Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: FILM-Kwidzyn, moje miasto.
PostNapisane: 12 czerwca 2007, o 14:37 
Offline

Dołączył(a): 25 sierpnia 2006, o 19:07
Posty: 93
Płeć: Mężczyzna
tu znajdziecie film o kwidzynie:) http://www.youtube.com/watch?v=bsxHj-icX0g


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 czerwca 2007, o 16:03 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 października 2006, o 12:24
Posty: 4882
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
No cóż, nie wiem Jacob_Spricel co sam zrobiłeś w naszym mieście
lub dla społeczności naszego miasta i czy jesteś uprawniony do takich osądów.
Zakładam optymistycznie że jesteś uprawniony.

A z Twoim zdaniem się zgadzam i podpisuję obiema łapkami. Ba, gdybym był
adminem naszego forum to dopisywał bym link Twojego filmiku do każdego tematu
bo zawiera on prawdę którą trudno było by kwestionować.

Zauważ też że forum, portal, galeria i niektóre inicjatywy forumowiczów świadczą,
że podzielamy ten pogląd.

_________________
"Czym się różni człowiek cywilizowany od kulturalnego? Człowiek cywilizowany jeśli kopnie, to przeprosi, a człowiek kulturalny nie przeprosi, bo nie kopnie"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 czerwca 2007, o 16:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 października 2006, o 18:16
Posty: 1850
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Szczerze, jest zdecydowanie lepszym filmikiem od poprzedniego twojego autorstwa
(1 maja...). Wrzucasz go na konkurs " Film o Kwidzynie"? Masz duże szanse ...
Powodzonka w następnych produkcjach filmowych.

P.S. Szkoda, że nie zareklamowałeś w jakiś sposób naszego portalu. Dużo osób z forum często się spotyka, coś organizuje ...(a więc jest młodzież, która aktywnie działa w tym przypadku poprzez internet coś organizując).


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 czerwca 2007, o 17:20 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 6 grudnia 2006, o 13:41
Posty: 14824
Lokalizacja: W-wa.
Płeć: Mężczyzna
Jacob_Spricel napisał(a):
film o kwidzynie

Tak naprawdę nie wiem czy mogę zabierać głos. Bo ani ja z Kwidzyna ani młodzież.
Etiudka zgrabna. A czy to problem Kwidzyna i film o Kwidzynie? myślę że jednak raczej ogólnopolski. Wielu z nas czeka aż się samo zrobi, a jak mówią mądrzy, samo to się nawet nie grzmi i nie błyska. Dzięki takim ludziom jak Ty i obecni tu forumowicze, jednak coś się dzieje. Że powoli? no cóż dopiero zaczynamy budować kulturę europejską, bo z tego z czego wychodzimy bardzo powoli, kulturą nazwać nie można. :grinka:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 czerwca 2007, o 17:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 marca 2006, o 08:55
Posty: 2969
Lokalizacja: 214
Płeć: Mężczyzna
Jacob, szczerze mówiąc Twój film trochę przypomina mi artykuł pana Majdy. Szczerze mówiąc czekałem na słowa narratora ""To miasto umiera", "senna nuda małomiasteczkowych ulic"...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 czerwca 2007, o 18:13 
Offline

Dołączył(a): 25 lipca 2006, o 22:07
Posty: 485
Lokalizacja: Z Policji :)
Płeć: Mężczyzna
Cytuj:
Szczerze mówiąc czekałem na słowa narratora ""To miasto umiera", "senna nuda małomiasteczkowych ulic"...


I jeszcze "wszyscy którzy wyjechali to nieudacznicy którzy nic nie potrafią zrobić."

Eeee szkoda gadać :(


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 czerwca 2007, o 19:22 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 6 grudnia 2006, o 13:41
Posty: 14824
Lokalizacja: W-wa.
Płeć: Mężczyzna
aslv napisał(a):
Eeee szkoda gadać

A nie przypomina Ci to klimatów filmu "Rejs" :grinka:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 czerwca 2007, o 20:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 marca 2006, o 08:55
Posty: 2969
Lokalizacja: 214
Płeć: Mężczyzna
A ja wcale nie twierdzę, że film jest zły czy coś. Tak prawdę mówiąc trudno w 5 minutach zmieścić całą prawdę o mieście a to jest jakiś wycinek prawdy widziany oczami Jacob'a. To jego osobisty punkt widzenia dlatego powinien nosić tytuł "Kwidzyn moimi oczami" :). Zastanawia mnie tylko ten kolo z biura posła Kozdronia mówiący o komitecie wyborczym "Młody Kwidzyn" i tej instytucji w Górkach. Wiem, słyszałem o nich bo interesuję się tym co się w mieście dzieje i pod jakimi szyldami ludzie się gromadzą. Pytam tylko, co "Młody Kwidzyn" zrobił do tej pory dla miasta? Czym się wykazał? To samo Górki? Z jakiej strony dały się poznać? No chyba, że zostały one pokazane w krzywym zwierciadle. Jeśli tak to ironia jest zbyt mało wyczuwalna :) W przeciwieństwie do tych ludków z dicho... "go away"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 czerwca 2007, o 20:24 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 6 grudnia 2006, o 13:41
Posty: 14824
Lokalizacja: W-wa.
Płeć: Mężczyzna
KrzaQ napisał(a):
dicho... "go away"

Takich ludków pełno i w Stolicy, dużo mówią nic nie robią, marnie kończą niestety.
Z własnych obserwacji wiem, że wielkie miasto z teoretycznie wielkimi możliwościami dla wielu młodych ludzi kończy się bardzo zimną kąpielą.
Dotyczy to również, nieprzemyślanego i nieuzasadnionego wyjazdu do pracy za granicę kraju, często dla nich to osobista tragedia, tam naprawdę nic się nie dzieje jak nic z siebie się nie da. :grinka:


Ostatnio edytowano 12 czerwca 2007, o 20:25 przez Darek, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 czerwca 2007, o 20:24 
Offline

Dołączył(a): 25 lipca 2006, o 22:07
Posty: 485
Lokalizacja: Z Policji :)
Płeć: Mężczyzna
Cytuj:
"go away"


A nie " fly away?"

Darek napisał(a):
A nie przypomina Ci to klimatów filmu "Rejs"


Ja osobistnie :) to wole "Wniebowziętych" :D :D :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 czerwca 2007, o 20:27 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 6 grudnia 2006, o 13:41
Posty: 14824
Lokalizacja: W-wa.
Płeć: Mężczyzna
aslv napisał(a):
"Wniebowziętych"

Boś młodszy znacznie, ja to przeżywałem :grinka: :grinka: :grinka:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 czerwca 2007, o 20:33 
Offline

Dołączył(a): 25 lipca 2006, o 22:07
Posty: 485
Lokalizacja: Z Policji :)
Płeć: Mężczyzna
Darek napisał(a):
Boś młodszy znacznie, ja to przeżywałem

Ale co ? Wniebowzięcie czy Rejs? :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 czerwca 2007, o 20:37 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 6 grudnia 2006, o 13:41
Posty: 14824
Lokalizacja: W-wa.
Płeć: Mężczyzna
aslv napisał(a):
Ale co ?

Rejs oczywiście, nawet w kilku takich imprezkach uczestniczyłem, najpierw jako dzieciak a później już jako pracownik energetyki. Na pokładzie kierownictwo, połowa filozofów, połowa wazeliniarzy, jaja jak melony. :grinka: :grinka: :grinka:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 czerwca 2007, o 00:57 
Offline

Dołączył(a): 25 sierpnia 2006, o 19:07
Posty: 93
Płeć: Mężczyzna
Co do tego co Ja zrobiłem to tylko tyle że kwidzyn.org do niedawna był częściowo moją inicjatywą.Bałagangi też ja robiłem i ja byłem ich inicjatorem. Nie powiem że Młody Kwidzyn Zrobił coś wielkiego dla miasta...to tylko jedna z wielu, mam nadzieje, inicjatyw które zmotywują kwidzyńską społeczność do tego by naprawdę się działo... Wróciłem do polski by się pozbierać, by odszukać sens własnej egzystencji i na dzień dzisiejszy wiem co będę robić przez najbliższy czas. Zanim jednak wyjadę zrobie wszystko by pokazać, moim zdaniem, wszystkie niedoskonałości stojące na drodze do tego by kwidzyn stał się miejscem z którego nie bedzie się chciało wyjechać... Wielkie dzięki za dobre słowa i poparcie.pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 czerwca 2007, o 01:12 
Offline

Dołączył(a): 25 sierpnia 2006, o 19:07
Posty: 93
Płeć: Mężczyzna
...a, zapomniałem.to żadne dicho było tylko impreza drum&bassowa.Inicjatywa tak samo dobra jak lost sound czy bałagang bo w przeciwieństwie do disco w piano czy musicu grali tam prawdziwi DJ z prawdziwych winyli.Kwestia gustu kto co lubi, ale nie przekreślajcie czegoś czego nie poznaliście...kiedy wyjeżdżałem w 2003 za granice gardziłem elektroniką i wiecie co?...zakochałam się w imprezach Housowych.Na zachodzie ludzie chcą się po prostu bawić i nie zamykają się w sztywnych ramach jednego nurtu muzycznego i jednej stylistyki...mam nadzieje że za dwa czy trzy lata w kwidzynie będzie można wybrać to na co ma się ochotę, a nie to co jest dostępne...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.