Forum e-kwidzyn.pl
http://forum.e-kwidzyn.pl/

Kolejny Fast-Food czemu nie
http://forum.e-kwidzyn.pl/viewtopic.php?f=80&t=15058

Autor:  Kacper32 [ 8 lutego 2015, o 13:10 ]
Tytuł:  Kolejny Fast-Food czemu nie

Witam drogich mieszkanców Kwidzyna

Co myślicie o kolejnym punkcie fast food w Kwidzynie.Myślałem o tym aby oprócz typowych dań fast foodowych w menu znalazły się jeszcze np pierogi różnego kalibru,lub naleśniki.Do tego kurczak z rożna i oczywiście hot-dogi,hamburgery,cheesburgery itd.
Wiem,że konkurencja jest już dosyć duża ale wszyscy jakoś się trzymają na rynku.Oczywiście dowóz na tel obowiązkowo dla takiego punktu.
Myślałem również o lokalizacji i myśle,że super miejscem byłby parking przed marketem Carrefour.
Codziennie masa ludzi się przewija wiec punkt idealny.Trzeba tylko porozumieć się z właścicielem obiektu.Widziałem w innych miastach ,że Carrefour wynajmuje pod działalność swój parking.
Co do innych punktów to nic nie przychodzi mi do głowy.
Proszę o sugestie i podpowiedzi co do menu i lokalizacji

Autor:  cynamonekx [ 8 lutego 2015, o 13:48 ]
Tytuł:  Re: Kolejny Fast-Food czemu nie

Jakby było coś innego niż kebab i pizza, to świetny pomysł, bo w kwidzynie nie ma niczego innego :P

Autor:  Kacper32 [ 8 lutego 2015, o 14:32 ]
Tytuł:  Re: Kolejny Fast-Food czemu nie

Dlatego tez mysle o dodaniu do menu pierogów i naleśników.
Bar tzw pierogarnia tylko z pierogami w Kwidzynie raczej by się nie utrzymał dlatego myślałem o podłączeniu tego do fast foodu

Autor:  ^Krzysiek [ 8 lutego 2015, o 17:21 ]
Tytuł:  Re: Kolejny Fast-Food czemu nie

W Kwidzynie to by się przydało coś azjatyckiego. Wszystkiego innego jest pełno, zwłaszcza burgerowni, kebabowni itp., a z potraw orientalnych to tylko mamy Lotos (istnieje to jeszcze?). Niby ChinaBox miało biedne menu, ale lubiłem tam wpaść wszamać na szybko makaron pomiędzy codziennym lataniu z miejsca na miejsce w mieście. No i miejscówka była dobra, bo blisko PKP, przyjezdni mięli też co wrzucić na ruszt.

Autor:  kapec [ 8 lutego 2015, o 19:24 ]
Tytuł:  Re: Kolejny Fast-Food czemu nie

Kebabowni może i jest sporo, ale taki jest niestety nasz rynek odbiorców.
Mi to się marzy, żeby wzorem holenderskim była gdzieś budka z broodje haring, czyli bułka ze śledziem ;)
http://sixthseal.com/2011/01/broodje-ha ... amsterdam/

Autor:  cynamonekx [ 8 lutego 2015, o 21:47 ]
Tytuł:  Re: Kolejny Fast-Food czemu nie

kapec ale takie coś to tylko nieliczni zjedza :P Na randke rybka się raczej nie wpasuje

Autor:  cromags [ 9 lutego 2015, o 13:26 ]
Tytuł:  Re: Kolejny Fast-Food czemu nie

Chińczyka mi brakuje. Dużo, tanio i gorąco :). Lotos jakoś mi nie podchodzi, a Chinabox była bardziej Box niż china.

Autor:  Kacper32 [ 9 lutego 2015, o 20:05 ]
Tytuł:  Re: Kolejny Fast-Food czemu nie

O chinskim jedzeniu nie mam pojecia wiec nie bede sie za to bral. A co sadzicie o dodatkach do fast foodu typu pierogi i nalesniki? Czy bylby popyt na to? Jaka lokalizacje byscie polecili,gdzie bym Wam pasowało podejsc zjesc i zjesc cos na szybko?

Autor:  cynamonekx [ 9 lutego 2015, o 21:02 ]
Tytuł:  Re: Kolejny Fast-Food czemu nie

No właśnie szkoda, bo szybki chińczyk typu chińczyzna w pudełkach jak w ameryce, to byłoby genialne :D

Naleśniki w Kwidzynie już były próbowane i nie przeszło. Było tu już w koperniku i gdzieś na mieście...Naleśniki u smoka czy coś takiego :P

Co do lokalizacji to hmm może gdzieś w okolicach kładki albo pks

Autor:  Kacper32 [ 9 lutego 2015, o 21:19 ]
Tytuł:  Re: Kolejny Fast-Food czemu nie

Same nalesniki napewno nie przejda dlatego chce je podpiąć pod fast fooda razem z pierogami zreszta. Mysle ze przed carrefourem to jest idealne miejsce.

Autor:  cynamonekx [ 9 lutego 2015, o 22:02 ]
Tytuł:  Re: Kolejny Fast-Food czemu nie

Tam się konkretnie tylko jezdzi do Carrefoura :D

Autor:  Kacper32 [ 9 lutego 2015, o 22:14 ]
Tytuł:  Re: Kolejny Fast-Food czemu nie

a po zakupach mozna zglodniec i prosze kebab pod nosem ;)

Autor:  Bonne [ 9 lutego 2015, o 22:28 ]
Tytuł:  Re: Kolejny Fast-Food czemu nie

Ubolewam nad tym, że naleśniki nie utrzymały się u nas (mam na myśli CH Kopernik i Smoka). Fast Food mnie mniej cieszy :) na naleśnika na pewno wpadnę, a jak zasmakuje to i wrócę :)

Autor:  slavek18 [ 9 lutego 2015, o 22:44 ]
Tytuł:  Re: Kolejny Fast-Food czemu nie

A ja, na dobre pierogi "ruskie" z największą przyjemnością wpadnę.
Pisząc dobre, mam na myśli robione samemu, nie kupione w Makro i odgrzewane w mikrofali :572:

Dobrego hamburgera, ze świeżo mielonego mięsa (na miejscu) też bym jadł, najchętniej w bułce typu graham, ewentualnie pełnoziarnistej :)

Jeżeli smak jedzenia będzie nie gorszy od obecnych kwidzyńskich fast-foodów (co nie powinno stanowić problemu), to lokal spokojnie się utrzyma.

Życzę powodzenia i czekam na otwarcie.

Autor:  Kacper32 [ 9 lutego 2015, o 22:49 ]
Tytuł:  Re: Kolejny Fast-Food czemu nie

Bonne, same nalesniki nie mialy prawa sie utrzymac takie jest moje zdanie.Nalesniki czy pierogi podpiete do fast foodu w dobrum punkcie to juz inny temat.
A pozatym uwazam ze w Kwidzynie nie ma naprawde dobrego kebaba a tyle punktow sie utrzymuje. Kebab kolo biedronki jest juz tyle lat,nastepny kolo pks tez juz troche istnieje sultan i mc tez daja rade choc przyznam szczerze ze jedzenie maja ...srednie i tu nie chodzi mi o krytykowanie ewentualnej konkurencji poprostu Kwidzynskie fast foody sa albo przecietne albo bardzo słabe.Przecietny jest kolo biedronki natomiast sultan czy mc sa poprostu słabe,ale to jest moje zdanie.

-- 9 lutego 2015, o 22:54 --

slavek18, oczywiscie ,ze mam na myśli swojskie pierogi.Mam juz nawet konkretna osobe ktora by je przyrzadzala.Co do samego fast foodu to rowniez trzeba wyjsc z propozycja inna niz te ktore sa obecnie na rynku.

Autor:  NOWY(L) [ 9 lutego 2015, o 23:01 ]
Tytuł:  Re: Kolejny Fast-Food czemu nie

Kacper32 napisał(a):
Mysle ze przed carrefourem to jest idealne miejsce.

Byle nie na parkingu.Tam i tak ciągle brakuje miejsca. :|

Autor:  Kacper32 [ 9 lutego 2015, o 23:08 ]
Tytuł:  Re: Kolejny Fast-Food czemu nie

Brakuje miejsca czyli jest ruch :)

Autor:  NOWY(L) [ 10 lutego 2015, o 13:49 ]
Tytuł:  Re: Kolejny Fast-Food czemu nie

Pewnie ,że jest.
Kwidzyn to biedne miasto.
Szczególnie to widać po marketach. :twisted:

Autor:  cynamonekx [ 10 lutego 2015, o 14:03 ]
Tytuł:  Re: Kolejny Fast-Food czemu nie

To może ktoś inny chciałby zrobić konkurencje z jedzeniem azjatyckim? :D

Autor:  BombeL1916 [ 11 lutego 2015, o 11:14 ]
Tytuł:  Re: Kolejny Fast-Food czemu nie

A obok carrefour'a to już przypadkiem nie ma jakiejś jadłodajni?

Autor:  reflexes [ 11 lutego 2015, o 11:23 ]
Tytuł:  Re: Kolejny Fast-Food czemu nie

Jest Ata zamiast Młynka.

Autor:  Kacper32 [ 12 lutego 2015, o 07:51 ]
Tytuł:  Re: Kolejny Fast-Food czemu nie

reflexes, Tylko,że to jest restaracja a ja myslalem o typowym fast foodzie

-- 12 lutego 2015, o 07:53 --

cynamonekx, jest juz knajpka z chinskim jedzeniem w Kwidzynie.Azjatycka kuchnia jest ciezka trzeba sie na niej znac ,zeby bylo dobre jedzenie.

Autor:  reflexes [ 12 lutego 2015, o 11:15 ]
Tytuł:  Re: Kolejny Fast-Food czemu nie

Cytuj:
reflexes, Tylko,że to jest restaracja a ja myslalem o typowym fast foodzie

Może i restauracja ale to zawsze konkurencja.

Autor:  Kacper32 [ 12 lutego 2015, o 12:19 ]
Tytuł:  Re: Kolejny Fast-Food czemu nie

Zgadza sie to takze jest konkurencja.Ja jako potencjalnych klientów mam na mysli ludzi przychodzacych na zakupy do Carrefoura a wiec tych "potencjalnych" klientow jest bardzo duzo kazdego dnia.Doliczyc trzeba rowniez zamowienia na telefon.

Autor:  reflexes [ 12 lutego 2015, o 12:37 ]
Tytuł:  Re: Kolejny Fast-Food czemu nie

Może się mylę ale jedyne co mi przychodzi do głowy żeby ograć konkurencję to poza smakiem i świeżością jest jeszcze ilość. Paręnaście lat temu jak pierwszy raz byłem na Śląsku to kopara opadła mi do podłogi jak zamówiłem sobie dużego hamburgera w jakiejś budzie. Nie przesadzając był on gigantyczny, niewiele mniejszy od talerza obiadowego, hot dog był tam standardowo z 2 parówek, z 1 to był dla dzieci :) . Jak przywiozłem stamtąd do nas żonę i poszliśmy do najstarszej chyba budy w mieście to na widok dużego hamburgera roześmiała się w głos. Cena była podobna.

Autor:  Komin [ 12 lutego 2015, o 12:57 ]
Tytuł:  Re: Kolejny Fast-Food czemu nie

reflexes napisał(a):
.... Jak przywiozłem stamtąd do nas żonę i poszliśmy do najstarszej chyba budy w mieście to na widok dużego hamburgera roześmiała się w głos. Cena była podobna.

Ciesz się, że nie wróciła :)

Autor:  reflexes [ 12 lutego 2015, o 13:01 ]
Tytuł:  Re: Kolejny Fast-Food czemu nie

Ano nie wróciła i nawet mieszka tu do dzisiaj, bo ona tu przyjechała dla mnie, a nie dla hamburgerów :P . Poza tym dzisiaj to ja jej hamburgery sam robię w domu i te jej najbardziej smakują :P :razz: :P

Autor:  Kacper32 [ 12 lutego 2015, o 14:22 ]
Tytuł:  Re: Kolejny Fast-Food czemu nie

a wracajac do tematu.Masz racje reflexes, ze trzeba czyms zaskoczyc klientow aby kupili i ponownie wrocili. Fast foody obecne na rynku Kwidzynskim nie sa najlepsze a mimo to sie utrzymuja.
Nad tematem bardzo powaznie mysle juz nawet poczynilem pewne kroki

Autor:  cynamonekx [ 12 lutego 2015, o 16:49 ]
Tytuł:  Re: Kolejny Fast-Food czemu nie

pierogami i naleśnikiem nie zaskoczysz....

Autor:  Kacper32 [ 12 lutego 2015, o 17:37 ]
Tytuł:  Re: Kolejny Fast-Food czemu nie

Wiec prosze o rady.Co by pozytywnie zaskoczyło jezeli chodzi o gastronomie.Azjatycka odpada...

Autor:  cynamonekx [ 12 lutego 2015, o 19:37 ]
Tytuł:  Re: Kolejny Fast-Food czemu nie

Mini Mcdonald...jest na to popyt :D Nawet jest strona na facebooku :wink:

Autor:  Komin [ 13 lutego 2015, o 08:38 ]
Tytuł:  Re: Kolejny Fast-Food czemu nie

Kacper32 napisał(a):
Wiec prosze o rady.Co by pozytywnie zaskoczyło jezeli chodzi o gastronomie.Azjatycka odpada...

... rosyjska również :D

Autor:  are_the [ 13 lutego 2015, o 09:05 ]
Tytuł:  Re: Kolejny Fast-Food czemu nie

Mnie pozytywnie zaskoczy KFC

Autor:  kornik [ 13 lutego 2015, o 11:18 ]
Tytuł:  Re: Kolejny Fast-Food czemu nie

tam gdzie jest nasz nowy bar mleczny było ala KFC i upadło dosyć szybko... oryginalny jak i McD w Kwidzynie się by nie utrzymały.

a pierogi i naleśniki to słaby pomysł szczególnie ze jak chcesz otworzyć pod Cerfurem budkę to gdzie to będziesz gotować... a w szczególności ze będziesz miał tego małe ilości nie opłacalne w sprzedaży bo nie wierzę że ludzie na to się rzucą:D najwyżej nieliczni raz na miesiąc

Autor:  cromags [ 13 lutego 2015, o 11:59 ]
Tytuł:  Re: Kolejny Fast-Food czemu nie

are_the napisał(a):
Mnie pozytywnie zaskoczy KFC

Fuj. Jeden raz w życiu bylem w kfc (jeszcze wtedy jadłem mieso) dostałem paleczki z czerwonym przy kości miesem )

Autor:  NOWY(L) [ 13 lutego 2015, o 12:02 ]
Tytuł:  Re: Kolejny Fast-Food czemu nie

Ciesz sie,że nie było zielone.

Autor:  cromags [ 13 lutego 2015, o 12:04 ]
Tytuł:  Re: Kolejny Fast-Food czemu nie

NOWY(L) napisał(a):
Ciesz sie,że nie było zielone.

Chyba bym wolał

-- 13 lutego 2015, o 12:13 --

A pamietacie hot dogi przy zemie albo przy koniach za budką Dubasa. Oczywiscie nadziewane grzybkami z cebulką i durzo pieprzu. To bylo coś. Zawsze było mało i chciało się więcej. Albo frytki w orliku przy starej 2. Soli tyle że jezyk pól dnia dochodził do siebie... ale dobre bylo. Właśnie. A frytkarnia i frytki na różne sposoby? Ja bym wszamał

-- 13 lutego 2015, o 12:15 --

A pamietacie hot dogi przy zemie albo przy koniach za budką Dubasa. Oczywiscie nadziewane grzybkami z cebulką i durzo pieprzu. To bylo coś. Zawsze było mało i chciało się więcej. Albo frytki w orliku przy starej 2. Soli tyle że jezyk pól dnia dochodził do siebie... ale dobre bylo. Właśnie. A frytkarnia i frytki na różne sposoby? Ja bym wszamał

Autor:  Komin [ 13 lutego 2015, o 12:30 ]
Tytuł:  Re: Kolejny Fast-Food czemu nie

cromags napisał(a):
A pamietacie hot dogi przy zemie albo przy koniach za budką Dubasa. Oczywiscie nadziewane grzybkami z cebulką i durzo pieprzu. To bylo coś. Zawsze było mało i chciało się więcej. Albo frytki w orliku przy starej 2. Soli tyle że jezyk pól dnia dochodził do siebie... ale dobre bylo. Właśnie. A frytkarnia i frytki na różne sposoby? Ja bym wszamał

Dubas, orlik, moje tereny. Pamiętam doskonale smak "hot dogów" pieczarkowych, niebo w gębie, czasem robię w domu.

Autor:  cromags [ 13 lutego 2015, o 13:04 ]
Tytuł:  Re: Kolejny Fast-Food czemu nie

Komin napisał(a):
cromags napisał(a):
A pamietacie hot dogi przy zemie albo przy koniach za budką Dubasa. Oczywiscie nadziewane grzybkami z cebulką i durzo pieprzu. To bylo coś. Zawsze było mało i chciało się więcej. Albo frytki w orliku przy starej 2. Soli tyle że jezyk pól dnia dochodził do siebie... ale dobre bylo. Właśnie. A frytkarnia i frytki na różne sposoby? Ja bym wszamał

Dubas, orlik, moje tereny. Pamiętam doskonale smak "hot dogów" pieczarkowych, niebo w gębie, czasem robię w domu.

Adaś to jak bedziesz robił to zrób dwa więcej

Autor:  Kacper32 [ 13 lutego 2015, o 19:58 ]
Tytuł:  Re: Kolejny Fast-Food czemu nie

a kuchnia włoska by się sprawdziła w Kwidzynie?

Autor:  cynamonekx [ 13 lutego 2015, o 20:55 ]
Tytuł:  Re: Kolejny Fast-Food czemu nie

Kacper32 napisał(a):
a kuchnia włoska by się sprawdziła w Kwidzynie?



Uhhu przyjełaby się...no wiesz Don Carlone, City pizza... :grin:

Autor:  Kacper32 [ 13 lutego 2015, o 21:01 ]
Tytuł:  Re: Kolejny Fast-Food czemu nie

kuchnia włoska to nie tylko pizza

Autor:  cynamonekx [ 14 lutego 2015, o 17:14 ]
Tytuł:  Re: Kolejny Fast-Food czemu nie

Kacper32 napisał(a):
kuchnia włoska to nie tylko pizza


Dla kwidzyniaków tak 8)

Te tłumy w Ciy pizza :twisted:

Autor:  Moniulka233 [ 8 kwietnia 2016, o 15:19 ]
Tytuł:  Re: Kolejny Fast-Food czemu nie

Zapraszam na kurczaka w panierce wrappy twistery filet burgery i wiele innych smacznych produktów favorite chicken ul. Braterstwa Narodow 33 /4

Strefa czasowa: UTC + 1
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/