Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 19 grudnia 2009, o 12:42 
Darku raczej nie zamierzam trzymać paru osobom palca (wiadomo gdzie) :-D i myśleć 500 razy zanim coś napisze (czyż forum to nie miejsce do swobodnej wymiany poglądów?) :-D .A więc ja podziękuję :-) .Mój czas już minął, blisko 2,5 roku to i tak dobry wynik w tak 'doborowym" towarzystwie :-) .

Tytuł:
PostNapisane: 19 grudnia 2009, o 12:47 

DarekK nie nakręcaj się ... masz swoje zdanie i tyle ..., ale żeby zaraz uciekać ... :wink:
Tak sobie dopiszę za moim innym dobrym kolegą z innego forum na temat napisu :)
CYT "...Mam dwie teorie na temat, gdzie wyląduje ten napis. Pierwsza to za jakiś miesiąc Mossad go odnajdzie, i będzie się z nas śmiać cały świat, a druga teza to że napis wyląduje nad bramą jakiegoś rancza w Ameryce Południowej, by przypominać gospodarzowi czasy jego świetności. ... KONIEC CYTATU :)

Tytuł:
PostNapisane: 19 grudnia 2009, o 12:56 
DarekK napisał(a):
czyż forum to nie miejsce do swobodnej wymiany poglądów?)
A czy krytyka Twoich poglądów to nie swobodne wyrażenie poglądów :?: Nikt Cię stąd nie wygania. To Ty się obrażasz i chcesz uciec. Po prostu musisz sobie zdać sprawę, że czasem z Twoimi poglądami może się zgadzać bardzo maleńki procent forumowiczów :neutral:

Tytuł:
PostNapisane: 19 grudnia 2009, o 15:03 

DarekK wystarczy szanować czyjeś poglądy ;-)

Tytuł:
PostNapisane: 19 grudnia 2009, o 19:08 
W całej tej sprawie drazniło mnie od początku stanowisko srodowiska Żydów ktorzy twierdzili ,ze w obozie tym mordowani byli tylko Żydzi(ot taka pamiec wybiórcza) a przecxiez cytując wikipedie...." władze niemieckie utworzyły obóz przeznaczony początkowo do osadzania więźniów politycznych i opozycji, głównie Polaków. Rozbudowywany był potem stopniowo w główne miejsce masowej eksterminacji około miliona Żydów z całej Europy, a także wielu Polaków, Romów, jeńców radzieckich oraz ofiar innych narodowości. Jest to jedyny obóz koncentracyjny znajdujący się na liście światowego dziedzictwa UNESCO......."

DarekK, powiem tak Auschwitz-Birkenau to historia Polski,traktując to wydarzenie w taki sposób pokazujesz jakim jestes Polakiem.Gratuluje postawy.

Tytuł:
PostNapisane: 19 grudnia 2009, o 19:22 
Zbanowany

Azaziz napisał(a):
wystarczy szanować czyjeś poglądy
Nie tyle poglądy co prawo do ich posiadania.

Tytuł:
PostNapisane: 19 grudnia 2009, o 20:53 

Nie no to już jest szczyt wszystkiego.
DarekK - przegiołeś chłopaku i to zdrowo.
Jak możesz być takim ignorantem??????????????
NOWY(L) napisał(a):
DarekK, powiem tak Auschwitz-Birkenau to historia Polski,traktując to wydarzenie w taki sposób pokazujesz jakim jestes Polakiem.Gratuluje postawy.

Powieś sobie to nad łóżkiem i pomyśl - dobrze Ci to zrobi.

Tytuł:
PostNapisane: 19 grudnia 2009, o 22:47 
A więc tak:
Azaziz szanuję czyjeś poglądy, to co napisałem to moje zdanie.Czy trzeba Cię nauczyć czytania ze zrozumieniem?
Ola650 myślę jak myślę i niczego sobie wieszać nie muszę.
A tak w ogóle to ile razy tu trzeba prosić o usunięcie konta?Proszę więc drugi raz :!: .

Tytuł:
PostNapisane: 19 grudnia 2009, o 23:12 

DarekK, DarekK, byłeś kiedyś w Oświęcimiu i w Brzezince?

Będąc w tym miejscu czujesz coś dziwnego.. jeśli nie byłeś to polecam Ci jechać i zobaczyć na własne oczy. Mając odrobinę wyobraźni, zrozumiesz trochę czym była wojna, jak okrutni mogą być ludzie. Obozy polecam zwiedzać jesienią, tak myślę że robią wtedy większe wrażenie. Nikt chyba nie traktuje tego miejsca jako "pamiątkę", to po prostu jak już ktoś napisał, część naszej historii, te pomnik wszystkich którzy tam zginęli. Ta tablica to chyba najbardziej rozpoznawany symbol obozu w Oświęcimiu, więc kradzież tej tablicy to profanacja grobu.

Tytuł:
PostNapisane: 19 grudnia 2009, o 23:13 
Przyjaciel forum

DarekK napisał(a):
A tak w ogóle to ile razy tu trzeba prosić o usunięcie konta

Popadasz w histerię ? konto jest usuwane jak naprawdę narozrabiasz :grinka:

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł:
PostNapisane: 19 grudnia 2009, o 23:26 
Slay byłem jedynie w Sztutowie i mam takie odczucia,że wiesz co bym z tym zrobił.Przejrze w poniedziałek regulamin i postaram się naruszyć większość punktów.Darek dzięki za pomoc.

Tytuł:
PostNapisane: 19 grudnia 2009, o 23:29 

DarekK napisał(a):
Slay byłem jedynie w Sztutowie

Miałem dopisać że jak Oświęcim to za daleko, to po ręką masz Sztuthof ;) To 1% wrażeń które czekają na Ciebie w Oświęcimiu.

DarekK napisał(a):
wiesz co bym z tym zrobił

Po wojnie ludzie chcieli te obozy zniszczyć, ale zrozumieli że muszą zostać jako świadectwo.

Ostatnio edytowano 19 grudnia 2009, o 23:34 przez Slay, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 19 grudnia 2009, o 23:33 
Przyjaciel forum

DarekK napisał(a):
że wiesz co bym z tym zrobił

Zaczynam kombinować, że może Ty neonazista :?: :grinka:

Tytuł:
PostNapisane: 19 grudnia 2009, o 23:35 
Zamiast zajmować się takimi rzeczami zapalcie świeczkę za zmarłego dzisiaj na świńską grypę 22-latka, mieszkańca Kwidzyna którego zresztą sam znałem.Jest to prawdziwa tragedia[*] :sad: .Darek puknij się w głowę i powiedz co słyszysz :grinka: .

Tytuł:
PostNapisane: 19 grudnia 2009, o 23:54 
Przyjaciel forum

DarekK napisał(a):
Darek puknij się w głowę i powiedz co słyszysz :grinka: .

Słyszę jakiś grzechot w twojej głowie :grinka: prawidłowo :?:

PS. (zapalcie świeczkę za zmarłego dzisiaj na świńską grypę 22-latka) odpowiem Ci po twojemu, niby dla czego mam mu świeczkę palić to nie mój znajomy :evil:

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1