Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
 Tytuł: PIS i krzaczory:)
PostNapisane: 5 maja 2011, o 03:12 
kaczki, kaczory, krzaczory wszelkiego typu odmiany i maści, są zajefajne( czy na pewno wyjątek potwierdza regułę? , czy aby ino :D ? :oops: ok, to nie podlega absolutnie żadnej formacji ani polemice... tak, tak, wiem, jak wielu ludziom się narażę, ale cóż...nigdy nie byłam bojazliwa i nie bałam się jako pierwsza krzyknąć w tłumie, że król jest nagi :) -zatem podążając za prawdą( a powszechnie wiadomo - prawda jako taka, je ino jedna - cyli ze: prawda, tyż prawda i kupa śeta prawda!!! a że ja, jak zwykle pod prąd...to nawet publicznie zdradzę, że "padli mi chamulcy" :D - no cóż, widać natura już taka durnowata :D ...ot:) w tym momencie chciałam wkleić fotki moich kaczuszek( dzikich kaczek), które jędzą mi z ręki, a ich matka pozwala swoim dzieciom na swawole z człowiekiem:) ale niestety sprzęt odmawia :D
Zdjęcia wkleję, jeszcze dzis:)
Zdaję sobie sprawę, że nie powinnam upubliczniać na forum moich słabości... :D , bo " niektórzy" ludzie są niestety - nie kaczki ...i jęzor swój mają :D a nasz Mikołaj w grobie się przewraca słuchając, jak bardzo niektórzy wzięli sobie jego słowa do serca ? :D "A niechaj narodowie widy postronni znają,
Iż Polacy nie gęsi, iż swój język mają"
Oj tak ...mają, majom :D ( nie ubliżąjąc Majom i Aztekom - wszak lud wyjątkowy to był )
a ja, jakby mało było, że kocham kaczki, to jestem wszem i wobec za skrótem PIS -
Uzasadnienie jest banalnie proste
jestem wywrotowcem :D
"SIP" - będę promować, w dupiu mam politykierów, blagierów, błaznów
i nieustanne obietnice....(a co znaczy skrót SIP niebawem usłyszycie)
szlag jasny po prostu mnie trafia, że to wszystko - to jedna wielka atrapa

Tytuł: Re: PIS i krzaczory:)
PostNapisane: 6 maja 2011, o 23:08 
kaczki, kaczory i moje krzaczory:)

-- 6 maja 2011, 2011 22:23 --

sorry, tak się starałam, a i tak plama.... :( , nie wiem dlaczego, ale fotki weszły mi zupełnie nie chronologicznie...od tzw. dupy strony :oops:

-- 6 maja 2011, 2011 22:28 --

sorry, tak bardzo chciałam zachować kolejność fotek, bo to była cała chronologia zdarzeń...klatka po klatce, a wyszła mi ciemna tyłek... :oops: , fotki , zupełnie nie wiem dlaczego wkleiły mi się w odwrotnej kolejnośći :sad:

-- 6 maja 2011, 2011 22:30 --

:oops: buuuu, i na dodatek jeszcze spamuje

Załączniki:
kaczka7.jpg
kaczka7.jpg [ 132.09 KiB | Przeglądane 2132 razy ]
kaczka6.jpg
kaczka6.jpg [ 141.3 KiB | Przeglądane 2132 razy ]
kaczka5.jpg
kaczka5.jpg [ 66.38 KiB | Przeglądane 2132 razy ]
kaaaaaaaaaaaaaaa.jpg
kaaaaaaaaaaaaaaa.jpg [ 66.38 KiB | Przeglądane 2132 razy ]
kaczka3.jpg
kaczka3.jpg [ 135.67 KiB | Przeglądane 2132 razy ]
kaczka2.jpg
kaczka2.jpg [ 73.95 KiB | Przeglądane 2132 razy ]
kaczucha 111.jpg
kaczucha 111.jpg [ 112.88 KiB | Przeglądane 2134 razy ]

PostNapisane: 9 maja 2011, o 23:44 
Przyjaciel forum

Kryniu!

Ptactwo Twe bardzo ciekawie wygląda, ale czytając Twój tekst, to takie mam wrażenie, jakbyś ...hmm...była po głębszym; co najmniej jednym dużym... z lekka za dużym... i mnogość emotikonet też na to wskazuje; a może mi się tylko tak wydaje :(

PostNapisane: 10 maja 2011, o 05:55 

Czytałam dwa razy i nie kumam a raczej nie kwakam tego tekstu :P :)

Zobacz profil Wyślij e-mail  

PostNapisane: 10 maja 2011, o 08:59 
Sorry, w takim razie nie pozostaje mi nic innego jak dygnąć :oops:, miało być zabawnie, a wyszło jak po jednym głębszym :D
„Umysł to chaotyczny komputer.” Amélie Nothomb

Strefa czasowa: UTC + 1