Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Kuchnia na wymiar.
PostNapisane: 24 lipca 2012, o 21:35 
Offline

Dołączył(a): 25 czerwca 2008, o 19:51
Posty: 9
Lokalizacja: Blisko
Płeć: Mężczyzna
Znam receptę na wasze kłopoty
http://susz-meble.pl/


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kuchnia na wymiar.
PostNapisane: 13 lipca 2015, o 13:36 
Offline

Dołączył(a): 16 grudnia 2009, o 16:47
Posty: 4
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Polecam firmę dobry-projekt.
Robią od wizualizacji do realizacji.

Wizualizacja komputerowa niemal identyczna jak w rzeczywistości.

http://www.dobry-projekt.com.pl

Właściciel prowadzi salon łazienek BLU więc jeżeli robisz sobie łazienkę to dostaniesz fajny upust.
Naprawdę warto, robił mi kuchnię, łazienkę i pawlacz w zabudowie. Jestem mega zadowolony i napewno do niego wrócę.
Nie ma się do czego przyczepić, bez problemów.

Znajduje się koło starej Casablanci - obecnie La Cantina.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kuchnia na wymiar.
PostNapisane: 25 lipca 2015, o 09:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 października 2008, o 05:50
Posty: 2681
Lokalizacja: zza roga
Płeć: Mężczyzna
No i zamówiłem i złożyłem sobie sam.
Odradzam firmę Styl Meble. Cena miażdżąca, same meble, bez zlewu, AGD, czy oświetlenia z blatem zwykłym... 11 tys.
A kuchnie mam 2,8 na 2,6 m ...
Co ciekawe, uznawałem IKEA za mega drogi biznes, a tymczasem za to samo plus lity blat z drewna, z oświetleniem i zmywarką, dałem 9 tysięcy...
Dodatkowo wszystkie szafki i szuflady z cichym przymykiem.
Program do projektowania mebli na stronie IKEA działa kwestia ino opanowania (z dwa wieczory przy piwie ;) ) ino trza odpalać na IE nie na Chrome.

_________________
Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kuchnia na wymiar.
PostNapisane: 25 lipca 2015, o 22:17 
Offline

Dołączył(a): 23 grudnia 2013, o 20:26
Posty: 25
Płeć: Nie wybrano
GSXR napisał(a):
No i zamówiłem i złożyłem sobie sam.
Odradzam firmę Styl Meble. Cena miażdżąca, same meble, bez zlewu, AGD, czy oświetlenia z blatem zwykłym... 11 tys.
A kuchnie mam 2,8 na 2,6 m ...
Co ciekawe, uznawałem IKEA za mega drogi biznes, a tymczasem za to samo plus lity blat z drewna, z oświetleniem i zmywarką, dałem 9 tysięcy...
Dodatkowo wszystkie szafki i szuflady z cichym przymykiem.
Program do projektowania mebli na stronie IKEA działa kwestia ino opanowania (z dwa wieczory przy piwie ;) ) ino trza odpalać na IE nie na Chrome.


Cena nie powinna byc jedynym kryterium wyboru, nie przkonasz mnie tym argumentem (cale szczescie nie trzeba mnie przekonywac do omijania stylowych mebli ;) )
IKEA w mojej opinii to jest mega drogi biznes, bawilem sie troche tym programikiem, da sie mimo ze jest dosyc ograniczony zlozyc cos ciekawego - mi jednak nie podoba sie uzupelnianie ciekawych przestrzeni zaslepkami. Moim zdaniem jak ktos chce wiecej pofantazjować to ikea tego nie wspiera.
Tez poswiecilem 2 wieczory, pękły 2 piwka i wyskoczylo 20tyś :shock: wycena tego samego projektu pod wymiar wychodzi sporo taniej nawet jesli mialbym zamawiac lite drewno pod blaty (te w ikei lite nie sa)
nie mam nic przeciwko samodzielnemu montażowi jednak jesli moze ktos to zrobic w cenie lepszym sprzetem z wiekszym doswiadczeniem to czemu nie.
Sam jeszcze nie wiem kto ostatecznie bedzie mi docinal meble, wiem tylko ze nie bedzie to ikea, ciagle szukam jesli ktos ma cos do polecenia chetnie rozwarze.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kuchnia na wymiar.
PostNapisane: 26 lipca 2015, o 18:11 
Offline

Dołączył(a): 17 maja 2009, o 17:28
Posty: 42
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
https://www.facebook.com/pages/PHU-Mardor-Stolarstwo-Meblowe/1601555693411986?ref=ts&fref=ts


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kuchnia na wymiar.
PostNapisane: 6 sierpnia 2015, o 11:28 
Offline

Dołączył(a): 30 stycznia 2011, o 12:54
Posty: 204
Płeć: Nie wybrano
http://kedziorameble.pl/


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kuchnia na wymiar.
PostNapisane: 6 sierpnia 2015, o 20:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 października 2008, o 05:50
Posty: 2681
Lokalizacja: zza roga
Płeć: Mężczyzna
strzelec napisał(a):
Cena nie powinna byc jedynym kryterium wyboru, nie przkonasz mnie tym argumentem


A Średnio mnie to obchodzi mniej więcej tyle co zeszłoroczny śnieg dla mnie możesz zamówić sobie i za 50 tysi...

strzelec napisał(a):
- mi jednak nie podoba sie uzupelnianie ciekawych przestrzeni zaslepkami. Moim zdaniem jak ktos chce wiecej pofantazjować to ikea tego nie wspiera.


To nie umiesz poruszać się w tym programie i tyle tam jest tyle opcji że mnie się już po prostu nie chciało szukać więcej i mam kuchnie praktycznie pod wymiar.,...

strzelec napisał(a):
Tez poswiecilem 2 wieczory, pękły 2 piwka i wyskoczylo 20tyś :shock: wycena tego samego projektu pod wymiar wychodzi sporo taniej nawet jesli mialbym zamawiac lite drewno pod blaty (te w ikei lite nie sa)


Niby gdzie, w styl meble?lite drewno to nie jest, aczkolwiek jest to drewno w całości łączone na mikrowczepy. a w stylmeble zaproponowano mi to za 700 od metra...

strzelec napisał(a):
nie mam nic przeciwko samodzielnemu montażowi jednak jesli moze ktos to zrobic w cenie lepszym sprzetem z wiekszym doswiadczeniem to czemu nie.



kolejny raz jak masz za dużo pln to śmiało wydawaj mnie to tyle co w/w jak na razie nie zaproponowałeś zadnej alternatywy tylko krytykujesz to co ja zrobiłem...
A to jest tyle warte co posty ptysi pierwszy raz zalogowanych na forum.

_________________
Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kuchnia na wymiar.
PostNapisane: 8 sierpnia 2015, o 14:48 
Offline

Dołączył(a): 23 grudnia 2013, o 20:26
Posty: 25
Płeć: Nie wybrano
GSXR napisał(a):
kolejny raz jak masz za dużo pln to śmiało wydawaj mnie to tyle co w/w jak na razie nie zaproponowałeś zadnej alternatywy tylko krytykujesz to co ja zrobiłem...
A to jest tyle warte co posty ptysi pierwszy raz zalogowanych na forum.


Nie mialem zamiaru nikogo krytykować, nie odbieraj tego jako atak, wyraziłem jedynie swoją opinię i podważyłem Twój wybór. Nie zgadzam sie po prostu z twoim zdaniem na temat IKEI, moim zdaniem jest zbyt mało elastyczna, moze mam zbyt wysokie wymagania, moze zbyt wybujałe pomysly - nie wiem. Cenowo to też nie jest to czego oczekuje bo jednak wbrew temu co napisałeś nadmiar gotówki wole wydać choćby na wakacje. Napisałem tez ze jestem pewien ze uda mi sie złożyć taka samą kuchnie jak z IKEI w niższej cenie wraz z montażem, kwestia tylko kto mi to dostatecznie dobrze wykona - ciągle szukam dlatego nie zaproponowałem alternatywy.
Zgadzam sie jednak z Tobą w pełni co do "stylowych mebli".

GSXR napisał(a):
To nie umiesz poruszać się w tym programie i tyle (...)

przyjemniej będzie sie wymieniało spostrzeżenia jesli darujesz sobie takie wycieczki personalne


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kuchnia na wymiar.
PostNapisane: 20 sierpnia 2015, o 10:41 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 stycznia 2010, o 13:35
Posty: 3643
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Słyszałem same pozytywne opinie o Panu Wiesławie Zittermann z Brachlewa.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kuchnia na wymiar.
PostNapisane: 5 września 2015, o 14:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 października 2008, o 05:50
Posty: 2681
Lokalizacja: zza roga
Płeć: Mężczyzna
strzelec napisał(a):

Nie mialem zamiaru nikogo krytykować, nie odbieraj tego jako atak, wyraziłem jedynie swoją opinię i podważyłem Twój wybór. Nie zgadzam sie po prostu z twoim zdaniem na temat IKEI, moim zdaniem jest zbyt mało elastyczna, moze mam zbyt wysokie wymagania, moze zbyt wybujałe pomysly - nie wiem. Cenowo to też nie jest to czego oczekuje bo jednak wbrew temu co napisałeś nadmiar gotówki wole wydać choćby na wakacje. Napisałem tez ze jestem pewien ze uda mi sie złożyć taka samą kuchnie jak z IKEI w niższej cenie wraz z montażem, kwestia tylko kto mi to dostatecznie dobrze wykona - ciągle szukam dlatego nie zaproponowałem alternatywy.
Zgadzam sie jednak z Tobą w pełni co do "stylowych mebli".


Jasne jak to mawiają gust jest jak .... ;) każdy ma swój.

GSXR napisał(a):
To nie umiesz poruszać się w tym programie i tyle (...)

przyjemniej będzie sie wymieniało spostrzeżenia jesli darujesz sobie takie wycieczki personalne[/quote]

Jeżeli odebrałeś to jako kąśliwą uwagę to przepraszam nie miałem takiego zamiaru.

_________________
Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.