na tematy które nas interesują i poruszają, czy ograniczmy się do pisania bzdur ucinając szybko jakąkolwiek dyskusję która ma znamiona poważnej? Bo co mnie interesuje jak Porcellus, spędza wolny czas w samotności, jak kwidzownik sypia, i kogo i gdzie rzuca Darek? Mnie niewiele a w każdym razie nie szukam takich informacji w tym wątku. Ciekaw jestem jak zapatruje się na to reszta. I mam nadzieję, że nie przeczytam kolejnych trywialnych bzdur typu: widzę, że Twój ptaszek zakwakał za Ciebie - bo takie wypowiedzi kojarzą mi się premierem Millerem - który wszystkich traktował jak idiotów nie potrafiących opanować instynktów - a to podobno odróżnia nas od zwierząt.

_________________
I may be dumb, but I'm not stupid.
1st Hole in One - 07/03/10 Athgoe 8 par3 index 14!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 stycznia 2008, o 08:14 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 6 grudnia 2006, o 13:41
Posty: 14824
Lokalizacja: W-wa.
Płeć: Mężczyzna
magzeust,
Przepraszam a czy wiesz co to jest poczucie humoru :?:

magzeust napisał(a):
że jakakolwiek "dyskusja" kończy się jakimś absurdalnym akcentem


Niestety tak jak nasze życie :oops:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 stycznia 2008, o 17:36 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 kwietnia 2007, o 18:03
Posty: 1425
Lokalizacja: Niedaleko. ;)
Płeć: Mężczyzna
Darek napisał(a):
Przepraszam a czy wiesz co to jest poczucie humoru :?:

Wydaje mi się że wiem, w każdym razie jest różnica między poczuciem humoru a bezsensownym klepaniem w klawiaturę. Czasem mam wrażenie, że użytkownicy tego forum grają w "pomidora" miast dyskutować - a taką formę chyba powinna przybierać interakcja na czymś co nazywamy "form dyskusyjne".
Darek napisał(a):
Niestety tak jak nasze życie :oops:

Na szczęście w życiu aż tak źle nie jest - bo jeśli rozmawiam z kimś poważnie to nie spodziewam się, że odeśle mnie do podręcznika onanizmu po wypowiedzi dot. bieżącej polityki.
Niedawno z braku czasu zrezygnowałem z współadministrowania dużego forum - około 40tys użytkowników - kto gra w sieci i ma pamięć do nick`ów to pewnie wie - w każdym razie - moderatorzy za takie odchyły od tematu wlepiali ostrzeżenia prowadzące do banów. Może tutaj też by się przydało trochę dyscypliny? miłego dnia

_________________
I may be dumb, but I'm not stupid.
1st Hole in One - 07/03/10 Athgoe 8 par3 index 14!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 stycznia 2008, o 17:52 
Offline

Dołączył(a): 22 marca 2006, o 08:53
Posty: 4262
Płeć: Kobieta
magzeust napisał(a):
Może tutaj też by się przydało trochę dyscypliny?


Forum nie jest "zamknięte" i nie dotyczy jakiś gier, nie krąży wokół jednego zagadnienia. Tu o ostrzeżenie trzeba bardzo mocno się postarać. Podejście typu: ostrzeżenie i ban jest tak banalne i dziecinne że nie mam zamiaru zawracać sobie nawet tym głowy. To nie wojsko ani więzienie :wink:

magzeust napisał(a):
Niedawno z braku czasu zrezygnowałem z współadministrowania dużego forum - około 40tys użytkowników


od niedawna mam uczulenie na takie stwierdzenia które nie muszą świadczyć o znajomości zasad. Ja nadal pomagam w prowadzeniu kilku for ale nie upoważnia mnie to do pouczania ich administratorów :wink:

_________________
"Jedną z radości przyjaźni jest wiedza, komu powierzyć swój sekret" Alessandro Manzoni


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 stycznia 2008, o 18:29 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 kwietnia 2007, o 18:03
Posty: 1425
Lokalizacja: Niedaleko. ;)
Płeć: Mężczyzna
dlatego nie pouczam, a jedynie zadaję pytanie - zresztą - mało istotne jak się okazuje.

_________________
I may be dumb, but I'm not stupid.
1st Hole in One - 07/03/10 Athgoe 8 par3 index 14!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 stycznia 2008, o 18:35 
Offline

Dołączył(a): 22 marca 2006, o 08:53
Posty: 4262
Płeć: Kobieta
magzeust napisał(a):
mało istotne jak się okazuje


oczywiście :-)
Gdy post nie pasuje to po prawej stronie na górze jest taki znaczek "zgłoś ten post do Moderatora i Administratora", wystarczy nacisnąć :wink:

_________________
"Jedną z radości przyjaźni jest wiedza, komu powierzyć swój sekret" Alessandro Manzoni


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 stycznia 2008, o 19:37 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 6 grudnia 2006, o 13:41
Posty: 14824
Lokalizacja: W-wa.
Płeć: Mężczyzna
magzeust napisał(a):
Niedawno z braku czasu zrezygnowałem z współadministrowania dużego forum

Myślę że to forum jednak odetchnęło z ulgą :grinka: :grinka: :grinka:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 stycznia 2008, o 08:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 sierpnia 2006, o 20:04
Posty: 987
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Kobieta
magzeust niedawno wdałam się z Tobą w jedną dyskusję i co monotonny byłeś, więc trochę humoru Darka wprowadza jakieś urozmaicenie . Mnie też czasem czyjeś posty "nie pasują" ale szanuję je i czasem po prostu idę dalej.

_________________
umaluj usta bo nigdy nic nie wiadomo...


Ostatnio edytowano 27 stycznia 2008, o 09:03 przez megi, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.