Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Auto Land - podejście do klienta.
PostNapisane: 19 lutego 2014, o 09:43 
aaaa... już wymieniłeś? :D


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Auto Land - podejście do klienta.
PostNapisane: 19 lutego 2014, o 12:05 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 6 grudnia 2006, o 13:41
Posty: 14824
Lokalizacja: W-wa.
Płeć: Mężczyzna
jankowskimich napisał(a):
jak mówię że chcę szpilkę koła do: marka, model, wydanie, rocznik, silnik i do tego przynoszę na wzór a zamawiacie od Mondeo bo "moze bedzie pasować" no to sorry :D


Nie wiem co chcesz, czy Ty przypadkiem nie myślisz, że tam intelektualistów zatrudniają?

To proste chłopaki, myśleć im się nie chce bo i po co, nie ich samochód.
Często mam do czynienia z takimi ludźmi zatrudnionymi w sprzedaży.

Co gorsze ta zaraza przenosi się na inne zawody, sędziów, lekarzy.
Dzisiaj posiadanie dyplomu wyższej uczelni nie jest gwarantem, że nie rozmawiasz z ignorantem. :sad:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Auto Land - podejście do klienta.
PostNapisane: 19 lutego 2014, o 12:28 
pedroartgsm napisał(a):
Podejście do klienta frajera który nie wie czym jeździ jest odpowiednie. Małolitrażową honde z gazem pewnie ty masz Jankowskimich , i co do pomyłek , jeżeli wytłumaczyłbyś dokładnie nie byłoby mozliwości pomyłki ale jak przychodzi ktoś i chce np. filtr paliwa do diesla to, a na pytanie o marke i model samochodu mówi że do seata , to wybacz ale kwestia pomyłki jest bardzo mozliwa. A co do szybkich i wściekłych to nawet dobrze swiadczy o naszych autach bo żaden nie może ich dojechać :P


Do klienta podchodzi się z szacunkiem.
Nie każdy urodził się alfa i omegą.
I dla tego robię zakupy albo na Dębowej albo u Pomykacza.
Bo tam można liczyć na uprzejmość i profesjonalizm,a czasami nawet na odrobinę cierpliwości.
Reszty Twojego postu nie warto komentować.....


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Auto Land - podejście do klienta.
PostNapisane: 19 lutego 2014, o 13:30 
Offline

Dołączył(a): 9 kwietnia 2011, o 01:21
Posty: 3
Płeć: Nie wybrano
Darku słuchaj nie wiem jaki jest Twój stopień inteligencji, nie mam zamiaru nikogo oceniać, choć twoja wypowiedź daje do myślenia. to czy komuś się chce czy nie to już jego sprawa , dla każdego poświęca się czas choć taki pan Kowalski ma to gdzieś bo myśli ze wchodząc do sklepu po ,, coś '' do swojego auta jest księciem i każdy ma wiedzieć więcej niż on o jego aucie. jest bardzo wiele osób które nie wiedzą co za auto posiadają i mają pretensje do sprzedawcy . Pewnie połowa z osób które sie wypowiadają i narzekają nie mają połowy wiedzy w temacie motoryzacji ale oceniają. A na szacunek trzeba zasłużyć


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Auto Land - podejście do klienta.
PostNapisane: 19 lutego 2014, o 14:41 
Co post to strzał w gaźnik... ale sobie reklamę robicie :D


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Auto Land - podejście do klienta.
PostNapisane: 19 lutego 2014, o 15:26 
Offline

Dołączył(a): 21 maja 2007, o 20:40
Posty: 3718
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
pedroartgsm napisał(a):
Darku słuchaj nie wiem jaki jest Twój stopień inteligencji, nie mam zamiaru nikogo oceniać, choć twoja wypowiedź daje do myślenia. to czy komuś się chce czy nie to już jego sprawa , dla każdego poświęca się czas choć taki pan Kowalski ma to gdzieś bo myśli ze wchodząc do sklepu po ,, coś '' do swojego auta jest księciem i każdy ma wiedzieć więcej niż on o jego aucie. jest bardzo wiele osób które nie wiedzą co za auto posiadają i mają pretensje do sprzedawcy . Pewnie połowa z osób które sie wypowiadają i narzekają nie mają połowy wiedzy w temacie motoryzacji ale oceniają. A na szacunek trzeba zasłużyć


Masz rację! Tylko nie krytykuj klientów i nie broń sprzedawców takich jak Ty. . Bo takimi tekstami to Ty na szacunek na pewno nie zasłużysz. Nie rób z klientów durniów i idiotów , bo każdy klient nie jest znawcą i nie musi być znawcą części zamiennych. To wy i waszym zasranym obowiązkiem, jest takiemu klientowi wytłumaczyć pomóc, podpowiedzieć pouczyć, poradzić itd....a nie tylko wcisnąć co się da i ile się da.
A sprzedawca który ma pretensje do kupujących (tym bardziej w TAKICH można powiedzieć SPECJALISTYCZNYCH SKLEPACH)to sprzedawca do du..y.
Nie raz byłem świadkiem jak sprzedawca nie potrafił się z klientem dogadać, albo mu się po prostu nie chciało, a że nie chciał wypościć frajera-klienta bez towaru, to wciskał mu byle co aby mu wcisnąć i na nim zarobić. A kiedy klient przychodził albo przyjeżdżał kilkadziesiąt kilometrów z powrotem, z reklamacją że to nie to, i nie pasuje, to się wariata robi z klienta, i nie przyjmuje się reklamacji, a to dlatego że : opakowanie uszkodzone (a jak miał sprawdzić czy dana część pasuje? przez zamknięte opakowanie?). A to znowu że towar reklamowany jest brudny, i wygląda na używany! A to że zadrapany itd... i nie podlega gwarancji lub wymianie.

Kto z klientów cwany i nie ciemię bity i nie dał się w ch...a zrobić, to robił raban (awanturę) i towar wymieniano w podskokach, albo zwracano kasą, i to z ukłonami i przeprosinami. A jak ktoś cichy frajer to się go goniło ze sklepu żeby się bujał z niepasująca częścią zamienną.
I nie miej tu pretensji do klientów, tylko do siebie, że nie potrafisz się dogadać i wytłumaczyć. Jeszcze raz powtarzam: To nie klienci są do du...y, ale tacy sprzedawcy jak Ty!! :evil:

_________________
Z fal ta najgorzej huczy,
co się ma rozbić na piasku.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Auto Land - podejście do klienta.
PostNapisane: 19 lutego 2014, o 16:09 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 6 grudnia 2006, o 13:41
Posty: 14824
Lokalizacja: W-wa.
Płeć: Mężczyzna
pedroartgsm napisał(a):
Darku słuchaj nie wiem jaki jest Twój stopień inteligencji



Ależ bardzo proszę, IQ waha się przy kolejnych badaniach od 135 do 148 wiek metrykalny 61 lat. Nie jest źle. :grin:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: D.M s.c. ul.Wschodnia-podejście do klienta.
PostNapisane: 19 lutego 2014, o 22:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 maja 2011, o 16:45
Posty: 158
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Jak chłopcy którzy w piaskownicy dogryzają sobie :lol:

W mojej krótkiej historii motoryzacyjnej robię zakupy na wschodniej i jest naprawdę okej :) akumulator zmieniałem w SMR, i naprawdę fachowe podejście. Nie narzekam :).


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: D.M s.c. ul.Wschodnia-podejście do klienta.
PostNapisane: 19 lutego 2014, o 22:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lutego 2008, o 18:55
Posty: 2475
Lokalizacja: Gardeja / Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Zasranym obowiązkiem sprzedawcy jest podejść do klienta z uśmiechem, doradzić, cierpliwie wysłuchać i pomóc w wyborze. A potem biadolenie, że nikt nie kupuje w sklepach tylko w necie. Tam sprzedawcy chyba zrozumieli zasadę, że klient to nasz Pan a przede wszystkim zarobek. :)

_________________
Od chwili tej aż do końca świata,w pamięci ludzkiej będziemy żyć: my, wybrańców garść, kompania braci.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: D.M s.c. ul.Wschodnia-podejście do klienta.
PostNapisane: 21 grudnia 2016, o 13:46 
Offline

Dołączył(a): 21 grudnia 2016, o 13:25
Posty: 3
Płeć: Nie wybrano
Witam!
Chciałbym wyrazić opinię na temat sklepu:) Po zmianie obsady sprzedawców w tym sklepie, firma tętni pełnią życia! :) Fachowe doradztwo, wyjaśnienie:) Sprzedawcy mają dużą wiedzę. Nie ma problemu z wymianą żarówek, wycieraczek oraz akumulatorów. Ceny są lepsze niż u konkurencji! Dużo się zmieniło, oczywiście na plus dla firmy :D I proszę nie mylić Auto Landu z DM:)
Ogromny asortyment jeśli chodzi o stare auta:)
Jak zakupy to tylko w D.M.!!!
Pozdrawiam, Łukasz


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: D.M s.c. ul.Wschodnia-podejście do klienta.
PostNapisane: 21 grudnia 2016, o 16:50 
Offline

Dołączył(a): 27 października 2009, o 22:37
Posty: 85
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Dołączył(a): dzisiaj, 2016 13:25
Posty: 1

:D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: D.M s.c. ul.Wschodnia-podejście do klienta.
PostNapisane: 21 grudnia 2016, o 19:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 kwietnia 2007, o 16:47
Posty: 159
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Braaawoo!!! Odkopał temat sprzed dwóch lat. Za takie coś na odkrywcy.pl wręczają "Złotą łopatę". Może też coś takiego można tu stworzyć, np "Archeolog e-kwidzyn" ?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: D.M s.c. ul.Wschodnia-podejście do klienta.
PostNapisane: 22 grudnia 2016, o 08:12 
Offline

Dołączył(a): 21 grudnia 2016, o 13:25
Posty: 3
Płeć: Nie wybrano
Nie chciałem Tworzyć nowego wątku:) ale chętnie stworze!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: D.M s.c. ul.Wschodnia-podejście do klienta.
PostNapisane: 9 stycznia 2017, o 10:48 
Offline

Dołączył(a): 24 sierpnia 2015, o 08:39
Posty: 215
Płeć: Nie wybrano
a ja go chętnie skomentowałem


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: D.M s.c. ul.Wschodnia-podejście do klienta.
PostNapisane: 10 stycznia 2017, o 08:21 
Offline

Dołączył(a): 2 lutego 2007, o 15:18
Posty: 693
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
No to co że wczoraj się zalogował i skomentował? Nie wolno - forum tylko dla tych co od zawsze?

Zauwaźcie że forum umiera i prawie nikt na nim już nie pisze - może dlatego że za dużo na nim nic nie wnoszących krytykantów?
Kiedyś mi się zdarzyło o coś zapytać - i zamiast odpowiedzi pojawiło się dzisięć postów "a w Googlach sprawdzić nie umiesz?".
Gość napisał i co dostał w odpowiedzi - spadaj, nie chcemy cię tu i nie pisz więcej na tym forum ... to nie napisze i forum umrze.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.