Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Podsumowanie wątku
PostNapisane: 27 października 2010, o 10:32 
Offline

Dołączył(a): 23 października 2010, o 15:01
Posty: 11
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Oto przykład polskiej "demokracji i wolności słowa"

Wyraziłem swoją opinię na temat potrzeby mostu.
"KTOŚ" bez mojej wiedzy utworzył z tego temat
http://forum.e-kwidzyn.pl/viewtopic.php ... f9e#129036
A następnie "KTOŚ" go zamknął ....

Ale niech będzie - jeżeli zamiast konstruktywnych argumentów "za" - czyta się niezbyt kulturalne uwagi i epitety - lepiej z tym skończyć.

Takie traktowanie jest niestety wyrazem niedorosłości respondentów....o kulturze nie wspomnę.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 października 2010, o 10:39 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 6 grudnia 2006, o 13:41
Posty: 14824
Lokalizacja: W-wa.
Płeć: Mężczyzna
CzarekJ napisał(a):
A następnie "KTOŚ" go zamknął ....


Niestety tu tak już jest od dawna, ja już się przyzwyczaiłem, że cokolwiek napiszę wyląduje w kasztanach :grinka:
Lokalny koloryt :grinka:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 października 2010, o 11:03 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 czerwca 2007, o 18:07
Posty: 1361
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
CzarekJ,

nie bierz tego do siebie ;) , z chęcią poznam Twoje poglądy w innych tematach. :-D

_________________
> KTO PYTA NIE BŁĄDZI <


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 października 2010, o 11:16 
Offline

Dołączył(a): 26 maja 2010, o 18:28
Posty: 846
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Troę to nie fer . Każdy powinnien mieć prawo do ukazania swojej opini

[ Komentarz dodany przez: drosik: |27 Paź 2010|, 2010 12:46 ]
Postaraj się przeczytać to co piszesz, a dopiero potem kliknij wyślij.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 października 2010, o 11:29 
Offline

Dołączył(a): 3 września 2010, o 17:06
Posty: 76
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
szczerze, przyzwyczaiłem się do zamykania wątków, przenoszenia postów "gdzieś" bez słowa: dlaczego? dokąd?

Tak jak pisałem brakuje w tym dziale tematu dyskusyjnego na temat mostu, posty dyskusyjne w ogóle są wrzucane do innego działu.

szkoda. Dlatego nie angażuje się już w dyskusję, a jedynie wstawiam od czasu małą relację co i jak słychać na budowie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 października 2010, o 11:44 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 marca 2006, o 12:48
Posty: 13853
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Wątek wydzieliłem ja, o czym poinfmowałem w tym poście

Zamknął go PiotrJ na prośbę innych użytkowników i w sumie słusznie.


Nikt niczego na tym forum nie robi bez powodu, jeżeli posty rażąco odbiegają od wątku to powinny być usuwane, ale w większości przypadków lądują w kasztanach lub w nowych wątkach.
Jeżeli macie problem ze znalezieniem swoich wątków, to kliknijcie na swój profil, a następnie na "Znajdź wszystkie posty ....."

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 października 2010, o 12:19 
Offline

Dołączył(a): 23 października 2010, o 15:01
Posty: 11
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
aszastra napisał(a):
CzarekJ,

nie bierz tego do siebie ;) , z chęcią poznam Twoje poglądy w innych tematach. :-D

Niestety - się nie da :wink:
Po to jest forum aby z niego korzystać - "zamykanie gęby" bo komuś "nie pasuje" nie jest zdrowe.
Dyskutujmy i argumentujmy w sposób kulturalny - bez epitetów i wulgaryzmów a posty zawierające takowe - powinny być usuwane bądź moderowane a użytkownik powinien dostać ostrzeżenie a po kilku powinien być wykluczony z forum (zbanowany)
Istnieją społeczności internetowe gdzie zamieszczenie opinii niezbyt popularnej nie spotyka się z agresją ze strony innych - tu niestety miało to miejsce dlatego nie wiem czy jest sens dyskusji na jakiekolwiek tematy.

Bo dla przykładu decyzje naszego miasta łamią podstawowe prawa ruchu drogowego ale w rozmowach z wieloma mieszkańcami - jest OK bo "mnie jest tak wygodnie"

Chodzi mi o autobusy przewalające się ulicą Wiejską.

Prawo mówi:

" * prawo pieszego do korzystania z całej szerokości drogi i pierwszeństwo przed pojazdami,
* możliwość korzystania z drogi przez dziecko w wieku do 7 lat, bez opieki osoby starszej,
* prędkość dopuszczalna pojazdu lub zespołu pojazdów w strefie zamieszkania wynosi 20 km/h,
* zakaz postoju w strefie zamieszkania w innym miejscu niż wyznaczone w tym celu."

I chodzi tu właśnie o "strefę zamieszkania"

Ad.pkt 1 - jak pieszy ma bezpiecznie korzystać z całej szerokości drogi??
Ad.pkt 2 - dziecko to strach jest wypuścić nawet na dwór bo pkt-u 3 nikt nie przestrzega z autobusami włącznie - to jest "autostrada" nie droga wewnętrzna.

A o miejsce parkingowe przy ulicy walka z Urzędem miejskim,Policją i Strażą Miejską trwała cztery lata (!) aż w końcu ktoś ruszył ....sorki - "d" i w trzy dni miejsce parkingowe powstało.

Ogólnie nadal panuje "beton" a miastu jest bardziej potrzebna porządna obwodnica i droga w kierunku Prabut niż sam most.

Wiem że motam w wątkach ale cóż - nie widzę sensu w zakładaniu nowego tematu bo i tak będzie "beton"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 października 2010, o 12:33 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 marca 2006, o 12:48
Posty: 13853
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
CzarekJ napisał(a):
Wiem że motam

Za chwilę znowu będziesz narzekał, że ktoś Ci posty usunął :evil:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 października 2010, o 13:50 
Offline

Dołączył(a): 25 stycznia 2007, o 21:03
Posty: 452
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Brawo dla moderatorów, ja powiem dobitniej tylko idiota moze wątpić w potrzebę budowy mostu w Kwidzynie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 października 2010, o 14:13 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 6 grudnia 2006, o 13:41
Posty: 14824
Lokalizacja: W-wa.
Płeć: Mężczyzna
beges napisał(a):
tylko idiota moze wątpić


Przeważnie w życiu jest tak, że tylko idioci nie mają wątpliwości :grinka: :grinka: :grinka:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 października 2010, o 14:41 
Offline

Dołączył(a): 25 stycznia 2007, o 21:03
Posty: 452
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Moze nie zrozumiałeś..... ale mi chodziło dokładnie o wątpliwości co do budowy mostu


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 października 2010, o 14:48 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 6 grudnia 2006, o 13:41
Posty: 14824
Lokalizacja: W-wa.
Płeć: Mężczyzna
beges napisał(a):
Moze nie zrozumiałeś..... ale mi chodziło dokładnie o wątpliwości co do budowy mostu


Zrozumiałem jak najbardziej, trzeba jednak słuchać i tych, którzy mają wątpliwości.
Ja też chcę i chciałem od początku mostu, ale chcę również poczytać o konsekwencjach jego powstania (wyłączając głos lokalnych ekologów).


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 października 2010, o 21:51 
Offline

Dołączył(a): 10 kwietnia 2006, o 08:44
Posty: 7167
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Cytuj:
Ja też chcę i chciałem od początku mostu, ale chcę również poczytać o konsekwencjach jego powstania (wyłączając głos lokalnych ekologów).
_________________


Wnioskujesz za otwarciem tamtego tematu? Jeśli tak, to napisz wprost. Może jeszcze ktoś chce tam popisać?

Moi drodzy, zamiast wylewać swoje żale w kolejnych wątkach użyjcie po prostu mechanizmu PW.

My - moderatorzy nie jesteśmy anonimowi i zwykle zostawiamy ślady swojej działalności. Po co piszesz KTOŚ, skoro doskonale widzisz, kto to zrobił. Masz coś rozsądnego do dodania, to napisz do mnie na PW i odblokuję wątek.

Tu nie ma zamordyzmu, jasne?

_________________
Kwidzynopedia - nasza encyklopedia


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 października 2010, o 22:03 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 6 grudnia 2006, o 13:41
Posty: 14824
Lokalizacja: W-wa.
Płeć: Mężczyzna
Cytuj:
Tu nie ma zamordyzmu, jasne?


Niby jasne :grinka: ale pisanie wprost zakrawa już o czerwony pasek :grinka:
Nie chcę przywracania jakiegokolwiek wątku, ale chętniej czytam kogoś, kto się z moją tezą nie zgadza niż tego, który się w stu procentach zgadza. Być może oponent ma rację, której ja nie dostrzegam.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 października 2010, o 22:10 
Offline

Dołączył(a): 3 września 2010, o 17:06
Posty: 76
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Darek napisał(a):
Cytuj:
Tu nie ma zamordyzmu, jasne?


Niby jasne :grinka: ale pisanie wprost zakrawa już o czerwony pasek :grinka:
Nie chcę przywracania jakiegokolwiek wątku, ale chętniej czytam kogoś, kto się z moją tezą nie zgadza niż tego, który się w stu procentach zgadza. Być może oponent ma rację, której ja nie dostrzegam.


dlatego już dawno wnioskowałem o temat dyskusyjny w tym dziale :) :evil:
Co by nie zaśmiecać tematu "budowlanego" nie potrzebnymi dyskusjami.
Szkoda tylko, że wszelkie posty dyskusyjne są wyrzucane do kasztanów, gdzie kasztany niekoniecznie są związane z mostem, rozumiem do działu minogi, flora fauna, pachnica dębowa :D ale kasztany? :grinka:


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.