Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Rodło Kwidzyn 2013/14
PostNapisane: 7 sierpnia 2013, o 13:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 czerwca 2010, o 13:29
Posty: 892
Lokalizacja: kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
POMPEY04 napisał(a):
na pomoc dla Rodla to nie mamy co liczyc,

Szczerze powiedziawszy wg mojej opinii - i słusznie. I nie chodzi tu wyłącznie o nasze miasto i drużynę, chodzi ogólnie o piłkę nożną, w którą pompuje się gigantyczne pieniądze a jesteśmy na szarym końcu światowych drużyn. MMTS ma chociaż wyniki, co przy ich budżecie jest ewenementem.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Rodło Kwidzyn 2013/14
PostNapisane: 7 sierpnia 2013, o 14:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 sierpnia 2007, o 20:13
Posty: 533
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Kapeć, ale czy w Rodło pompuje się jakieś "gigantyczne" pieniądze??? Rodło też jest miejską drużyną, a jednak drużyna seniorów nie ma żadnego finansowego wsparcia ze strony Miasta. I czy zawsze chodzi o wyniki??? Czy sport, czy to piłka nożna, czy ręczna, nie jest też formą rozrywki dla kibiców??? Nie wiem, ilu kibiców przychodzi na MMTS, ale na Rodło, grające w V lidze, średnio przychodziło 300-400 osób (oceniam to na podstawie własnych obserwacji). Gdy Rodło grało w III lidze, to na stadionie bywało nawet 1000 osób, nie wspominając lat 90-tych, gdy na mecze Rodła potrafiło przyjść ponad 2000 osób. Moim zdaniem, Miasto powinno w jednakowym stopniu wspomagać finansowo miejskie drużyny. W Rodle też mogłyby być wyniki - gdyby Miasto wspomagało klub, zapewne Rodło byłoby dziś przynajmniej w III lidze, a jednocześnie miałoby okazję się pokazać w rozgrywkach Pucharu Polski, gdzie często III czy IV-ligowe drużyny mierzą się z drużynami z Ekstraklasy. Uwierz mi, że w przypadku gry z zespołem z Ekstraklasy stadion zapewne by się zapełnił, a gdyby to by była któraś z czołowych drużyn (Legia ;) ), to jednocześnie byłaby to większa promocja Kwidzyna niż pewnie wszystkie mecze MMTSu w sezonie...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Rodło Kwidzyn 2013/14
PostNapisane: 8 sierpnia 2013, o 17:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 sierpnia 2007, o 20:13
Posty: 533
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
A oto kadra Rodła na rundę jesienną :)


Załączniki:
rodło jesień.jpg
rodło jesień.jpg [ 353.47 KiB | Przeglądane 8598 razy ]
Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Rodło Kwidzyn 2013/14
PostNapisane: 8 sierpnia 2013, o 18:16 
Wracając do tematu stadionu.
Jeśli pojawiła by się szansa modernizacji obiektu,oraz możliwość komercyjnego wykorzystania terenów przy nim,mogłoby to skusić jakiegoś poważniejszego sponsora.Miasto z takimi aspiracjami jak Kwidzyn powinno mieć drużynę piłkarską na o wiele wyższym poziomie.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Rodło Kwidzyn 2013/14
PostNapisane: 8 sierpnia 2013, o 20:39 
Offline

Dołączył(a): 21 maja 2007, o 20:40
Posty: 3718
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Jest tu na naszym forum paru kibiców!
Z NOWYM(L), na czele, który decyduje co i jak należy pisać żeby nie być przez niego wypie....y do Kasztanów. :D
Chwała im! I Pozdrawiam ich.
Kibicowanie to zawsze jakieś zainteresowanie i pasja, dla jednych fajna rozrywka dla innych taka sobie.
Kibicowanie znam z autopsji, i rozumiem obecnych kibiców, też byłem aktywnym kibicem.
Niestety za moich czasów to kibicowanie inaczej wyglądało, i dlatego to co dzieje się obecnie na stadionach po prostu mi nie odpowiada.


Ja chciałem opisać im kilka swoich uwag,opowiedzieć jak wyglądało kibicowanie w czasach kiedy ja byłem aktywnym kibicem, ale widać nie interesuje to co niektórych , uważają sie za tych którzy maja monopol na kibicowanie i tylko oni widzą jak to powinno wyglądać.Nie wiem co takiego nie w temacie napisałem ze wylądowałem w "Kasztanach"??
Wydawało mi się że na tym polega dyskusja na forum.Chciałem pokazać i opowiedzieć im jak wyglądała miłość i pasja kibicowania swojej drużynie kiedyś, a co obecnie mi się niestety nie podoba, ale nie interesują co niektórych negatywne opinie i wylądowałem w kasztanach.
Beż żadnych wyjaśnień!! (Ale cóż taki jest przywilej Admina ;)
Dlatego uważam ze: Robi się na naszym forum coraz fajniej i śmieszniej. ;)

Bardzo proszę, wytłumaczcie mi jedna rzecz, kiedy można włączyć się do dyskusji w tym temacie i jakie muszą być zachowane kryteria dyskusji.
Bo ktoś może i by miał coś do powiedzenia i chciałby powiedzieć ale nie wie czy jest jakiś sens zabierać głos , bo nie wie czy jego wypociny nie wylądują w Kasztanach.


Z tego co zauważyłem to na sto procent w temacie nie powinno być jakiejkolwiek krytyki, jeżeli chodzi o Rodło, kibiców, atmosferę na stadionie itd...


Teraz dołóżcie swoje ( napiszcie co i jak należy pisać, żeby nie wylądować w kasztanach).

I wtedy będziemy rzetelnie, merytorycznie według ustalonych zasad obiektywnie i bezstronnie wypowiadać swoje opinie (demokratycznie jak ktoś powiedział) i dyskutować w tym temacie.

A może NOWYM(L) i kibice zarezerwujcie sobie ten temat, tylko i wyłącznie dla siebie i tylko z pozytywnymi opiniami. ;)

A my z odmiennymi zdaniami i opiniami, po prostu nie będziemy wam przeszkadzać. ;)

Wiem, zostanę potraktowany przez niektórych za marudę ,pieniacza,starego zgreda itd...

Pozdrawiam wszystkich kibiców na tym forum i obiecuję że już nigdy nie zabiorę głosu żeby was nie drażnić.

Strach pomyśleć co by się stało gdybym was kibiców rozdrażnił w czasie meczu na stadionie , pewnie też bym wylądował w kasztanach wysoko na drzewie. :roll: :shock:

CHŁOPAKI TAK TRZYMAĆ!!! :one: Też kochałem swoją drużynę!! ;)
Tylko dajcie też się wypowiedzieć innym. Po to mamy forum.

:D :D

_________________
Z fal ta najgorzej huczy,
co się ma rozbić na piasku.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Rodło Kwidzyn 2013/14
PostNapisane: 8 sierpnia 2013, o 20:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 czerwca 2010, o 14:34
Posty: 345
Płeć: Mężczyzna
krzyzak, tym razem sie zgodze po to jest forum,i nie przejmuj sie kasztanami ,jakas cenzura :wink: musi byc a ze NOWY(L), jest troszeczke stronniczy to i dobrze :D :569: Legia Mistrz,swoj musi pilnowac swego :grinka:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Odp: Rodło Kwidzyn 2013/14
PostNapisane: 8 sierpnia 2013, o 21:20 
A kasztany to jakiś zakazany dział ?
Tu jest mowa o drużynie ,wynikach sportowyc Rodła .
Ja tam nikomu nie nakazuje za kim ma być ,komu kibicować. itp itd .
Panie Kaziu temat zszedł na sprawy okolofutbolowe i poleciał .Tyle .Bez żadnych podtekstów .Chociaż my nie bawmy się w "kosaczowe" spiski :grin::grin:

Przy okazji hasło na dzisiejszy wieczór :
"na Rumaku do Europy ". :grin:
pozdrawiam kibiców Lecha :grin:


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Rodło Kwidzyn 2013/14
PostNapisane: 8 sierpnia 2013, o 21:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 czerwca 2010, o 14:34
Posty: 345
Płeć: Mężczyzna
Lech co? pech :D to lepsze ZALgiris :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Rodło Kwidzyn 2013/14
PostNapisane: 8 sierpnia 2013, o 21:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 października 2007, o 02:39
Posty: 497
Lokalizacja: Ryjewo
Płeć: Mężczyzna
"Gratuluję" plakatu :)
Na pewno "zachęci" zwykłych ludzi - "pikników", "Januszów" i "ogórków", i w ten sposób "pomoże klubowi" zarabiać na biletach.

A na dodatek będzie kupa śmiechu, bo okaże się (gwarantuję!!!), że 98,7% (taki szacunek minimum, bo pewnie więcej niż 500 osób na meczu się nie pojawi...) miasta jest za pewnym zespołem z Łodzi. Fani Legii - drżyjcie! ;) Jesteście wysepką w morzu widzewiaków :D

Co gorsza - okaże się, że za tym zespołem jest też część ze "swoich" (bo praca, bo służba, bo rodzina, bo wyjazd - ale co tam, nie ma tłumaczenia, są "z Żydzewa", bo nie przyszli).
Ale będą mieli przerąbane w paczce Ultrasów!
A może nie będą mieli? Może ich ta "reguła" nie obowiązuje...?

_________________
Republika marzeń...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Rodło Kwidzyn 2013/14
PostNapisane: 8 sierpnia 2013, o 21:53 
Offline

Dołączył(a): 21 maja 2007, o 20:40
Posty: 3718
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Grzechu napisał(a):
"Gratuluję" plakatu :)
Na pewno "zachęci" zwykłych ludzi - "pikników", "Januszów" i "ogórków", i w ten sposób "pomoże klubowi" zarabiać na biletach.

A na dodatek będzie kupa śmiechu, bo okaże się (gwarantuję!!!), że 98,7% (taki szacunek minimum, bo pewnie więcej niż 500 osób na meczu się nie pojawi...) miasta jest za pewnym zespołem z Łodzi. Fani Legii - drżyjcie! ;) Jesteście wysepką w morzu widzewiaków :D

Co gorsza - okaże się, że za tym zespołem jest też część ze "swoich" (bo praca, bo służba, bo rodzina, bo wyjazd - ale co tam, nie ma tłumaczenia, są "z Żydzewa", bo nie przyszli).
Ale będą mieli przerąbane w paczce Ultrasów!
A może nie będą mieli? Może ich ta "reguła" nie obowiązuje...?


DO KASZTANÓW!!!! :evil: :evil:

:D :D

_________________
Z fal ta najgorzej huczy,
co się ma rozbić na piasku.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Rodło Kwidzyn 2013/14
PostNapisane: 8 sierpnia 2013, o 21:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 maja 2007, o 09:25
Posty: 1276
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Klub nie prowadzi sprzedaży biletów na mecze V i IV ligi.

Kto będzie miał przerąbane nie trzeba wyjaśniać, było napisane wyżej. W dniu meczu miasto Kwidzyn przestanie istnieć przez lokalnych kibiców, którzy zrównają je z ziemią.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Rodło Kwidzyn 2013/14
PostNapisane: 8 sierpnia 2013, o 22:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 października 2007, o 02:39
Posty: 497
Lokalizacja: Ryjewo
Płeć: Mężczyzna
Gregor napisał(a):
Klub nie prowadzi sprzedaży biletów na mecze V i IV ligi.

Nie wierzę, że postrzegasz Rodło li tylko w perspektywie jednego sezonu...

Gregor napisał(a):
Kto będzie miał przerąbane nie trzeba wyjaśniać, było napisane wyżej. W dniu meczu miasto Kwidzyn przestanie istnieć przez lokalnych kibiców, którzy zrównają je z ziemią.

Naprawdę nie załapałeś sensu mojego postu?

_________________
Republika marzeń...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Rodło Kwidzyn 2013/14
PostNapisane: 8 sierpnia 2013, o 22:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 maja 2007, o 09:25
Posty: 1276
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Grzechu napisał(a):
Naprawdę nie załapałeś sensu mojego postu?

Widocznie nie załapałeś sensu mojego postu, skoro zadajesz takie pytanie.

Co to będzie, Rodło zbankrutuje przez pojedynczy plakat, który przeszkodzi w zarabianiu za bilety w III lidze, która prawdopodobnie jeszcze długo u nas nie zawita. Tragedia. Masz już jakieś szacunki odnośnie strat?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Rodło Kwidzyn 2013/14
PostNapisane: 8 sierpnia 2013, o 22:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 sierpnia 2007, o 20:13
Posty: 533
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Miałem się nie odzywać, ale co tam - najwyżej zostanę "kasztaniarzem" :)
krzyzak napisał(a):
Kibicowanie to zawsze jakieś zainteresowanie i pasja, dla jednych fajna rozrywka dla innych taka sobie.
Kibicowanie znam z autopsji, i rozumiem obecnych kibiców, też byłem aktywnym kibicem.
Niestety za moich czasów to kibicowanie inaczej wyglądało, i dlatego to co dzieje się obecnie na stadionach po prostu mi nie odpowiada.

Krzyżaku, masz rację - dla jednych kibicowanie to pasja, dla innych rozrywka. Inaczej to wyglądało kiedyś, inaczej wygląda teraz, ale skąd wiesz, co się dzieje obecnie na stadionach, skoro sam przyznałeś, że na stadionie dawno nie byłeś.... Przyjdź i sam się przekonaj, jak to teraz jest...

Cytuj:
Ja chciałem opisać im kilka swoich uwag,opowiedzieć jak wyglądało kibicowanie w czasach kiedy ja byłem aktywnym kibicem, ale widać nie interesuje to co niektórych , uważają sie za tych którzy maja monopol na kibicowanie i tylko oni widzą jak to powinno wyglądać

Nikt tu nie mówił o jakimkolwiek monopolu na kibicowanie - wręcz przeciwnie - sam się zgadzałem z Twoim opisem kibicowania, że to właśnie tak powinno wyglądać, by każdy mógł przyjść na mecz i spokojnie go obejrzeć. I jak Ci napisałem, wiele klubów, ale i samych kibiców do tego dąży...

Cytuj:
Nie wiem co takiego nie w temacie napisałem ze wylądowałem w "Kasztanach"??

No cóż, nie tylko Ty wylądowałeś w Kasztanach, ale i ja też. I Nowy(L) miał rację - dyskusja w tym wątku odbiegła od tematu, jakim jest drużyna Rodła w nowym sezonie 2013/14. Stąd i taka decyzja, by owe posty wydzielić do osobnego wątku...

Cytuj:
Chciałem pokazać i opowiedzieć im jak wyglądała miłość i pasja kibicowania swojej drużynie kiedyś, a co obecnie mi się niestety nie podoba, ale nie interesują co niektórych negatywne opinie i wylądowałem w kasztanach.

Ok, przedstawiłeś negatywne strony "kibiców", ale czy to są wszyscy kibice??? Czy ktoś tu się z Tobą nie zgadzał, że to co negatywne jest złe?? Chyba nie, tylko starałem się Ci pokazać też te dobre strony kibiców, których Ty najwidoczniej nie dostrzegasz...

Cytuj:
Z tego co zauważyłem to na sto procent w temacie nie powinno być jakiejkolwiek krytyki, jeżeli chodzi o Rodło, kibiców, atmosferę na stadionie itd...

To źle zauważyłeś, bowiem jest tu i miejsce na krytykę - sam nie raz krytycznie pisałem o grze zespołu - ale trzymajmy się tematu. Jeśli to jest temat o Rodle, to nie piszmy o kibicowaniu w ogólnym znaczeniu - po prostu przejdź się na stadion, zobacz jak prezentują się chłopaki podczas dopingu i dopiero oceniaj, jaki jest doping kibiców Rodła, nawet jeśli to będą negatywne oceny...

Cytuj:
I wtedy będziemy rzetelnie, merytorycznie według ustalonych zasad obiektywnie i bezstronnie wypowiadać swoje opinie (demokratycznie jak ktoś powiedział) i dyskutować w tym temacie.

No właśnie, ale Ty w tej dyskusji nie przyjmujesz do Siebie argumentów innych osób, mimo, że one się z wieloma Twoimi zgadzają. Ty masz już wyrobione zdanie, i to, co wypowiadają w tym temacie inni użytkownicy, wogóle do Ciebie nie trafia. Cóż, na siłę wyrabiać Ci innego zdania nie będę, ponieważ nie to jest celem jakiejkolwiek dyskusji...

Cytuj:
Strach pomyśleć co by się stało gdybym was kibiców rozdrażnił w czasie meczu na stadionie , pewnie też bym wylądował w kasztanach wysoko na drzewie. :roll: :shock:

I to zdanie potwierdza to, co napisałem wyżej - masz już wyrobione zdanie o kibicach, i za żadne skarby świata go nie zmienisz...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Rodło Kwidzyn 2013/14
PostNapisane: 9 sierpnia 2013, o 14:25 
Offline

Dołączył(a): 28 czerwca 2011, o 18:43
Posty: 1482
Płeć: Kobieta
Grzechu, ale Ty masz nierówno pod kopułą. Nie wiesz co się dzieje w środowisku kibicowskim, toteż nie zrozumiałeś plakatu i tyle. Mnie na meczu nie będzie- pracuje, ale raczej nikt mi nie zarzuci, że jestem z żydzewa czy jakiegoś tam innego klubu ...

Drogi panie Krzyżaku, dziwne ma Pan myślenie o Rodle Kwidzyn, skoro pana zdaniem blokuje się ulice, organizuje całe kordony policji, by chronić mieszkańców miasta przez kibicami Rodła. Nie wiem czy takie zajścia mialy miejsce- na pewno nie w tzw. "moich czasach". Może zacznijcie patrzeć trochę obiektywnie na to co się dzieje na naszym stadionie. Ciągle tylko czarny pi ar. Chłopaki stają na glowie, robią oprawy z własnej kieszeni, organizują doping, wychodzą szale, koszulki, vlepy.. mimo że, jak wszyscy wiemy, Rodło raczej nie prezentuje futbolu na wysokim poziomie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.