Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 99 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Którego z dostawców TV wybrać vecta vs. mm
PostNapisane: 22 września 2010, o 14:01 
Offline

Dołączył(a): 6 września 2006, o 23:22
Posty: 381
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Która oferta z "naszych" dostawców telewizji jest waszym zdaniem najatrakcyjniejsza. Nie chodzi mi tu o jakieś super hiper pakiety. Mam na mysli multimedie i vectre.

Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 września 2010, o 14:28 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 stycznia 2010, o 13:35
Posty: 3643
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Ja mam MM, nie narzekam na internet oraz programy. Jedyne co nie pasuje to jakość(poziom) programu lokalnego studia KAMENA.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 września 2010, o 14:42 
Komin napisał(a):
programy

A jaki pakiecik masz?


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 września 2010, o 14:45 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 stycznia 2010, o 13:35
Posty: 3643
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
NOWY(L) napisał(a):
A jaki pakiecik masz?

C


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 września 2010, o 15:08 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 20 czerwca 2007, o 06:05
Posty: 2430
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Nie wybrano
Wiem, że troszkę nie w temacie ale w "n" jest teraz promocja i wszystkie pakiety (75 programów) za 54 zł miesięcznie przy umowie na 13 miesięcy.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 września 2010, o 15:13 
Ja sie męcze jeszcze do marca z Cyfrowym Polsatem.Pózniej będe miał ten sam dylemat co bloszek,


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 września 2010, o 17:20 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 20 czerwca 2007, o 06:05
Posty: 2430
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Nie wybrano
NOWY(L) napisał(a):
Ja sie męcze jeszcze do marca z Cyfrowym Polsatem.

Czemu męczysz? Pytam, bo ja mam od 3 lat i jak za tą cenę to nie wymagam nic więcej.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 września 2010, o 17:27 
Dlatego ,że moim zdaniem pakiet familijny w CP jest skromny w porównaniu do ofert sieci kablowych.I cenowo i programowo.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 września 2010, o 17:31 
Offline

Dołączył(a): 21 maja 2007, o 20:40
Posty: 3718
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Kiedyś na forum dyskutowaliśmy na podobny temat.
http://forum.e-kwidzyn.pl/viewtopic.php ... sc&start=0

_________________
Z fal ta najgorzej huczy,
co się ma rozbić na piasku.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 września 2010, o 11:54 
Offline

Dołączył(a): 21 lipca 2008, o 17:40
Posty: 45
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Może niezbyt w temacie ale tyczy się telewizji jako dostawcy internetu:

http://finanse.wp.pl/kat,104124,title,W ... omosc.html

A co do TV to Vectra bynajmniej u mnie ma lepszy, czystrzy przesył, obraz jest wyrazisty, na test miałem jednocześnie Vectre i MM ale MM wydawało mi się nieostre i rozmyte.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 września 2010, o 12:52 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 20 czerwca 2007, o 06:05
Posty: 2430
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Nie wybrano
kubuch napisał(a):
Może niezbyt w temacie ale tyczy się telewizji jako dostawcy internetu:

http://finanse.wp.pl/kat,...,wiadomosc.html

Wydaje mi się, że mają tu zastosowanie przepisy art. 61 ust 6a ustawy prawo telekomunikacyjne
Cytuj:
6a. Przepisu ust. 6 nie stosuje się, jeżeli konieczność wprowadzenia zmiany, o której mowa w ust. 5, następuje na skutek zmiany przepisów prawa.
i dostawca ma prawo naliczyć karę umowną. Zmiana stawki VAT jest zmianą prawa i ja bym nie ryzykował wypowiedzenia umowy.

Kiedyś podobny temat przerabiałem z Plusem. Tyle, że sprawa dotyczyła zmiany regulaminu świadczenia usług i osobiście taką wypowiedziałem umowę. Później Plus naliczył karę i straszył komornikiem. Sprawa zakończyła się w UOKIKu, gdzie prezes wydał postanowienie, że działania Plusa są niezgodne z ustawa. Sprawa ucichła. Różnica tylko jest taka, że w przypadku zmiany regulaminu nie ma takiego zastrzeżenia jak w przypadku cennika.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 października 2010, o 14:26 
Offline

Dołączył(a): 20 października 2010, o 14:24
Posty: 1
Lokalizacja: kątowni
Płeć: Mężczyzna
Vectra :) ewentualnie zachęcam do zobaczenia oferty innych http://www.dostawcy-internetu.pl/oferta ... idzyn.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 października 2010, o 13:05 
Offline

Dołączył(a): 21 lipca 2008, o 17:40
Posty: 45
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Co do wypowiedzenia umowy doczytałem ostatnio, ze będzie to mozliwe min dla dostawców internetu ale po zapłaceniu różnicy wynikającej z promocji. Często w przypadku internetu z kablówki trzeba będzie zapłacić różnicę za routery gdy kupilismy go np. za 1 zł a cena rynkowa ok 250 zł, tak czy siak czasami może być warto. Gorzej z telefonią komórkową, trzeba bedzie oddać różnicę ceny aparatu oraz różnicę z promocyjnej ceny minuty i SMSa do cen ogólnie rynkowych.
Na Sybiraków miałem jednocześnie przez 3 miesiące i Vectrę i MM, ale po podłączenia "współczesnego" telewizora pod jakością obrazu wygrała u mnie Vectra no i lokalny program Telewizji Kwidzyńskiej moim zdaniem jest ciekawszy niżeli było to w MM.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Którego z dostawców TV wybrać vecta vs. mm
PostNapisane: 4 marca 2011, o 20:32 
Dobra.
Odświeżam temat.
Wyplątałem się z tego cholernego cyfrowego polsatu.Jak ktoś będzie się zastanawiał czy zakładać to dziadostwo,niech da mi znać.Ze szczegółami wymienię mu wszystkie minusy.....
Wracając do tematu.
Co radzicie.Multimedia czy Vectra :?:
Raczej na razie chodzi o telewizje analogową,na cyfrową przyjdzie czas jak kupię lepszy tv.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Którego z dostawców TV wybrać vecta vs. mm
PostNapisane: 4 marca 2011, o 21:25 
Mam vectre od pazdziernika. Rachunki niskie (ok. 35zl) 50 kanałów, 2 pierwsze miesiące miałem gratis. Jedyny minus to brak discovery od kilku miesięcy. Instalacje w 2 pomieszczeniach miałem za darmo.


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 99 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.