Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: sklep z wózkami dla dzieci
PostNapisane: 22 lutego 2012, o 18:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sierpnia 2009, o 17:49
Posty: 285
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Witam,

Gdzie w Kwidzynie mogę iść poszukać sklepu z wózkami dla dzieci, na jakiej ulicy i ile takich sklepów jest?

_________________
JDM OPTION


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: sklep z wózkami dla dzieci
PostNapisane: 22 lutego 2012, o 18:42 
Na deptaku,w pawilonach przy rynku i przy skrzyżowaniu Grunwaldzkiej z ulicą Mickiewicza.
Ale najpierw radze przeszukać allegro.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: sklep z wózkami dla dzieci
PostNapisane: 22 lutego 2012, o 20:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sierpnia 2009, o 17:49
Posty: 285
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Dzięki.. Poszukam u nas wózka, firmy oraz jakie są ceny a następnie sprawdzę ten sam na allegro.

_________________
JDM OPTION


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: sklep z wózkami dla dzieci
PostNapisane: 23 lutego 2012, o 06:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sierpnia 2006, o 11:00
Posty: 612
Lokalizacja: Z deptaq
Płeć: Mężczyzna
Ja kupowałem w Malborku , dostałem taniej niż na allegro a ciut drożej niż na ceneo (chyba 100 zł) bez targowania , pełny zestaw ... spacerówka,gondola,nosidełko i inne bajery (X-lander)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: sklep z wózkami dla dzieci
PostNapisane: 23 lutego 2012, o 07:25 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lipca 2010, o 10:44
Posty: 1030
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
bowwer napisał(a):
Witam,

Gdzie w Kwidzynie mogę iść poszukać sklepu z wózkami dla dzieci, na jakiej ulicy i ile takich sklepów jest?

Jeśli szukasz wózka dla noworodka to oszczędź sobie 3 w 1. Foteliki 0-13, popularnie nosidła, dołączane do zestawu są niskiej jakości i nie są w stanie zapewnić optymalnego bezpieczeństwa dziecku. Są wyjątki, niestety w wyższej półce cenowej. Oprócz tych dedykowanych często istnieje możliwość montażu fotelika innej marki niż wózek. Warto sprawdzić jakie foteliki pasują do danego modelu wózka i kupić fotelik z wysoką oceną w niezależnym teście. W razie czego służę pomocą, zawsze możesz "złapać" mnie w pracy ;)

-- 23 lut 2012, 2012 07:42 --

stardust napisał(a):
Ja kupowałem w Malborku , dostałem taniej niż na allegro a ciut drożej niż na ceneo (chyba 100 zł) bez targowania , pełny zestaw ... spacerówka,gondola,nosidełko i inne bajery (X-lander)

Z X-landerem jest tak że producent wystawia cenę sugerowaną i sam zajmuje się dystrybucją, dlatego w sklepach różnice są niewielkie. Czasem warto kupić model z poprzedniej kolekcji. Bywa że różnice niewielkie a cena korzystna. Sam tak zrobiłem ;) Do X-landerów pasują foteliki Maxi Cosi a od niedawna Besafe, który jest naprawdę ciekawą i innowacyjna konstrukcją. Besafe już niedługo ma być sprzedawany pod marką X lander. Do tej pory w zestawie 3 w 1 był fotelik X car produkowany przez włoska firmę Belelli.

_________________
Kim jestem i czym się zajmuję? Jacek Chmurzyński, nie jestem sprzedawcą, jestem rodzicem interesującym się bezpieczeństwem dzieci, który postanowił działać lokalnie na rzecz poprawy bezpieczeństwa dzieci w samochodach.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: sklep z wózkami dla dzieci
PostNapisane: 23 lutego 2012, o 15:18 
Ten to ma zboczenie na punkcie fotelików.
Pozytywny wariat. :D :D :D :D


Góra
  
 
 Tytuł: Re: sklep z wózkami dla dzieci
PostNapisane: 24 lutego 2012, o 17:45 
Offline

Dołączył(a): 28 czerwca 2011, o 18:43
Posty: 1482
Płeć: Kobieta
bitabob, oby jak najwięcej takich "zboczeńców".


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: sklep z wózkami dla dzieci
PostNapisane: 24 lutego 2012, o 22:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sierpnia 2009, o 17:49
Posty: 285
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Bitabob nie znam się na wózkach i firmach dopiero się tym zaczynam interesować. Szukam wózka do 1500 złoty nie wiem co wybrać jako alternatywę:

Znalazłem coś takiego :

http://allegro.pl/listing.php/search?ch ... k+x-lander

http://allegro.pl/bexa-b4x-fashion-pari ... 37178.html

Jakie firmy do tej kwoty możesz polecić, jakieś linki :)

_________________
JDM OPTION


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: sklep z wózkami dla dzieci
PostNapisane: 25 lutego 2012, o 13:15 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lipca 2010, o 10:44
Posty: 1030
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Za tę kwotę znajdziesz coś rozsądnego, pod warunkiem że odpuścisz sobie 3 w 1. Ja mam X landera i jestem zadowolony, chociaż nie jest bez wad. Przy wyborze wózka ważne jest kilka spraw. Na przykład czy często będziesz go przewozić autem, na którym piętrze mieszkasz i chociażby pora roku w jakiej rodzi się bejbiak. Garść informacji znajdziesz tu http://www.bangla.pl/artykuly/dziecko/wozki-k3
Wózek z linku który podałeś... Na pierwszy rzut oka fotelik nadaje się do śmieci. Cena tez wcale nie zachwycająca.
Zastanów się czy będziesz używał opcji montażu fotelika na stelażu wózka. Dla mnie ta opcja nie była ważna dlatego kupiłem fotelik który nie pasował do wózka. Na przykład taki zestaw http://allegro.pl/listing.php/search?category=82620&change_view=1&order=d&string=w%C3%B3zek+x-lander i do tego fotelik do samochodu (nie pasuje do wózka) Graco Logico, albo taki fotelik który do wózka pasuje i nie koniecznie musi to być Maxi Cosi ;) http://allegro.pl/besafe-izi-go-nowosc-2011-dla-twojego-dziecka-i2164859335.html
Oczywiście fotelik powinno się przymierzyć w aucie, co by później nie okazało się że na przykład pas jest za krótki. Oba foteliki mają wysokie noty teście ADAC, dodatkowo do Graco można dokupić bazę. Oczywiście to tylko przykłady.

_________________
Kim jestem i czym się zajmuję? Jacek Chmurzyński, nie jestem sprzedawcą, jestem rodzicem interesującym się bezpieczeństwem dzieci, który postanowił działać lokalnie na rzecz poprawy bezpieczeństwa dzieci w samochodach.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: sklep z wózkami dla dzieci
PostNapisane: 25 lutego 2012, o 14:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sierpnia 2009, o 17:49
Posty: 285
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
W tym linku x-lander jest pełno wózków... nie wiadomo który wybrać.. chcę wózek zwykły.. fotelik do auta kupuję oddzielnie.

Link który podałeś to też większość 3w1. Np. ten z linku:
http://allegro.pl/wozek-x-lander-xa-osl ... 48033.html on może być głęboki? Bo wygląda jak spacerówka.

http://allegro.pl/wozek-x-lander-xa-gon ... 86097.html ten zaś także jakiś opuszczony ma dół nie prosty by maleństwo leżało prosto nie do dołu. Czy jest możliwość w nich regulacji?

Albo ten http://allegro.pl/wozek-wielofunkcyjny- ... 91247.html ??

X-lander to dobry wybór? Fotelik do auta na pewno oddzielnie chcę kupić. Czy u nas w kwidzynie znajdę sklepy z x-landerem? Lub dobre foteliki bym mógł przymierzyć do auta?

Poza tym moja żona na pewno chce widzieć dziecko z przodu nie mieć je przed sobą a rączkę za wózkiem, czy one mają tą regulację rączek?

-- 25 lut 2012, 2012 13:57 --

o tak ostatnie zdanie miało brzmieć :)

Poza tym moja żona na pewno chce widzieć dziecko z przodu, nie oglądać je tyłem. jak wygląda to w xlanderze, jak wyglądają regulacje tego?

_________________
JDM OPTION


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: sklep z wózkami dla dzieci
PostNapisane: 25 lutego 2012, o 15:51 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lipca 2010, o 10:44
Posty: 1030
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Podałem ten link dla przykładu. Nie namawiam Cię na tę markę. Po prostu padła ta nazwa i tak jakoś poszło ;) Wszystkie te wózki to ten sam model, tylko z różnym wyposażeniem. Różnice w cenie i wyglądzie wynikają też z rocznika danego modelu. Tak jak pisałem wcześniej, czasami warto kupić model z poprzedniego roku. Zazwyczaj różni się niewiele a cena atrakcyjniejsza. Jak widzisz ceny zaczynają się od 1100 pln. W wyposażeniu masz spacerówkę przodem do kierunku jazdy, rozkładaną na płasko, gondolę którą można zamontować przodem i tyłem do kierunku jazdy, rączka ma regulowaną wysokość. Spacerówka ma rewelacyjna budkę , która w sprytny sposób powiększa sie zapewniajac dziecku dużo cienia i ochronę przed słońcem, parasolka w lato zbędna. Dokładamy do tego podany przeze mnie fotelik Graco i za rozsądną cenę masz całkiem niezły zestaw, jak potrzebujesz fotelika który pasuje do wózka dasz radę zmieścić się w 1600 pln za cały zestaw. W linku który ty podałeś był wózek 3 w 1. Jednak fotelik który był w zestawie mówiąc szczerze nie nadaje się do niczego, czyli dokupujesz inny i okazuje się że jest drożej. Oczywiście Xlander nie jest bez wad. Wadą tego wózka i podobnych konstrukcji jest waga, gabaryty (bagażnik samochodu), słaby dostęp do kosza na zakupy w opcji ze spacerówką. Ja kupowałem wózek w Kwidzynie, niestety sklep już nie istnieje. Fotelik kupowałem w necie. Gdyby nie pasował odesłałbym go sprzedawcy i szukał innego. Jeżeli chodzi o foteliki to sprawa się komplikuje. Chyba jedynie w Lunie widziałem Maxi Cosi ale to było 2 lata temu, cena wysoka nawet w porównaniu z innymi sklepami stacjonarnymi. W Lunie mieli też x landera, był też w sklepie obok rynku ale to było ponad 2 lata temu. Spory wybór jest na rogu Mickiewicza, przewaga Espiro. Kupowałem tam spacerówkę do samochodu. Czasami w Lidlu pokazują się foteliki Hauck. Mało znana marka, cena rozsądna, no i wysokie noty w teście ADAC. Najbliżej znajdziesz coś w Grudziądzu, jest niezła hurtownia w Tczewie, 3miasto, Bydgoszcz. Niestety ciężkie jest życie kwidzyńskiego konsumenta ;) Dawno już nie robiłem takich zakupów dlatego słabo się orientuję.

_________________
Kim jestem i czym się zajmuję? Jacek Chmurzyński, nie jestem sprzedawcą, jestem rodzicem interesującym się bezpieczeństwem dzieci, który postanowił działać lokalnie na rzecz poprawy bezpieczeństwa dzieci w samochodach.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: sklep z wózkami dla dzieci
PostNapisane: 25 lutego 2012, o 21:15 
Offline

Dołączył(a): 28 czerwca 2011, o 18:43
Posty: 1482
Płeć: Kobieta
Tylko nie czarny i nie granat... kolorki, kolorki. bowwer, To będzie chłopiec?
Zerknij na Mickiewicza, tam coś znajdziesz na pewno. A za taką kwotę, to już można "rządzić". :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: sklep z wózkami dla dzieci
PostNapisane: 26 lutego 2012, o 13:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sierpnia 2009, o 17:49
Posty: 285
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Dziewczynka :) OK.. sprawdzę na mickiewicza. Najpierw maleństwo musi się urodzić i wtedy z żoną chcemy szukać wózka i fotelika. Nie wiem czy kupię w Kwidzynie.. zależy od cen czy będzie porównywalna cena np do allegro jeśli nie to zamówię ten sam wózek na allegro.

Nigdy nie siedziałem w tych tematach dlatego się dopytuje. 3w1 mnie nie interesuje. Wózek ma być z gondolą i jako spacerówka, fotelik kupuje oddzielnie. Chcę by przyszła Zuzia czuła się bezpiecznie i miała wygodnie.

Wózek to myślę do kwoty 1500 złoty i fotelik do 500 złoty.

_________________
JDM OPTION


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: sklep z wózkami dla dzieci
PostNapisane: 26 lutego 2012, o 14:26 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 marca 2006, o 12:48
Posty: 13854
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
My pojechaliśmy do trójmiasta do sklepu "Mama i Ja" tam sobie obejrzeliśmy, a kupiliśmy przez internet różnica cenowa prawie 30%.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: sklep z wózkami dla dzieci
PostNapisane: 26 lutego 2012, o 14:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sierpnia 2009, o 17:49
Posty: 285
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
No tak trójmiasto na pewno coś da się znaleźć. 200 km w dwie strony to 15 litrów benzyny 90 złoty wręcz. Pomyślę jak to zrobię z żoną, co do jednego się zgadzam chociaż trochę chcę na tym zaoszczędzić nie przepłacić :) a kupić porządny wózek i fotelik.

_________________
JDM OPTION


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.