Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Metropolitan Park
PostNapisane: 5 czerwca 2018, o 21:20 
Offline

Dołączył(a): 14 października 2014, o 16:44
Posty: 210
Płeć: Mężczyzna
To ile dajecie Liwie czasu od otwarcia CH Metro? :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Metropolitan Park
PostNapisane: 2 listopada 2019, o 15:10 
Offline

Dołączył(a): 13 listopada 2015, o 18:27
Posty: 17
Płeć: Nie wybrano
Dawno nic nie było więc czas trochę opisać co i jak:

1. Na stronie http://www.mallson.pl/pl/projekty/proje ... litan-park (czyli wspólników w budowie projektu "Galerii Metro") można było znaleźć jeszcze jakiś miesiąc temu informacje o tym, że w Galerii będzie kino, sala fitness i plac zabaw dla dzieci. Jednak ta informacja już znikła z głównego pulpitu.

I tu rodzi się pytanie?
Czy Metropolitan uznał, że w Kwidzynie kolejne kino i siłownia są nie opłacalne i nie otworzy ich mimo obietnicy, czy jest po prostu błąd?

2. Szperając po internecie udało mi się ustalić klika (z 40) pewnych na 100% (jeżeli galeria powstanie :D ) sklepów, a są to:
- Lidl (drugi w Kwidzynie wg Pulsu Kwidzyna)
- CCC (ma się przenieść z Liwy)
- Yes
- Smyk
- Reserved
- House
- Rossmann (kolejny, już 4)
- Plus GSM (kolejny, już 3)
- MAstercom (taki sklep co sprzedaje komputery na allegro :grin: )
- NIBY KINO
- NIBY FITNESS
- NIBY PLAC ZABAW

Firma ma jeszcze poinformować na swojej głównej stronie https://metropolitaninvestment.pl/o 3 nowych, (jak sama podkreśla "bombowych dla mieszkańców Kwidzyna") markach, z którymi podpisała już na 100% umowę.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Metropolitan Park
PostNapisane: 2 listopada 2019, o 17:58 
Offline

Dołączył(a): 27 października 2009, o 22:37
Posty: 85
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Oby nie, bo te nasze śmieszne kino to kant... ludzie siedzą jak sardynki, nie ma nawet gdzie nóg rozprostować. Takie kino jak Helios w Grudziądzu to by było wybawienie u nas


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Metropolitan Park
PostNapisane: 5 listopada 2019, o 23:28 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 stycznia 2010, o 13:35
Posty: 3643
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Wieczne narzekanie :065: :533:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Metropolitan Park
PostNapisane: 6 listopada 2019, o 18:34 
Offline

Dołączył(a): 27 października 2009, o 22:37
Posty: 85
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Najlepiej wszystko chwalić i się nie odzywać? ;)

Nasze kino jest małe, ciasne, niewygodne i nie umywa się do kin sieciowych - to są przecież fakty, a nie narzekanie. Do naszego kina można iść na 60 minutowy koncert na przykład - spoko. Ale wysiedzieć na 2 godzinnym filmie? O nie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Metropolitan Park
PostNapisane: 7 listopada 2019, o 07:12 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 20 czerwca 2007, o 06:05
Posty: 2430
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Nie wybrano
Kiedyś pojechałem do Heliosa do Grudziądza, a że film był dość popularny to bilet dostałem tylko w pierwszym rzędzie. Jeśli ktoś twierdzi, że u nas jest nie wygodnie polecam taki eksperyment. W pierwszym rzędzie miejsca na nogi miałem full ale po reklamach już nie miałem siły oglądać zadzierając cały czas głowę do góry. Efekt był taki, że na fotelu musiałem leżeć żeby cokolwiek widzieć. Strasznie mi było wygodnie. Po seansie bolało mnie wszystko.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Metropolitan Park
PostNapisane: 7 listopada 2019, o 19:37 
Offline

Dołączył(a): 27 października 2009, o 22:37
Posty: 85
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Ok miejsce było lipne to tak się stało ale żeby być uczciwym porównujmy jabłko do jabłka: optymalny rząd w kinie Helios z optymalnym rzędem u nas. W dalszym ciągu w Heliosie masz przestrzeń dla siebie, a u nas siedzisz jak w puszce.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Metropolitan Park
PostNapisane: 8 listopada 2019, o 07:18 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 20 czerwca 2007, o 06:05
Posty: 2430
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Nie wybrano
Unf napisał(a):
Ok miejsce było lipne to tak się stało ale żeby być uczciwym porównujmy jabłko do jabłka: optymalny rząd w kinie Helios z optymalnym rzędem u nas. W dalszym ciągu w Heliosie masz przestrzeń dla siebie, a u nas siedzisz jak w puszce.

Może i lipne ale to wciąż to samo kino, które tak naprawdę komfortowe jest tylko dla części widzów (a bilet kosztuje tyle samo), bo to co napisałem tyczyło się nie tylko pierwszego rzędu w którym ja siedziałem ale w kilku pierwszych ludzie marudzili, że ekran za wysoko. Chciałbym jeszcze tylko zauważyć, że jest to kwestia bardzo subiektywna, bo zależy od masy, wzrostu, przyzwyczajeń itp. itd. Ja osobiście nie narzekam na nasze kino. :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Metropolitan Park
PostNapisane: 8 listopada 2019, o 22:47 
Offline

Dołączył(a): 26 czerwca 2013, o 20:33
Posty: 65
Płeć: Nie wybrano
Napiszę krótko: nie czuję się wygodnie w kwidzyńskim kinie i nie jest to narzekanie tylko moje zdanie jak się tam czuję


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Metropolitan Park
PostNapisane: 9 listopada 2019, o 23:02 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 stycznia 2010, o 13:35
Posty: 3643
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Ja w naszym kinie czuję się doskonale !


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Metropolitan Park
PostNapisane: 18 listopada 2019, o 15:39 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 października 2006, o 12:24
Posty: 4882
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Wybacz Komin, ale du... i sylwetki są różne a fotele w kinie jednakowe.
Tobie dopasowały - innym nie. Ja do godziny też się w miarę czuję, potem już nie...

_________________
"Czym się różni człowiek cywilizowany od kulturalnego? Człowiek cywilizowany jeśli kopnie, to przeprosi, a człowiek kulturalny nie przeprosi, bo nie kopnie"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Metropolitan Park
PostNapisane: 18 listopada 2019, o 22:55 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 stycznia 2010, o 13:35
Posty: 3643
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
oki44 napisał(a):
Wybacz Komin, ale du... i sylwetki są różne a fotele w kinie jednakowe.
Tobie dopasowały - innym nie. Ja do godziny też się w miarę czuję, potem już nie...

Spoko oki44, moja ocena jest subiektywna ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Metropolitan Park
PostNapisane: 18 listopada 2019, o 23:09 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 czerwca 2007, o 18:07
Posty: 1361
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Wiem, że w każdej plotce jest chociaż trochę prawdy.Oby to był fake news :
Pewien mój kolega poinformował mnie, że panowie pracujący w okolicach ,,przyszłej inwestycji" przy uporządkowywaniu terenu mówili mu, że galerii niestety nie będzie. :(



aaaaaaaaaaaaaaaa napisał(a):
Dawno nic nie było więc czas trochę opisać co i jak:

1. Na stronie http://www.mallson.pl/pl/projekty/proje ... litan-park (czyli wspólników w budowie projektu "Galerii Metro") można było znaleźć jeszcze jakiś miesiąc temu informacje o tym, że w Galerii będzie kino, sala fitness i plac zabaw dla dzieci. Jednak ta informacja już znikła z głównego pulpitu.

I tu rodzi się pytanie?
Czy Metropolitan uznał, że w Kwidzynie kolejne kino i siłownia są nie opłacalne i nie otworzy ich mimo obietnicy, czy jest po prostu błąd?

2. Szperając po internecie udało mi się ustalić klika (z 40) pewnych na 100% (jeżeli galeria powstanie :D ) sklepów, a są to:
- Lidl (drugi w Kwidzynie wg Pulsu Kwidzyna)
- CCC (ma się przenieść z Liwy)
- Yes
- Smyk
- Reserved
- House
- Rossmann (kolejny, już 4)
- Plus GSM (kolejny, już 3)
- MAstercom (taki sklep co sprzedaje komputery na allegro :grin: )
- NIBY KINO
- NIBY FITNESS
- NIBY PLAC ZABAW

Firma ma jeszcze poinformować na swojej głównej stronie https://metropolitaninvestment.pl/o 3 nowych, (jak sama podkreśla "bombowych dla mieszkańców Kwidzyna") markach, z którymi podpisała już na 100% umowę.

_________________
> KTO PYTA NIE BŁĄDZI <


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Metropolitan Park
PostNapisane: 20 listopada 2019, o 07:25 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 20 czerwca 2007, o 06:05
Posty: 2430
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Nie wybrano
Jakoś mnie to nie dziwi. Wątek ma ponad 2 lata, półtora roku temu mieli zacząć budowę więc dzisiaj powinniśmy już robić tam zakupy, a nie została jeszcze wbita ani jedna łopata w ziemię. Myślę, że z czasem Śnieg wybuduje tam bloki. Jaki jest sens cokolwiek budować, jak nie będzie tam nic nowego tylko przeniosą się sklepy z Liwy, a ta zostanie pusta. Z reszta, z racji tego, że mieszkam w okolicy planowanej inwestycji to z rok temu był u mnie człowiek, który twierdził, że jest właśnie z Liwy i prosił o podpisanie petycji w sprawie zablokowania budowy Metropolitan Parku.

PS. Przy okazji, jak już plotkujemy. Od osób mocno zainteresowanych, bo mieszkających w najbliższej okolicy słyszałem, że McDonalda na Malborskiej też nie będzie, bo podobno nie mogą się dogadać z GDDKIA w sprawie budowy dojazdu.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Metropolitan Park
PostNapisane: 20 listopada 2019, o 07:48 
Offline

Dołączył(a): 23 maja 2012, o 20:38
Posty: 401
Płeć: Mężczyzna
Nie pamiętam w którym roku, natomiast były plany postawienia galerii (1-dno piętrowej) w rejonie CH Liwa w miejscu obecnej myjni samochodowej. Galeri amiała stanąć pomiędzy CH liwa a Biedronką i sięgać aż do budynku PKS (podobno PKS miał być przeniesiony).
Z tej inwestycji tez nic nie powstało. Okazuje się zatem, że najbardziej opłacalnymi inwestycjami w tej chwili sa bloki mieszkalne. Jeśli w miejscu myjni ktoś pobudowałby ciekawy blok z garażami podziemnymi, punktami usługowymi na parterze i mieszkaniami z tarasami na samej górze; nie miałby problemu ze zbytem.
Miejsc w Śrudmieściu do pobudowani abloków coraz mniej, a ten teren dostonale nadaje się na zabudowę kamienicy.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.