Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Listonosz Ninja ???
PostNapisane: 27 lipca 2018, o 09:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 stycznia 2009, o 00:00
Posty: 263
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Taka sytuacja... jestem sobie w domu, czymś tam zajęty zerkam na okno z widokiem na chodnik prowadzący do wejścia, gdzie wisi skrzynka na listy. Jest piątek i tego dnia ma przyjść ważna dla mnie przesyłka. Przeczytałem o tym informację na oficjalnej stronie Poczty Polskiej w takiej fajnej zakładce, gdzie wpisuje się numerek i widać jak ta moja paczka wędruje po Polsce. Ostatnia linijka, łoł... w doręczeniu, no to super !!! Mija południe, mija pora obiadowa, skończyłem prace domowe i muszę wyjść na chwilę z domu. Nie chcę przegapić listonosza, więc sprawdzam znów internety... a tu informacja, że przesyłka awizowana. Ale JAK, KIEDY, KTO... niemożliwe, żebym przegapił listonosza, schodzę sprawdzić i faktycznie kwitek leży w skrzynce. Czy też macie takie tajemnicze dostarczanie awizo do Waszych skrzynek podczas obecności w domu? Czyżby Poczta Polska zatrudniała Ninja na listonoszy?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Listonosz Ninja ???
PostNapisane: 27 lipca 2018, o 14:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 października 2008, o 05:50
Posty: 2681
Lokalizacja: zza roga
Płeć: Mężczyzna
Nie, ja żyję dobrze z listonoszem :)
P.S. Napisz skargę nie dostanie premii, może zmądrzeje, ale z tego co słyszałem zatrudniają ich przez agencję więc mają to gdzieś.

_________________
Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Listonosz Ninja ???
PostNapisane: 27 lipca 2018, o 14:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 czerwca 2013, o 05:49
Posty: 1218
Płeć: Mężczyzna
Ciekawe zjawisko,że niezauważyłeś jak wrzucił AWIZO do skrzynki. To jak w przypowieści biblijnej o pannach rozsądnych i nierozsądnych.
A tak bardziej poważnie to zadzwoń do magazynu następnym razem 055 2792535 ,to tel oficjalny więc NO PROBLEM , RODO tu niesięga i można paczkę na okienku zostawić żebyś czasu nietracił na oczekiwanie w domu tylko robił Swoje w terenie ,bo paczkowy napewno był i prawidłowo dokonał awizacji tylko widać domofony szwankują .
Coś wiem o tym ....


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Listonosz Ninja ???
PostNapisane: 27 lipca 2018, o 17:06 
Offline

Dołączył(a): 26 czerwca 2013, o 20:33
Posty: 65
Płeć: Nie wybrano
Po prostu nie chciało mu sie wejść po schodach dlatego wrzucił kartkę do skrzynki..............


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Listonosz Ninja ???
PostNapisane: 29 lipca 2018, o 14:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 czerwca 2010, o 13:29
Posty: 892
Lokalizacja: kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Kilka razy składałem skargi na listonoszy. Nie ma na nich mocnych. Mają w pompie chodzenie po schodach, ba - zostawienie w skrzynce awizo to też wyzwanie, bo przecież trzeba je wypisać. Oszołom co chodził u mnie (już nie chodzi bo się zwolnił) nie wrzucał awizo, odnosił list na pocztę a po jakimś czasie znajdowałem powtórne awizo. Powtórne, bo kwit wypisywany jest na poczcie. Więc ważny papier urzędowy leżał na poczcie 2 tygodnie, bo on ma to w pompie.
Na poczcie oczywiście - co my możemy zrobić? Płacą jak płacą, ludzie nie chcą pracować, co mamy zrobić...?
Kopanie z koniem.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Listonosz Ninja ???
PostNapisane: 29 lipca 2018, o 21:05 
Offline

Dołączył(a): 14 października 2014, o 16:44
Posty: 210
Płeć: Mężczyzna
Jeśli Twój rejon to poczta obok "Jedynki", to każdy Ci tam powie, że listonosze nie noszą w ogóle paczek. Listonosz od razu zostawia awizo, a tłumaczą, to tym że przecież listonosz nie będzie paczek nosił. Marna była pogawędka, o tym że napisał tam, że nikogo nie zastał na tym kwitku(po kiego grzyba w takim razie to napisał), a w domu zawsze ktoś był. Pani była bardzo nieuprzejma delikatnie mówiąc. :roll:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Listonosz Ninja ???
PostNapisane: 30 lipca 2018, o 20:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 czerwca 2010, o 13:29
Posty: 892
Lokalizacja: kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Mój rejon to poczta na mickiewicza. Znowu jakiś inny chodzi. Ciekawe, czy taki sam oszołom jak poprzednik.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Listonosz Ninja ???
PostNapisane: 4 sierpnia 2018, o 22:25 
Offline

Dołączył(a): 20 grudnia 2007, o 14:42
Posty: 206
Lokalizacja: Northern Ireland
Płeć: Mężczyzna
Ja kiedys na poczcie staoje odebrac awizowana przesylke i przygladam sie co tam pani ciekawego porabia. A pani wypisuje awiza na kolejny dzien....z data dnia jutrzejszego. Wiec zapewne w taki sposob twoja przesylka byla doreczana :grinka:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Listonosz Ninja ???
PostNapisane: 7 sierpnia 2018, o 13:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 stycznia 2009, o 00:00
Posty: 263
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Dziś Ninja (zapewne ronin jak wynika z wcześniejszych wpisów) powtórnie zaatakował !!! Jako oni to robią??? Dostałem SMS. że paczka w doręczeniu i bardzo pilnowałem przyjścia listonosza. W końcu po 14.00 zniecierpliwiłem się i poszedłem sprawdzić skrzynkę i co.... awizo sobie leży. Ja pitolę, zwykłe doręczanie paczek, a robi wrażenie. CHCĘ BYĆ LISTONOSZEM I NABYĆ TAKICH WYJĄTKOWYCH UMIEJĘTNOŚCI !!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Listonosz Ninja ???
PostNapisane: 8 sierpnia 2018, o 12:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 czerwca 2013, o 05:49
Posty: 1218
Płeć: Mężczyzna
Hedon napisał(a):
Dziś Ninja (zapewne ronin jak wynika z wcześniejszych wpisów) powtórnie zaatakował !!! Jako oni to robią??? Dostałem SMS. że paczka w doręczeniu i bardzo pilnowałem przyjścia listonosza. W końcu po 14.00 zniecierpliwiłem się i poszedłem sprawdzić skrzynkę i co.... awizo sobie leży. Ja pitolę, zwykłe doręczanie paczek, a robi wrażenie. CHCĘ BYĆ LISTONOSZEM I NABYĆ TAKICH WYJĄTKOWYCH UMIEJĘTNOŚCI !!!


Coś kolego ściemniasz. Jedno pewne Oni mają płacone za doręczoną przesyłkę i wątpię ażeby jak Piszesz olewali(akurat Ciebie) .Napraw w końcu domofon,albo odbieraj telefony,bo napewno dzwonili .A jak się bardzo upierasz puść Mi na priv Swój tel i rozwiąże sie problem ;-)
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Listonosz Ninja ???
PostNapisane: 15 sierpnia 2018, o 13:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 stycznia 2009, o 00:00
Posty: 263
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
pszczelarz - ostrożnie z zarzucaniem kłamstwa ludziom, jeśli nie masz dostatecznej wiedzy i znajomości faktów. Uraziła mnie ta wypowiedź. A kim Ty jesteś, że masz władzę nakazać listonoszowi, żeby doręczał paczki??? Poproszę Cię, żebyś nie udzielał się więcej w rozpoczętych przeze mnie wątkach.

Wracając do tematu, tak przysłali mi SMS, że paczka w doręczeniu, a potem po całym dniu spędzonym w domu znalazłem znów awizo. Domofon jest sprawny, szczególnie jak śpię po nocnej zmianie wydzwaniają do mnie, że mają ulotki :-(

Fotka znaleziona w necie :D


Załączniki:
1.jpg
1.jpg [ 38.63 KiB | Przeglądane 12480 razy ]
Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Listonosz Ninja ???
PostNapisane: 16 sierpnia 2018, o 20:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 czerwca 2013, o 05:49
Posty: 1218
Płeć: Mężczyzna
Hedon napisał(a):
pszczelarz - ostrożnie z zarzucaniem kłamstwa ludziom, jeśli nie masz dostatecznej wiedzy i znajomości faktów. Uraziła mnie ta wypowiedź. A kim Ty jesteś, że masz władzę nakazać listonoszowi, żeby doręczał paczki??? Poproszę Cię, żebyś nie udzielał się więcej w rozpoczętych przeze mnie wątkach.

Wracając do tematu, tak przysłali mi SMS, że paczka w doręczeniu, a potem po całym dniu spędzonym w domu znalazłem znów awizo. Domofon jest sprawny, szczególnie jak śpię po nocnej zmianie wydzwaniają do mnie, że mają ulotki :-(

Fotka znaleziona w necie :D



Powiedzmy że jestem Człowiekiem i niech tak zostanie , OK .


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Listonosz Ninja ???
PostNapisane: 17 sierpnia 2018, o 13:09 
Offline

Dołączył(a): 14 października 2014, o 16:44
Posty: 210
Płeć: Mężczyzna
pszczelarz napisał(a):


Powiedzmy że jestem Człowiekiem i niech tak zostanie , OK .


Tak samo, jak jest nim Hedon i należy mu się szacunek.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Listonosz Ninja ???
PostNapisane: 14 września 2018, o 18:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 stycznia 2009, o 00:00
Posty: 263
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Dziś listonosz ninja pokazał swój najwyższy kunszt i wyszkolenie. Zadzwonił domofon, odebrałem i pytam się zwyczajowo "słucham". Głos w domofonie oznajmił, że poczta. Ucieszyłem się, bo od tygodnia czekałem na kilka drobnych części do naprawy domowego sprzętu AGD. Postanowiłem wyjść na przeciwko listonoszowi, bo właśnie żona obiad mi nałożyła. Otwieram drzwi, nasłuchuję, a tu cisza??? No to schodzę na dół powolutku. Nikogo nie ma , nic się nie porusza, nic nie widać, nawet nie słyszałem trzaśnięcia drzwiami, a w skrzynce pocztowej... tadaaammm - leży sobie awizo. No szacun !!! Takiej akcji to ja w życiu nie widziałem.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Listonosz Ninja ???
PostNapisane: 14 września 2018, o 20:40 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 stycznia 2010, o 13:35
Posty: 3643
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Hedon, chyba czas złożyć skargę.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.