Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 141 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Kwidzyn - dostawcy internetu
PostNapisane: 18 października 2017, o 09:39 
Offline

Dołączył(a): 23 maja 2012, o 20:38
Posty: 401
Płeć: Mężczyzna
Rozumiem, że wypoweidź jest sarkastyczna.
Usunięcie analogowych kanałów spowodowało zniknięcie połowy kanałów, które były tak mozolnie ustawiane.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kwidzyn - dostawcy internetu
PostNapisane: 18 października 2017, o 10:22 
Offline

Dołączył(a): 19 października 2016, o 15:40
Posty: 139
Płeć: Nie wybrano
Nie.
W żadnym wypadku.
Usunięcie analogu jest jak najbardziej słuszne.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kwidzyn - dostawcy internetu
PostNapisane: 18 października 2017, o 16:00 
Offline

Dołączył(a): 27 października 2009, o 22:37
Posty: 85
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Oczywiscie, ze sluszne, biorac pod uwage interes Multimedii, bo przeciez nie klienta. Masz 2 telewizory? Chcesz miec programy, ktore ci zabralismy? Zaplac nam za drugi dekoder. Proste.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kwidzyn - dostawcy internetu
PostNapisane: 18 października 2017, o 16:44 
Offline

Dołączył(a): 19 października 2016, o 15:40
Posty: 139
Płeć: Nie wybrano
Cytuj:
uwage interes Multimedii, bo przeciez nie klienta

Błąd.MM wyłączyła analog z powodu...postępu.Aby wprowadzić pełną ofertę cyfrową musieli to zrobić.2 kanały analogowe to 1 cyfrowy.Takie są prawa rynku.Wygrywa ten ,kto ma bogatszą ofertę.A w tej kwestii MM w całej Polsce mocno nadrabia zaległości.
Oczywiście taka zmiana może być uciążliwa,szczególnie dla klientów starszych wiekiem.Ale to też sprawi,że pozmieniają swoje umowy,w których mocno przepłacają w stosunki do oferty .O jakości nie wspomnę.
Cytuj:
Zaplac nam za drugi dekoder. Proste.

Co do finansów.Będę powtarzał do znudzenia.Kończy się umowa?Poświęć 10 minut na Poczcie i wysyłaj wypowiedzenie.
Naprawdę jest inna rozmowa.Pamiętam jak było w BOK-u na Spłódzielczej:"U Pana oferta cyfrowa niedostępna,chce Pan zmienić sprzęt?A co stary nie działa?I tak nie da rady....itp,itd"O czasie nie wspominam nawet :evil: A po wysłaniu wypowiedzenia dzwoni miła Pani i zadaje sakramentalne pytanie:"czy możemy porozmawiać na temat tego wypowiedzenia i ewentualnej oferty dla Pana?".
Warto też założyć konto na EBOK-u.
Faktury on-line,bardzo szybkie wsparcie techniczne(kiedyś dzwonili do mnie 30 minut po złożeniu zapytania,czyli o ..18.45).
Ja mimo że jestem klientem MM,od 3 lat nie byłem w lokalnym BOK-u.Z pożytkiem dla moich nerwów.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kwidzyn - dostawcy internetu
PostNapisane: 19 października 2017, o 14:48 
Offline

Dołączył(a): 27 października 2009, o 22:37
Posty: 85
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
JanKol napisał(a):
Oczywiście taka zmiana może być uciążliwa,szczególnie dla klientów starszych wiekiem.Ale to też sprawi,że pozmieniają swoje umowy,w których mocno przepłacają w stosunki do oferty .O jakości nie wspomnę.


To zeby zyskac na jakosci to ci starsi wiekiem beda tez musieli zmienic telewizory... ~~ A i Ci starsi to sa wlasnie pierwsi do golenia przez "uczciwych" doradcow.

Cytuj:
Co do finansów.Będę powtarzał do znudzenia.Kończy się umowa?Poświęć 10 minut na Poczcie i wysyłaj wypowiedzenie.
Naprawdę jest inna rozmowa.Pamiętam jak było w BOK-u na Spłódzielczej:"U Pana oferta cyfrowa niedostępna,chce Pan zmienić sprzęt?A co stary nie działa?I tak nie da rady....itp,itd"O czasie nie wspominam nawet :evil: A po wysłaniu wypowiedzenia dzwoni miła Pani i zadaje sakramentalne pytanie:"czy możemy porozmawiać na temat tego wypowiedzenia i ewentualnej oferty dla Pana?".
Warto też założyć konto na EBOK-u.
Faktury on-line,bardzo szybkie wsparcie techniczne(kiedyś dzwonili do mnie 30 minut po złożeniu zapytania,czyli o ..18.45).
Ja mimo że jestem klientem MM,od 3 lat nie byłem w lokalnym BOK-u.Z pożytkiem dla moich nerwów.


A to akurat dobra porada :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kwidzyn - dostawcy internetu
PostNapisane: 18 stycznia 2020, o 12:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 marca 2012, o 11:11
Posty: 927
Płeć: Mężczyzna
UOKiK: Vectra może kupić Multimedia Polska bez sieci w 8 miastach


Zgoda na transakcję bez sieci w 8 miastach W piątek poinformowano, że UOKiK zgadza się na przejęcie Multimedia Polska przez Vectrę pod dwoma warunkami. Zgodnie z pierwszym Vectra musi sprzedać sieć własną lub Multimediów w ośmiu miejscowościach: Gorzowie Wielkopolskim, Kwidzynie, Łowiczu, Olsztynie, Ostródzie, Pogórzu, Pruszczu Gdańskim i Stargardzie.

Czytaj więcej na: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/v ... 8-miastach


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 141 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.