Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Rodło Kwidzyn 2013/14
PostNapisane: 11 sierpnia 2013, o 18:30 
NOWY(L) napisał(a):
Osobiste pozdrowienia ślę w stronę sędziego z Malborka. :twisted:
Myślisz, że czyta ten wątek? :shock:
:D


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Rodło Kwidzyn 2013/14
PostNapisane: 11 sierpnia 2013, o 18:32 
Lepiej niech zacznie czytać regulamin rozgrywek piłkarskich i powtórzy sobie zasady gry w piłkę.
Drukarzyna. :evil:


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Rodło Kwidzyn 2013/14
PostNapisane: 11 sierpnia 2013, o 18:35 
Offline

Dołączył(a): 19 sierpnia 2012, o 17:04
Posty: 36
Płeć: Nie wybrano
Kibice Rodła na meczu z Chojniczanką II.
Wszystkie ulice Kwidzyna przed meczem, w trakcie, jak i po meczu przejezdne. Szyby w oknach całe.


Załączniki:
2d0id6b.jpg
2d0id6b.jpg [ 68.34 KiB | Przeglądane 9385 razy ]
Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Rodło Kwidzyn 2013/14
PostNapisane: 11 sierpnia 2013, o 21:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 czerwca 2008, o 09:06
Posty: 297
Lokalizacja: kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Byłem na chwilkę przejazdem rowerem chłopacy robili doping,przejechałem cało pełna kultura fajnie że wygralismy.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Rodło Kwidzyn 2013/14
PostNapisane: 11 sierpnia 2013, o 21:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 października 2006, o 18:16
Posty: 1850
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Łuki85 napisał(a):
Kibice Rodła na meczu z Chojniczanką II.
Wszystkie ulice Kwidzyna przed meczem, w trakcie, jak i po meczu przejezdne. Szyby w oknach całe.


Naprawdę macie powód do dumy. Ja odniosłem całkiem inne wrażenie.
Kilka krzesełek podczas meczu połamaliście. Żeby swój stadion niszczyć to trzeba być de...m. Sędzia w pierwszej połowie też się zastanawiał czy nie przerwie meczu za rzucanie petard.
Kibice Legii, bo tylko tacy chyba tam byli (wnioskuję po przyśpiewkach i szalikach) - zastanówcie jak miasto może łożyć kasę na klub, nowy stadion jak włodarze widzą takie kibicowskie wybryki.
Na mecz z dzieckiem już nie pójdę, po pierwsze takiego poziomu gry w wykonaniu Rodła nie widziałem chyba od 20 lat, no i co najważniejsze przyśpiewki i zachowanie kibiców nie skłania mnie do przyjścia na mecz z dzieckiem.

_________________
https://www.facebook.com/djwesa/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Rodło Kwidzyn 2013/14
PostNapisane: 11 sierpnia 2013, o 21:19 
Offline

Dołączył(a): 19 sierpnia 2012, o 17:04
Posty: 36
Płeć: Nie wybrano
Kolega chyba na innym meczu był bo większość przyśpiewek to te wspierające Rodło a i szaliki Rodła jak najbardziej widoczne. A poniżej na zdjęciach "kibicowskie wybryki" o których piszesz.
Fotki poniżej autorstwa kolegi G.
Obrazek

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Rodło Kwidzyn 2013/14
PostNapisane: 11 sierpnia 2013, o 21:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 października 2006, o 18:16
Posty: 1850
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Właśnie trwa akcja na Zatorzu. Brygady kilkunastoosobowe ganiają się po osiedlu wykrzykując ..... (nie do zacytowania)

-- N, 11 sie 2013, 21:23 --

Łuki85 napisał(a):
Kolega chyba na innym meczu był bo większość przyśpiewek to te wspierające Rodło a i szaliki Rodła jak najbardziej widoczne. A poniżej na zdjęciach "kibicowskie wybryki" o których piszesz.
Fotki poniżej autorstwa kolegi G.

Jak ty byłeś na meczu to powiedz kto strzelił bramki, w jaki sposób, w jakiej minucie. Opowiedz coś o meczu,a nie mi tu wrzucasz jak kilku pajaców w maskach siedzi na barierkach.

_________________
https://www.facebook.com/djwesa/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Rodło Kwidzyn 2013/14
PostNapisane: 11 sierpnia 2013, o 21:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 maja 2011, o 16:45
Posty: 158
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
chester napisał(a):
Właśnie trwa akcja na Zatorzu. Brygady kilkunastoosobowe ganiają się po osiedlu wykrzykując ..... (nie do zacytowania)


O jaaaaa to Ci pseudokibice, o nieee to oni są. To jakiś najazd chyba na Twoje osiedle, może to pseudokibice Ci wjadą do domu za posty na forum :lol:.

Ogólnie spotkaliśmy się z miłymi słowami od kibiców, starszych panów, od zarządu. Także myślę że wszystko było dobrze, krzesełka na Rodle są już wysłużone, przez co każdy przechył może powodować pęknięcie. Takie realia, zmienność temperatury kilkuletnia niestety.. sam byłem świadkiem jak dziadkowi z końca pękło, ale to pseudokibic był pewnie. Dzięki za mecz, widzimy się na następnym.

Aaaa i już piszę amatorom sensacji :

KOMINIARKI SĄ UŻYWANE GDYŻ ODPALANIE PIROTECHNIKI NIE JEST LEGALNE CO JEST ABSURDEM.

Chester, jestem pajacem ? czy za obraze nie wylatuje się z forum ?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Rodło Kwidzyn 2013/14
PostNapisane: 11 sierpnia 2013, o 21:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 października 2007, o 02:39
Posty: 497
Lokalizacja: Ryjewo
Płeć: Mężczyzna
Gregor, o co Ci chodzi? Przecież przyznałem Ci rację.

Lilith et consortes, jedyne o co mi chodziło, to ukazanie w jaką pułapkę można wpaść nie poświęcając choćby chwilki na refleksję podczas prezentowania swojego fanatyzmu - niechby nawet był to taki zdrowo pojmowany fanatyzm. Jeśli ktoś tego nie dostrzega, to po prostu nie chce widzieć. Bo nie posądzam nikogo o brak odwagi do przyznania się do błędu.
Dla porządku: bardzo się pomyliłem twierdząc, że wedle hasła z plakatu ponad 38 tysięcy mieszkańców Kwidzyna jest 'z Żydzewa'? W tym jakaś część spośród tu się udzielających...?
Bo nigdzie nie mogę znaleźć liczby kibiców...

Jeszcze dwie sprawy porządkowe:
Kol. WST 1939, "Taki Grzesiu czy Grzechu" nie tylko doskonale zna i rozumie kwestie, o brak znajomości których go posądzasz, ale... zdążył już ze śmiertelnie poważnego traktowania tych kwestii wyrosnąć. Po prostu.
Sprawa fotki: poprosiłem wyłącznie dlatego, że mam podejrzenia, iż koleżanka diagnozująca (być może słusznie) moje defekty skrywające się pod kopułą, całą otoczkę zna wyłącznie z opowieści. Ba! Podejrzewam nawet, że zna tylko jej blaski, o cieniach nie mając zielonego pojęcia. A o cieniach dowiaduje się ten, kto bywa (bywał) w grupie podobnych sobie, zwłaszcza na wyjeździe, na 'gorącym' terenie, przed, w trakcie i po meczu. Mylę się?


Gratulacje dla zawodników Rodła.
Mam nadzieję, że mecz dostarczył widzom sporo sportowych emocji.

_________________
Republika marzeń...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Rodło Kwidzyn 2013/14
PostNapisane: 12 sierpnia 2013, o 13:45 
Offline

Dołączył(a): 13 maja 2010, o 14:24
Posty: 355
Lokalizacja: Røros/Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Na Mickiewicza wczoraj wybita szyba w samochodzie, nie wiem czy to z radości z wygranej. Całkiem możliwe, że to ma związek z tym ganianiem się o którym pisał Chester.
Z drugiej strony takie sytuacje tutaj to podobno normalka ostatnio...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Odp: Rodło Kwidzyn 2013/14
PostNapisane: 12 sierpnia 2013, o 14:09 
Chyba wyciagasz przedwczesne wnioski .
Nie popadajmy w skrajności .


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Rodło Kwidzyn 2013/14
PostNapisane: 12 sierpnia 2013, o 14:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 czerwca 2010, o 13:29
Posty: 892
Lokalizacja: kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Łuki85 napisał(a):
większość przyśpiewek to te wspierające Rodło a i szaliki Rodła jak najbardziej widoczne

No. Banery też. Szczególnie piłkarzy wspierał pewnie ten o rudym, co to mu cośtam gdzieśtam. Dobrze rozszyfrowałem z pierwszego zdjęcia?
Aha. Jak pirotechnika jest zabroniona, to jest zabroniona. A jak kto jest rycerz co dziure w śniegu wysikał to niech odpala race bez kominiarki. W kominiarce to wiesz... tylko pół rycerza.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Rodło Kwidzyn 2013/14
PostNapisane: 12 sierpnia 2013, o 14:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 czerwca 2010, o 14:34
Posty: 345
Płeć: Mężczyzna
pol rycerza:<nie zebym to propagowal czy pochwalal,ale.....>sprawa w sadzie,wyrok,grzywna i zakaz stadionowy, kapec, badz rycerz i na nastepnym meczu piwko i w drugiej rece raca :D sam sie przekonasz jakim rycerzem bedziesz pozniej :oops:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Rodło Kwidzyn 2013/14
PostNapisane: 12 sierpnia 2013, o 15:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 czerwca 2010, o 13:29
Posty: 892
Lokalizacja: kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Po pierwsze nie chodzę na mecze.
Po drugie jak coś jest zakazane, to staram się przestrzegać. Nie wolno używać porotechniki, to znaczy że wolno ale w kominiarce? Czy dwa zwoje mózgowe kibola nie są w stanie zrozumieć prostego przekazu: NIE WOLNO !!!! Kominiarka do nieodpalania rac potrzebna nie jest.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Rodło Kwidzyn 2013/14
PostNapisane: 12 sierpnia 2013, o 15:50 
Offline

Dołączył(a): 19 sierpnia 2012, o 17:04
Posty: 36
Płeć: Nie wybrano
Chester gdybym interesował się piłką nożną to zostałbym piłkarzem:)
Kapec a po trawnikach pewnie śmigasz a to też jest zakazane.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.