Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Lumpeksy.
PostNapisane: 22 sierpnia 2012, o 16:55 
Offline

Dołączył(a): 9 maja 2012, o 18:23
Posty: 55
Płeć: Nie wybrano
Ostatnio wzięła mnie chęć na dodawanie nowych temacików; )
Dlatego ludziska odpisujcie i dzielcie się z każdym nowymi doświadczeniami/rzeczami.
Kwidzyńskie lumpeksy! ;d
wiadomo tych sklepów jest naprawdę dużo i kazdy moze znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

A więc na zaczynam. Podawajcie ulice/albo miejsce gdzie sie ten lumpeks znajduje i co o nim sądzicie.

1. Cto - to ten duży na rynku obok Chinczyków.
Hmm. Znajduje tam czasami naprawdę wiele fajnych rzeczy Podzielone są na bluzeczki,sweterki,spodnie itd. nawet kolorystycznie, a to duzy plus dla osób, które szukają coś w konkretnym kolorze. Co do cen to hmm niektóre rzeczy nie opłacają się cenowo, przykro to mówić ale racja jest taka, że za uzywaną bluzeczke nie bede płacić 30 zł.
Opłaca sie tam wpadać w sobote bo przecena 50% ale niestety nie na wszystkie rzeczy (nie na nowe,z metka).

2. Nazwy nie pamiętam tego lumpeksu, ale kiedyś znajdował się na deptaku niedaleko bosso, tylko wyżej, a teraz jest przeniesiony na drugą strone ulicy obok sklepu z bielizna. Niektóre rzeczy fajne, godne polecenia, ale także ceny z kosmosu. Miła pani tam jest.

3. Zachodziłam także na deptaku do pewnego lumpeksu, ale tam niżej, za galerią handlową 'tecza' w tym ciągu sklepów, na górze jest chyba konny czy cos takiego. Tam rzeczy tanie, szukałam wtedy sukienki i znalazłam z 20 ładnych i tanich sukieneczek. Polecam ;)

a teraz czas na WAS! ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Lumpeksy.
PostNapisane: 22 sierpnia 2012, o 19:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 listopada 2008, o 21:18
Posty: 293
Lokalizacja: (:KWIDZYN:)
Płeć: Kobieta
najlepszy na Mieszka, ale we wtorkowe dostawy ciężko się wbić i do kasy dostać. Drogo niestety chyba 65 zł za kg. Także jeansów nie opłaca się kupować bo nowe dostanie się w tej samej cenie, Ale dla dzieci najlepsze i gatunkowo również tam ciuchy.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Lumpeksy.
PostNapisane: 25 sierpnia 2012, o 21:14 
Offline

Dołączył(a): 16 listopada 2009, o 13:56
Posty: 37
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Kobieta
1. Na PKP można znaleźć ładne ciuszki, ale za markowe trzeba solidnie zapłacić, duży wybór butów.
2. Na PKS warto wejść we wtorek gdy jest dostawa, mają całkiem przyzwoite ceny, tam najczęściej coś dla siebie upoluje:-)
3. Na rynku w CTO... ceny nie zawsze adekwatne to towaru, ja nie mam cierpliwości przejrzeć aż tak dużej ilośći wieszaków więc z reguły wychodzę z niczym.
4. Na Mieszka mają bardzo ładne ciuchy, ale trzeba mieć gruby portfel:P
Polecam pierwsze dwa lumpeksy.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Lumpeksy.
PostNapisane: 27 sierpnia 2012, o 10:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sierpnia 2006, o 21:51
Posty: 2347
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Kobieta
lupaa napisał(a):
4. Na Mieszka mają bardzo ładne ciuchy, ale trzeba mieć gruby portfel:P

W pierwsze dni dostawy tak, później niekoniecznie...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Lumpeksy.
PostNapisane: 27 sierpnia 2012, o 15:27 
Offline

Dołączył(a): 28 czerwca 2011, o 18:43
Posty: 1482
Płeć: Kobieta
Jeśli ktoś potrafi szukać "perełek" w lumpeksie i ma chociażby minimalną smykałkę krawiecką, to może
się fajnie ubrać. Ja niestety nie mam ani tego, ani tego :( o, guzik umiem przyszyć :P


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Lumpeksy.
PostNapisane: 29 sierpnia 2012, o 14:58 
Offline

Dołączył(a): 9 maja 2012, o 18:23
Posty: 55
Płeć: Nie wybrano
Ja ostatnio czyli wczoraj weszłam do a'la lumpeksu również na rynku, obok CTO jest to sklep w którym znajdziemy zarówno nowe ubrania (polskie) jak i używane, można tam kupić bluzy z adidasa (różne kolory) może ceny są wysokie, ale jakoś towaru i marka dużo na to wpływają np.spodenki dresowe do kolan z adidasa czarne,szare i chyba granatowe - 65 zł (troszke za duzo moim zdaniem, za 40 bym wziela) bluzy są po 85, a jeszcze nie dawno widziałam je tam za 100-120 więc ceny schodzą w dół.
Jeżeli ktoś uwielbia markowe buty czyli reebok,nike,adidas to kupujcie tam ! nowe z kartonami buty w cenach 100-200 zł. Może nie tanio ale zdecydowanie taniej niż w zwykłych sklepach markowych ;)

Gdzie znajde buciki air max? a może ma ktos do odsprzedania?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Lumpeksy.
PostNapisane: 31 sierpnia 2012, o 18:16 
Offline

Dołączył(a): 16 listopada 2009, o 13:56
Posty: 37
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Kobieta
dzajant napisał(a):
lupaa napisał(a):
4. Na Mieszka mają bardzo ładne ciuchy, ale trzeba mieć gruby portfel:P

W pierwsze dni dostawy tak, później niekoniecznie...


Masz racje, ale "później" to jak dla mnie nie ma już po co iść... Ja chodzę tylko w dni dostawy.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Lumpeksy.
PostNapisane: 5 września 2012, o 07:50 
Widziałam wczoraj w tym dużym na rynku bluzkę Dolce & Gabbana za bodajże 14zł. A sama uwielbiam lumpek na Mieszka i na Dworcu.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Lumpeksy.
PostNapisane: 12 listopada 2012, o 13:12 
Offline

Dołączył(a): 12 listopada 2012, o 13:08
Posty: 5
Płeć: Nie wybrano
a co powiecie o lumpeksie dla dzieci tym w jamniku?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Lumpeksy.
PostNapisane: 12 listopada 2012, o 13:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 września 2006, o 01:25
Posty: 1454
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
:572:

_________________
"They got money for wars but can't feed the poor" T. Shakur


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Lumpeksy.
PostNapisane: 12 listopada 2012, o 14:00 
Offline

Dołączył(a): 26 maja 2010, o 18:28
Posty: 846
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
maras145 napisał(a):
a co powiecie o lumpeksie dla dzieci tym w jamniku?



Lipa ten lump. Bo właścicielka nie umie się sama zareklamować i robi dziwne podchody :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Lumpeksy.
PostNapisane: 12 listopada 2012, o 14:16 
Offline

Dołączył(a): 12 listopada 2012, o 13:08
Posty: 5
Płeć: Nie wybrano
Ja tam byłem raz i nie chodze bo dzieci nie mam a le co myślicie ogólnie o lumpie dziecięcym?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Lumpeksy.
PostNapisane: 12 listopada 2012, o 14:20 
Offline

Dołączył(a): 26 maja 2010, o 18:28
Posty: 846
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
maras145 napisał(a):
Ja tam byłem raz i nie chodze bo dzieci nie mam a le co myślicie ogólnie o lumpie dziecięcym?


Zapraszam do innych działów. My już znamy takie osoby, które zakładają konto na forum aby pytać tylko o jeden sklep. Wiadomo o co chodzi!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Lumpeksy.
PostNapisane: 4 stycznia 2013, o 14:22 
Offline

Dołączył(a): 4 stycznia 2013, o 14:10
Posty: 1
Płeć: Nie wybrano
nikola15 napisał(a):
Ostatnio wzięła mnie chęć na dodawanie nowych temacików; )
Dlatego ludziska odpisujcie i dzielcie się z każdym nowymi doświadczeniami/rzeczami.
Kwidzyńskie lumpeksy! ;d
wiadomo tych sklepów jest naprawdę dużo i kazdy moze znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

A więc na zaczynam. Podawajcie ulice/albo miejsce gdzie sie ten lumpeks znajduje i co o nim sądzicie.

1. Cto - to ten duży na rynku obok Chinczyków.
Hmm. Znajduje tam czasami naprawdę wiele fajnych rzeczy Podzielone są na bluzeczki,sweterki,spodnie itd. nawet kolorystycznie, a to duzy plus dla osób, które szukają coś w konkretnym kolorze. Co do cen to hmm niektóre rzeczy nie opłacają się cenowo, przykro to mówić ale racja jest taka, że za uzywaną bluzeczke nie bede płacić 30 zł.
Opłaca sie tam wpadać w sobote bo przecena 50% ale niestety nie na wszystkie rzeczy (nie na nowe,z metka).

2. Nazwy nie pamiętam tego lumpeksu, ale kiedyś znajdował się na deptaku niedaleko bosso, tylko wyżej, a teraz jest przeniesiony na drugą strone ulicy tam gdzie sklep z bielizną. Niektóre rzeczy fajne, godne polecenia, ale także ceny z kosmosu. Miła pani tam jest.

3. Zachodziłam także na deptaku do pewnego lumpeksu, ale tam niżej, za galerią handlową 'tecza' w tym ciągu sklepów, na górze jest chyba konny czy cos takiego. Tam rzeczy tanie, szukałam wtedy sukienki i znalazłam z 20 ładnych i tanich sukieneczek. Polecam ;)

a teraz czas na WAS! ;)


Co do tego trzeciego nie wiesz może co jaki czas mają dostawę? Właśnie szukam jakis sukienek które bym potem chętnie poprzerabiała, ale pewnie największy wybór będzie zaraz po dostawie...?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Lumpeksy.
PostNapisane: 11 stycznia 2013, o 22:40 
Offline

Dołączył(a): 9 maja 2012, o 18:23
Posty: 55
Płeć: Nie wybrano
Ja byłam w sobotę i wiem, że wtedy była już przecena, a było pełno sukienek ;) a już dzisiaj mogę polecić nowy lumpeks na deptaku w byłym Feniksie. Pełno fajnych ciuchów, podzielone na działy, każdy podpisany, sukienek też już kilka kupiłam, ostatnio miałam wziąć pewną, jednak niestety była za duża, nowa, z metką a wyszła za okolo 10 zl... ;) tam jest w czwartek dostawa i wtedy najdrożej się płaci za kg ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.