Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 11 października 2009, o 12:53 

Mirrr napisał(a):
Idąc dalej tym sposobem myślenia , proponuję całkowite zniesienie znaków i przepisów drogowych

i to tłumaczy jazdę młodych skutermanów ;)... dziwne że ostatnio każdy skuter jaki widzę( z młodym za sterem ) łamie przepisy.. Przykład ostatnio: Ulica sportowa. Jedzie sobie samochód z prędkością ok 30 km/h a za jego wyprzedzanie bierze się skuter nie patrząc ze z naprzeciwka samochód jedzie ;).. Ogólnie jestem za tym aby mimo wszystko na skutery były wprowadzane jakieś prawa jazdy czy coś tego typu. Żeby każdy skuterman zapoznał się chociaż z podstawowymi przepisami.

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł:
PostNapisane: 11 października 2009, o 12:58 
Przyjaciel forum

dzwonek napisał(a):
Jedzie sobie samochód z prędkością ok 30 km/h a za jego wyprzedzanie bierze się skuter nie patrząc ze z naprzeciwka samochód jedzie ;)

No właśnie. Takie wyprzedzanie powinno być zarezerwowane tylko dla rasowych motocykli z zapasem mocy i prędkości. :grinka:

Tytuł:
PostNapisane: 11 października 2009, o 14:31 

Czy ktoś się orientuje jak wygląda trasa egzaminacyjna na kat. A w Grudziądzu ? W internecie nic nie znalazłem. Może ktoś zdawał niedawno i zna na tyle Grudziądz, że potrafi wymienić którymi ulicami się jedzie. Z góry dzięki.

Tytuł:
PostNapisane: 11 października 2009, o 14:44 
Przyjaciel forum

W ośrodku egzaminacyjnym w Grudziądzu jest tablica z trasą. :)

Tytuł: :)
PostNapisane: 27 października 2009, o 14:34 

a tak wogole to zdalam pewnie ze zdalam a uratowal mnie spokoj :) i sympatyczny pan egzaminator :))) pozdrawiam wszystkich i dzieki za wypowiedzi nawet te krytyczne.
Co do skuterow to sie nie wypowiem choc sama czesto narzekam na ''zmotoryzowanych'' jednak wwszystko zalezy od kultury jazdy ktorej brakuje obydwu stronom i kierowcom i ludzikom na skuterach.

Tytuł:
PostNapisane: 27 października 2009, o 15:20 
siulentas napisał(a):
tak wogole to zdalam

gratuluję :)

Tytuł:
PostNapisane: 1 grudnia 2009, o 20:27 

nowm napisał(a):
teraz, kiedy egzamin z wynikiem pozytywnym mam już za sobą, mogę powiedzieć, że moje słowa z początku tematu się potwierdzają. Miałem zupełnie innego egzaminatora, miły, uspokajał, gdy widać było stres.

Tak sobie czytam niektóre opinie na temat egzaminu/egzaminatorów i też mogłabym podpisać się pod stwierdzeniem, że spora zasługa w zdanym egzaminie należy do "normalnych" egzaminatorów. No bo co z tego, że ktoś umie jeździć (choć wg mnie ciężko to stwierdzić tylko po 30stu godzinach nauki jazdy), skoro będzie się niesamowicie stresował samym egzaminem, do tego będzie miał koło siebie wrednego egzaminatora. Oczywiście można powiedzieć: "ale jak ktoś umie jeździć, to nie będzie miał problemu ze zdaniem za pierwszym razem" - z tym się nie zgadzam, bo uważam że jeśli egzaminator będzie chciał kogoś uwalić pod byle pretekstem to właśnie tak zrobi.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 1