Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 101 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 24 lutego 2010, o 17:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 września 2007, o 12:25
Posty: 3435
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Kobieta
kuchmistrz, a pisz "od serca" . Wszystkie tematy masz do dyspozycji. Jeżeli zabraknie zakładaj nowe wątki. :-)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 lutego 2010, o 17:38 
Offline

Dołączył(a): 21 maja 2007, o 20:40
Posty: 3718
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
kuchmistrz napisał(a):
Człowiek od serca pisze,

kuchmistrz napisał(a):
poddam się w wyrażaniu swojego zdania i jutro zabiore głos w innych kwestiach.

kuchmistrz napisał(a):
Rozumiem, że moja postawa moze wydawać się dziwna

Donosiciel! :-P
Donosiciel-skarżypyta, język lata jak łopata! :-P
:-D :-D :-D

_________________
Z fal ta najgorzej huczy,
co się ma rozbić na piasku.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 lutego 2010, o 18:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 października 2006, o 18:16
Posty: 1850
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
kuchmistrz napisał(a):
przedstawiłem swoją opinie na temat rozwojowej pizzerii, której życzę jak najlepiej.

Trochę dziwnie brzmi "rozwojowej pizzerii", gdyż lokal nie zmieniał swojego image'u od kilku ładnych lat. Właścicielom życzę wytrwałości i świeżego spojrzenia na rynek konsumenta. Tym bardziej, że jedzenie mi u nich smakuje, choc nie byłem ponad rok w tym lokalu.

_________________
https://www.facebook.com/djwesa/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 lutego 2010, o 18:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 czerwca 2007, o 22:03
Posty: 1213
Płeć: Mężczyzna
Ja mieszkam niedaleko i czasami jak wracam z pracy to zamawiam tam pizze i po drodze p o nią wstępuje.. Lokal raczej nie zachęca do przebywania w nim na dłużej.. ale jedzenie jest ok, jak do tej pory :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lutego 2010, o 09:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lutego 2010, o 10:26
Posty: 22
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
kuchmistrz napisał/a:
przedstawiłem swoją opinie na temat rozwojowej pizzerii, której życzę jak najlepiej.

Rzeczywiscie zle sie wyrazilem. Nalezaloby raczej napisac: popularnej.Słuszna uwaga Chester.

W pewnym sensie kazdy na forum jest donosicielem Panie Krzyzak1957.. Lepiej być prawdomówcą niż ignorantem. Proszę nie infantylizować.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lutego 2010, o 09:22 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 marca 2006, o 12:48
Posty: 13853
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
kuchmistrz,
a czemu akurat ten lokal :?:
Czy to po prostu dopiero początek i napiszesz opinię o wszystkich lokalach :?:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lutego 2010, o 09:25 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 stycznia 2010, o 13:35
Posty: 3643
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
drosik napisał(a):
kuchmistrz,
a czemu akurat ten lokal :?:
Czy to po prostu dopiero początek i napiszesz opinię o wszystkich lokalach :?:


miejmy nadzieję, że nie :grinka:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lutego 2010, o 12:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lutego 2010, o 10:26
Posty: 22
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
:) Jak juz wspomniałem na temat innych lokali nie będę się wypowiadał, bo pozostawiają znacznie więcej do życzenia niż Piwnica, która najbliższa jest moim kubkom smakowym..


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lutego 2010, o 18:01 
kuchmistrz napisał(a):
nie będę się wypowiadał, bo pozostawiają znacznie więcej do życzenia


ależ smiało,nie krępuj się z chęcią poczytam :grinka:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 czerwca 2010, o 22:25 
Offline

Dołączył(a): 8 kwietnia 2009, o 20:09
Posty: 9
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Jak każda restauracja, ma plusy i minusy. Mi tam akurat nie przeszkadza niegustowny wystrój. Pizza nie dość, że tania, to jeszcze imo najlepsza w kwidzynie ;).


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 czerwca 2010, o 17:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 grudnia 2006, o 00:42
Posty: 135
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Kurdę, w środku klitka, ciasno i mało spójnie wystrojone, ale pizza, jak to mówi mój kuzyn, "jakby robili pierwszą i ostatnią" - zdecydowanie najlepsza w naszym mieście :)

_________________
http://blog.kamilwysocki.com - blog z wynaturzeniami
http://www.kamilwysocki.com - małe co nieco


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piwnica Pizza
PostNapisane: 8 czerwca 2011, o 08:28 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 20 czerwca 2007, o 06:05
Posty: 2430
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Nie wybrano
Dawno w temacie nikt nie pisał ale muszę o tym wspomnieć żeby nie było aż tak kolorowo.
Pizza a i owszem zacna w tym lokalu. Niestety usługi (pizza z dowozem) świadczone w sposób mizerny. Zamawiałem tam pizze 2 razy i niestety więcej się to nie powtórzy. Raz po zapewnieniach pani, że pizze otrzmam max do 30 minut otrzymałem ją po 90 minutach :? . Wkurzony byłem na maxa i nie sprawdziłem co bylo w kartonach a okazało się, że jedna pizza była inna niż zamówiona a obie były przypalone.
Drugima razem pizze przywieziono mi faktycznie po około pół godzinie ale niestety jedną z dwóch zamówionych. Na drugą trzeba było czekać kolejne pół godziny.
Podsumowując polecam pizze, bo bardzo smaczna ale tylko na miejscu. W żadnym innym lokalu w tym mieście nie miałem takich problemów.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Piwnica Pizza
PostNapisane: 3 października 2011, o 15:22 
Offline

Dołączył(a): 8 września 2009, o 23:16
Posty: 30
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Lekko odświeżę temat po wczorajszej degustacji :)
Pizzę w piwnicy jadam dosyć często. Częściej na wynos niż w lokalu. Po jakimś czasie doszedłem do następujących wniosków.

1) Od jakiś trzech tygodni poprawiło się ciasto. Nie jest już takie tekturowe jak to miało miejsce wcześniej.
2) Na cztery ostatnie pizze, tylko jedna miała przypalony brzeg. Piec dał się udobruchać ? a może poprawione ciasto jest mniej skłonne do przypaleń ? :) W każdym razie gratuluje poprawy statystyk :)
3) Piwo "świeże", bardzo dobre. Nie znalazłem sklepu gdzie mogę go dostać. Ostatnio nie było, mam nadzieję, że wróci.
4) Wystrój lokalu jest po prostu nie do przyjęcia. Urządzony kompletnie bez gustu, pomysłu i smaku. Koszmar dopełnia się przez jakieś suszone chwasty zawieszone wewnątrz lokalu ( ciekawe czy po grzybobraniu nastąpi wymiana dekoracji ? :) jeszcze wcześniej były świąteczne światełka.... dosyć późno ktoś wpadł żeby je zerwać ;)
5) Proszę przeszkolić personel, że po przyjęciu zamówienia, miło by było usłyszeć po jakim czasie zamówienie zostanie zrealizowane. Rzucanie słuchawką, bez "do widzenia" zaraz po otrzymaniu adresu zamówienia uważam za kompletny brak kultury, a wręcz za szczyt chamstwa.


Uważam, że piwnica pomimo kilku poważnych minusów jest najlepszą pizzerią w mieście. Ulubione pizze gyros i george special :)

Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piwnica Pizza
PostNapisane: 28 kwietnia 2013, o 20:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 maja 2007, o 09:25
Posty: 1276
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Piwnica Pizza ma pojawić się w Gdańsku


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Piwnica Pizza
PostNapisane: 2 sierpnia 2013, o 23:11 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 marca 2007, o 15:13
Posty: 2653
Lokalizacja: 85% Røros 15% Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Z bólem serca przestaje polecać ten lokal. Dzisiejsza pizza była przypalona aż do zwęglenia, gdyby lokal w jakikolwiek sposób się cenił to albo od razu by tego typu wyrób wywalił i przygotował kolejny placek lub w jakikolwiek inny sposób spróbował zrekompensować klientom murowane zatwardzenie, ale nie w piwnicy... Pizza zjadliwa, ale zwęglenie nie do wybaczenia, co najlepsze wyszło że wszystkie pizze dzisiaj właśnie takie wychodziły-przynajmniej 3 widziałem w takim stanie jak na zdjęciu...


Załączniki:
Clipboard01.jpg
Clipboard01.jpg [ 47.51 KiB | Przeglądane 12827 razy ]
Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 101 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.