Forum e-kwidzyn.pl
http://forum.e-kwidzyn.pl/

Mechanik
http://forum.e-kwidzyn.pl/viewtopic.php?f=80&t=15143

Autor:  Herubq3 [ 27 marca 2015, o 11:07 ]
Tytuł:  Mechanik

Witam. Mam pytanie odnośnie mechaniki pojazdowej, mianowicie jaki według Was jest najlepszy mechanik w tym mieście? Zależy mi na dość szybkiej naprawie i dokładności.

Autor:  NOWY(L) [ 27 marca 2015, o 12:21 ]
Tytuł:  Re: Mechanik

Napisz jakie auto i co chcesz zrobić.

Autor:  Herubq3 [ 27 marca 2015, o 12:33 ]
Tytuł:  Re: Mechanik

Na razie tylko wymiana oleju i filtra. Chciałbym też, aby mechanik zdiagnozował co może stukać w okolicach silnika i to naprawił. Samochód Opel Corsa C 1.0

Autor:  NOWY(L) [ 27 marca 2015, o 14:40 ]
Tytuł:  Re: Mechanik

I potrzebujesz najlepszego mechanika do wymiany oleju i filtrów? Ostro.
A od ustalania, co może stukać, to jest diagnosta. Mechanik jest od brudnej roboty.
Mechaników jest w mieście bez liku, i ciężko stwierdzić który jest najlepszy.

Ale jak chcesz połączyć przyjemne z pożytecznym, to jedź do Nowego Dworu Kwidzynskiego. Tam jest dobry diagnosta i dobry mechanik. Co niektórzy forumowicze potwierdzą.

Autor:  jankowskimich [ 27 marca 2015, o 19:28 ]
Tytuł:  Re: Mechanik

potwierdzam ;)

Autor:  NOWY(L) [ 27 marca 2015, o 19:35 ]
Tytuł:  Re: Mechanik

Wiedziałem :)

Autor:  jankowskimich [ 28 marca 2015, o 19:22 ]
Tytuł:  Re: Mechanik

haha :D

Autor:  NOWY(L) [ 28 marca 2015, o 19:44 ]
Tytuł:  Re: Mechanik

No co. Troszkę się rozminęliśmy. Miałbym zacnego sąsiada. :)

Autor:  jankowskimich [ 29 marca 2015, o 18:57 ]
Tytuł:  Re: Mechanik

no trochę czasu w POMie spędzam to prawda. ze starymi VW dużo roboty ale jeszcze tam nie zamieszkałem :P

Autor:  dam18 [ 31 marca 2015, o 16:36 ]
Tytuł:  Re: Mechanik

Skoro opel to może V6 w Baldramie ? Znają się chłopaki na rzeczy:)

Autor:  Komin [ 31 marca 2015, o 22:12 ]
Tytuł:  Re: Mechanik

dam18 napisał(a):
Skoro opel to może V6 w Baldramie ? Znają się chłopaki na rzeczy:)

Taa, na pewno :/

Autor:  NOWY(L) [ 1 kwietnia 2015, o 07:19 ]
Tytuł:  Re: Mechanik

Komin jaki hejter ":)

Autor:  jankowskimich [ 1 kwietnia 2015, o 12:10 ]
Tytuł:  Re: Mechanik

widać chłopaki mu czyms podpadli

Autor:  NMI [ 1 kwietnia 2015, o 13:14 ]
Tytuł:  Re: Mechanik

nie tylko mu. nie polecam ich. ja proponuję Nowy Dwór, ale tego starszego siwego pana :] bo łysy robi na sztukę i przedkłada lewe fv zakupu, o ile jeszcze tam robi.

Autor:  jankowskimich [ 1 kwietnia 2015, o 20:06 ]
Tytuł:  Re: Mechanik

NMI napisał(a):
nie tylko mu. nie polecam ich. ja proponuję Nowy Dwór, ale tego starszego siwego pana :] bo łysy robi na sztukę i przedkłada lewe fv zakupu, o ile jeszcze tam robi.


ale pierdzielisz...

Autor:  Mirrr [ 2 kwietnia 2015, o 07:06 ]
Tytuł:  Re: Mechanik

Dobry mechanik i kobieta ,nigdy prawdy nie powie .

Autor:  jankowskimich [ 2 kwietnia 2015, o 07:23 ]
Tytuł:  Re: Mechanik

niby jo ale w Nowym Dworze od dłuzszego czasu w warsztacie jest tylko jeden mechanik który regularnie zaopatruje się w kwidzyńskich sklepach :D

Autor:  NOWY(L) [ 2 kwietnia 2015, o 08:57 ]
Tytuł:  Re: Mechanik

Potwierdzam to,co wyżej napisał kolega.

Autor:  NMI [ 2 kwietnia 2015, o 09:06 ]
Tytuł:  Re: Mechanik

jankowskimich napisał(a):
NMI napisał(a):
nie tylko mu. nie polecam ich. ja proponuję Nowy Dwór, ale tego starszego siwego pana :] bo łysy robi na sztukę i przedkłada lewe fv zakupu, o ile jeszcze tam robi.


ale pierdzielisz...

wpadnij to Ci opowiem jak spierd**ił samochód i wziął kase za nowe części których w późniejszych oględzinach przy sprzedaży nie było
to był akurat samochód brata, mojego zawsze robił na cacy i byłem zadowolony

Autor:  jankowskimich [ 2 kwietnia 2015, o 09:34 ]
Tytuł:  Re: Mechanik

wpadnę dziś

Autor:  NOWY(L) [ 2 kwietnia 2015, o 11:37 ]
Tytuł:  Re: Mechanik

NMI z całym szacunkiem. Napewno zdajesz sobie sprawę, że nie ma nieomylnych mechaników. Jak coś sknocił, to niech to poprawi. Proste.

Autor:  NMI [ 2 kwietnia 2015, o 12:31 ]
Tytuł:  Re: Mechanik

NOWY(L) napisał(a):
NMI z całym szacunkiem. Napewno zdajesz sobie sprawę, że nie ma nieomylnych mechaników. Jak coś sknocił, to niech to poprawi. Proste.

Poprawił, na własny koszt. to nie była pomyłka a cwaniactwo bo o pomyłce bym nie pisał. mimo wszystko ja dalej będę tam stawiał ale nie u niego bo chyba po tej akcji pożegnał się z pracą

Autor:  dar.m2252 [ 2 kwietnia 2015, o 21:20 ]
Tytuł:  Re: Mechanik

Nie wiem jak jest dzisiaj, bo warsztat przeszedł w prywatne ręce, ale do niedawna to był taki mały "skansenik", jeden z diagnostów wciągał ukradkiem specjalka z szafki podczas przeglądu.

Autor:  ReGaN [ 19 maja 2015, o 09:59 ]
Tytuł:  Re: Mechanik

Podepnę się żeby nie zakładać nowego tematu. Gdzie najlepiej w Kwidzynie lub okolicy naprawiać starego VW? Mile widziany mechanik starej daty lub hobbysta, miłośnik starych samochodów. Sprawy typu regulacja gaźnika, wymiana uszczelek silnika, remont hamulców, wymiana łożysk. Co dwie ulice powstają jakieś garażowe warsztaty, tylko gdzie jest ktoś kto nie wytnie mi z kolejnego złomka wkładu katalizatora, albo nie powie że takiego starego to trzeba tylko sprzedać i kupić coś nowego?

Autor:  pszczelarz [ 19 maja 2015, o 12:06 ]
Tytuł:  Re: Mechanik

Podskocz do Gwoździa na Marezę ul Długa . I VW Ma i starej daty powinien sobie poradzić

Autor:  jankowskimich [ 19 maja 2015, o 12:56 ]
Tytuł:  Re: Mechanik

ja swoje golfa mk1 cabrio i Jettę A2 oddaje do Nowego Dworu do Janusza

Autor:  sagitarius [ 19 maja 2015, o 21:02 ]
Tytuł:  Re: Mechanik

Niedawno byłem u Pana Janusza z moim pełnoletnim , "kolekcjonerskim" ;) audi , ale nie miał czasu , bo ... zepsuł się mu samochód ! :shock: I walczył ze swoim . :sad:

Autor:  jankowskimich [ 20 maja 2015, o 07:32 ]
Tytuł:  Re: Mechanik

Tak, miał tydzień wolnego i wymieniał progi i regenerowal wtrysk w swoim golfie :D

Autor:  GSXR [ 21 maja 2015, o 00:05 ]
Tytuł:  Re: Mechanik

Zygzak MG na łąkowej robi stare UAZy to i zrobi garba ;)

Autor:  dreds11 [ 21 maja 2015, o 05:24 ]
Tytuł:  Re: Mechanik

Czy ktoś mógłby polecić elektro mechanika znającego się na audi?

Autor:  NMI [ 21 maja 2015, o 09:15 ]
Tytuł:  Re: Mechanik

dreds11 napisał(a):
Czy ktoś mógłby polecić elektro mechanika znającego się na audi?

Mikołajki Pomorskie Ogrodowa 16 Guzior , gość robi tylko audi, nowe jak i stare

Autor:  kapec [ 22 maja 2015, o 13:35 ]
Tytuł:  Re: Mechanik

Nie tylko, bo robi ogolnie niemieckie auta.

Autor:  sagitarius [ 9 lutego 2016, o 21:57 ]
Tytuł:  Re: Mechanik

Miał już ktoś kontakt z panem Guziorem z Mikołajek - pozytywny ? na jego stronie komentarzy brak ...
Wybrał bym się do niego z moim pełnoletnim Audi , bo w GKW i okolicy " skończyli się "
mechanicy . :sad: :evil:

Autor:  pszczelarz [ 10 lutego 2016, o 05:49 ]
Tytuł:  Re: Mechanik

sagitarius napisał(a):
Miał już ktoś kontakt z panem Guziorem z Mikołajek - pozytywny ? na jego stronie komentarzy brak ...
Wybrał bym się do niego z moim pełnoletnim Audi , bo w GKW i okolicy " skończyli się "
mechanicy . :sad: :evil:


Ano Ja miałem, zrobił pompę do opla bez zarzutów ,więc bez uwag polecam.W razie czego jego tel to 500267229 .
Chociaż brama zasunięta to w domu zawsze ktoś jest ,tylko niejedź w sam obiad, gość ceni spokój i sjestę ;-)

Autor:  kapec [ 10 lutego 2016, o 14:32 ]
Tytuł:  Re: Mechanik

Mi robił samochody wielokrotnie. Generalnie z duperelami typu klocki czy olej albo jakieś proste sprawy mechaniczne do niego nie jeździłem bo szkoda czasu na dojazdy, ale kilka grubszych tematów mi robił. Jak każdemu mechanikowi czasem zdarzył się fakap, ale generalnie polecam. Oczywiście zależy co masz do roboty, bo niektórzy przyjeżdżając zgliszczami oczekują cudów i w dodatku za półdarmo, a to się niestety nie da. Najlepiej podjedź, pogadaj.

Autor:  sagitarius [ 10 lutego 2016, o 15:48 ]
Tytuł:  Re: Mechanik

Dzięki chłopaki , ale już "po kaczaku" . On robi tylko diesle , a mój jest w benzynie .
Polecił mi pana Trajkiewicza gdzieś na Marezie , wiecie coś ?

Autor:  pszczelarz [ 10 lutego 2016, o 21:35 ]
Tytuł:  Re: Mechanik

sagitarius napisał(a):
Dzięki chłopaki , ale już "po kaczaku" . On robi tylko diesle , a mój jest w benzynie .
Polecił mi pana Trajkiewicza gdzieś na Marezie , wiecie coś ?


Jędek, jaja se robisz, Jesionowa 22 . Na korzeniewskiej drodze ,jakieś 100m w prawo po skręcie od kolejki ,podjedziesz pogadasz .
Chociaż Ja ogólnie to do Gierczaka na Kościuszki 28 jeżdżę , przy Policji równoległy wjazd w podwórko ,też dobrze robi i terminowo .

Autor:  dausner [ 8 czerwca 2016, o 21:42 ]
Tytuł:  Re: Mechanik

Kolego mechanik...zależy co jak i gdzie boli jeśli chodzi o benzynę to ja zawsze robiłem na krótkiej koło kaufland długo mają czynne i nawet znają się na rzeczy. Ale ile ludzi tyle opinii.

Strefa czasowa: UTC + 1
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/