Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 321 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 22  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Zmiany na forum - tutaj je omawiamy :)
PostNapisane: 22 listopada 2011, o 10:26 
No cóż.
Sporo jadu wylało się na forum ostatnio.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Zmiany na forum - tutaj je omawiamy :)
PostNapisane: 22 listopada 2011, o 21:09 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 marca 2006, o 12:48
Posty: 13854
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Informuję, że dział Politykierzy został zablokowany, a z dniem 1-ego grudnia 2011 przestaje zupełnie istnieć.
Jeżeli ktoś uważa, że są tam watki godne ocalenia, niech kliknie wykrzyknik przy pierwszym poście i uzasadni to, administracja forum na pewno przeanalizuje i podejmie decyzję co z danym wątkiem zrobić.
Jednocześnie bardzo Was proszę o powstrzymanie się od politykowania, a wszelkie posty noszące znamiona politycznych proszę zgłaszać do moderacji poprzez kliknięcie wykrzyknika przy danym poście.



Szukałem modyfikacji do naszego forum dającej możliwość ignorowania wybranych działów, ale niestety dla PHPBB3 nie mogę takowej znaleźć.
Gdyby ktoś się przypadkiem na taką natknął to proszę o kontakt na priv lub w tym wątku.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zmiany na forum - tutaj je omawiamy :)
PostNapisane: 22 listopada 2011, o 21:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 sierpnia 2007, o 20:13
Posty: 533
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Drosiku zgadzam się z usunięciem działu Politykierzy, gdyż zamiast zajmować się Naszą lokalną polityką, zajmowano się w nim tematami ogólnokrajowymi, w zasadzie niezwiązanymi z z Naszym regionem...
Ja osobiście proponuję w kategorii Miasto i Powiat utworzyć dział Aktualności, ewentualnie utworzyć taki poddział w Dzieje się... i tam zamieszczać wszelkie newsy, nawet te polityczne, ale dotyczące, jak mówi nazwa kategorii, Miasta i Powiatu :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zmiany na forum - tutaj je omawiamy :)
PostNapisane: 22 listopada 2011, o 22:10 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 marca 2006, o 12:48
Posty: 13854
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
mlyniu,
Dziękuję za odzew, oczywiście pomyślimy nad tym :)
Z tym dodatkowym działem to chyba nie ma takiej potrzeby, bo co chcemy aktualnego to możemy wpisać w dzieje się :roll:


Forum ma być przyjazne dla użytkownika i mam nadzieję, że takim właśnie będzie.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zmiany na forum - tutaj je omawiamy :)
PostNapisane: 22 listopada 2011, o 22:24 
Współczuję Ci Grzesiu. A piszę to bardzo poważnie wobec zadania, jakie podejmujesz w dobrej wierze, jednak zadania nie tyle nawet ekstremalnie trudnego, co niewykonalnego.
Ludzie maja serdecznie dość kontekstów politycznych wszystkich aspektów życia w Polsce, zwłaszcza po ostatnio minionych latach tendencyjnej „polityki miłości” z jednej strony, jak i niemniej tendencyjnej „polityki prawdy” ze strony konkurentów do władzy.
Ludzie uciekają od polityki, ale ona ich dogania w każdym zakątku ich życia, choćby nie wiem jak tego nie chcieli. Ponadto, tak jak jedni chcą i „muszą” głosić jakieś swoje prawdy, tak innym nie pozwala ich sumienie na pozostawanie obojętnymi wobec „prawd” narzucanych. Nie ma tu gotowych recept na wyjście z impasu, bo i „uczciwość”, „rzetelność” itp. już dawno zostały zmutowane poprzez interesy polityczne, choćby nie wiem jak głośno upominały się o życie „z dala od polityki”.

W Twojej decyzji admina o likwidacji tego działu dostrzegam same szlachetne intencje, by ukrócić orgie emocji, którym tam się poddawaliśmy. Obawiam się, że z zespołem swych moderatorów będziecie mieli teraz takie samo urwanie głowy, jak gdyby wprowadzono tu zakaz używania wszystkich słów zaczynających się na jakąś wybraną literę.
Życzę powodzenia, ale trochę w nie wątpię. Przypuszczam, że po jakimś czasie zainstalujecie tu ograniczoną klatkę, do której będziecie zapędzać autorów postów uznanych wedle waszego mniemania za polityczne w swej wymowie. (Coś jak wrestling gdzie klatka chroni postronnych widzów przed agresja zawodników.) Niewdzięczne to zadanie. Ale któż je rozwiąże, jak każdemu z nas bez żadnego wyjątku można zasadnie udowodnić bardzo konkretną sympatię lub wrogość polityczną. Trzeba by dużej kultury, wiedzy i umiejętności, by pogodzić je z nieokiełznanym żywiołem emocji użytkowników internetu.

Uważam, że należy wypróbować zapowiedziany "eksperyment”, ale mam i to przekonanie, że nie należy dobrowolnie kneblować się odnośnie różnych konkretnych żywotnych spraw obywatelskich, które z istoty swej mają kontekst polityczny. Miarą powinna tu być kultura wypowiedzi.
(Obiecuję, że w czasie trwania „eksperymentu” przeszkadzać nie będę, nawet jak będziesz puszczał wypowiedzi, że ktoś tam musi kogoś nienawidzić, bo to i owo :607: )


Ostatnio edytowano 22 listopada 2011, o 22:33 przez Konto usunięte (B...y), łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł: Re: Zmiany na forum - tutaj je omawiamy :)
PostNapisane: 22 listopada 2011, o 22:30 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 marca 2006, o 12:48
Posty: 13854
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Budslavsky,
Jurek, ja liczyłem, że się zgłosisz jako wolontariusz do pomocy ;)


Damy radę :) najwyżej połowa ludzi się na nas obrazi, ale trudno, trzeba wrócić z kulturą na forum.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zmiany na forum - tutaj je omawiamy :)
PostNapisane: 22 listopada 2011, o 22:38 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 6 grudnia 2006, o 13:41
Posty: 14824
Lokalizacja: W-wa.
Płeć: Mężczyzna
Zapewniam Cię, że będzie to mniejsza połowa.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zmiany na forum - tutaj je omawiamy :)
PostNapisane: 22 listopada 2011, o 22:40 
Budslavsky napisał(a):
Uważam, że należy wypróbować zapowiedziany "eksperyment”, ale mam i to przekonanie, że nie należy dobrowolnie kneblować się odnośnie różnych konkretnych żywotnych spraw obywatelskich, które z istoty swej mają kontekst polityczny. Miarą powinna tu być kultura wypowiedzi.
(Obiecuję, że w czasie trwania „eksperymentu” przeszkadzać nie będę, nawet jak będziesz puszczał wypowiedzi, że ktoś tam musi kogoś nienawidzić, bo to i owo :607: )
Jesteśmy podobnego zdania i zamierzamy stworzyć jakiś dział z możliwością komentowania naszej kwidzyńsko-powiatowej sceny politycznej. Jednak znów się kłaniają jakieś PHPBB3 i inne takie, które ogarnia tylko Grześ.
Możemasz jakiś pomysł?


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Zmiany na forum - tutaj je omawiamy :)
PostNapisane: 22 listopada 2011, o 22:40 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 września 2010, o 15:09
Posty: 883
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
słowo "nienawidzę" proponuję zaliczyć do słów wulgarnych

i tak go nie używam

_________________
Nie staraj się zostać człowiekiem sukcesu, lecz człowiekiem wartościowym. Albert Einstein


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zmiany na forum - tutaj je omawiamy :)
PostNapisane: 22 listopada 2011, o 22:43 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 6 grudnia 2006, o 13:41
Posty: 14824
Lokalizacja: W-wa.
Płeć: Mężczyzna
słowo "kocham" proponuję zaliczyć do słów niebezpiecznych.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zmiany na forum - tutaj je omawiamy :)
PostNapisane: 22 listopada 2011, o 22:45 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 stycznia 2010, o 13:35
Posty: 3647
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
drosik napisał(a):
Informuję, że dział Politykierzy został zablokowany, .....

W końcu :!:


Ostatnio edytowano 22 listopada 2011, o 22:46 przez Komin, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zmiany na forum - tutaj je omawiamy :)
PostNapisane: 22 listopada 2011, o 22:45 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 września 2010, o 15:09
Posty: 883
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Darek napisał(a):
słowo "kocham" proponuję zaliczyć do słów niebezpiecznych.


zaraz się zacznie kasztanienie, ale takich słów używam tylko w domu ;)

-- 22 lis 2011, o 23:53 --

Polityka była jest i będzie w naszych głowach, domach i na forum też.
Przeniesie się na inne działy tak, pod przykrywką powiedzonek i takich tam innych wypowiedzi.
Zapewne wyląduje w kasztanach na dobre, wymiana poglądów i opinii politycznych, ale spróbować trzeba.
Ja osobiście staram się na ten temat publicznie nie rozmawiać i myślę, że inni też się pohamują od tych bardzo drażliwych tematów.

_________________
Nie staraj się zostać człowiekiem sukcesu, lecz człowiekiem wartościowym. Albert Einstein


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zmiany na forum - tutaj je omawiamy :)
PostNapisane: 24 listopada 2011, o 20:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 kwietnia 2007, o 00:14
Posty: 1798
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Czy będzie możliwość wydruku całych wątków wraz z załącznikami tak jak to było w poprzedniej wersji (w tej chwili forum oferuje tylko wydruk strony przeglądanej). Byłoby to wygodne m.in do szybkiego przeglądania czy wydruków (do PDF-a) takich gigantów jak np. ten wątek.

_________________
Gdy tak wspominam ten miniony czas
Jak dobrze że to nie poszło w las
Dużo bym dał by przeżyć to znów
Wehikuł czasu - to byłby cud


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zmiany na forum - tutaj je omawiamy :)
PostNapisane: 24 listopada 2011, o 20:39 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 marca 2006, o 12:48
Posty: 13854
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Już kiedyś o to pytałeś i wtedy nie podjąłem tematu, ale teraz obiecuję, że poszukam takiego cuda.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zmiany na forum - tutaj je omawiamy :)
PostNapisane: 24 listopada 2011, o 20:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 kwietnia 2007, o 00:14
Posty: 1798
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Dzięki

_________________
Gdy tak wspominam ten miniony czas
Jak dobrze że to nie poszło w las
Dużo bym dał by przeżyć to znów
Wehikuł czasu - to byłby cud


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 321 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 22  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.