Forum e-kwidzyn.pl
http://forum.e-kwidzyn.pl/

Pilnie dentysta w niedzielę?
http://forum.e-kwidzyn.pl/viewtopic.php?f=80&t=13336

Autor:  magda25-m1 [ 24 marca 2013, o 08:39 ]
Tytuł:  Pilnie dentysta w niedzielę?

Czy ma ktoś namiar do jakiegoś dentysty w Kwidzynie, który przyjmie mnie w niedzielę?

Autor:  NOWY(L) [ 24 marca 2013, o 08:46 ]
Tytuł:  Re: Pilnie dentysta w niedzielę?

viewtopic.php?p=183287#p183287

Autor:  magda25-m1 [ 24 marca 2013, o 09:13 ]
Tytuł:  Re: Pilnie dentysta w niedzielę?

melkowskiego nie ma w kwidzynie, a ta druga pani juz ponoć nie przyjmuje, ale dzięki:)

Autor:  dausner [ 11 kwietnia 2013, o 20:55 ]
Tytuł:  Re: Pilnie dentysta w niedzielę?

To Malinowski już nie przyjmuje w Kwidzynie ? Kiedyś chodziłem do niego.

Autor:  Kropka [ 11 kwietnia 2013, o 21:55 ]
Tytuł:  Re: Pilnie dentysta w niedzielę?

dausner napisał(a):
To Malinowski juz nie przyjmuje w Kwidzynie ?


A od kiedy Malinowski jest dentystą ???? :D :D :D

Autor:  dausner [ 12 kwietnia 2013, o 08:17 ]
Tytuł:  Re: Pilnie dentysta w niedzielę?

Sory :) Melkowski

Autor:  magda25-m1 [ 23 maja 2013, o 17:36 ]
Tytuł:  Re: Pilnie dentysta w niedzielę?

Melkowski nadal przyjmuje w Kwidzynie tylko wtedy był na urlopie - prostuje na wszelki wypadek

Autor:  dausner [ 23 maja 2013, o 18:08 ]
Tytuł:  Re: Pilnie dentysta w niedzielę?

z tego co mi wiadomo to jest on jeszcze najtańszy

Autor:  Christal [ 25 maja 2013, o 00:03 ]
Tytuł:  Re: Pilnie dentysta w niedzielę?

W soboty jest czynny gabinet na NFZ w św.Łukaszu więc można bólowe sprawy załatwić bez opłaty

Autor:  siklerspiotr [ 24 września 2013, o 19:37 ]
Tytuł:  Re: Pilnie dentysta w niedzielę?

Witam , wiecie może do jakiego dentysty można dostać się najszybciej na książeczkę ?

Autor:  waldek2 [ 25 września 2013, o 13:58 ]
Tytuł:  Re: Pilnie dentysta w niedzielę?

W brew pozorom to chyba w Centrum Medycyny na Lotniczej. Rejestracja obecnie w ostatni dzień roboczy miesiąca.
Ja byłem ostatnio i o 9:00 się zarejestrowałem. Potem wpadłem o 12:00 i jeszcze daliśmy radę syna zapisać.
Mam trochę szczęścia w nieszczęściu, ponieważ mam leczenie kanałowe, a Pani stomatolog nie lubi czekać na działanie znieczulania i załatwiła od razu parę innych ząbków nie wymagających zachodu. Czyli wyszło - 2 wizyty 3 zęby zrobione, czwarty - walka dalej trwa.
Syn tyle szczęścia nie miał i wyszło 1 rejestracja, 1 ząb naprawiony, ale mordowała go 30 minut.
Teraz znowu czekamy na koniec miesiąca.

Autor:  megi [ 26 września 2013, o 11:17 ]
Tytuł:  Re: Pilnie dentysta w niedzielę?

Waldek a rejestrowałeś się jako z miasta czy pracownik bo szukam dentysty dla córki - bo po ostatniej wizycie 5 minut na fotelu 150zł - trochę mnie to przerosło

Autor:  kornik [ 26 września 2013, o 12:04 ]
Tytuł:  Re: Pilnie dentysta w niedzielę?

miasto i pracownik tak samo... ja byłem jako miasto

Autor:  siklerspiotr [ 27 września 2013, o 08:49 ]
Tytuł:  Re: Pilnie dentysta w niedzielę?

waldek2, dzięki bardzo za odpowiedź :) Byłem tam rejestracja będzie prowadzona 30 września na październik. Więc warto próbować .

Autor:  siklerspiotr [ 2 października 2013, o 10:32 ]
Tytuł:  Re: Pilnie dentysta w niedzielę?

witajcie , mam problem z zębem .. Jeden dentysta stwierdził że trzeba go leczyć kanałowo lub wyrwać. Niestety czasu na leczenie kanałowe nie mam czasu gdyż niedługo wyjeżdżam chce wyrwać tego zęba który dentysta w Kwidzynie wyrywa żeby bez problemu ?

Autor:  waldek2 [ 2 października 2013, o 20:45 ]
Tytuł:  Re: Pilnie dentysta w niedzielę?

Chyba większość stomatologów nie ma z tym problemu chyba, że mowa o ósemkach wtedy zostaje chirurg szczękowy.

Autor:  siklerspiotr [ 3 października 2013, o 06:05 ]
Tytuł:  Re: Pilnie dentysta w niedzielę?

yhym. Dzieki za odpowiedź, chodzi o 6. Jest do leczenia kanałowego ale tak jak juz mówiłem nie mam czasu na to a dziś znowu napuchłem na buzi od tego .

Autor:  reflexes [ 3 października 2013, o 06:08 ]
Tytuł:  Re: Pilnie dentysta w niedzielę?

Zamiast szukać porady w internecie zadzwoń do rejestracji Macieja Sachanowicza 55 261 24 42. Z bólem powinien Cię przyjąć najszybciej jak to możliwe. Rejestracja jest od 7.30.

Autor:  siklerspiotr [ 3 października 2013, o 06:17 ]
Tytuł:  Re: Pilnie dentysta w niedzielę?

Wiem, że najlepiej udać się do dentysty i już to zrobiłem. Dentysta u którego byłem wyciągnął tylko plombe i powiedział po przeglądzie, że leczenie kanałowe lub wyrwanie. Dla tego spytałem czy ktoś zna jakiegoś dentyste który bez problemu wyrwie zęba.

Autor:  Kiler [ 3 października 2013, o 08:55 ]
Tytuł:  Re: Pilnie dentysta w niedzielę?

Skoro mówi, że można wyrwać zęba to czemu nie chcę tego zrobić?

Autor:  siklerspiotr [ 3 października 2013, o 09:56 ]
Tytuł:  Re: Pilnie dentysta w niedzielę?

Bo stwierdziła, że mam to zrobić prywatnie.. mi tam wszystko jedno byle w końcu mieć spokój z tym .

Autor:  Krima [ 6 października 2013, o 14:51 ]
Tytuł:  Re: Pilnie dentysta w niedzielę?

Jeśli chodzi o Sachanowicza to mój chłopak miał leczenie kanałowe i kompletnie mu zepsuł zęba, nie polecam go. Nic nie potrafi. Musiał pójść do innego i 4-5 spotkań miał żeby leczenie kanałowe zrobić, a Sachanowicz zrobił to tylko na pierwszym wejściu, więc nie wiem co on mu zrobił.

Autor:  kadzimiedz [ 6 października 2013, o 16:19 ]
Tytuł:  Re: Odp: Pilnie dentysta w niedzielę?

Krima napisał(a):
Sachanowicz zrobił to tylko na pierwszym wejściu, więc nie wiem co on mu zrobił.


:shock: :grin:

Autor:  jankowskimich [ 6 października 2013, o 16:28 ]
Tytuł:  Re: Pilnie dentysta w niedzielę?

zły dotyk boli przez całe życie :P

Autor:  Darek [ 6 października 2013, o 19:01 ]
Tytuł:  Re: Odp: Pilnie dentysta w niedzielę?

kadzimiedz napisał(a):
Krima napisał(a):
Sachanowicz zrobił to tylko na pierwszym wejściu, więc nie wiem co on mu zrobił.


:shock: :grin:


No i po co te śmiechy. To pewnie jest stomatolog pierwszego kontaktu.

Autor:  reflexes [ 6 października 2013, o 20:02 ]
Tytuł:  Re: Pilnie dentysta w niedzielę?

Cytuj:
Nic nie potrafi.

Tak i Ty to wiesz najlepiej. Ja robiłem dawno temu u Sachnowicza spory remont swojego uzębienia. W sumie z 5-6 sztuk, jeden po drugim. Z dwa przynajmniej kanałowo. Niestety dokładnie nie pamiętam bo to było jakieś 15 lat temu kiedy jeszcze przyjmował na Odrowskiego w piwnicy. Wszystkie zęby działają do dzisiaj bez zarzutu. Późnej robiłem jeszcze jednego zęba u innego dentysty i niestety właśnie kilka tygodni temu wypadła mi plomba. Muszę z nim iść do ww. bo wiem, że będzie dobrze.

Autor:  Lenys [ 28 sierpnia 2018, o 16:26 ]
Tytuł:  Re: Pilnie dentysta w niedzielę?

Jak Sachanowicz, to tylko "stary". Miałem nie przyjemność wizyty u młodego. Jest nie miły i bezczelny i więcej mnie nie zobaczy.

Strefa czasowa: UTC + 1
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/