Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 27 maja 2006, o 21:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 marca 2006, o 08:55
Posty: 2969
Lokalizacja: 214
Płeć: Mężczyzna
Obrazek

W drodze na deptak ustrzeliłem klienta....
Wyjątkowo wredny typ, wygrażał się znajomościami w Urzędzie Miasta.
Na jego pytanie o pozwolenie na fotografowanie zapytałem o zezwolenie na parkowanie w miejscu przeznaczonym dla inwalidy ...
Może coś jeszcze z tego będzie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 maja 2006, o 08:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 marca 2006, o 08:55
Posty: 2969
Lokalizacja: 214
Płeć: Mężczyzna
Odwiedziny na parkingu marketu Kaufland stały się już tradycją. Raz, może dwa razy miejsca parkingowe dla niepełnosprawnych nie były zajęte.
Tym razem kierowcy aut dostawczych postanowili mieć bliżej.
Dostawczych wcale nie oznacza, że cos przywiozły. Rampa magazynowa znajduje się z boku marketu.

Obrazek

Przechodzimy dalej i co widzimy ?

Obrazek

Miły pan zajęty ładowaniem zakupów do swojego auta. Jak widać wybrał się na większe zakupy aż z uroczej Iławy...
"Market Kaufland dziękuje za dokonanie zakupów i zaprasza ponownie"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 maja 2006, o 09:21 
Offline

Dołączył(a): 22 marca 2006, o 08:53
Posty: 4262
Płeć: Kobieta
Brawo :!: :!: :one:

A już myślałam że tylko ja tak mocno się pilnuję - w sobotę miałam taki przypadek kiedy szukałam miejsca pod blokiem u swoich ciotek - tak długo krążyłam dookoła aż znalazłam :-D tylko mama była zdziwiona "Czemu nie staję na tym pustym miejscu?" A bo tam była koperta... a ja jestem chyba lekko "stuknięta" i za nic tam nie zaparkuję :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 maja 2006, o 14:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 kwietnia 2006, o 16:40
Posty: 1671
Lokalizacja: Dwumiasto
Płeć: Mężczyzna
KrzaQ, dlaczego zakrywasz numery? Powinieneś pokazać.
Dobra akcja.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 maja 2006, o 14:52 
Offline

Dołączył(a): 6 kwietnia 2006, o 22:57
Posty: 225
Lokalizacja: kw
Płeć: Mężczyzna
Szkoda że nie mam aparaciku bo bym trochę popstrykał zdjęć zwłaszcza jak na kopercie stał samochód policyjny (koło basenu) :evil:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 czerwca 2006, o 19:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 kwietnia 2006, o 23:21
Posty: 1187
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
wlasnie dlaczego nie pokazujesz numerow?? chyba ze prawo w jakis sposob tego zabrania ale osobiscie uwazam ze powinno sie to wytykac i gdy taki gosc zobaczy fotke swojego auta z numerami to moze sie zastanowi

PS. chetnie dolacze sie do akcji :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 czerwca 2007, o 14:19 
Offline

Dołączył(a): 10 kwietnia 2006, o 08:44
Posty: 7167
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Rok po ostatnim wpisie wracam do wątku. Jakiś tydzień temu rozmawiałem z nowym dyrektorem-stażystą kwidzyńskiego Kauflandu. Twierdził, że wie o sprawie zatartych oznakowań i zamierza coś z tym zrobić. Podobno zamówili już znaki pionowe. Chyba facet rzeczywiście coś z tym robi, bo na kopertach pojawiły się świeżo odmalowane znaki inwalidy.

_________________
Kwidzynopedia - nasza encyklopedia


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 czerwca 2007, o 16:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 marca 2006, o 08:55
Posty: 2969
Lokalizacja: 214
Płeć: Mężczyzna
No, to oznacza, że znowu będzie można robić fotki przed Kauflandem bo teraz trudno było się przyczepić do kogoś tam stojącego. Znaki poziome były już całkowicie zatarte.
Może, skoro dyrektor-stażysta jest po właściwej stronie to wprowadzi przywoływanie kierowców stawiających pojazdy na kopertach do opuszczenia miejsc, których nie powinni zajmować.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lutego 2008, o 07:59 
Offline

Dołączył(a): 22 marca 2006, o 08:53
Posty: 4262
Płeć: Kobieta
Należałoby chyba powrócić do akcji - aparaty w dłoń :-)

Cytuj:
Napis nie pomógł

KWIDZYN. Parkingi dla niepełnosprawnych. Wiesław Nowakowski, wiceprzewodniczący rady miasta Kwidzyna uważa, że powinno się bardziej rygorystycznie traktować kierowców, którzy parkują na miejscach dla osób niepełnosprawnych.


Nie pomagają nawet tabliczki z napisem: „Czy naprawdę chciałbyś być na moim miejscu”.
- Niestety kierowcy nie respektują znaku. W moim odczuciu straż miejska bardzo mało robi, aby wyegzekwować od kierowców zakaz parkowania na takich miejscach. Tylko mandaty mogą poprawić sytuację. Miejsc do parkowania w mieście jest bardzo mało. Często się zdarza, że młodzi kierowcy zajmują miejsce dla niepełnosprawnego. Młody człowiek opuszcza samochód na pół godziny i uważa, że nic się nie stało, a w tym czasie mogły zaparkować trzy lub cztery osoby niepełnosprawne - twierdzi Wiesław Nowakowski.
Według wiceprzewodniczącego rady miasta należy rozważyć wprowadzenie parkingów płatnych.
- Chodzi o te najbardziej newralgiczne miejsca, czyli banki, Urząd Skarbowy oraz inne instytucje, przy których parkuje się najczęściej. Wiele z tych pojazdów należy do pracowników i miejsc dla innych osób jest mniej - uważa Wiesław Nowakowski.
Parkingi płatne, według Wiesława Nowakowskiego, uporządkowałyby też sprawę zajmowania miejsc osobom niepełnosprawnym.
Parkowanie na wyznaczonych miejscach wymaga posiadania karty parkingowej. Zgodnie z przepisami zespół do spraw orzekania o niepełnosprawności dokonuje odpowiedniego zapisu, który upoważnia do rozpoczęcia się starania o tego typu kartę. Dokument powinien zostać wydany osobie, która naprawdę tego potrzebuje.

Autor: (JK) OBSERWATOR - Dodatek do KURIERA KWIDZYŃSKIEGO Źródło: Kurier Kwidzyński
http://www.portalpomorza.pl/aktualnosci/9/2766


_________________
"Jedną z radości przyjaźni jest wiedza, komu powierzyć swój sekret" Alessandro Manzoni


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.