Forum e-kwidzyn.pl
http://forum.e-kwidzyn.pl/

Szukam pracy jako Informatyk
http://forum.e-kwidzyn.pl/viewtopic.php?f=89&t=9666

Autor:  h3cate [ 6 kwietnia 2011, o 11:57 ]
Tytuł:  Szukam pracy jako Informatyk

Witam!
Wróciłam właśnie do Kwidzyna po kilku latach mieszkania w Gdańsku i szukam pracy - najlepiej jako Informatyk. Mam skończone studia inżynierskie na kierunku Informatyka Stosowana, spec. Sieci Komputerowe i Systemy Rozproszone. Pracowałam 3 lata na stanowisku Informatyk w Dziale Wsparcia Informatycznego - naprawy sprzętu, instalacje urządzeń biurowych i oprogramowania itd.
Kontakt pod nr tel: 509-860-605

Może ktoś z forumowiczów słyszał o naborze na takie stanowisko w którejś z naszych kwidzyńskich firm? Kwidzyn lub okolice - Malbork, Grudziądz itd. Będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje.

Pozdrawiam.
Kamila

Autor:  beges [ 6 kwietnia 2011, o 21:43 ]
Tytuł:  Re: Szukam pracy jako Informatyk

Czy warto z takim wyksztalceniem pracowac w Polsce? Nie zastnawiabym sie tylko od razu wyjechalbym za granicę.

Autor:  h3cate [ 7 kwietnia 2011, o 11:57 ]
Tytuł:  Re: Szukam pracy jako Informatyk

beges napisał(a):
Czy warto z takim wyksztalceniem pracowac w Polsce? Nie zastnawiabym sie tylko od razu wyjechalbym za granicę.


Nie wyobrażam sobie zostawić tu całej rodziny i pognać w świat robić karierę.. Nawet gdyby mój narzeczony i synek pojechali ze mną - to co z resztą? Czemu odbierać dziecku dziadków, kuzynów? Kariera to nie wszystko, są ważniejsze sprawy w życiu.. Tu kariery nie zrobię na pewno, ale wystarczy mi jak zarobię na mieszkanie i jedzenie ;) A jak uda się kiedyś kupić własny motocykl to będzie już szczyt szczęścia :)
Pozdrawiam ;)

Autor:  electro_nick [ 7 kwietnia 2011, o 12:23 ]
Tytuł:  Re: Szukam pracy jako Informatyk

h3cate napisał(a):
wystarczy mi jak zarobię na mieszkanie i jedzenie

Coraz częściej nawet na to cięzko uczciwie zarobić w okolicy...

Autor:  beria [ 7 kwietnia 2011, o 14:52 ]
Tytuł:  Re: Szukam pracy jako Informatyk

h3cate, sprawdź PW

Autor:  h3cate [ 7 kwietnia 2011, o 20:37 ]
Tytuł:  Re: Szukam pracy jako Informatyk

electro_nick napisał(a):
h3cate napisał(a):
wystarczy mi jak zarobię na mieszkanie i jedzenie

Coraz częściej nawet na to cięzko uczciwie zarobić w okolicy...


ee tam gadanie :) ja poki co wierze ze znalezienie dobrej roboty to tylko kwestia czasu :) trzeba wyczekac swoje, az trafi sie dobra fucha, taka akurat pod nas zrobiona :) a wtedy rozmowa kwalifikacyjna to tylko formalnosc :) a narazie nie szukam nie wiadomo czego, nie chce udawac ze jestem jakims wielkim guru i wmawiac ze wszystko potrafie bo wiem ze jestem jeszcze "laikiem" w tym zawodzie... jak widzialam kumpli w pracy ktorzy po 20 lat juz pracuja jako informatycy... oni mieli wiedze i oni moglibyli wymagac po 5 tys wyplaty ale nie ja :) narazie :)

Autor:  warzek [ 8 kwietnia 2011, o 18:36 ]
Tytuł:  Re: Szukam pracy jako Informatyk

Informatycy wiedzą jak na klawiaturze wybrać literki z polskimi znakami .

Autor:  Darek [ 8 kwietnia 2011, o 18:41 ]
Tytuł:  Re: Szukam pracy jako Informatyk

warzek napisał(a):
Informatycy wiedzą jak na klawiaturze wybrać literki z polskimi znakami .


To wiedzą już tylko wybitni informatycy lub uczniowie szkół ponadpodstawowych :D

Autor:  casan [ 8 kwietnia 2011, o 20:27 ]
Tytuł:  Re: Szukam pracy jako Informatyk

czepiacie "sie" :D

Autor:  are_the [ 9 kwietnia 2011, o 22:10 ]
Tytuł:  Re: Szukam pracy jako Informatyk

Pracowałam w firmie informatycznej choć nie mam wykształcenia w tym kierunku i zarabiałam całkiem nieźle, no ale nie w Kwidzynie, ale też nie za granicą

W sumie propozycje wynagrodzenia są różne w tej dziedzinie. Najlepiej zarabiają programiści

Autor:  beria [ 14 kwietnia 2011, o 20:24 ]
Tytuł:  Re: Szukam pracy jako Informatyk

are_the napisał(a):
W sumie propozycje wynagrodzenia są różne w tej dziedzinie. Najlepiej zarabiają programiści


Zbyt wąskie to stwierdzenie ;) ja rzekłbym, że najlepiej zarabiają specjaliści w tym programiści. Znam wielu programistów, którzy zarabiają mniej od administratora, czy specjalisty ds szeroko rozumianego bezpieczeństwa komputerowego.

Autor:  are_the [ 26 kwietnia 2011, o 13:08 ]
Tytuł:  Re: Szukam pracy jako Informatyk

beria napisał(a):
are_the napisał(a):
W sumie propozycje wynagrodzenia są różne w tej dziedzinie. Najlepiej zarabiają programiści


Zbyt wąskie to stwierdzenie ;) ja rzekłbym, że najlepiej zarabiają specjaliści w tym programiści. Znam wielu programistów, którzy zarabiają mniej od administratora, czy specjalisty ds szeroko rozumianego bezpieczeństwa komputerowego.


Kapitalizm.
Pracodawcy oferują jak najmniej, licząc, że ktoś się znajdzie. Specjalistom też się czasem oferuje najniższą krajową..

Autor:  beria [ 26 kwietnia 2011, o 13:12 ]
Tytuł:  Re: Szukam pracy jako Informatyk

raczej wina to pracowników :) Znając swoją wartość i posiadając wiedzę, umiejętności i doświadczenie możesz dostać ofertę zdecydowanie powyżej średniej krajowej :)

Autor:  h3cate [ 26 kwietnia 2011, o 21:34 ]
Tytuł:  Re: Szukam pracy jako Informatyk

are_the napisał(a):
Kapitalizm.
Pracodawcy oferują jak najmniej, licząc, że ktoś się znajdzie. Specjalistom też się czasem oferuje najniższą krajową..


Ojj coś o tym wiem. Ostatnio pewien prezes pewnej kwidzyńskiej firmy też zaproponował mi najniższą krajową na stanowisku administratora sklepu internetowego... A ponieważ ogłoszenie zniknęło ze stronki urzędu pracy tzn. że ktoś jednak się zgodził na taką stawkę... żałosne...

Autor:  are_the [ 26 kwietnia 2011, o 21:46 ]
Tytuł:  Re: Szukam pracy jako Informatyk

beria napisał(a):
raczej wina to pracowników :) Znając swoją wartość i posiadając wiedzę, umiejętności i doświadczenie możesz dostać ofertę zdecydowanie powyżej średniej krajowej :)


Można się tak uśmiechać jak się już pracę ma. A jak nie ma co do garnka włożyć to się bierze pierwszą lepszą. A poszukiwanie ofert powyżej średniej krajowej może jednak trochę potrwać, a w Kwidzynie to dłużej jeszcze

I tak liczą się głównie znajomości- jako filozof z licencjatem pracowałam w firmie informatycznej, nie mając żadnego doświadczenia

Autor:  beria [ 26 kwietnia 2011, o 22:49 ]
Tytuł:  Re: Szukam pracy jako Informatyk

h3cate napisał(a):
Ojj coś o tym wiem. Ostatnio pewien prezes pewnej kwidzyńskiej firmy też zaproponował mi najniższą krajową na stanowisku administratora sklepu internetowego... A ponieważ ogłoszenie zniknęło ze stronki urzędu pracy tzn. że ktoś jednak się zgodził na taką stawkę... żałosne...


Ja wysłałem CV z zaznaczeniem stawki - zero odpowiedzi :)
Ktoś się zgodził... W moich oczach to jest psucie rynku pracy. Ale to oczywiście tylko moja opinia.

are_the napisał(a):
Można się tak uśmiechać jak się już pracę ma. A jak nie ma co do garnka włożyć to się bierze pierwszą lepszą. A poszukiwanie ofert powyżej średniej krajowej może jednak trochę potrwać, a w Kwidzynie to dłużej jeszcze

A gdyby tak wszyscy prosili by o średnią krajową? Co zrobiliby pracodawcy? Zatrudnili by Chińczyków? Ukrainców?

are_the napisał(a):
I tak liczą się głównie znajomości- jako filozof z licencjatem pracowałam w firmie informatycznej, nie mając żadnego doświadczenia

Widzisz, ja posiadając wiedzę informatyczną nie zgodziłbym się za żadne skarby pracować jako wykładowca filozofii ;) Ale to też moje przekonania. Ja pracuje i robię to co lubię.
Z drugiej strony jednak gdybym miał decydujący głos w kwestiach rekrutacji do firmy na stanowiska IT zadawałbym kandydatom serię pytań, odpowiesz dobrze masz pracę, ściemniasz lub nie potrafisz - nie masz.

Przykładowe pytania z dziedziny systemów Windows:
Jakie znasz metody połączenia zdalnego do serwera?
Ile sesji terminalowych jest dostępnych w Windows 2003 srv a ile w 2008 (oczywiście mowa o serwerze, który nie jest serwerem terminali)?
Jakie znasz podstawowe (wbudowane w system operacyjny) narzędzia do diagnostyki połączeń sieciowych?
Jakie unikalne cechy posiada Windows server 2008 w wersji datacenter?
Czy z jednego obrazu da się postawić system na różnych sprzętowo maszynach? Jak? Jakie są ograniczenia?

Linux:
Do czego służy i jakie są opcje polecenia chmod?
Do czego służy opcja ping -t?
Jaka jest różnica pomiędzy at i cron?
Jaka jest różnica pomiędzy tail i cat?
Co spowoduje polecenie cat /dev/urandom > /dev/dsp , a co cat /dev/urandom > /dev/null
Co zmieni linijka w /etc/inittab - id:3:initdefault: zamieniona na: id:5:initdefault:
Co znajduje się w /etc/fstab ?

Ogólne:
Jaka jest różnica pomiędzy uwierzytelnianiem a autoryzacją?
Co określa parametr TTL? I jakie znasz domyślne jego wartości? Od czego one zależą?
W jaki sposób propagują się polityki GPO w domenie Active Directory?
Co powiedział/a byś o ROT-13?

I specjalistyczne w mojej działce:
Jakie są różnice pomiędzy ESX i ESXi?
Czy znasz inne darmowe (single-server mode) narzędzia do wirtualizacji?
Czym różni się klaster HA od DRS?
Czy domyślnie dostęp dla root przez ssh powinien być włączony? Dlaczego?
Jak działa sposób blokowania plików maszyn wirtualnych przez hosty? Czy zerwanie połączeń sieciowych przez hosta spowoduje migrację maszyny wirtualnej?

Po prawidłowych odpowiedziach na takie pytania dostałbyś u mnie średnią krajową :) Do tego komunikatywny angielski i głowa do góry - najniższa krajowa Ci nie grozi :)
Inna sprawa, że w Kwidzynie dla mnie np pracy nie ma :)

Autor:  are_the [ 27 kwietnia 2011, o 07:19 ]
Tytuł:  Re: Szukam pracy jako Informatyk

beria napisał(a):
A gdyby tak wszyscy prosili by o średnią krajową? Co zrobiliby pracodawcy? Zatrudnili by Chińczyków? Ukrainców?

Myślę, że Chińczycy mają szanse- pracowici, mało wymagający

beria napisał(a):
Inna sprawa, że w Kwidzynie dla mnie np pracy nie ma :)

Dokładnie, trzeba emigrować, nie koniecznie do innego kraju


A mnie pracodawca posadził przed komputerem, dał zadanie o nic nie pytał- czekał na wyniki mojej pracy :) Ale i tak wolałabym być wykładowcą filozofii! ;)

Autor:  hub [ 6 czerwca 2011, o 22:50 ]
Tytuł:  Re: Szukam pracy jako Informatyk

beria napisał(a):
Z drugiej strony jednak gdybym miał decydujący głos w kwestiach rekrutacji do firmy na stanowiska IT zadawałbym kandydatom serię pytań, odpowiesz dobrze masz pracę, ściemniasz lub nie potrafisz - nie masz.


Pytanka konkretne :D kiedys bylem na rozmowie w jednej z wiekszych firm w kwidzynie na stanowisko zastepcy informatyka(brzmialo lepiej po amerykansku ale juz nie pamietam) - pytania typu word, excel, co to jest baza... odpowiedzi konkretne ale... nie jestem synem kierownika wiec dalej sobie dopiszcie... i to gubi kwidzyn... ludzie koncza szkołe, interesuja sie a roboty nie ma.a jesli nawet jest to zamiast przyjac kogos kto sie ewidentnie zna przyjmuja.... wiecie kogo ;)
p.s. licencjat z klastrów(teoria),magisterka klastry(wlasny beowulf) - nie robie w IT :P

Autor:  beria [ 7 czerwca 2011, o 07:04 ]
Tytuł:  Re: Szukam pracy jako Informatyk

A chcesz robić w IT? :D

Autor:  klapek [ 7 czerwca 2011, o 13:04 ]
Tytuł:  Re: Szukam pracy jako Informatyk

beria napisał(a):

A gdyby tak wszyscy prosili by o średnią krajową? Co zrobiliby pracodawcy? Zatrudnili by Chińczyków? Ukrainców?


Mylisz się i to bardzo... Istnieje pewna granica,której nie da się przeskoczyć - jest nią koszt usługi lub towaru. Jeśli wszyscy zapragną średniej krajowej to po prostu pewne sektory znikną z powierzchni tego kraju. Co do pracowników ze wschodu to osobiście znam jedną Kwidzyńską firmę w której pracują Ukraińcy i słyszy się w towarzystwie że konkurencja przymierza się do tego samego...

Autor:  drosik [ 7 czerwca 2011, o 20:03 ]
Tytuł:  Re: Szukam pracy jako Informatyk

hub,
Też kiedyś byłem na rozmowie w pewnej amerykańskiej firmie, dostałem konkretne pytania, odpowiedziałem i dziś pracuje w IT.

Autor:  beria [ 7 czerwca 2011, o 20:08 ]
Tytuł:  Re: Szukam pracy jako Informatyk

Te pytanka to podstawy... nie jest to żaden "rocket science" dlatego też zadałem pytanie czy kolega hub chce pracować w IT

Autor:  ShrekPL [ 10 czerwca 2011, o 08:59 ]
Tytuł:  Re: Szukam pracy jako Informatyk

Flextronics w Tczewie ma otwarty nabór do IT:

- 2 x developer (.net)
- 3 x business applications
- helpdesk

Pozdrawiam,
Marcin.

Autor:  Conan [ 26 sierpnia 2011, o 07:29 ]
Tytuł:  Re: Szukam pracy jako Informatyk

Witam serdecznie :)

Pracował ktoś w firmie Gracomm ? na Batalionów Chłopskich W pośredniaku maja ofertę ma refundowane stanowisku dla Administratora sieci.Ale opinie na temat tego miejsca pracy są dość zróżnicowane.Chętnie przeczytałbym tutaj czyjeś "wspomnienia" o tym miejscu :)

Pozdrawiam.

Autor:  drosik [ 26 sierpnia 2011, o 09:08 ]
Tytuł:  Re: Szukam pracy jako Informatyk

Przejedź się do firmy V6 na ulice Wiślaną 5 i popytaj o Przemka ewentualnie możesz też poszukać Go u nas na forum i napisać na pw ;)

Autor:  Conan [ 26 sierpnia 2011, o 12:29 ]
Tytuł:  Re: Szukam pracy jako Informatyk

Na wiślanej 5 jest Mechanika Pojazdów.Jaki tu związek z informatyka?.hmmm..?Pracował tam?.Ok napiszę na adres tej firmy .Widnieją tam jego dane i maja swoja stronkę

-- 26 sierpnia 2011, o 13:51 --

Jaki ma skrót "przemulo" ?

Autor:  beast [ 26 sierpnia 2011, o 12:52 ]
Tytuł:  Re: Szukam pracy jako Informatyk

Conan napisał(a):
Na wiślanej 5 jest Mechanika Pojazdów.Jaki tu związek z informatyka?.hmmm..?Pracował tam?.Ok napiszę na adres tej firmy .Widnieją tam jego dane i maja swoja stronkę

bo 2 wlascicieli tej firmy pracowalo 9 i 12 lat w GRACOMM. z tym ze nasze warunki nie maja sie nijak do tego co zarabiaja nasi nastepcy. ja za takie pieniadze nie ruszal bym sie z domu. po 9 latach zdecydowalem sie na wlasna firme w innej branzy (w sumie zajmowalem sie tym juz podczas pracy w GRacommie) i nie zaluje. jesli chodzi o wlasicieli to kwestia przyzwyczajenia - jest w miare dobrze ale zarobki na dzis maja tragiczne. a praca w soboty, niedziele, swieta itp. Napisz do dzwonka - od tam pracuje na moim miejscu. ale powiem ci tyle ze teraz 2 pracownikow zarabia tam tyle co ja zarabialem jako 1.

Autor:  Conan [ 26 sierpnia 2011, o 12:56 ]
Tytuł:  Re: Szukam pracy jako Informatyk

Ok.Już się z nim skontaktowalem.Nic nie chce mówić.Pewnie inni też .Szkoda :(.Zamykam "swój" temat

-- 26 sierpnia 2011, o 14:00 --

Piękne dzięki :) To mi wystarczy .Tak myślałem .Mizerna kasa i spore wymagania.Przerabiałem to już. W Eko-Energi.W korzeniewie.Szkoda czasu.Jeszcze raz dzięki za odzew na moje pytania.
Pozdrawiam

Autor:  ShrekPL [ 26 sierpnia 2011, o 13:28 ]
Tytuł:  Re: Szukam pracy jako Informatyk

Propozycja współpracy dla projektantów i programistów C#, ASP.net, T-SQL.

- umowa o dzieło, FV
- bardzo duży i złożony, długoterminowy, międzynarodowy projekt (systemy dedykowane dla przemysłu)

psigma@psigma.pl
+48 505 466 911

Pozdrawiam,
Marcin.

Autor:  beast [ 27 sierpnia 2011, o 11:25 ]
Tytuł:  Re: Szukam pracy jako Informatyk

Conan napisał(a):
Ok.Już się z nim skontaktowalem.Nic nie chce mówić.Pewnie inni też .Szkoda :(.Zamykam "swój" temat

-- 26 sierpnia 2011, o 14:00 --

Piękne dzięki :) To mi wystarczy .Tak myślałem .Mizerna kasa i spore wymagania.Przerabiałem to już. W Eko-Energi.W korzeniewie.Szkoda czasu.Jeszcze raz dzięki za odzew na moje pytania.
Pozdrawiam

ale patrzac na to z drugiej strony. nie wiem jakie masz umiejetnosci i doswiadczenie ale nie od razu rzym zbudowano. ja wiem ze wszyscy b od razu po 5000 chcieli zarabiac przynajmniej ale nikt ci na start nie da takich zarobkow. ja pracowalem tam 9 lat i tez zaczynalem od najnizszej krajowej. a takim podejsciem jak masz mozesz wogoole nie znalesc pracy.

Autor:  Conan [ 31 sierpnia 2011, o 07:29 ]
Tytuł:  Re: Szukam pracy jako Informatyk

1036 pln ha ha ha .... .Na stanowisko do którego wzieli jeszcze dofinansowanie z posredniaka.Dobre.Zapowiada sie chojny pracodawca.Jaki administrator ciaganie kabli i montowanie anten łażąc po drabinie i krosowanie kabli.Na czym tu ma polegać doświadczenie .Wiem że zarabiałeś więcej bo budowałes siec którą oni teraz zarzadzają.Rozumiem ze każdy che zarobic w swoim interesie ale bez przesady

Autor:  beast [ 4 września 2011, o 20:53 ]
Tytuł:  Re: Szukam pracy jako Informatyk

tak. budowalem ja praktycznie od poczatku przez 9 lat. fakt pieniadze sa smieszne. moi mechanicy ktorych zatrudniam zarabiaja duuuuuuzo wiecej a robia tylko po 8 max 10 godzin jak potrzeba i wszystkie weekendy wolne. i po 18 nic ich nie interesuje. a w gracommie praca byla niestety non stop, swiatek piatek czy niedziela. nie raz w swieta po 20 zapieprzalo sie na blokach jak byla awaria....

Autor:  h3cate [ 29 listopada 2011, o 12:52 ]
Tytuł:  Re: Szukam pracy jako Informatyk

heja beast :) kope lat :)
jako twórca tego wątku chciałam tylko powiedzieć, że od czerwca pracuję sobie w jednej z kwidzyńskich firm świadczących usługi informatyczne
wniosek? jak ktoś chce to da rade :) a jak kogoś interesują jakieś szczegóły to już na priv :)
tu mogę powiedzieć tyle, mieszkam w Kwidzynie już jakiś czas i to co widzę jest chore, ludzie po studiach, z wiedzą i doświadczeniem muszą pracować za takie pieniądze, że nie starcza nawet na opłaty... nie mówię tylko o sobie, ale i o znajomych z którymi rozmawiam
ludzie zarabiają po 1200, 1400 pracując w jednym miejscu po kilka lat.. czasem dostają do tego coś do łapy i to wszystko
i co można zrobić? jedyne wyjście to czekać na te okazyjne stanowiska, które raz na jakiś czas się pojawiają, w jakichś większych firmach, gdzie dadzą normalną umowę i stawkę albo.. szukać pracy poza Kwidzynem: Grudziądz, Bydgoszcz, Toruń, Malbork, Tczew, Gdańsk, itd.. W większych miastach można dostać fajną umowę na 3/4 etatu za taką kasę, że opłaca się dojeżdżać codziennie no i godziny dojazdu jakoś się równoważą przy 3/4 etatu
Także, łepki do góry :) nie narzekać tylko szukać poza Kwidzynem, a jak się coś znajdzie tu na miejscu w między czasie to tylko się cieszyć :) Raz na dwa trzy dni przejrzeć praca.money.pl i stronkę urzędu pracy i wszystko : )
Powodzenia :)

Autor:  beria [ 29 listopada 2011, o 13:16 ]
Tytuł:  Re: Szukam pracy jako Informatyk

h3cate napisał(a):
heja beast :) kope lat :)
jako twórca tego wątku chciałam tylko powiedzieć, że od czerwca pracuję sobie w jednej z kwidzyńskich firm świadczących usługi informatyczne
wniosek? jak ktoś chce to da rade :) a jak kogoś interesują jakieś szczegóły to już na priv :)
tu mogę powiedzieć tyle, mieszkam w Kwidzynie już jakiś czas i to co widzę jest chore, ludzie po studiach, z wiedzą i doświadczeniem muszą pracować za takie pieniądze, że nie starcza nawet na opłaty... nie mówię tylko o sobie, ale i o znajomych z którymi rozmawiam
ludzie zarabiają po 1200, 1400 pracując w jednym miejscu po kilka lat.. czasem dostają do tego coś do łapy i to wszystko
i co można zrobić? jedyne wyjście to czekać na te okazyjne stanowiska, które raz na jakiś czas się pojawiają, w jakichś większych firmach, gdzie dadzą normalną umowę i stawkę albo.. szukać pracy poza Kwidzynem: Grudziądz, Bydgoszcz, Toruń, Malbork, Tczew, Gdańsk, itd.. W większych miastach można dostać fajną umowę na 3/4 etatu za taką kasę, że opłaca się dojeżdżać codziennie no i godziny dojazdu jakoś się równoważą przy 3/4 etatu
Także, łepki do góry :) nie narzekać tylko szukać poza Kwidzynem, a jak się coś znajdzie tu na miejscu w między czasie to tylko się cieszyć :) Raz na dwa trzy dni przejrzeć praca.money.pl i stronkę urzędu pracy i wszystko : )
Powodzenia :)


Potwierdzam :)

Ja codziennie dojeżdżam pociągiem do Gdańska (czasem pracuje z domu) ale okrągła sumka wpływająca na moje konto w zupełności rekompensuje mi 2,5h jazdy w jedną stronę :)

Autor:  kabel3m [ 12 października 2013, o 14:33 ]
Tytuł:  Re: Szukam pracy jako Informatyk

Temacik starszawy, ale dopiszę się. Ktoś tu coś wspominał o gracomm. Nie każdy chyba wie, że gracomm i komputronik to ci sami ludzie. Tak jest chyba od dłuższego czasu. Podobno zaczęli szukać ludzi na handlowca, więc zdecydowałem się napisać małą opinię. Omijać to towarzystwo jak najdalej się da. Nie piszę tego na zasadzie ,,znajomy znajomego mi powiedział, że jest tam tak i tak". Domyślcie się. Nędzne pieniądze, obserwacja, kombinatorstwo, donoszenie. Rotacja personelu jest, więc to coś znaczy. Obecnie w Kwidzynie jest słaba konkurencja jeśli chodzi o takie sklepy. Na tym korzystają. Uwaga na okres świąteczny. Chcesz kupić tanio, to nie w komputroniku. Ładna etykietka to nie wszystko :grin:

Autor:  jankowskimich [ 12 października 2013, o 14:46 ]
Tytuł:  Re: Szukam pracy jako Informatyk

co za bzdury...

Autor:  kabel3m [ 12 października 2013, o 15:03 ]
Tytuł:  Re: Szukam pracy jako Informatyk

Nikt mi wierzyć nie musi. Może teraz coś się zmieniło, bo trochę czasu minęło. Może...

Autor:  jankowskimich [ 12 października 2013, o 16:51 ]
Tytuł:  Re: Szukam pracy jako Informatyk

6 lat w tym siedzę i znam chłopaków co tam pracowali / pracują... nie jest tam gorzej/inaczej niż gdziekolwiek indziej.

Autor:  kabel3m [ 12 października 2013, o 17:15 ]
Tytuł:  Re: Szukam pracy jako Informatyk

To dobrze, że 6 lat tylko co to zmienia? Najwidoczniej nie znasz konkretnie wszystkich ludzi. Faktycznie na większość złego słowa nie da rady powiedzieć tylko że problem w cale nie w nich. Ogarnięty gość dojdzie o co chodzi, a chodzi o sam sens sterczenia w tej robocie, w takim systemie, w takiej organizacji

Autor:  jankowskimich [ 12 października 2013, o 17:19 ]
Tytuł:  Re: Szukam pracy jako Informatyk

taki kraj... By żyło się lepiej!

Autor:  kabel3m [ 12 października 2013, o 17:27 ]
Tytuł:  Re: Szukam pracy jako Informatyk

Jak każdy będzie gadał ze taki kraj i nic nie mozna zrobić to i faktycznie ciągle bedzie tak samo. Ja tylko napisalem co mysle i jesli ktos by pytal czy wybrac na prace to miejsce czy szukac dalej, to powiedzialbym szukaj Nic wiecej nie mam do powiedzenia
Pozdro

Autor:  Darek [ 12 października 2013, o 17:48 ]
Tytuł:  Re: Szukam pracy jako Informatyk

Mnie ktoś dawno temu powiedział, że pieniądze leżą na bruku.
Tylko trzeba nauczyć się pokory i umieć się po nie schylić.
Powiem Wam, że miał rację. :)

Autor:  jankowskimich [ 12 października 2013, o 17:54 ]
Tytuł:  Re: Szukam pracy jako Informatyk

Darku, ja nie narzekam. Biorąc pod uwagę to że na rynku pracy jestem 6 lat, nie byłem dłużej bezrobotny niż 2 tygodnie [bo sobie wakacje zrobiłem :D ]... no i nie mam problemu ze znalezieniem pracy, 12 już zleciało ;)

Autor:  Darek [ 12 października 2013, o 18:13 ]
Tytuł:  Re: Szukam pracy jako Informatyk

jankowskimich napisał(a):
Darku, ja nie narzekam.


To normalne. Masz wygimnastykowany kręgosłup i jesteś motocyklistą. :D

Autor:  jankowskimich [ 12 października 2013, o 18:30 ]
Tytuł:  Re: Szukam pracy jako Informatyk

czy dalej taki wygimnastykowany okaże się jutro... a my znów kasztanimy :D

Autor:  Darek [ 12 października 2013, o 18:38 ]
Tytuł:  Re: Szukam pracy jako Informatyk

jankowskimich napisał(a):
a my znów kasztanimy :D


To nasze jedyne niezbywalne prawo. :!: :D

Autor:  jankowskimich [ 12 października 2013, o 18:44 ]
Tytuł:  Re: Szukam pracy jako Informatyk

:kasztanka:

Autor:  electro_nick [ 12 października 2013, o 18:49 ]
Tytuł:  Re: Szukam pracy jako Informatyk

Się dobrali...

Załączniki:
kasztaniaki.jpg
kasztaniaki.jpg [ 134.29 KiB | Przeglądane 8792 razy ]

Autor:  kabel3m [ 12 października 2013, o 20:05 ]
Tytuł:  Re: Szukam pracy jako Informatyk

Darek napisał(a):
Mnie ktoś dawno temu powiedział, że pieniądze leżą na bruku.
Tylko trzeba nauczyć się pokory i umieć się po nie schylić.
Powiem Wam, że miał rację. :)



miał racje Darku :)

Autor:  asiek993 [ 31 marca 2019, o 18:05 ]
Tytuł:  Re: Szukam pracy jako Informatyk

Na pewno nie będzie problemu ze znalezieniem pracy. Informatycy na pewno nie narzekaja na brak zainteresowania na rynku pracy, a także zarabiają bardzo dużo. Zobaczcie sobie oferty pracy dla specjalistów od IT https://dotlinkers.pl/en/job-offers/ Na pewno bedzie to dla was motywacją do kształcenia się w tym kierunku, szczególnie punkt z wynagrodzeniami ;)

Strefa czasowa: UTC + 1
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/