Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: "Truman Show" czyli mistyfikacja z otwarciem mostu
PostNapisane: 27 lipca 2013, o 18:03 
Offline

Dołączył(a): 25 maja 2010, o 07:34
Posty: 14
Lokalizacja: kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Pomysł utworzenia grupy rekonstrukcyjne, odtwarzającej co roku w dniu 26 lipca uroczyste otwarcie mostu bardzo mi się podoba :) Jeżeli taka grupa powstanie zgłaszam swój udział :). Mogę odgrywać rolę burmistrza lub wicestarosty :) .


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: "Truman Show" czyli mistyfikacja z otwarciem mostu
PostNapisane: 27 lipca 2013, o 19:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 grudnia 2006, o 00:42
Posty: 135
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
anduel napisał(a):
"ankl" w Twojej relacji z oficjałki na zdjęciu nr.8 zrobiłeś krzywdę wielbicielowi luksusowych zegarków, w jakiś sposób zrobiłeś mu wodogłowie, to obiektyw, czy obróbka?


Niestety, to skutek fotografowania na 16mm na pełnej klatce ;) Staliśmy może z półtorej metra od mikrofonów, ciężko było jakoś inaczej sobie poradzić.

_________________
http://blog.kamilwysocki.com - blog z wynaturzeniami
http://www.kamilwysocki.com - małe co nieco


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: "Truman Show" czyli mistyfikacja z otwarciem mostu
PostNapisane: 27 lipca 2013, o 19:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lipca 2007, o 16:55
Posty: 734
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
krzychoo napisał(a):
Widać że premier obawia się ludu.
Ciekawe czy w czasie kampani wyborczej też tak będzie ludzi unikał?
...
:D


Ktoś kto jest lubiany przez ludzi nie powinien się ich obawiać.
Nikogo jeszcze ludzie nie pożarli w dowód sympatii.
Ale mogliby zrzucić do Wisełki ;) z powodu jej braku ;)

Nigdy w naszej okolicy nie widziałem na raz takiej ilości uśmiechniętych twarzy.
Czy ktoś z nich był w bojowym nastroju, z uśmiechem od ucha do ucha?


Załączniki:
DSC_3611.jpg
DSC_3611.jpg [ 145.35 KiB | Przeglądane 10439 razy ]
DSC_3621.jpg
DSC_3621.jpg [ 184.83 KiB | Przeglądane 10439 razy ]
DSC_3617.jpg
DSC_3617.jpg [ 245.85 KiB | Przeglądane 10439 razy ]
DSC_3628.jpg
DSC_3628.jpg [ 192.84 KiB | Przeglądane 10439 razy ]
DSC_3629.jpg
DSC_3629.jpg [ 192.43 KiB | Przeglądane 10439 razy ]
DSC_3650.jpg
DSC_3650.jpg [ 200.92 KiB | Przeglądane 10439 razy ]

_________________
====================
=======================
==========================
Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: "Truman Show" czyli mistyfikacja z otwarciem mostu
PostNapisane: 27 lipca 2013, o 20:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 stycznia 2010, o 22:28
Posty: 964
Lokalizacja: 3 city
Płeć: Mężczyzna
Potworze - czy gdyby most otwierał brat najgorszego prezydenta Jarosław "******* się od Polski " Kaczyński czy też byś pomstował na liczne utrudnienia spowodowane podobieństwem do nieżyjącegojuż najgorszego prezydenta Polski.?
Cały ten Twój wpis trąci mi stylistyką Radia Maryja Tylko Dziewica.

Cieszmy się Wszyscy bez względu na religię czy konotacje polityczne że most jest . Ą że jest to wina Tuska niestety i chwała mu za to .


Ostatnio edytowano 27 lipca 2013, o 21:40 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz
Rozumie,że pewne sprawy wzbudzają emocję,ale piszmy bez wulgaryzmów


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: "Truman Show" czyli mistyfikacja z otwarciem mostu
PostNapisane: 27 lipca 2013, o 21:10 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 6 grudnia 2006, o 13:41
Posty: 14824
Lokalizacja: W-wa.
Płeć: Mężczyzna
Potwór napisał(a):
Skorzystałem z imiennego zaproszenia na otwarcie mostu, choć to zaproszenie okazało się niekonieczne. .


No to Cię w ciula zrobili :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: "Truman Show" czyli mistyfikacja z otwarciem mostu
PostNapisane: 27 lipca 2013, o 22:04 
Offline
Jerzy Kosacz

Dołączył(a): 29 stycznia 2013, o 14:32
Posty: 34
Płeć: Nie wybrano
MIMAK, nijak nie mogę znaleźć sensu w twoim pytaniu. Chyba, że chciałeś znowu coś powiedzieć o stanach lękowych przed tym najgorszym z nieboszczyków?
Przecież Ci nie odpiszę czym mi trąci stylistyka Twojego wpisu. Trzymajmy się poruszanych tematów a nie swoich wyobrażeń o dyskutantach.
A autor tego wpisu z tym ciulem, chyba nie wie, że kto się przezywa, tak się sam nazywa.
No i pogadaliśmy sobie konkretnie o manipulacjach, którymi raczą nas media. Nic nowego.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: "Truman Show" czyli mistyfikacja z otwarciem mostu
PostNapisane: 27 lipca 2013, o 22:23 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 6 grudnia 2006, o 13:41
Posty: 14824
Lokalizacja: W-wa.
Płeć: Mężczyzna
Potwór napisał(a):
A autor tego wpisu z tym ciulem, chyba nie wie, że kto się przezywa, tak się sam nazywa.



Ba nie raz mnie zrobili, ale TV już się nie daję. :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: "Truman Show" czyli mistyfikacja z otwarciem mostu
PostNapisane: 27 lipca 2013, o 23:17 
Offline

Dołączył(a): 1 lipca 2011, o 20:55
Posty: 85
Płeć: Nie wybrano
Nie było mostu,było żle, most jest , też jest żle. Polacy to nacja wiecznych malkontenów i narzekaczy. Nigdy i z niczego nie są zadowoleni, no może, tylko z samych siebie a i to nie do końca.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: "Truman Show" czyli mistyfikacja z otwarciem mostu
PostNapisane: 28 lipca 2013, o 05:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 października 2010, o 10:00
Posty: 326
Lokalizacja: kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
MIKS napisał(a):
Nie było mostu,było żle, most jest , też jest żle. Polacy to nacja wiecznych malkontenów i narzekaczy. Nigdy i z niczego nie są zadowoleni, no może, tylko z samych siebie a i to nie do końca.

To,że jest most wszyscy razem krzyczymy HURA ... lecz gdy jest coś co zostaje zamiecione pod dywan ,lub gdy było by do poprawienia ,ewentualnie ktoś robi mistyfikacje i my to widzimy (bo nikt nie jest ślepy) ,to to COŚ powinno być ujawnione ,to zdaje się ma to ''COŚ '' wspólnego z demokracją ,o której tak szczytnie opowiadają w mediach wszystkie opcje rządzące .
A jak już tu gryzmole to ponarzekam sobie za innych :569: ''brak ścieżki rowerowej '' bo wielu będzie z nas jechać sobie rowerkami do mostu i szybko nam to nie spowszednieje . A ja jadąc samochodem bardzo uważałem by już pojedynczych cyklistów nie wystraszyć (Czego i sobie bym życzył).
No i na końcu drogi'' zauważyłem ''światła ,które nota bene nie zmienią się ,a przecież Kwidzyn znany jest z ROND -skąd taki pomysł ? w Dolnej Grupie uciekli ze świateł właśnie w RONDO 8) .
Bez '' Malkontentów i Narzekaczy '' nadal przeprawiali byśmy się PROMAMI :) .Amen . pozdrawiam ...

_________________
'' źle się dzieje w państwie duńskim ''


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: "Truman Show" czyli mistyfikacja z otwarciem mostu
PostNapisane: 28 lipca 2013, o 08:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 sierpnia 2007, o 20:13
Posty: 533
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
slapi19 napisał(a):
Nigdy w naszej okolicy nie widziałem na raz takiej ilości uśmiechniętych twarzy.

Wszyscy się cieszą, Slapi19, że ten most wreszcie jest, bowiem wielu sobie zdaje sprawę, że to szansa dla Kwidzyna. Kwidzyn przez lata uważany był za lokalnego "tygrysa gospodarczego", a to dzięki zakładom celulozowym i elektronicznym, które zatrudniały tysiące ludzi. W ostatnich latach jednak, z powodu wzrastającego bezrobocia, ciągłych zwolnień w Jabilu itd. Kwidzyn pod tym względem podupadł. Otwarcie mostu to szansa na ożywienie gospodarcze miasta, poprzez ściągnięcie klienteli dla istniejących firm elektronicznych, lub pozyskanie nowych inwestorów. Kwidzyn zyskał ważny argument - dogodny transport towarów, dzięki temu, że teraz można przez Wisłę dostać się na autostradę, a więc i do Trójmiasta (najważniejsze porty handlowe), a także na południe, w gląb kraju...
MIMAK napisał(a):
Potworze - czy gdyby most otwierał brat najgorszego prezydenta Jarosław "******* się od Polski " Kaczyński czy też byś pomstował na liczne utrudnienia spowodowane podobieństwem do nieżyjącego już najgorszego prezydenta Polski.?
Cały ten Twój wpis trąci mi stylistyką Radia Maryja Tylko Dziewica.

Cieszmy się Wszyscy bez względu na religię czy konotacje polityczne że most jest . Ą że jest to wina Tuska niestety i chwała mu za to .

Mimak, można odnieść wrażenie, że to Twój post trąci stylistyką, o jakiej sam piszesz. Potwór zwrócił uwagę na manipulacje mediów, które mówią o otwarciu mostu przez premiera, co poparł paroma linkami, nie zaś go atakował. Gdzie tu rzetelność dziennikarska, skoro takie "newsy" się ukazują??? Jeżeli tak działają media w Polsce, to tylko budzi przerażenie, jak możemy, jako społeczeństwo, być ogłupiani...
Masz rację, że to za rządów Tuska wydano zgodę i wybudowano nam most. Z tego powodu (że jest most) należy się cieszyć :). Pamiętając o tym, jednocześnie pamiętaj także np. o tym, że to Tusk i jego rząd sprawili, że nagle z budżetu wyparowało 24 mld. zł, a to także Twoje pieniążki (zakładam, że płacisz podatki :) ), czy też rozpowszechnił umowy śmieciowe, co Kwidzyn bardzo odczuł, szczególnie w związku z sytuacją w Jabilu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: "Truman Show" czyli mistyfikacja z otwarciem mostu
PostNapisane: 28 lipca 2013, o 19:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 maja 2013, o 21:01
Posty: 48
Płeć: Kobieta
realista napisał(a):
Niektórzy pisali o tym, że przed przyjazdem premiera kupią pomidory ( ponoć miały być nawet tańsze), inni jajka....

może to premier doczytał?

Taki z ciebie realista, a takie wnioski z dojpy :roll:
Odpowiadam jako ta, która napisała o przecenionych jajkach w Biedronce - ktoś musiałby być idiotą, by zrobić taką rzecz na serio lub na serio tego posta potraktować.

edit
dla przypomnienia treść z innego wątku
szefo2208 napisał(a):
Będzie "vip" a w carefour promocja na pomidory. Na pewno się wybiorę :-)

Koraolaola napisał(a):
A w Biedronce na jajka hmmmmm :roll:
Żart oczywiście. Nie róbta wiochy. :570:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: "Truman Show" czyli mistyfikacja z otwarciem mostu
PostNapisane: 28 lipca 2013, o 21:51 
mlyniu napisał(a):
Masz rację, że to za rządów Tuska wydano zgodę i wybudowano nam most. Z tego powodu (że jest most) należy się cieszyć :). Pamiętając o tym, jednocześnie pamiętaj także np. o tym, że to Tusk i jego rząd sprawili, że nagle z budżetu wyparowało 24 mld. zł, a to także Twoje pieniążki (zakładam, że płacisz podatki :) ), czy też rozpowszechnił umowy śmieciowe, co Kwidzyn bardzo odczuł, szczególnie w związku z sytuacją w Jabilu...
Tutaj, co niektórzy też manipulują. Pomiędzy nie wpłynięciem do budżetu a wyparowaniem pieniędzy z budżetu jest pewna różnica ale najlepiej sprzedają się te złe, "sensacyjne" informacje. Zupełnie jak pismaki w brukowcach goniący za sensacją, wystarczy zmienić kilka słówek... stylistyka. I można każdego ogłupić? Można. :razz:
Moim zdaniem nie ma co liczyć na jakieś wyimaginowane korzyści z mostu. Mamy most, który każdy z kwidzyniaków chciał żeby był od kilkudziesięciu lat. Teraz mamy go i po prostu korzystajmy z niego bo przede wszystkim zbudowany jest dla nas.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: "Truman Show" czyli mistyfikacja z otwarciem mostu
PostNapisane: 28 lipca 2013, o 22:06 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 stycznia 2010, o 13:35
Posty: 3644
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Alleluja, korzystać nie narzekać !


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: "Truman Show" czyli mistyfikacja z otwarciem mostu
PostNapisane: 29 lipca 2013, o 07:08 
Offline

Dołączył(a): 28 sierpnia 2009, o 08:15
Posty: 89
Lokalizacja: Gniew
Płeć: Mężczyzna
Dla mnie osobiście ten most mógłby otwierać OKI ;) (uwierzcie dla nikogo kto był na otwarciu tego mostu nie miało to znaczenie, poza partyjniakami ofc)
Najbardziej zabolał mnie chaos organizacyjny.
Przyjechaliśmy do Aplinek ok. 17.00. Tutaj wszystko pięknie, straż kieruje na "parking", wysiadamy z samochodu (kurzawka po kostki, ale co tam, kupa śmiechu).
Marszobiegiem szybciuchno na most, żeby zobaczyć jeszcze premiera ;) , ale tutaj nie miłe zaskoczenie.
Stoimy, stoimy, dzieci powoli opadają z sił, z uporem maniaka powtarzam 3-letniemu synowi, że te samochody i rowery z kierunku Kwidzyna to zaplanowane manewry, że one wcześniej nie mogły przejechać (yhm).
Nie wiem czy zauważyliście, ale po gniewskiej stronie było znacznie więcej ludzi, wszyscy pościskani jak sardynki w puszkach (nie wspomnę o grupach rekonstrukcyjnych zakutych w swych strojach). Nie będę gdybał, ale połowa osób wylądowałaby by w Wiśle w przypadku paniki.
W końcu ostatnia przemowa pana burmistrza.... hurrrra zaraz wystartuje parada i ruszamy do Korzeniewa napić się upragnionego zimnego piwa..... o nie!!! jeszcze wywiady dla telewizji, kolejne minuty czekania... wreszcie ruszamy.
Docieramy do Korzeniewa, ze szwagrem oczywiście szukamy budki z piwem, hmm kolejka... no to idziemy na grochówkę... dosłownie przede mną kończą się plastikowe kubki, a biedna pani kucharka, chyba zaskoczona frekwencją mówi, że 1000 wydanych porcji w pół godziny to jej rekord świata. No nic nie dajemy za wygraną, przecież na takiej imprezie chyba w końcu napijemy się piwa, szybka analiza ilości budek z piwem (szt.2), kolejne pół godziny w kolejce i ... niestety zrezygnowałem (za dużo przepychanek i znajomych znajomych). Trochę dostałem w kość tą kilkukilometrową wycieczką z Aplinek i opadłem z sił, ale najważniejsze, że jest i że nikt nam go już nie zabierze!!!
Amen


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: "Truman Show" czyli mistyfikacja z otwarciem mostu
PostNapisane: 29 lipca 2013, o 07:38 
Offline

Dołączył(a): 21 maja 2007, o 20:40
Posty: 3718
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Miałeś pecha z tym piwem i grochówką. :D

_________________
Z fal ta najgorzej huczy,
co się ma rozbić na piasku.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.