Forum e-kwidzyn.pl
http://forum.e-kwidzyn.pl/

Pediatra w Kwidzynie
http://forum.e-kwidzyn.pl/viewtopic.php?f=80&t=13224

Autor:  AntyS [ 25 lutego 2013, o 16:21 ]
Tytuł:  Pediatra w Kwidzynie

Witam,
Wiem, że był już podobny temat, ale być może już nieaktualny, w razie czego proszę moderatora o podklejenie wątku.

Tak jak w temacie prosiłbym opinie na temat pediatrów dla dziecka. Lada dzień będzie o jednego obywatela więcej :)
Bardzo ważne jest aby była możliwość rejestracji do przychodni przez telefon na daną godzinę.

Nikt u nas nie jest w stanie wstawać rano by o 5.30 zarejestrować pociechę do lekarza. Jest to w mojej sytuacji fizycznie niemożliwe a nikt za mnie też nie wystoi, a z dzieciakiem nie będę też dwóch godzin czekać z rańca.

Nie znam jeszcze tutaj dokładnie rynku medycznego więc wszelkie pomocne uwagi są mile widziane.
Pozdrawiam serdecznie.

Autor:  NOWY(L) [ 25 lutego 2013, o 16:29 ]
Tytuł:  Re: Pediatra w Kwidzynie

Powiem Ci tak.
Z pediatrą dla noworodka Ci za bardzo nie pomogę.
W tamtym czasie chodziliśmy do dr Hanas i było ok.Nie wiem jak jest u innych lekarzy ,może ktoś inny się wypowie.
Minusem tej przychodni jest to ,że nie ma opcji rejestracji tel.Musisz o 7-ej rano już stać w kolejce.Przyjmuje tam jeszcze dwóch innych lekarzy.Ale ich czas pracy jest minimalny-godzina lub dwie w tygodniu.

W tej chwili dzięki podpowiedzi Pana fotelika chodzimy z naszą 4 letnią córką do dr Chojnackiego.I mogę powiedzieć ,że różnica jest ogromna.Oczywiście na +.Przyjmuje on w przychodni na ul.Chopina(stare pogotowie) możesz zarejestrować się z tygodniowym wyprzedzeniem,telefonicznie chyba też.W chwili obecnej żałujemy z żoną ,że wcześniej tam nie przepisaliśmy naszej córki

Autor:  kadzimiedz [ 25 lutego 2013, o 19:08 ]
Tytuł:  Re: Pediatra w Kwidzynie

Chojnacki już się nie wyrabia z tą ilością pacjentów jaką ma, może nie nie wyrabia ale bardzo ciężko jest się wcisnąć czasami przez 3 dni.

Autor:  reflexes [ 25 lutego 2013, o 19:57 ]
Tytuł:  Re: Pediatra w Kwidzynie

Moje dzieci są pod opieką pań z przychodni Artmed na Kołłątaja. Jedna z nich do p. Wichowska-Łagowska a druga to Żmudowska-Wiśniewska. Imion nie pamiętam.
Na tą chwilę złego słowa nie powiem. Zawsze nawet jak jest full ludzi wizyta jest rzeczowa, bez pośpiechu, pełna informacja itp. Co do rejestracji i kolejek to tak jak chyba wszędzie. Trzeba rano wstać i iść w kolejkę, bo na tel to marne szanse się zarejestrować.

Autor:  heleniasta [ 25 lutego 2013, o 20:39 ]
Tytuł:  Re: Pediatra w Kwidzynie

Do dr Chojnackiego mimo że rejestrują na konkretną godzinę to można się starać o przyjęcie danego dnia bo lekarz przyjmie też kilka osób z poza kolejki - lecz wtedy trzeba czekać na tzw. "lukę" ewentualnie liczyć na dobre serce innych pacjentów by przepuścili przed siebie.W przychodni tej przyjmuje również drugi pediatra dr Malinowski - bardzo doświadczony lekarz ale dla starszych dzieci.
Plus tej przychodni wg mnie to praca również w soboty.

Autor:  canario [ 25 lutego 2013, o 20:41 ]
Tytuł:  Re: Pediatra w Kwidzynie

Dr Malinowski to już instytucja. Jego polecać nie trzeba. Leczył mnie i całą moją rodzinę odkąd pamiętam.

Autor:  Lilith [ 25 lutego 2013, o 21:01 ]
Tytuł:  Re: Pediatra w Kwidzynie

Chojnacki. Zdecydowanie. :)

Autor:  oka [ 25 lutego 2013, o 21:25 ]
Tytuł:  Re: Pediatra w Kwidzynie

W przychodni na oś. Piastowskim u p.Jaremko i p.Barejko można umówić się tel.

Autor:  AntyS [ 26 lutego 2013, o 08:40 ]
Tytuł:  Re: Pediatra w Kwidzynie

Akurat mieszkam na osiedlu Piastowskim :)
Jak wyglądają ogólne wrażenia z prac lekarzy? Poczytałem opinie o Pani Barejko i są podzielone ale wiadomo, w internecie można obsmarować każdego.

Znajomi polecają właśnie "Artmed" ale fizycznie nie dam rady zarejestrować dzieciaka jak chory, a wiem, że najlepiej być już tam o 5.30. Czasowo po prostu nie dam rady sam tego zrobić a małżonki nie wyślę żeby kwitnęła tam z dzieckiem gdyż nie ma kto za nas postać lub zaopiekować się z pociechą.

To właśnie jest porażka systemu zdrowia. Żal mi kobiet (zwłaszcza w ciąży) które stoją przy "Artmedzie" do ginekologa czasami od 5.00 aby się zarejestrować na wizytę kontrolną ustaloną miesiąc wcześniej. Taka Polska.

Autor:  Komin [ 26 lutego 2013, o 09:16 ]
Tytuł:  Re: Pediatra w Kwidzynie

oka napisał(a):
W przychodni na oś. Piastowskim u p.Jaremko i p.Barejko można umówić się tel.

Wyniosłem się stamtąd parę lat temu i tylko żałuję, że tak późno !

Autor:  krzyzak [ 26 lutego 2013, o 09:30 ]
Tytuł:  Re: Pediatra w Kwidzynie

Komin napisał(a):
oka napisał(a):
W przychodni na oś. Piastowskim u p.Jaremko i p.Barejko można umówić się tel.

Wyniosłem się stamtąd parę lat temu i tylko żałuję, że tak późno !

Chyba nie tylko Ty. ;)

Autor:  Komin [ 26 lutego 2013, o 09:32 ]
Tytuł:  Re: Pediatra w Kwidzynie

krzyzak napisał(a):
Chyba nie tylko Ty. ;)

Oczywiście z całą rodziną.

Autor:  NOWY(L) [ 26 lutego 2013, o 09:35 ]
Tytuł:  Re: Pediatra w Kwidzynie

AntyS napisał(a):
. Żal mi kobiet (zwłaszcza w ciąży) które stoją przy "Artmedzie" do ginekologa czasami od 5.00 aby się zarejestrować na wizytę kontrolną ustaloną miesiąc wcześniej. Taka Polska.

Nic mi nie mów.
Parę razy zdarzyło mi się właśnie stać w kolejce.I najgorsze było to,kiedy okazywało się że nie ma w ogóle wolnego numerka do lekarza albo jest tylko jeden( :!: )

Autor:  krzyzak [ 26 lutego 2013, o 09:35 ]
Tytuł:  Re: Pediatra w Kwidzynie

Komin napisał(a):
krzyzak napisał(a):
Chyba nie tylko Ty. ;)

Oczywiście z całą rodziną.


Oczywiście! :shock:
Też, z całą rodziną.

Autor:  AntyS [ 11 marca 2013, o 08:18 ]
Tytuł:  Re: Pediatra w Kwidzynie

Dziękuje wszystkim za opinię.
Dziecko zapisaliśmy do dr Schmidta w Sadlinkach.
Jeżeli ktoś jest ciekaw opinii na jego temat to coś wkrótce napisze na ten temat, choć mam nadzieję, że oprócz badań kontrolnych nie będzie potrzeby tam jeździć :)

Strefa czasowa: UTC + 1
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/