Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 134 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Ludzie którzy naprawdę potrzebują pomocy
PostNapisane: 1 listopada 2015, o 13:54 
Offline

Dołączył(a): 1 lipca 2008, o 15:37
Posty: 125
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Kobieta
Małe i szybkie sprawozdanie:
- okno w końcu się chyba załatwi, jestem po wstępnych rozmowach, we wtorek będę wiedzieć ile za to, ale na pewno stawka nie będzie 100%,
- kwestia formalno-prawna też chyba znajdzie swój szczęśliwy finał, nie wdając się w prywatne szczegóły pani Doroty, jest zgoda wszystkich stron aby mieszkanie zapisać bezpośrednio dzieciom. Mam nadzieje że w wykonaniu tego postanowienia nic nie przeszkodzi, a przez to dzieci będą nieco lepiej zabezpieczone na przyszłość,
- pan Mariusz M. sprezentował 4 worki świetnych rzeczy - ciepłe kurtki i płaszcze, buty, odzież, szaliki, czapki, ręczniki, pościel, i tysiące innych drobiazgów. Wszystko właściwie jak nowe. Rodzina bardzo zadowolona, dziękuję pięknie :)

jedna rzecz jest jeszcze potrzebna - jakiś graj na płyty CD.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ludzie którzy naprawdę potrzebują pomocy
PostNapisane: 15 listopada 2015, o 11:03 
Offline

Dołączył(a): 1 lipca 2008, o 15:37
Posty: 125
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Kobieta
Okno już umówione na pomiar, nie wiem kiedy ten pomiar nastąpi, ale to może chwilę potrwać.

Są nowe wpłaty - przepraszam Kwidzyniacy za wolne reakcje, ale niechybnie zmierzam do uaktualnienia tabelki :)

Oraz mam wielka prośbę do wszystkich z większym autem, może jakiś bus blaszak?
Nazbierało się trochę opału w postaci palet, trochę materiałów budowlanych pod adaptację strychu - ale nie ma jak tego zawieźć, mój największy pomocnik Marek jest na miesięcznej kuracji - zdrowia życzę! - i nie ma jak tego zawieźć. Może któś ma i może zrobić jeden kurs?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ludzie którzy naprawdę potrzebują pomocy
PostNapisane: 22 listopada 2015, o 18:04 
Offline

Dołączył(a): 1 lipca 2008, o 15:37
Posty: 125
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Kobieta
Aszastra oraz Maciej P l dokonali wpłat - podaje do publicznej wiadomości ale moj komputer znowu nawalil i nie mogę się dostać do pliku z tabelka. Pisze na tablecie i nie starcza cierpliwości mi na polskie ogonki.
A wiec - notariusz umówiony, pomiar okna umówiony.

ponawiam zapytanie o jakieś większe auto żeby zawiezc troche palet i materialow


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ludzie którzy naprawdę potrzebują pomocy
PostNapisane: 24 listopada 2015, o 22:29 
Offline

Dołączył(a): 1 lipca 2008, o 15:37
Posty: 125
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Kobieta
Ok, zamieszczam tabelkę!
Szargają mną sprzeczne emocje, z jednej strony dzika radość z korzystania z nowego sprzętu, a z drugiej nerw na konieczność wydatkowania oszczędności na nowy komputer. Nerw przeważa, ale ostatecznie tabelkę w końcu mam na czym otworzyć, zaktualizować, zapisać i wrzucić. Bo z tabletem to nie robota.

Oraz jutro będzie pomiar na okno.


Załączniki:
2015-11-24 (2).png
2015-11-24 (2).png [ 49.91 KiB | Przeglądane 8298 razy ]
Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ludzie którzy naprawdę potrzebują pomocy
PostNapisane: 28 listopada 2015, o 13:19 
Offline

Dołączył(a): 1 lipca 2008, o 15:37
Posty: 125
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Kobieta
Ok, mam pomiar i cenę za okno, po wszelkich zniżkach i upustach będzie to kosztować 630 zł. Mam 124 na koncie i idę w poniedziałek płacić zaliczkę. Oczywiście liczę na Was drodzy Kwidzyniacy że mnie jeszcze wspomożecie w tym wydatku, ale w razie czego to dołożę resztę z własnych dziengow. Ponieważ uważam ze i tak Kwidzyniacy sprawiliście się na medal, do pani Doroty poszło mnóstwo jakże potrzebnej pomocy i w rzeczach, i w zakupach! Nie spodziewałam się... szczególnie chcę podziękować koledze Aszastra, który z pomocą pospieszył jako pierwszy i ciągle panią Dorotę wspomaga systematycznie i nieustępliwie, wraz z kolegą Maciejem G. Okno będzie nosiło Wasze imię!
Oraz przymierzamy się do spisania aktu. Udało się wszystko spiąć na wtorek. O detalach i finansowaniu całości napiszę sprawozdanie we wtorek wieczorem, bo nie chcę przed aktem chwalić dnia, teraz jednak chciałabym jeszcze raz zaznaczyć jak ważne strategicznie to jest. Mieszkanie należy tylko po części do p. Doroty, ale udało się drugiego właściciela nakłonić do przekazania mieszkania dzieciom jako darowiznę. Nie pytajcie jak... ponieważ narodziła się obawa ze dzieci mogą stracić dach nad głową kiedy pani Dorota będzie już w ośrodku opieki. Niestety najgorsze jest to, że nie ma innego scenariusza, pytanie tylko kiedy. Czy dzieci zdążą osiągnąć pełnoletność? Malo prawdopodobne. Ich los pozostaje niepewny ale przynajmniej będą miały zabezpieczoną własność. Inną sprawą jest ze chciałabym jeszcze pomoc zrobić pokój na strychu ale jak to robić jak nie wiadomo do kogo mieszkanie należy i kto skorzysta... A tak to mi się wszystko zgadza, dzieciom zrobię pokój.
Trochę się rozpisałam, a tu konkretna prośba jeszcze. Rozsypuje się stara kuchenka gazowa - stara naprawdę, 30-letnia! Potrzebna inna, ważne aby na butlę była, i sprawna. Może ktoś ma? Naprawa obecnej plus dojazd to ok. 300 zł - finansowy bezsens ładować w grata.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ludzie którzy naprawdę potrzebują pomocy
PostNapisane: 28 listopada 2015, o 22:50 
Offline

Dołączył(a): 1 lipca 2008, o 15:37
Posty: 125
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Kobieta
I jest wpłata od Slay 50 zł, niedługo uzupelnię - dzięki!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ludzie którzy naprawdę potrzebują pomocy
PostNapisane: 29 listopada 2015, o 10:59 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 czerwca 2007, o 18:07
Posty: 1361
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
nietoperek25,
Moi drodzy Forumowicze dorzućmy jeszcze pa parę złociszy tak aby to okno było zwieńczeniem naszej pomocy dla p.Doroty i nazwijmy je,,Okienkiem kwidzyńskiego forum " ;)

_________________
> KTO PYTA NIE BŁĄDZI <


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ludzie którzy naprawdę potrzebują pomocy
PostNapisane: 29 listopada 2015, o 13:22 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 stycznia 2010, o 13:35
Posty: 3643
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Damy radę !


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ludzie którzy naprawdę potrzebują pomocy
PostNapisane: 1 grudnia 2015, o 18:36 
Offline

Dołączył(a): 1 lipca 2008, o 15:37
Posty: 125
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Kobieta
YES!
I dokonało się, mieszkanie należy do dzieci :) to największy chyba sukces, a pani Dorota była bardzo szczęśliwa, zobaczcie! Jak to matka, najbardziej ją cieszy jak dzieciom się dobrze dzieje i wiele za to odda :) Fotka cyknięta jak odwoziłam ją do Czarnego.

Wielkie i szczególne podziękowania należą się sponsorowi - kwidzyniakowi pod pseudonimem biomag - fundatorowi całej taksy notarialnej w kwocie niebagatelnej 910,08 zł. Ja tylko dołożyłam za wypis z rejestru gruntów i wydruk KW konieczne do aktu - łącznie 70 zł.

Oraz kolejne podziękowania dla pani notariusz Cinkusz-Ciskiej za znaczącą redukcję taksy notarialnej do absolutnego minimum.

P.S. Okno zamówione, 200 zaliczki poszło, za jakiś tydzień będzie wstawiane.


Załączniki:
akt not.jpg
akt not.jpg [ 167.05 KiB | Przeglądane 8036 razy ]
Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ludzie którzy naprawdę potrzebują pomocy
PostNapisane: 1 grudnia 2015, o 19:29 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 czerwca 2007, o 18:07
Posty: 1361
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
nietoperek25, Brawo :grin:

_________________
> KTO PYTA NIE BŁĄDZI <


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ludzie którzy naprawdę potrzebują pomocy
PostNapisane: 1 grudnia 2015, o 22:25 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 marca 2006, o 12:48
Posty: 13853
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
nietoperek25,
Super informacje! Brawo!

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ludzie którzy naprawdę potrzebują pomocy
PostNapisane: 2 grudnia 2015, o 10:51 
Offline

Dołączył(a): 23 lipca 2013, o 12:58
Posty: 10
Płeć: Nie wybrano
Proszę o ponowne podanie nr konta, jakoś gdzieś mi umknęło. Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Ludzie którzy naprawdę potrzebują pomocy
PostNapisane: 2 grudnia 2015, o 13:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 czerwca 2007, o 22:03
Posty: 1213
Płeć: Mężczyzna
Sukces !


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ludzie którzy naprawdę potrzebują pomocy
PostNapisane: 2 grudnia 2015, o 16:58 
Offline

Dołączył(a): 1 lipca 2008, o 15:37
Posty: 125
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Kobieta
Podaję dla chętnych jeszcze raz nr konta:
Agnieszka Krupińska 19 1470 0002 2283 3149 1738 0001

I informuję o kolejnych wpłatach Ptomson 30 zł i Maciej P 50 zł - dopiszę przy następnej okazji do tabelki i dzięki za wpłaty!

Dzięki Kwidzyniacy za miłe słowa, ale podziękujmy przede wszystkim firmie Inspicon - sponsorowi taksy notarialnej - kwidzyniak biomag. Powiem tylko, że to przede wszystkim dzięki błyskawicznemu działaniu i wpłacie taksy nikt nie miał czasu się wycofać i zmienić zdania, a sprawa potoczyła się piorunem :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ludzie którzy naprawdę potrzebują pomocy
PostNapisane: 14 grudnia 2015, o 17:52 
Offline

Dołączył(a): 1 lipca 2008, o 15:37
Posty: 125
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Kobieta
I jest okno! Jeszcze nieobrzucone, bo stygnie pianka, dziś wstawione. Nawet do mnie firma nie zadzwoniła po resztę kasy, a po prostu wstawiła. Chyba jednak gwoli uczciwości podejdę i dopłacę...
Także za 1-2 dni zamknę definitywnie sprawę okna i dokonam tabelkowego podsumowania, bo coś kolejnego wpłynęło od Was, dzięki.


Załączniki:
onko na zewnątrz.jpg
onko na zewnątrz.jpg [ 11.76 KiB | Przeglądane 7745 razy ]
okno w środku.jpg
okno w środku.jpg [ 9.73 KiB | Przeglądane 7745 razy ]
Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 134 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.