Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Czarny protest kobiet
PostNapisane: 4 października 2016, o 21:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 stycznia 2010, o 22:28
Posty: 962
Lokalizacja: 3 city
Płeć: Mężczyzna
Jestem pełen podziwu dla kwidzyńskich kobiet i dziewczyn za organizację i udział w ogólnopolskim proteście
kobiet 3 pażdziernika. Poniżej zdjęcie z kwidzyńskiego protestu autorstwa Aleksandra Kosińskiego ściągnięte z portalu Kwidzyn nasze miasto.

-- 4 paź 2016, 2016 21:24 --

dodatek do tematu


Załączniki:
14601030_1765705910338198_5843082245025901784_n.jpg
14601030_1765705910338198_5843082245025901784_n.jpg [ 23.13 KiB | Przeglądane 16466 razy ]
Komentarz: fot. Aleksander Kosiński
57f28cfbb4be8_o,size,933x0,q,70,h,888e21.jpg
57f28cfbb4be8_o,size,933x0,q,70,h,888e21.jpg [ 58.5 KiB | Przeglądane 16480 razy ]
Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czarny protest kobiet
PostNapisane: 5 października 2016, o 08:51 
Offline

Dołączył(a): 8 kwietnia 2015, o 18:29
Posty: 377
Płeć: Nie wybrano
Biedne ludzie.Nawet nie widzą,za czym protestują.
(debili którzy opowiadają się za legalną aborcją nie uznaje za normalnych ludzi)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czarny protest kobiet
PostNapisane: 5 października 2016, o 10:08 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lipca 2010, o 10:44
Posty: 1030
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
El ChiChi napisał(a):
Biedne ludzie.Nawet nie widzą,za czym protestują.
(debili którzy opowiadają się za legalną aborcją nie uznaje za normalnych ludzi)

Za wolnością wyboru.
To znamienne Grzesiu że zawsze gdy masz inne zdanie z góry obwieszczasz że z debilami nie będziesz dyskutował. Namaścił cię ktoś do wiecznego mienia racji? To nie są marginalne protesty, Ci biedni ludzie jak pogardliwie nazwałeś wiedzą dokładnie o co walczą.

_________________
Kim jestem i czym się zajmuję? Jacek Chmurzyński, nie jestem sprzedawcą, jestem rodzicem interesującym się bezpieczeństwem dzieci, który postanowił działać lokalnie na rzecz poprawy bezpieczeństwa dzieci w samochodach.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czarny protest kobiet
PostNapisane: 5 października 2016, o 10:55 
Offline

Dołączył(a): 27 października 2009, o 22:37
Posty: 85
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
El ChiChi napisał(a):
Biedne ludzie.Nawet nie widzą,za czym protestują.
(debili którzy opowiadają się za legalną aborcją nie uznaje za normalnych ludzi)


To chyba kolega nie wie o czym mowi. Ci ludzie tam walczyli o nie grzebanie przy obowiazujacej ustawie. Nie walczyli o zadne jej rozszerzenie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czarny protest kobiet
PostNapisane: 5 października 2016, o 11:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 października 2008, o 05:50
Posty: 2681
Lokalizacja: zza roga
Płeć: Mężczyzna
Unf, jak kulą w płot akurat ten twój śmieszny wywodzik. Dwa panience za sprofanowanie Kotwicy należy się porządna l... lekcja historii.
"Nie są marginalne protesty" no koń by się uśmiał naginanie rzeczywistości level gazwybu. Jak 40 koła krzyczało Donald matole to był margines, jak wyszło 6 tysi pokrzyczeć i pomachać wieszakami to już jest masa ... krytyczna LOL Zapoznajcie się z projektem najpierw a potem debatujcie, w innym przypadku tylko się ośmieszacie.

http://www.ordoiuris.pl/falszywe-inform ... 767,i.html


Pewnie źródło okaże się być prawicowe :D :D :D albo faszystowskie :D

to poszukajcie sobie niefaszystowskich

https://www.google.fi/webhp?sourceid=ch ... aborcyjnym

_________________
Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czarny protest kobiet
PostNapisane: 5 października 2016, o 12:05 
Offline

Dołączył(a): 10 listopada 2013, o 18:48
Posty: 48
Płeć: Nie wybrano
I odezwali się tzw.prawdziwi patrioci,katolicy.Tak trzymać dziewczyny!Brawo!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czarny protest kobiet
PostNapisane: 5 października 2016, o 12:08 
Offline

Dołączył(a): 27 października 2009, o 22:37
Posty: 85
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
GSXR, Smieszny wywodzik?

Proponowane zmiany: http://www.stopaborcji.pl/wp-content/up ... t_2016.pdf

Obecna ustawa: http://isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet? ... 9930170078

Teraz co napisalem: ze walczyli o to by nie grzebac przy obecnej ustawie

Sklamalem?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czarny protest kobiet
PostNapisane: 5 października 2016, o 13:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 października 2008, o 05:50
Posty: 2681
Lokalizacja: zza roga
Płeć: Mężczyzna
Ty2, nie jestem żadnym katolikiem. Co utarło się w głowie, ze tylko oni mają na coś monopol?
I jaka obelga, patriota to dziś obelga... żal.pl

Unf, śmieszny wywodzik cd... walczyli by nie grzebać to może zajrzyj na te swoje demonstracje jeszcze raz.
I po PIERWSZE zacznij czytać co ci się daje a nie klapki na oczy i dalej wio hajda klepać swoje dyrdymały.
Bym ci napisał kto tu jest wioskowy głupek, ale poniżej poziomu kloaki się nie zniżam. Taplać w błocie się nie zamierzam.
Jak zwykle pierwsze skrzypce w obrażaniu innych grają "pewne środowiska", a jak "w pysk wyłapią" to na policje biegną :D

https://www.youtube.com/watch?v=_EwycHZBSrw

_________________
Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czarny protest kobiet
PostNapisane: 5 października 2016, o 13:18 
Offline

Dołączył(a): 27 października 2009, o 22:37
Posty: 85
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Ja dalem linki do zrodel - dziennika ustaw i oryginalnego tekstu propozycji zmian w ustawie, ty dajesz linki do google'a i youtube'a - sorry ale w sprawie rzetelnosci to nie brylujesz.

Cala awantura jest o to, ze ktos chce na sile grzebac przy ustawie, ktora jak dotad dzialala i bylo ok. Sam jak pelikan nalykales sie propagandy, tylko ze z tej drugiej strony.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czarny protest kobiet
PostNapisane: 5 października 2016, o 13:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 października 2008, o 05:50
Posty: 2681
Lokalizacja: zza roga
Płeć: Mężczyzna
Czytanie ze zrozumieniem, to jednak w dzisiejszych czasach sztuka, do tego ewidentne kłamstwa, by choć trochę zdyskredytować.
Kolejny wywód rodem z gazwybu, czy ordoiuris to google i YT ????? :D
Naprawdę tak ciężko kliknąć w linka? Czy z założenia nie klikam bo po co mam czytać wiem lepiej.
Dałbym ci linka do wywiadu z tą która ten projekt robiła ale po co i tak nie przeczytasz.
Jakbyś nie zrozumiał, to w linku google są odnośniki do kłamstw, które powiela czarnyprotest, a i które wesoło propagujesz ty.
Za to bardziej merytorycznie jest wyzywać bo skończyły się argumenty. Jakiej drugiej strony ? No śmiało zaszalej z fantazją.
Czemu mnie to nie dziwi :D

_________________
Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czarny protest kobiet
PostNapisane: 5 października 2016, o 13:40 
Offline

Dołączył(a): 27 października 2009, o 22:37
Posty: 85
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Czyli tak: mamy ustawe obowiazujaca, mamy projekt zmian tej ustawy, a kiedy piszę ze awantura jest o pomysly zmian w ustawie to slysze, ze nie mam argumentow i ze klamie... Co za typ... :roll:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czarny protest kobiet
PostNapisane: 5 października 2016, o 13:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 października 2008, o 05:50
Posty: 2681
Lokalizacja: zza roga
Płeć: Mężczyzna
Ty naprawdę masz problem z czytaniem ze zrozumieniem, czy po prostu bezczelnie kłamiesz?
Raz, gdzie napisałem że kłamiesz? Proszę o dowody !!!!!
Dwa, jak nauczysz się pisać poprawnie po polsku, to wróć i wyartykułuj swoje myśli jeszcze raz
"Nie walczyli o zadne jej rozszerzenie." Mam cię uczyć gdzie się stawia przecinki, po to żeby można to było odczytać, tak jak chciałeś to powiedzieć? Czy może lepiej od razu pojechać ci od wioskowych głupków? Typku?

_________________
Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czarny protest kobiet
PostNapisane: 5 października 2016, o 14:00 
Offline

Dołączył(a): 27 października 2009, o 22:37
Posty: 85
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
"Czytanie ze zrozumieniem, to jednak w dzisiejszych czasach sztuka, do tego ewidentne kłamstwa, by choć trochę zdyskredytować."

No to ja czekam, gdzie te klamstwa, bo wypowiedz byla skierowana do mnie. I co? glupio ci?

I napisze trzeci raz, bo ewidentnie ty masz ogromne problemy z czytaniem: wojna byla/jest o to, ze rzad zaaprobowal grzebanie przy ustawie, przy ktorej protestujacy nie widza powodu, by grzebac. Tyle. Takie sa fakty. Mam nadzieje, ze tym razem dotarlo.

Ps: Mam nadzieje, ze tym razem przecinki pomogly w zrozumieniu tekstu :cry:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czarny protest kobiet
PostNapisane: 5 października 2016, o 14:05 
Offline

Dołączył(a): 8 kwietnia 2015, o 18:29
Posty: 377
Płeć: Nie wybrano
bitabob napisał(a):
El ChiChi napisał(a):
Biedne ludzie.Nawet nie widzą,za czym protestują.
(debili którzy opowiadają się za legalną aborcją nie uznaje za normalnych ludzi)

Za wolnością wyboru.
To znamienne Grzesiu że zawsze gdy masz inne zdanie z góry obwieszczasz że z debilami nie będziesz dyskutował. Namaścił cię ktoś do wiecznego mienia racji? To nie są marginalne protesty, Ci biedni ludzie jak pogardliwie nazwałeś wiedzą dokładnie o co walczą.


Ktoś,kto dobrowolnie morduje ,jest dla mnie debilem.
Nikt mnie do niczego nie namaszczał.
Ska wiesz?Przepytałeś wszystkich?Czy opierasz się na wyroczni z Wiertniczej?

Ogólnie to polecam dokładnie zapoznać się z projektem.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czarny protest kobiet
PostNapisane: 5 października 2016, o 14:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 października 2008, o 05:50
Posty: 2681
Lokalizacja: zza roga
Płeć: Mężczyzna
Proszę bardzo kłamco:
"Sklamalem, wioskowy glupku?"

Gdzie przed tym wpisem napisałem że kłamiesz? Słucham ?????

Dwa
"Ja dalem linki do zrodel - dziennika ustaw i oryginalnego tekstu propozycji zmian w ustawie, ty dajesz linki do google'a i youtube'a - sorry ale w sprawie rzetelnosci to nie brylujesz."

Dawałem najpierw linka do Ordo Iuris, oczywiście o którym nie wspomniałeś.
Jesteś: raz kłamcą, dwa czytać ze zrozumieniem już nawet swoich wypocin nie potrafisz.
I kto tu jest wioskowym głupkiem :) :D :D :D lekcji polskiego dalej nie odrobiłeś :D
Polecam przyswoić moją stopkę pod postami :D może czegoś się nauczysz.

TRZY "ze rzad zaaprobowal grzebanie przy ustawie,"

Kolejne kłamstwo, rząd wziął pod obrady projekt, bo taki jego psi obowiązek po zebraniu odpowiedniej liczby podpisów. KŁAMCO!
To nie peło co kosz zapychało projektami ustaw !

-- 5 paź 2016, 2016 14:18 --

I taka puenta na koniec dyskusja zamiast na argumenty przerodziła się za sprawą "namaszczonych mędrców" w przepychanki personalne.
Świetna robota ptysie z lewej strony sceny. Dzielić polaków zlecił wam kto, Makrela czy Puten?

_________________
Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.

Obrazek


Ostatnio edytowano 5 października 2016, o 14:20 przez GSXR, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.