Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Wróżka
PostNapisane: 13 listopada 2012, o 21:56 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 marca 2006, o 12:48
Posty: 13854
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
karina,
Jak dla mnie to wróżki działają siłą sugestii, czyli starasz się postępować lub planować przyszłość zgodnie z tym co się usłyszy u wróżki.

Cytuj:
Niewątpliwie ci, którzy nie wierzą w horoskopy opierają tzw. "spełnienie przepowiedni" na słynnej sile sugestii. Lecz, co to właściwie takiego jest?"Siła sugestii" jest terminem dość często używanym we współczesnym świecie. Istnieje jako niekonwencjonalny środek w dziedzinie, jaką jest medycyna. Ale przede wszystkim, zjawisko odbierania rzeczywistości za pomocą sugestii możemy znaleźć w parapsychologii.
Jedna z jej sfer, tzw. parapsychologia osobista opiera się na zasadach programowania własnego mózgu. Można tu wspomnieć o tym, iż magia to także pewnego rodzaju programowanie, czyli zmuszanie do wykonania czynności, zdarzenia o konkretnych konsekwencjach, które pozwalają na potwierdzenie przepowiedni.
Sedno sprawy znajduje się w rozkazach (ładniejsza nazwa to sugestie), które zapisywane w mózgu będą wykonane. Pytanie, jakie naturalnie się teraz pojawia to: jak zmusić mózg do ich wykonania?
Uwaga! Przedstawione poniżej zasady programowania mogą ułatwić Czytelnikowi nie tylko uniknięcie wpadnięcia w sidła wróżki, lecz także osiągnięcie wymarzonych celów.
Po pierwsze, musimy naprawdę czegoś bardzo mocno chcieć, wówczas uwierzymy, że jest to możliwe do zrealizowania. Czynnik, wykorzystywany przez wróżki, itp. w tym momencie to efekt oczekiwania - czyli znane "otwórz się na swój los, pozwól działać światu, a spotka Cię coś niesamowitego". Naturalnie, wzbudzają się w nas emocje, które wspomagają sugestie. Te, z kolei, po pewnym czasie przechodzą do świata rzeczywistości. Ważna jest także częstotliwość powtarzanych sugestii oraz sposób ich sformułowania - musi być jak najlepszy i najprostszy, aby najszybciej uwierzyć w "czekającą na nas odmianę życia".
Podsumowując, może i nie warto chodzić do wróżki czy czytać horoskopy, ale z pewnością warto zapoznać się i z czasem wykorzystać sposoby wprowadzania sugestii do naszego mózgu. Dla niektórych, nauka mogłaby się nareszcie stać czystą przyjemnością ... ;-) ... chociaż, "muru głową nie przebijesz".

Natalia Białkowska

źródło http://www.gimakad.torun.pl/gazetka/arch/8/ss.html

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wróżka
PostNapisane: 15 listopada 2012, o 17:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 grudnia 2006, o 00:42
Posty: 135
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
A może by samemu zostać jasnowidzem?
https://www.youtube.com/watch?feature=p ... pjpNfYcFGQ

_________________
http://blog.kamilwysocki.com - blog z wynaturzeniami
http://www.kamilwysocki.com - małe co nieco


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wróżka
PostNapisane: 15 listopada 2012, o 17:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 września 2006, o 01:25
Posty: 1454
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Tu może nie wróżka ale wróżek :D
http://en.akinator.com/#

_________________
"They got money for wars but can't feed the poor" T. Shakur


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wróżka
PostNapisane: 9 kwietnia 2016, o 14:45 
Offline

Dołączył(a): 25 czerwca 2011, o 17:50
Posty: 29
Płeć: Nie wybrano
Macie może jakieś nowe informacje na temat p. Beaty ? zmieniła podobno miejsce zamieszkania, nie mam też nr.
Jest również podobno jakaś p. Iwona, jest ona parapsychologiem. Czy ktoś coś słyszał ?

Zaznaczam,że nie pytam o wróżbitę Macieja czy inne wynalazki. Zadałem konkretne pytanie i takiej też oczekuję odpowiedzi.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wróżka
PostNapisane: 11 kwietnia 2016, o 07:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 czerwca 2006, o 16:25
Posty: 98
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Z całą powagą przestrzegam Was ,przed kontaktami z wszelkiego rodzaju wróżkami uzdrawiaczami itp. Polecam serię filmów z egzorcystą ks. Glasem .


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wróżka
PostNapisane: 11 kwietnia 2016, o 20:58 
Offline

Dołączył(a): 24 sierpnia 2015, o 08:39
Posty: 215
Płeć: Nie wybrano
Popieram przedmówcę. ks. Andrzej Kowalczyk miał fajną pogaduszkę w Starym LO w tych klimatach.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wróżka
PostNapisane: 12 kwietnia 2016, o 05:18 
Offline

Dołączył(a): 24 października 2010, o 14:09
Posty: 1
Lokalizacja: kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Witam,
Czy zastanawialiście się skąd taka wróżka ma ten dar ?
Od Boga na pewno nie. Skoro od Boga tego daru nie dostała to pochodzi od złego, albo taka osoba jest dobrym psychologiem i szarlatanem.
Prosząc taką wróżkę o pomoc prosicie złego ducha o pomoc.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wróżka
PostNapisane: 13 kwietnia 2016, o 12:54 
Offline

Dołączył(a): 25 czerwca 2011, o 17:50
Posty: 29
Płeć: Nie wybrano
Nie pytam nikogo o względy religijne. Tylko o kontakt do którejś z Kwidzyńskich "wróżek". Każdy niech wierzy sobie w co che, jeden w księdza i gościa chodzącego po wodzie, inny we wróżki zębuszki.

Jedyne o co proszę to nr telefonu jeśli posiadacie np do Pani, mieszkającej wcześniej na ulicy Myslnej. :wink:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wróżka
PostNapisane: 13 kwietnia 2016, o 16:11 
Offline

Dołączył(a): 8 kwietnia 2015, o 18:29
Posty: 377
Płeć: Nie wybrano
Ja Ci powróżę.
Drogo nie wezmę.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wróżka
PostNapisane: 13 kwietnia 2016, o 17:10 
Offline

Dołączył(a): 14 stycznia 2012, o 13:30
Posty: 2133
Płeć: Mężczyzna
Każdy chyba zna prosty test na wróżkę ... przychodzisz , siadasz i nic nie mówisz .
Niech spryciara wtedy gimnastykuje się i kombinuje : po co przyszedłeś i co chcesz wiedzieć .
No i niech powie wszystko o Tobie . ;) :028: :diabel2:
Nie płacisz , wychodzisz , robisz unik , bo celnie rzuca czarnym kotem ; klątwy dostaniesz gratis .
Żegnasz się po staropolsku - :grinka: :ble: :699:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wróżka
PostNapisane: 13 kwietnia 2016, o 19:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 czerwca 2013, o 05:49
Posty: 1218
Płeć: Mężczyzna
W Wandowie jest wizjoner zdaje sie że nazwisko zaczyna sie na Ż..... Ale lepiej nieznać Swojej przyszłości i los sam przyjdzie .
Znajomej On kiedyś wywróżył że za jakiś czas niebędzie z mężem (niepotrafił określić w jaki sposób) i tak się stało , tylko że prolog był tragiczny .Dlatego lepiej tych spraw nietykać .


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wróżka
PostNapisane: 13 kwietnia 2016, o 21:44 
Offline

Dołączył(a): 25 czerwca 2011, o 17:50
Posty: 29
Płeć: Nie wybrano
Ja byłem u starszej przemiłej Pani na Kościuszki, jakieś 10-11 lat temu. Pani już nie żyje. Nie zadawałem żadnych pytań, sama mówiła okrutnie przy tym łzawiąc.

Zaczęła od opisu moich rodziców(dokładnego wyglądu,wzrostu,opisując relacje między nimi itp), opisu kilku wydarzeń z przeszłości,aktualnej sytuacji rodzinnej i na koniec kilka ważniejszych informacji z krótkiej przyszłości.

Z opisu nadchodzących zdarzeń nie sprawdziła mi się zaledwie 1 rzecz.

Dodam,że z natury jestem baaardzo nie wierzący. Czy to w bustwa czy inne wynalazki, ale ta Pani z biegiem czasu,w związku ze sprawdzaniem się tego co mówiła, przyprawiła mnie o ciarki, podziw i ciekawość. Niestety już nie żyje.

Można w to wierzyć lub nie. Takie coś trzeba przeżyć i doświadczyć. Nie wiem, jak oni to robią i skąd to się bierze,ale szczerze powiedziawszy, mam to gdzieś :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wróżka
PostNapisane: 16 kwietnia 2016, o 23:09 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 8 marca 2009, o 16:30
Posty: 1548
Lokalizacja: Ziemia
Płeć: Nie wybrano
Lenys napisał(a):
Macie może jakieś nowe informacje na temat p. Beaty ? zmieniła podobno miejsce zamieszkania, nie mam też nr.
Jest również podobno jakaś p. Iwona, jest ona parapsychologiem. Czy ktoś coś słyszał ?

Zaznaczam,że nie pytam o wróżbitę Macieja czy inne wynalazki. Zadałem konkretne pytanie i takiej też oczekuję odpowiedzi.



Mam do niej numer tzn do pani Beaty :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.