Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Sabaton i Primal Fear w CSG Gdańsk
PostNapisane: 29 sierpnia 2011, o 17:17 
Rammstein grają u nas dwa koncerty pod rząd. Będą grać 14 i 15 Listopada o 18:00 w Ergo Arena, Gdańsk. Kusi mnie żeby pojechać.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Sabaton i Primal Fear w CSG Gdańsk
PostNapisane: 30 sierpnia 2011, o 12:57 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 20 czerwca 2007, o 06:05
Posty: 2430
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Nie wybrano
Bilety na 14 czekają w szufladzie. Już nie mogę się doczekać. Mam nadzieję, że będzie miazga totalna. Trzeba jeszcze tylko jakąś koszulkę zamówić żeby dobrze w tłumie wyglądać. :580: :581: :580: :622:

Cytuj:
Oficjalna strona Rammstein podaje, iż zespołem supportującym naszych ulubieńców podczas nadchodzącej trasy Made in Germany 1995-2011 będzie szwedzka formacja Deathstars. Już 6 listopada słowaccy fani będą mogli sprawdzić możliwości tegoż zespołu na żywo, za to my - osiem dni później.

A co wiemy o nadchodzącej trasie? Jak już wspominano - Made in Germany 1995-2011 jest trasą przekrojową, promująca składankę z największymi przebojami zespołu pod tym samym tytułem. Na kompilacji znajdzie się 20 lub 26 piosenek (źródła nie są tu zgodne) - poza znanymi nam kompozycjami światło dzienne oficjalnie ma ujrzeć nowy numer - Mein Land, do którego teledysk planowany jest na wrzesień. Sama składanka dostępna będzie też w wersji limitowanej, na której znajdzie się być może jeszcze jeden premierowy kawałek. Dodatkowo dołączony będzie też krążek dvd z wszystkimi teledyskami Rammstein. Czy znajdzie się wśród nich również Das Modell? Nie wiadomo.

Przy okazji warto wspomnieć, że koncert z Madison Square Garden nagrywany w zeszłym roku będzie osobnym wydawnictwem. Wzbogacone zostanie ono materiałami ze starszych koncertów, np z 1998 roku. Data wydania na dzień dzisiejszy pozostaje nieznana.

Co do trasy koncertowej - zawierać ma kwintesencję dotychczasowych osiągnięć zespołu, aczkolwiek nieznane są póki co szczegóły. Nieoficjalne źródła podają, jakoby Mein Herz Brennt powróciło do roli "otwieracza" koncertowego, aczkolwiek żeby to zweryfikować musimy poczekać do listopada. Chyba, że ktoś z Was jest kreatywny i ma konto w oficjalnym LIFAD-Community - w ogłoszonym tam konkursie na trailer do trasy główną nagrodą jest wizyta w Berlinie na próbie przed trasą i spotkanie z zespołem - pod koniec października.

To tyle na dziś. Wkrótce więcej informacji.

http://www.feuerrader.pl/news/show/907


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Sabaton i Primal Fear w CSG Gdańsk
PostNapisane: 30 sierpnia 2011, o 13:36 
Gdzie kupowałeś bilety> Ja jadę z ekipą piętnastego.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Sabaton i Primal Fear w CSG Gdańsk
PostNapisane: 30 sierpnia 2011, o 21:25 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 20 czerwca 2007, o 06:05
Posty: 2430
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Nie wybrano
Wiem, że są w Empiku, tzn. były na 14. Znajomy kupował. Ja kupowałem na http://www.livenation.pl/artist/rammstein-tickets


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.