Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Szukam pracy jako Informatyk
PostNapisane: 31 sierpnia 2011, o 07:29 
Offline

Dołączył(a): 24 sierpnia 2011, o 16:04
Posty: 6
Płeć: Nie wybrano
1036 pln ha ha ha .... .Na stanowisko do którego wzieli jeszcze dofinansowanie z posredniaka.Dobre.Zapowiada sie chojny pracodawca.Jaki administrator ciaganie kabli i montowanie anten łażąc po drabinie i krosowanie kabli.Na czym tu ma polegać doświadczenie .Wiem że zarabiałeś więcej bo budowałes siec którą oni teraz zarzadzają.Rozumiem ze każdy che zarobic w swoim interesie ale bez przesady


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szukam pracy jako Informatyk
PostNapisane: 4 września 2011, o 20:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 marca 2010, o 20:59
Posty: 115
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
tak. budowalem ja praktycznie od poczatku przez 9 lat. fakt pieniadze sa smieszne. moi mechanicy ktorych zatrudniam zarabiaja duuuuuuzo wiecej a robia tylko po 8 max 10 godzin jak potrzeba i wszystkie weekendy wolne. i po 18 nic ich nie interesuje. a w gracommie praca byla niestety non stop, swiatek piatek czy niedziela. nie raz w swieta po 20 zapieprzalo sie na blokach jak byla awaria....

_________________
V6 S.C Mechanika Pojazdowa
Specjalizacja OPEL
www.v6.net.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szukam pracy jako Informatyk
PostNapisane: 29 listopada 2011, o 12:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 marca 2011, o 13:35
Posty: 10
Płeć: Kobieta
heja beast :) kope lat :)
jako twórca tego wątku chciałam tylko powiedzieć, że od czerwca pracuję sobie w jednej z kwidzyńskich firm świadczących usługi informatyczne
wniosek? jak ktoś chce to da rade :) a jak kogoś interesują jakieś szczegóły to już na priv :)
tu mogę powiedzieć tyle, mieszkam w Kwidzynie już jakiś czas i to co widzę jest chore, ludzie po studiach, z wiedzą i doświadczeniem muszą pracować za takie pieniądze, że nie starcza nawet na opłaty... nie mówię tylko o sobie, ale i o znajomych z którymi rozmawiam
ludzie zarabiają po 1200, 1400 pracując w jednym miejscu po kilka lat.. czasem dostają do tego coś do łapy i to wszystko
i co można zrobić? jedyne wyjście to czekać na te okazyjne stanowiska, które raz na jakiś czas się pojawiają, w jakichś większych firmach, gdzie dadzą normalną umowę i stawkę albo.. szukać pracy poza Kwidzynem: Grudziądz, Bydgoszcz, Toruń, Malbork, Tczew, Gdańsk, itd.. W większych miastach można dostać fajną umowę na 3/4 etatu za taką kasę, że opłaca się dojeżdżać codziennie no i godziny dojazdu jakoś się równoważą przy 3/4 etatu
Także, łepki do góry :) nie narzekać tylko szukać poza Kwidzynem, a jak się coś znajdzie tu na miejscu w między czasie to tylko się cieszyć :) Raz na dwa trzy dni przejrzeć praca.money.pl i stronkę urzędu pracy i wszystko : )
Powodzenia :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szukam pracy jako Informatyk
PostNapisane: 29 listopada 2011, o 13:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lutego 2008, o 18:55
Posty: 2475
Lokalizacja: Gardeja / Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
h3cate napisał(a):
heja beast :) kope lat :)
jako twórca tego wątku chciałam tylko powiedzieć, że od czerwca pracuję sobie w jednej z kwidzyńskich firm świadczących usługi informatyczne
wniosek? jak ktoś chce to da rade :) a jak kogoś interesują jakieś szczegóły to już na priv :)
tu mogę powiedzieć tyle, mieszkam w Kwidzynie już jakiś czas i to co widzę jest chore, ludzie po studiach, z wiedzą i doświadczeniem muszą pracować za takie pieniądze, że nie starcza nawet na opłaty... nie mówię tylko o sobie, ale i o znajomych z którymi rozmawiam
ludzie zarabiają po 1200, 1400 pracując w jednym miejscu po kilka lat.. czasem dostają do tego coś do łapy i to wszystko
i co można zrobić? jedyne wyjście to czekać na te okazyjne stanowiska, które raz na jakiś czas się pojawiają, w jakichś większych firmach, gdzie dadzą normalną umowę i stawkę albo.. szukać pracy poza Kwidzynem: Grudziądz, Bydgoszcz, Toruń, Malbork, Tczew, Gdańsk, itd.. W większych miastach można dostać fajną umowę na 3/4 etatu za taką kasę, że opłaca się dojeżdżać codziennie no i godziny dojazdu jakoś się równoważą przy 3/4 etatu
Także, łepki do góry :) nie narzekać tylko szukać poza Kwidzynem, a jak się coś znajdzie tu na miejscu w między czasie to tylko się cieszyć :) Raz na dwa trzy dni przejrzeć praca.money.pl i stronkę urzędu pracy i wszystko : )
Powodzenia :)


Potwierdzam :)

Ja codziennie dojeżdżam pociągiem do Gdańska (czasem pracuje z domu) ale okrągła sumka wpływająca na moje konto w zupełności rekompensuje mi 2,5h jazdy w jedną stronę :)

_________________
Od chwili tej aż do końca świata,w pamięci ludzkiej będziemy żyć: my, wybrańców garść, kompania braci.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szukam pracy jako Informatyk
PostNapisane: 12 października 2013, o 14:33 
Offline

Dołączył(a): 12 października 2013, o 14:14
Posty: 5
Płeć: Nie wybrano
Temacik starszawy, ale dopiszę się. Ktoś tu coś wspominał o gracomm. Nie każdy chyba wie, że gracomm i komputronik to ci sami ludzie. Tak jest chyba od dłuższego czasu. Podobno zaczęli szukać ludzi na handlowca, więc zdecydowałem się napisać małą opinię. Omijać to towarzystwo jak najdalej się da. Nie piszę tego na zasadzie ,,znajomy znajomego mi powiedział, że jest tam tak i tak". Domyślcie się. Nędzne pieniądze, obserwacja, kombinatorstwo, donoszenie. Rotacja personelu jest, więc to coś znaczy. Obecnie w Kwidzynie jest słaba konkurencja jeśli chodzi o takie sklepy. Na tym korzystają. Uwaga na okres świąteczny. Chcesz kupić tanio, to nie w komputroniku. Ładna etykietka to nie wszystko :grin:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Szukam pracy jako Informatyk
PostNapisane: 12 października 2013, o 14:46 
co za bzdury...


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Szukam pracy jako Informatyk
PostNapisane: 12 października 2013, o 15:03 
Offline

Dołączył(a): 12 października 2013, o 14:14
Posty: 5
Płeć: Nie wybrano
Nikt mi wierzyć nie musi. Może teraz coś się zmieniło, bo trochę czasu minęło. Może...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Szukam pracy jako Informatyk
PostNapisane: 12 października 2013, o 16:51 
6 lat w tym siedzę i znam chłopaków co tam pracowali / pracują... nie jest tam gorzej/inaczej niż gdziekolwiek indziej.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Szukam pracy jako Informatyk
PostNapisane: 12 października 2013, o 17:15 
Offline

Dołączył(a): 12 października 2013, o 14:14
Posty: 5
Płeć: Nie wybrano
To dobrze, że 6 lat tylko co to zmienia? Najwidoczniej nie znasz konkretnie wszystkich ludzi. Faktycznie na większość złego słowa nie da rady powiedzieć tylko że problem w cale nie w nich. Ogarnięty gość dojdzie o co chodzi, a chodzi o sam sens sterczenia w tej robocie, w takim systemie, w takiej organizacji


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Szukam pracy jako Informatyk
PostNapisane: 12 października 2013, o 17:19 
taki kraj... By żyło się lepiej!


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Szukam pracy jako Informatyk
PostNapisane: 12 października 2013, o 17:27 
Offline

Dołączył(a): 12 października 2013, o 14:14
Posty: 5
Płeć: Nie wybrano
Jak każdy będzie gadał ze taki kraj i nic nie mozna zrobić to i faktycznie ciągle bedzie tak samo. Ja tylko napisalem co mysle i jesli ktos by pytal czy wybrac na prace to miejsce czy szukac dalej, to powiedzialbym szukaj Nic wiecej nie mam do powiedzenia
Pozdro


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Szukam pracy jako Informatyk
PostNapisane: 12 października 2013, o 17:48 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 6 grudnia 2006, o 13:41
Posty: 14824
Lokalizacja: W-wa.
Płeć: Mężczyzna
Mnie ktoś dawno temu powiedział, że pieniądze leżą na bruku.
Tylko trzeba nauczyć się pokory i umieć się po nie schylić.
Powiem Wam, że miał rację. :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szukam pracy jako Informatyk
PostNapisane: 12 października 2013, o 17:54 
Darku, ja nie narzekam. Biorąc pod uwagę to że na rynku pracy jestem 6 lat, nie byłem dłużej bezrobotny niż 2 tygodnie [bo sobie wakacje zrobiłem :D ]... no i nie mam problemu ze znalezieniem pracy, 12 już zleciało ;)


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Szukam pracy jako Informatyk
PostNapisane: 12 października 2013, o 18:13 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 6 grudnia 2006, o 13:41
Posty: 14824
Lokalizacja: W-wa.
Płeć: Mężczyzna
jankowskimich napisał(a):
Darku, ja nie narzekam.


To normalne. Masz wygimnastykowany kręgosłup i jesteś motocyklistą. :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szukam pracy jako Informatyk
PostNapisane: 12 października 2013, o 18:30 
czy dalej taki wygimnastykowany okaże się jutro... a my znów kasztanimy :D


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.