Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Podziekowania
PostNapisane: 17 września 2013, o 09:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 czerwca 2010, o 13:29
Posty: 892
Lokalizacja: kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Byc moze to miejsce jest malo odpowiednie, ale forum ma spora sile razenia. A podziekowania swoje kieruje do rowerzystow, downhillowcow zapewne, z Kwidzyna, badz okolic.
Dziekuje wam, drodzy koledzy za to, ze na trasie, na ktorej wielu ludzi trenuje do skandii postanowiliscie sobie wybudowac na sporym zjezdzie skocznie. Do tego bardzo dobrze ja zamaskowaliscie. Skutkiem tego po kilkunasometrowym locie i twardym ladowaniu polamalem sobie obojczyk. Sezon z bani, jak do konca roku dojde do siebie bedzie dobrze.
Trzeba byk kompletnie bezmozgim idiota, zeby cos takiego zrobic na tak uczeszczanej drodze. Brawo kretynie, brawo. Mam nadzieje, ze jakimis kanalami dotrze do ciebie moje podziekowanie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Podziekowania
PostNapisane: 17 września 2013, o 09:34 
kapec, szybkiego powrotu do zdrowia chłopaku. :!:


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Podziekowania
PostNapisane: 17 września 2013, o 09:46 
Zdrowiej Kapeć! a baranów na pohybel!


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Podziekowania
PostNapisane: 17 września 2013, o 11:38 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 stycznia 2010, o 13:35
Posty: 3644
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Możesz podać lokalizację tej skoczni, ,trzeba by ją oznakować albo usunąć.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Podziekowania
PostNapisane: 17 września 2013, o 11:53 
Cytuj:
,trzeba by ją usunąć.

To zrobią w innym miejscu i znowu się ktoś połamie.
Wystarczy raczej porządnie oznakować .


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Podziekowania
PostNapisane: 17 września 2013, o 12:00 
taaa... w Polsce tak się właśnie rozwiązuje problem dziurawych dróg: nic nie róbmy tylko postawmy znak! Pięknie k... pięknie...


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Podziekowania
PostNapisane: 17 września 2013, o 12:08 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 6 grudnia 2006, o 13:41
Posty: 14824
Lokalizacja: W-wa.
Płeć: Mężczyzna
Oczywiście współczuję ale.

Jak pisze poniżej sam autor:

kapec napisał(a):
Do tego bardzo dobrze ja zamaskowaliscie. Skutkiem tego po kilkunasometrowym locie i twardym ladowaniu polamalem sobie obojczyk.


Jak trzeba być nierozważnym by w nie znanym sobie miejscu, rozwinąć prędkość pozwalajacą przelecieć kilkanaście metrów w powietrzu?

Tego już nie bardzo rozumiem.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Podziekowania
PostNapisane: 17 września 2013, o 12:11 
Darku, kapec napisał, że:
kapec napisał(a):
na trasie, na ktorej wielu ludzi trenuje do skandii postanowiliscie sobie wybudowac na sporym zjezdzie skocznie. Do tego bardzo dobrze ja zamaskowaliscie.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Podziekowania
PostNapisane: 17 września 2013, o 12:12 
trasa może być znana a mimo to w nocy z dnia na dzień taka pułapka może się pojawić... przykładem jest tor Lublin gdzie w noc przed zawodami ktoś rozlewał olej na zakrętach i wysypywał gwoździe na prostych.... debili mamy pod dostatkiem niestety... gdyby można było ich z zyskiem eksportować to bylibyśmy bogatym krajem... bardzo bogatym!


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Podziekowania
PostNapisane: 17 września 2013, o 12:17 
jankowskimich napisał(a):
taaa... w Polsce tak się właśnie rozwiązuje problem dziurawych dróg: nic nie róbmy tylko postawmy znak! Pięknie k... pięknie...


Aha.Czyli uważasz,że lepiej tą skocznię zlikwidować i po sprawie.
W jej miejsce pojawi się kolejna ,pewnie tez zamaskowana.
I znowu się ktoś się połamie.Teraz obojczyk,za chwilę może być kręgosłup.
Moim zdaniem lepszym rozwiązaniem jest solidne oznaczenie tejże skoczni,żeby każdy kto śmiga tam rowerem wiedział ,jaką przeszkodę ma przed sobą.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Podziekowania
PostNapisane: 17 września 2013, o 12:17 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 6 grudnia 2006, o 13:41
Posty: 14824
Lokalizacja: W-wa.
Płeć: Mężczyzna
MACIEKZB napisał(a):
Darku, kapec napisał, że:
kapec napisał(a):
na trasie, na ktorej wielu ludzi trenuje do skandii postanowiliscie sobie wybudowac na sporym zjezdzie skocznie. Do tego bardzo dobrze ja zamaskowaliscie.



A nie wyłapałem, że to jest specjalny tor.
Przepraszam. :oops:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Podziekowania
PostNapisane: 17 września 2013, o 12:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 czerwca 2010, o 13:29
Posty: 892
Lokalizacja: kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
To jest trasa skandii, staram sie jezdzic nia przynajmniej raz w tygodniu. Gorka jest spora, czasem powiezie lekko w koleinie, mozna nawet lekka glebe zaliczyc. Ale budowanie tam skoczni?
Miejsce powszechnie znane, Niedaleko Owsiaka w Szadowie, wawoz - zjazd i podjazd na asfalt.
Tak sie zaczalem wlasnie zastanawiac, czy to aby napewno skocznia byla? A moze dzieciaki z wioski postanowily wiedzac, ze coraz wiecej ludzi trenuje, zabawic sie i zrobic pulapke? Rok temu w tym samym miejscu 2 dni przed skandia ktos porozciagal w poprzek trasy tasmy foliowe w sporej ilosci.
Dzis chlopaki pojada rozebrac ten wynalazek, zobaczymy, czy powstanie na nowo.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Podziekowania
PostNapisane: 17 września 2013, o 12:42 
NOWY(L) napisał(a):
jankowskimich napisał(a):
taaa... w Polsce tak się właśnie rozwiązuje problem dziurawych dróg: nic nie róbmy tylko postawmy znak! Pięknie k... pięknie...


Aha.Czyli uważasz,że lepiej tą skocznię zlikwidować i po sprawie.
W jej miejsce pojawi się kolejna ,pewnie tez zamaskowana.
I znowu się ktoś się połamie.Teraz obojczyk,za chwilę może być kręgosłup.
Moim zdaniem lepszym rozwiązaniem jest solidne oznaczenie tejże skoczni,żeby każdy kto śmiga tam rowerem wiedział ,jaką przeszkodę ma przed sobą.


Nowy - czy Ty czytasz czasem ze zrozumieniem? chcesz na trasie ogólnopolskich zawodów zostawić wykopaną dziurę i przykleić do nie znaczek "UWAGA"? chyba dziś nie spałeś....


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Podziekowania
PostNapisane: 17 września 2013, o 12:51 
Weź wyluzuj gościu ,dobrze?
A co ja jestem wróżka?
Cytuj:
ze na trasie, na ktorej wielu ludzi trenuje do skandii

to nie to samo,co "oficjalna trasa zawodów rowerowych"
Ja się tym nie interesuje,więc nie wiem,czy trasa ta pokrywa się z oficjalną czy nie.
Jeśli jest tak jak piszesz,to ta przeszkoda musi być zlikwidowana i tyle.Proste.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Podziekowania
PostNapisane: 17 września 2013, o 12:56 
i o tym właśnie pisałem powyżej. dziękuję.


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.