Forum e-kwidzyn.pl
http://forum.e-kwidzyn.pl/

Prawo jazdy.
http://forum.e-kwidzyn.pl/viewtopic.php?f=80&t=8244

Autor:  mirror [ 26 września 2010, o 21:17 ]
Tytuł:  Prawo jazdy.

Gdzie najtaniej w Kwidzynie można zrobić prawo jazdy i ile mniej więcej kosztuje ??

Autor:  Gregor [ 26 września 2010, o 21:32 ]
Tytuł: 

Lider - 990 zł - promocja
Turbo - 1100 zł - promocja
LOK - 1180 zł
Neptun - 1199 zł - promocja
Wiraż - 1300 zł
Lech - 1400 zł

google.pl

Autor:  mirror [ 28 września 2010, o 21:45 ]
Tytuł: 

A który jest dobry??

Autor:  theone [ 28 września 2010, o 22:55 ]
Tytuł: 

Ja tam polecam mojego znajomego z ośrodka "RONDO" naprawdę uczy jazdy, a nie śpi i każe jeździć 3 godziny po Grudziądzu.
Ceny nie znam :razz:

Autor:  Użytkownik [ 29 września 2010, o 08:47 ]
Tytuł: 

A co powiecie o Rzepnym? Robił ktoś tam prawko?

Autor:  slavek18 [ 29 września 2010, o 09:42 ]
Tytuł: 

Ja robiłem kurs w LECHu.
Może najdrożej w mieście, ale byłem bardzo zadowolony.

Instruktorka...,jedwabista :twisted:

Przed kursem przejeździłem autem może ze 30 km, wszystkiego musiałem się nauczyć na kursie.

Zdałem za pierwszym razem :grinka:

Autor:  BombeL1916 [ 29 września 2010, o 10:54 ]
Tytuł: 

Dołączę się do postu slavka18. Instruktorzy z prawdziwego zdarzenia. Ja również przed kursem wyjeździłem ledwie kilka kilometrów i zdałem za pierwszym razem.

Autor:  reflexes [ 29 września 2010, o 12:23 ]
Tytuł: 

slavek18 napisał(a):
Przed kursem przejeździłem autem może ze 30 km, wszystkiego musiałem się nauczyć na kursie.

Zdałem za pierwszym razem

To przez to, że wsześniej nie jeździłeś było powodem, że zdałeś za pierwszym razem. Ja przed swoim kursem jeździłem chyba wszystkim co było możliwe i zdałem za drugim razem. Zgubiła mnie pewność siebie.
Na szczęście to było dość dawno temu i już nikt o tym nie pamięta :-D

Autor:  artur11 [ 29 września 2010, o 15:56 ]
Tytuł: 

slavek18 napisał(a):
Ja robiłem kurs w LECHu.
Może najdrożej w mieście, ale byłem bardzo zadowolony.

Instruktorka...,jedwabista :twisted:

Przed kursem przejeździłem autem może ze 30 km, wszystkiego musiałem się nauczyć na kursie.

Zdałem za pierwszym razem :grinka:


popieram ja też robiłem u LECHA i jestem zadowolony :grin: z ich nauki,zdałem za pierwszym podejściem
a taniej nie znaczy lepiej

Autor:  BLONDYNA [ 21 października 2010, o 20:28 ]
Tytuł: 

witam all ja zrobilam kurs prawka w powerrrrr miesci sie na PKP musze wam powiedziec ze bylam w szoku <wow> bo wszystko bylo rewelacja nie ma ze musisz sie douczyc samemu jezdzic wszystko tlumacza i co wazne chca nauczyc naprawde POLECAM

Autor:  fazzi55 [ 25 października 2010, o 08:35 ]
Tytuł:  :)

Witam ! A ja jestem dumnym Kursantem szkoły Wiraż naprawdę gorąco ich polecam ! szczególnie 2 instruktorów Kamile i Patryka !

Autor:  fala_beemka [ 26 października 2010, o 11:55 ]
Tytuł: 

Witam dołączę się do tematu. Zdałem za pierwszym razem a kurs robiłem w LOK-u. Na zajęcia nie chodziłem (nie były obowiązkowe) uczyłem się w domu. A z jazd byłem bardzo zadowolony. Polecam ponieważ cena przystępna i bardzo dobry instruktor P. Piotr z Grudziądza (nie wiem czy jeszcze tam pracuje) POLECAM. Pzdr. All.

Autor:  tomek5308 [ 29 października 2010, o 20:50 ]
Tytuł: 

Witam, ja robiłem w Turbo, ale jeszcze jak uczył p. Jacek. Bardzo dobrze mi się jeździło także z Danielem.
Serdecznie polecam, nigdy wcześniej nie siedziałem w aucie i zdałem za pierwszym razem.

Autor:  H2O [ 30 października 2010, o 17:51 ]
Tytuł: 

a ja kursik robilam uuuuu juz ze 3lata temu w PZMocie w Grudziądzu, na tamten czas kurs kosztował chyba 950zł ale byłam MEGA zadowolona i nie żałuję tego że traciłam czas na dojazdy do G-dza, w zamian wszystkie godziny wyjeździłam po Grudziądza a w dodatku ze mną był tylko instruktor a nie jak to widzę po kwidzyńskich eLkach zapakowane na maxa:) i każdy ma swoją godzinkę jazdy po mieście:D

Autor:  siklerspiotr [ 28 września 2011, o 07:53 ]
Tytuł:  Kurs prawa jazdy

Słuchajcie moja dziewczyna chce zrobić prawko i zastanawia się jaką szkołę wybrać . Chciał bym w tej kwestii usłyszeć wasze opinie na temat szkół .. Zastanawiamy się nad LOK lub WIRAŻ, która szkoła będzie najlepsza dla kobiety ? Może polecacie jakąś inną >?

Autor:  Komin [ 28 września 2011, o 08:12 ]
Tytuł:  Re: Prawo jazdy.

Przeczytaj sobie ten wątek

Autor:  Piotr_J [ 28 września 2011, o 08:14 ]
Tytuł:  Re: Prawo jazdy.

Jeśli chodzi o kat. A, to wszyscy znani mi motocykliści odradzali Wiraż. Nie wiem jak jest z kat. B, szczególnie dla kobiety. Poznałem ostatnio 2 instruktorów w Lechu i nie miałem zastrzeżeń. Zorganizowali jazdy nawet 15 sierpnia (wolne+długi weekend). Bardzo podobało mi się takie podejście do klienta.

Autor:  siklerspiotr [ 28 września 2011, o 08:22 ]
Tytuł:  Re: Prawo jazdy.

Zapomniałem sprecyzować, że chodzi mi o kategorie B :)

Autor:  mmmsz [ 28 września 2011, o 08:24 ]
Tytuł:  Re: Prawo jazdy.

Lech jest OK

Autor:  Piotr_J [ 28 września 2011, o 08:25 ]
Tytuł:  Re: Prawo jazdy.

siklerspiotr, dlatego napisałem, że nie wiem jak jest z B, choć instruktorzy są ci sami.

Dobre opinie ma też Powerrr.

Autor:  siklerspiotr [ 28 września 2011, o 08:37 ]
Tytuł:  Re: Prawo jazdy.

Piotr_J napisał(a):
siklerspiotr, dlatego napisałem, że nie wiem jak jest z B, choć instruktorzy są ci sami.

Dobre opinie ma też Powerrr.


Wiem i dzięki bardzo za opinie . Moja dziwczyna nie miała doczynienia z samochodem . A nie chce jej uczyć moim bo mam kombi a egzaminy są na mniejszych autach

Autor:  Hopeczka [ 28 września 2011, o 11:01 ]
Tytuł:  Re: Prawo jazdy.

Nie rozumiem dlaczego podkreślasz, że chodzi o dziewczynę. Często jest tak, że to my kobiety jesteśmy lepszymi kierowcami od mężczyzn, a jeśli chodzi o uczących jazdy to myślę, że oni po prostu mają do tego dryg albo nie, bez względu na to kogo uczą. Osobiście polecam Kwidzyński Klub Motorowy. Znam tych ludzi i wiem, że są uczciwi, rzetelni i opanowani. Sama myślę o pójściu na kurs i właśnie do nich.

Autor:  siklerspiotr [ 28 września 2011, o 13:53 ]
Tytuł:  Re: Prawo jazdy.

Nie chciałem urazić żadnej kobiety .. Po prostu Chodziło mi bardziej o opinie kobiet bo inaczej widzą to wszystko ..

Autor:  artwil1 [ 28 września 2011, o 14:47 ]
Tytuł:  Re: Prawo jazdy.

Ja robiłem prawko w Kwidzyńskim Klubie Motorowym. I każdemu będę polecał. Też zdałem przy pierwszym podejściu.

Autor:  bielek [ 14 października 2011, o 21:22 ]
Tytuł:  Re: Prawo jazdy.

JA robiłem w Wirażu 2 kategorie A oraz B i obie zdałem za 1 podejściem, ale szkoła a zwłaszcza podejście dowodzącego jest tragiczne, jak już kasa jest wpłacona to okazuje się że robią Ci łaskę, że pozwolą jeździć... pozwolę sobie zakończyć na temat kat B. Kat. A to już woła o pomstę, całe moje 8 godzin jazdy (to nie pomyłka) wyjeździłem na placu bo jak tylko wyjechałem poza plac to Gienek (Suzuki GN) się rozleciał (padło łożysko w przednim kole) i za karę nie miałem prawa już jeździć.

Autor:  pcp1234 [ 15 października 2011, o 01:01 ]
Tytuł:  Re: Prawo jazdy.

@ Piotr
nie ma znaczenia kombi czy niekombi. jak ktos umnie jezdzic to bedzie jezdzil czymkolwiek jak nie to nawet dobry instruktor nie pomoze

Gienek sie psul od lat :P

Autor:  Sznuroffka [ 5 grudnia 2011, o 18:31 ]
Tytuł:  Prawo jazdy.

A co myślicie o LOK-u?
podobno jest lepiej niż kilka lat temu.
cena dość niska
tylko jak instruktorzy? :?:

Autor:  Bonne [ 6 grudnia 2011, o 12:13 ]
Tytuł:  Re: Prawo jazdy.

właśnie jestem w trakcie u Lidera. Póki co nie mam się do czego przyczepić, nawet godziny wykładów zostały przeniesione pode mnie (jako przyjezdna)

Autor:  reflexes [ 6 grudnia 2011, o 12:40 ]
Tytuł:  Re: Prawo jazdy.

Żona właśnie kończy teorię w Neptunie. Na razie wszystko ok. Pierwszy raz słyszę od niej, że trzeba najpierw zdać egzamin wewnętrzny z teorii żeby rozpocząć naukę jazdy.

Autor:  Bonne [ 6 grudnia 2011, o 13:56 ]
Tytuł:  Re: Prawo jazdy.

Podobnie jest w Liderze, z tego co wiem mają jakieś kontrole. Każdy egzamin wew. muszą zachować i w razie "W" przedstawić go komisji (nie wiem jakiej). Podejrzewam, że jest to we wszystkich ośrodkach szkoleniowych.

Autor:  reflexes [ 6 grudnia 2011, o 13:58 ]
Tytuł:  Re: Prawo jazdy.

Cytuj:
Podejrzewam, że jest to we wszystkich ośrodkach szkoleniowych.

Wątpię, znajoma robi równolegle w innym ośrodku i tak na prawde po 3-4 dwugodzinnych wykładach z teori wyjechała na miasto.

Autor:  sakwa [ 6 grudnia 2011, o 14:18 ]
Tytuł:  Re: Prawo jazdy.

Teoria a praktyka. Żeby jeździć trzeba zdać egzamin wewnętrzny teoretyczny. Baa, nawet trzeba badania lekarskie mieć żeby móc wsiąść do auta. Ale to teoria. przeważnie jest tak że jeździ się tak szybko jak się da a egzamin wewnętrzny robi się na końcu teoretyczny i praktyczny. Nie wiem jak to jest w naszym mieście więc nie wypowiadam się. Mogę ewentualnie powiedzieć jak to było jakieś 6 lat temu jak robiłem prawko, chociaż czytając posty widzę że nic się nie zmieniło.

Autor:  Bonne [ 6 grudnia 2011, o 14:40 ]
Tytuł:  Re: Prawo jazdy.

No ja nim zostałam wpuszczona do autka, musiałam zdać wew. i nie było "zmiłuj się".

Autor:  Sznuroffka [ 6 grudnia 2011, o 16:27 ]
Tytuł:  Re: Prawo jazdy.

A co z LOK?
Robił tam ktoś kurs tam?

Autor:  wujek [ 6 grudnia 2011, o 19:51 ]
Tytuł:  Re: Prawo jazdy.

Bonne napisał(a):
No ja nim zostałam wpuszczona do autka, musiałam zdać wew. i nie było "zmiłuj się".


U mnie było to samo (Wiraż) i bardzo dobrze zrobili.
Standardowy test, maksymalnie 2 błędy można było zrobić ;-)

Autor:  isia [ 10 grudnia 2011, o 22:49 ]
Tytuł:  Re: Prawo jazdy.

Ja robiłam w liderze zdałam za pierwszym razem w grudziadzu ale nie była to zasługa instruktora tylko mojej rodziny która mnie na zmiane uczyła jedzic i ćwiczyli ze mna jazde , wiec jazda z instruktorem była mi potrzebna do jazdy po mieście .

Nie polecam ani nie odradzam tego ośrodka .

Uwazam ,że 30h na nauke to za mało nie ważne w jakim ośrodku.

Jezeli mamy mozliwość ćwiczyć samemu to mozna iśc gdzie taniej jak nie to lepiej faktycznie LECH drożej ale to jedyny ośrodek który potrafi w miarę nauczyć laika "jeździć" w 30 h

Autor:  mysteq [ 18 grudnia 2011, o 00:58 ]
Tytuł:  Re: Prawo jazdy.

Lech. Ja zaczynałem tam kurs kat. B 5 maja 2010 roku, egzamin miałem 30 czerwca 2010 roku. Zdane za 1 razem, chociaż to czy ktoś zda za pierwszym czy nie to już kwestia szczęścia i osobistych predyspozycji. Właściwie to uczą wszystkiego co może Cię o tej porze roku na drodze spotkać (mnie nawet 2x wóz strażacki + karetka na rondzie - panika niemiłosierna. Nauczyłem się dość szybko reagować dzięki temu zdarzeniu na takie sytuacje). Większy stres przeżywałem na placu niż na mieście. Mimo najwyższej w mieście cenie dla kat.B to i tak polecam. Kurs warty tych pieniędzy.

Autor:  pandzia1601 [ 14 stycznia 2012, o 22:16 ]
Tytuł:  Re: Prawo jazdy.

witam wszystkich forumowiczow :grin: jakis czas temu robilam prawko w POWERRRR.szczerze nie polecam... :? pracujacy tam instruktorzy raczej nie maja pojecia jak podchodzic,uczyc osoby,ktore maja pierwsza stycznosc z samochodem.oni chyba mysla ze ktos kto przychodzi na kurs wie wszystko a przynajmniej zna podstawy.wiec ja przychodze sie tam nauczyc jezdzic czy tylko kase w bloto wyrzucic??? :? kolejna sprawa to termin kolejnej jazdy.czasami czekalam tydzien lub dwa zeby umowic sie na kolejny wyjazd do grudziadza.jednego razu troszke przegieli,czekalam miesiac :evil: zaczynaja kurs za kursem a potem trzeba czekac tygodniami... kolejna,mysle ze wazna rzecz to wyjezdzone godziny.z 3 godzin jazdy jakie powinna jedna osoba wyjezdzic ze tak powiem robia sie praktycznie dwie.bo 20 minut tu sie stolo,20 minut tam sie stolo a wracalo sie czasami do osrodka juz na 15 minut przed uplywem czasu.jaka tu sprawiedliwosc,skoro place za 3 a wykorzystuje 2 godziny???jakby nie patrzec 50 zl w plecy :evil: niewiem jak jest w innych osrodkach ale na tym sie zawiodlam.taka jest moja opinia...
oplata za kurs 1300zl plus 40 zl lekarz no i oczywiscie egzamin.

Autor:  Darek2K [ 15 stycznia 2012, o 01:23 ]
Tytuł:  Re: Prawo jazdy.

Pandzia1601 zacytuje już nawet nie pamiętam kogo :oops: " i specjalnie po to się zarejestrowałaś na forum?".
Jeśli chodzi akurat o tą szkołę jazdy to jeden z naszych forumowiczów uczęszczał do niej i zdał egzamin za 1-szym razem, jakoś też zbytnio nie narzekał. No i moja Bratowa też tam uczęszczała i również egzamin zdany za 1 razem.To tak na marginesie.Dziękuje,dobranoc.

Autor:  siklerspiotr [ 16 stycznia 2012, o 07:51 ]
Tytuł:  Re: Prawo jazdy.

Nie ma co przykładać uwagi do opini osób, które zakładają konto tylko po to żeby napisać jeden post .

Autor:  Darek2K [ 7 lutego 2012, o 14:18 ]
Tytuł:  Re: Prawo jazdy.

Hej
Gdzie polecacie dokupić dodatkowe godziny?
Zastanawiam się nad Liderem i Powerem.
Jakieś doświadczenia, cokolwiek :) ?
Pozdrawiam

Autor:  chanbord [ 7 lutego 2012, o 15:27 ]
Tytuł:  Re: Prawo jazdy.

Jeśli mogę doradzić to najlepiej dokupić w ośrodkach, które są w miejscowości gdzie się zdaje egzamin. Oni wiedzą najlepiej, po których ulicach jeździć i zawsze doradzą na co zwracać największą uwagę. To moje zdanie.

-- 7 lut 2012, 2012 16:04 --

http://www.youtube.com/watch?v=2bsWJBfs ... ture=share :)

Autor:  magdziuuula [ 22 lutego 2012, o 17:44 ]
Tytuł:  Re: Prawo jazdy.

Ja polecam Turbo, koło kauflandu. Sama jestem kobietą i to zadowoloną z kursu :)

Autor:  kapec [ 18 października 2012, o 17:29 ]
Tytuł:  Re: Prawo jazdy.

A ja ostatnio spotkalem sie z czyms, co w glowie mi sie nie miesci. Wlasciciel czy tam wspolwalsciciel jednej ze szkol, instruktor i wykladowca w jednej osobie nie zna sie na znakach !!!! Twierdzil, ze znak B42 odwoluje wszelkie zakazy, gdy tymczasem :
http://www.infosamochody.pl/artykul,id_ ... kazow.html

Siedząc za kierownicą naszego samochodu, przez szyby można podziwiać krajobrazy przyrody na terenach, w których ingerencja człowieka zakończyła się jedynie na budowie drogi, lub też wspaniałych cudów współczesnej architektury w centrach wielkich miast. Jednakże przy drogach stoi coś, co nas kierowców powinno interesować najbardziej. A mianowicie mowa o znakach drogowych. Każdy kierowca, który posiada prawo jazdy musi wiedzieć, co oznacza poszczególny znak. Jednym ze znaków, którego znaczenie być może jest niezbyt dokładnie omówione na kursie prawa jazdy jest znak B-42.
Zgodnie z kodeksem drogowym ogółem występuje 38 znaków zakazu oraz 8 znaków kasujących poszczególne znaki zakazu. Na szczególną uwagę zasługuje tu znak B-42 - „koniec zakazów”. Dlaczego?
Znak ten wbrew pozorom nie anuluje wszystkich istniejących znaków zakazu, lecz tylko pięć spośród nich. Do znaków, które anuluje powyższy znak zaliczają się:
- B-25 – „zakaz wyprzedzania”
- B-26 – „zakaz wyprzedzania przez samochody ciężarowe”
- B-23 – „zakaz zawracania”
- B-29 – „zakaz używania sygnałów dźwiękowych”
- B-33 – „ograniczenie prędkości”
Innymi słowy znak „koniec zakazów zawiera w sobie pięć innych znaków:
B-27 „koniec zakazu wyprzedzania”,
B-28 „koniec zakazu wyprzedzania przez samochody ciężarowe”,
B-24 „koniec zakazu zawracania”,
B-30 „koniec zakazu używania sygnałów dźwiękowych”,
B-34 „koniec ograniczenia prędkości”.
Oprócz wymienionych znaków anulujących znaki zakazu, istnieją jeszcze dwa znaki zakazu oraz znaki je odwołujące. Znaki te dotyczą:
strefy ograniczonej prędkości,
strefy ograniczonego postoju.
Ogólnie wszystkie znaki zakazu przestają obowiązywać za pierwszym skrzyżowaniem, przed którym zostały one umieszczone. Szczególne przypadki anulowania wybranych znaków zostały opisane powyżej.

Ow instruktor byl tak mocno przekonany o swych racjach, ze zalozyl sie ze mna. Oczywiscie zaklad przegral, a ze poszlo o pare groszy schowal glowe w piasek i sie ukrywa. Wiec jezeli w ciagu tygodnia nie walnie oficjalnie skruchy i nie przyzna sie do bledu podam nazwe tej szkoly. Trzeba byc odpowiedzialnym za swoje czyny. Tym bardziej niestety, ze po lekcjach z takimi "instruktorami" ludzie wyjezdzaja na drogi stanowiac potencjalne zagrozenie dla innych.

Autor:  Mirrr [ 19 października 2012, o 12:40 ]
Tytuł:  Re: Prawo jazdy.

Nie spotkałem jeszcze na polskiej drodze znaku odwołującego ograniczenie
prędkości do 30 km/h

Autor:  Lukasz83r [ 16 grudnia 2012, o 08:54 ]
Tytuł:  Re: Prawo jazdy.

WIRAZ to kompletna pomylka !!! Robilem tam kurs w 2010r i to co sie tam dzieje to szok,wlasciciel wiecznie obrazony i łaske robi ze mozesz wyjezdzic godziny (zreszta musialem sie wyklocic o 6 godz ktore rzekomo juz wyjezdzilem) Kazda jazda z innym instruktorem!!!!!
NIE POLECAM !!!!

Autor:  Vanishing point [ 5 lutego 2013, o 22:23 ]
Tytuł:  Re: Prawo jazdy.

A czy ktoś zdawał u Pana Romana naprzeciwko urzędu gminy? Mam niedaleko,więc tam poszedłem i wydaje się całkiem fajnie.Cena 1100.

Autor:  NOWY(L) [ 6 lutego 2013, o 06:44 ]
Tytuł:  Re: Odp: Prawo jazdy.

Nie polecam.

Autor:  reflexes [ 6 lutego 2013, o 07:16 ]
Tytuł:  Re: Prawo jazdy.

Ja robiłem u tego pana kurs ale to było jakieś prawie 17 lat temu. On właściwie tylko jeździł, a wykłady prowadził ktoś inny. Fajnie było, straszny choleryk z tego co pamiętam i jak chciałem go zabić to bardzo się wkurzał. Do egzaminu praktycznego przygotował mnie bardzo dobrze i tylko z własnej głupoty nie zdałem za pierwszym razem. Zdałem za drugim. No i zawsze miał jakieś fajne kasety z muzą w aucie. To u niego w aucie poznałem wiele fajnych kawałków Led Zeppelin, Janis Joplin itp. Ogólnie spoko gość ale to było dawno i wiele mogło się zmienić.

Autor:  catani [ 6 lutego 2013, o 18:01 ]
Tytuł:  Re: Prawo jazdy.

syn po raz kolejny skorzystal z LECH'a (tym razem c) i po raz kolejny zdal za pierwszym razem teorie, niestety zeby podejsc do praktycznego musi poczekac do ukonczenia 21 roku zycia, ale generalnie jest znow bardzo zadowolony. na pewno jest to jedna z lepszych szkol, o ile nie najlepsza w Kwidzynie.

Autor:  NOWY(L) [ 6 lutego 2013, o 18:44 ]
Tytuł:  Re: Prawo jazdy.

A może ktoś powiedzieć ile teraz kosztuje kurs na kat B ?

Autor:  Lilith [ 6 lutego 2013, o 20:24 ]
Tytuł:  Re: Prawo jazdy.

NOWY(L), w Lechu 1400 plus lekarz jakieś 40/50 zł.

...chyba od września nic nie podrożało. No i jest możliwość płacenia w ratach.

Autor:  sakwa [ 6 lutego 2013, o 22:18 ]
Tytuł:  Re: Prawo jazdy.

Power 1300 :)

Autor:  Lilith [ 8 lutego 2013, o 19:13 ]
Tytuł:  Re: Prawo jazdy.

Powiem Wam w ten sposób. Prawko można zrobić i za 1100 zł w Kwidzynie. Ale chyba lepiej wydać te 300 zł więcej, bo to się zwróci.. 2 oblane niepotrzebnie egzaminy.Ja z Lecha jestem bardzo zadowolona. Teoria poprowadzona tak dobrze, że aktualne testy nie są dla mnie szokiem, dużo wskazówek od instruktorów, elastyczność w wybieraniu sobie pory jazd... Ogólnie bardzo na plus. 2 moje koleżanki robią w Turbo. No i każda już po 3,4 egzaminy za sobą. Czy panowie instruktorzy w Turbo naprawdę nie uczą łuku czy wzniesienia? A może to tylko takie nieumiejętne kursantki?

Autor:  zora24 [ 20 maja 2013, o 14:24 ]
Tytuł:  Re: Prawo jazdy.

nie polecam szkoły jazdy Lider kurs zaczełam w lipcu ubiegłego roku a zdałam w maju tego roku za czwartym razem MASAKRA!! oczywiście gdyby nie 15 dodatkowych godzin w samym Grudziądzu...starszy instruktor LIDERA uczył mnie na samym początku 7 godz łuku chociaż mogłam go robić z zamkniętymi oczami, na wzniesieniu gdy zaciągnełam ręczny sam mi go puszczał i twierdził , że ni nie chce zrobić zrobić zatoru na mieście. ŻENADA. w ich ofercie jest takie coś jak troleje??pff ale nikt nic o tym nie słyszał...raty..heh ile problemów przez to było nie miałam jazd przez ponad miesiąc bo brakowało mi 100zł....i jak to pani właścicielka mi powiedziała pierwszeństwo jazd mają Ci którzy opłacili kurs w całości!!! zdawałam na Grudziądzu a zamiast suzuki jeździłam fiatem punto..po 24 godz w końcu oburzyłam się i pojechałam na 2 ostatnie jazdy suzuki do Grudziądza bo przezież nawet nie wiedziałam jak się wycieraczki w tym samochodzie włącza....1100zł..niska cena nie jest warta tej męczarni w tym ośrodku lepiej dołożyć 300 zł i iść do LECHA (u którego dokupiłam godz i szczerze POLECAM)

Autor:  Komin [ 20 maja 2013, o 14:42 ]
Tytuł:  Re: Prawo jazdy.

Masz pretensje od ośrodka nauki jazdy, że za 4 razem zdałaś prawko, brawo :D

Autor:  electro_nick [ 20 maja 2013, o 14:46 ]
Tytuł:  Re: Prawo jazdy.

I że za niezapłacenie raty nie chcieli uczyć jeździć-to dopiero łobuzy!

Autor:  Komin [ 20 maja 2013, o 14:50 ]
Tytuł:  Re: Prawo jazdy.

LECHA też polecam, ale zimnego :D

Autor:  Bonne [ 21 maja 2013, o 08:08 ]
Tytuł:  Re: Prawo jazdy.

hmm jestem po Liderze i zadałam za pierwszy razem.

Autor:  NOWY(L) [ 21 maja 2013, o 08:28 ]
Tytuł:  Re: Odp: Prawo jazdy.

Bo placilas w całości a nie na raty .:grin:

Autor:  Bonne [ 21 maja 2013, o 10:38 ]
Tytuł:  Re: Prawo jazdy.

hmm ratami :) i nie miałam żadnych problemów ani z kierowniczką, ani z instruktorami, czy też autami jakimi jeździłam, ale może jestem jakaś "inna" ? :shock:

Autor:  are_the [ 21 maja 2013, o 13:35 ]
Tytuł:  Re: Prawo jazdy.

sakwa napisał(a):
Power 1300 :)

Skorzystałam i jestem zadowolona. Płaciłam w ratach ale nie odczułam tego w nauce.
Super wykłady z teorii, dzięki którym zdałam nowe testy za pierwszym razem.
Instruktor cierpliwy i opanowany, co w moim przypadku było konieczne ;)

Autor:  WST 1939 [ 7 października 2013, o 19:49 ]
Tytuł:  Re: Prawo jazdy.

Witam, macie jakieś opinie o ośrodkach szkolenia :

Wiraż
Neptun
KKM

Informacje na wczoraj :)

Autor:  reflexes [ 8 października 2013, o 06:07 ]
Tytuł:  Re: Prawo jazdy.

Żona robiła w Neptunie jakieś półtora roku temu i była bardzo zadowolona z wykładów i jazdy. Zdała za trzecim razem, bo to chyba najważniejsza informacja. Jak na moje dość krytyczne oko jeździ całkiem przyzwoicie.

Autor:  Dorotkastokrotka [ 9 października 2013, o 09:38 ]
Tytuł:  Re: Prawo jazdy.

Też miałem do czynienie z Neptunem i w sumie, bez szału. Wykład jak wykład, jak ktoś chce słuchać to coś z niego wyniesie. Nauczyciele jazdy, zależny jak się trafi. Ja osobiście trafiłem na starszego pana który jak jechałem 40km na 60 to krzyczał bym zwolnił.. Uczyć, dawał rade, ale nuda straszna.. Chociaż jak wiemy, na jazdy nie chodzi się dla rozrywki. Pozostawiam to subiektywnej opinii.

Autor:  berbetus [ 4 lutego 2014, o 08:09 ]
Tytuł:  Re: Prawo jazdy.

Hej wszystkim.A kto robił prawo jazdy w KODEKSIE?
Ciekawi mnie jak to tam sie wszystko odbywa?
Wie ktoś coś?:)

Autor:  Archi88 [ 18 lutego 2016, o 21:27 ]
Tytuł:  Re: Prawo jazdy.

W jakim ośrodku polecacie naukę do egzaminu kategorii C?

Autor:  ^Krzysiek [ 19 lutego 2016, o 16:21 ]
Tytuł:  Re: Prawo jazdy.

Robiłem przed grudniem w Wirażu. Sprzęt taki jak na egzaminie. Duży nacisk na teorię, ale to dobrze, bo dbają o wizerunek, a przepisy trzeba znać. Z jazdami też zawsze do ugadania i dostosowania pod siebie. Jedynie nie wiem jak teraz instruktor, bo Pan który mnie uczył niestety zmarł pod koniec grudnia na dwa dni przed moim egzaminem.

No, ale zdałem za pierwszym i niewątpliwie sukces zawdzięczam temu nauczycielowi, bo do placu przygotował mnie na 5+.

Autor:  El ChiChi [ 18 maja 2016, o 18:12 ]
Tytuł:  Re: Prawo jazdy.

To gdzie w mieście teraz najlepiej przygotują do egzaminu na kat.B :?:

Autor:  dausner [ 8 czerwca 2016, o 21:36 ]
Tytuł:  Re: Prawo jazdy.

El ChiChi napisał(a):
To gdzie w mieście teraz najlepiej przygotują do egzaminu na kat.B :?:


Wszędzie tylko nie w WIRAŻ będziesz oszukiwany na godzinach i poznasz co to prawdziwy brak kultury wobec kursanta. Proponuje LECH

Autor:  stardust [ 10 czerwca 2016, o 15:03 ]
Tytuł:  Re: Prawo jazdy.

dausner napisał(a):
El ChiChi napisał(a):
To gdzie w mieście teraz najlepiej przygotują do egzaminu na kat.B :?:


Wszędzie tylko nie w WIRAŻ będziesz oszukiwany na godzinach i poznasz co to prawdziwy brak kultury wobec kursanta. Proponuje LECH


Chyba jest nowy instruktor, bo mnie szkolił Patryk, i większej oazy spokoju,kultury własnej i jazdy nie doświadczyłem nigdzie indziej za kierownicą.

Autor:  dausner [ 10 czerwca 2016, o 20:30 ]
Tytuł:  Re: Prawo jazdy.

Z tego co słyszałem Patryka już nie ma założył własną szkole.

Autor:  magdalena [ 13 czerwca 2016, o 22:53 ]
Tytuł:  Re: Prawo jazdy.

w lechu juz nie to samo co kiedys. pewien nerwowy, niemlody juz, pan podczas jazdy z uczniami odpala fajke od fajki. ostatnio jedna kursantka z tego powodu zaslabla podczas jazdy...

Autor:  dausner [ 14 czerwca 2016, o 06:33 ]
Tytuł:  Re: Prawo jazdy.

Ja robilem prawo jazdy na b w neptunie instruktor zawsze sie mnie pytal czy moze zapalić. Ja bylem paloncym wiec mi to nie przeszkadzalo.

Strefa czasowa: UTC + 1
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/