Forum e-kwidzyn.pl
http://forum.e-kwidzyn.pl/

Odzież ciążowa
http://forum.e-kwidzyn.pl/viewtopic.php?f=80&t=6596

Autor:  youth_culture [ 10 stycznia 2010, o 11:22 ]
Tytuł:  Odzież ciążowa

witam,
gdzie w Kwidzynie mogę znaleźć sklepy z odzieżą ciążową? kompletnie nie orientuję się w temacie a muszę wybrać się z żonką na te specyficzne zakupy :cool: :grinka: :wink:

Autor:  grin_ajz [ 10 stycznia 2010, o 11:46 ]
Tytuł: 

na pewno taka odzież jest w vertusie na deptaku (na przeciwko Bosso i sklepu za 5 zł), poza tym dużo w lumpkach się spotyka ubrań ciążowych :)

Autor:  megi [ 10 stycznia 2010, o 14:02 ]
Tytuł: 

koło rynku w sklepie po zegarem ( tak jakoś się nazywa) tez można nabyć ciuszki
ciążowe

Autor:  drosik [ 10 stycznia 2010, o 21:18 ]
Tytuł: 

Kiedyś był też sklep koło kina tęcza, w tym pawilonie piętrowym gdzie jest Cafe Monic, ale czy jest nadal to nie wiem.

Autor:  anna maria _ [ 11 lutego 2012, o 18:40 ]
Tytuł:  Re: Odzież ciążowa

witam!
w Kwidzynie istnieje, chyba teraz jako jedyny, sklep na Slowianskiej 9- Pępek świata. Duzy wybor spodni :shock: , sukienek i bluzek. Brak spodni dresowych :D

Autor:  are_the [ 7 września 2014, o 14:06 ]
Tytuł:  Re: Odzież ciążowa

anna maria _ napisał(a):
witam!
w Kwidzynie istnieje, chyba teraz jako jedyny, sklep na Slowianskiej 9- Pępek świata. Duzy wybor spodni :shock: , sukienek i bluzek. Brak spodni dresowych :D

A obecnie jak to wygląda? Tzn gdzie w naszym mieście można nabyć odzież ciążowa? Nową, nie z lumpeksu?

Autor:  NOWY(L) [ 7 września 2014, o 14:14 ]
Tytuł:  Re: Odzież ciążowa

Vertus na ul Piłsudskiego,na górze.

-- 7 wrz 2014, 2014 14:15 --

Świat Dziecka na tej samej ulicy tez ma taką odzież w ofercie.

Autor:  merma [ 22 marca 2016, o 14:33 ]
Tytuł:  Re: Odzież ciążowa

Bez nowego tematu - a gdzie szukać aktualnie? Dopiero teraz mnie to dotyczy.
Chodziłam trochę po mieście i nie przypominam sobie, żeby istniało coś ciążowego?
Istnieje?

Autor:  pirka [ 23 marca 2016, o 18:51 ]
Tytuł:  Re: Odzież ciążowa

Jeśli się porządnie wymierzysz, to załatwiaj to przez internet - na mieście zawsze będziesz miała o wiele drożej.
I nie ma tutaj znaczenia to, czy marki będą mniej czy bardziej znane. Po prostu więcej będziesz musiała zapłacić na rynkach.

Autor:  merma [ 24 marca 2016, o 14:03 ]
Tytuł:  Re: Odzież ciążowa

Przeglądałam trochę internetowych ofert i jest co wybierać, ale... są wątpliwości odnośnie kupowania przez net, tzn. czy to na pewno ma sens. Bo nie wiem co dostanę. A zresztą - będę wdzięczna za sugestie od kogoś znacznie mniej świeżego na forum ;-)

Autor:  pirka [ 27 marca 2016, o 11:25 ]
Tytuł:  Re: Odzież ciążowa

Jakie? To co zamówisz w sieci możesz później oddać bez podania przyczyny jeśli ci się nie spodoba. Dwa tygodnie jest aktualnie na to? A sprawdź sobie ostatnią kolekcję Torelle. Ładne sukienki znacznie taniej niż na rynkach. Uważaj również bo w wielu sklepach kolekcje dla ciężarnych są jakby zaprojektowane dla emerytek. Zero kolorów, brzydkie odcienie, ogólnie strasznie słabej jakości ciuchy, a przecież nie o to tutaj chodzi.

Autor:  merma [ 29 marca 2016, o 13:09 ]
Tytuł:  Re: Odzież ciążowa

W sumie to masz rację, zakupy z netu można zwracać. Kilka ładnych kiecek w tej firmie znalazłam ale mimo wszystko byłabym wdzięczna za jakieś inne sugestie. Przyznaję, że cenowo wygląda to całkiem ok, a można wiedzieć jak mocno ją eksploataowałaś? I jak po tym był jej stan?

Autor:  pirka [ 30 marca 2016, o 17:45 ]
Tytuł:  Re: Odzież ciążowa

W stanie była takim, że dalej poszła do osoby z mojej rodziny i pewnie po niej jeszcze kolejna osoba będzie mogła mieć ciążówkę za darmo. Eksploatacja? Różnie. Czasami kilka dni non stop, a czasami przez tydzień nie założyłam, ale ogólnie - lubiłam w niej chodzić. Mega wygodny ciuch ;-)

Autor:  merma [ 11 kwietnia 2016, o 13:18 ]
Tytuł:  Re: Odzież ciążowa

Już zamówiona. Myślę, że jest świetna, a przynajmniej sama nie widzę powodów do tego, żeby się jej czepiać - bardzo estetyczna, ciekawy fason. Mnie odpowiada. A co Wy na nią?

Obrazek

Autor:  pirka [ 12 kwietnia 2016, o 18:03 ]
Tytuł:  Re: Odzież ciążowa

Jest śliczna - bardziej pod eleganckie wyjścia, ale fajna. Zresztą zależy jak się nosisz. Moja koleżanka np. zawsze wychodziła elegancka do ludzi, nawet idąc do pierwszego lepszego sklepu. Tak się nosiła i pasowało to do niej. Z drugiej strony mam koleżankę, która przez całą ciążę siedziała w domu i mało co wychodziła ;-) Różni ludzie ;-)

Autor:  merma [ 14 kwietnia 2016, o 13:08 ]
Tytuł:  Re: Odzież ciążowa

Wiem, taka właśnie miała być.
Mnie zależało na eleganckiej z prostego względu - lubię taka nosić nawet po domu.
Taka już jestem. Poza tym - mam podwójne zastosowanie, bo na większą imprezę również mogę się w takiej kiecce wybrać, prawda?

Strefa czasowa: UTC + 1
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/