Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 19 czerwca 2006, o 09:09 
Puls Kwidzyna... ech, spójrzcie na daty w "Nowościach" i "Aktualnościach". Ciekawe kto finansuje Puls Kwidzyna bo nie wierzę, że jest rentowny i utrzymuje się sam...


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 czerwca 2006, o 09:35 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 marca 2006, o 12:48
Posty: 13853
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
MACIEKZB napisał(a):
Ciekawe kto finansuje Puls Kwidzyna bo nie wierzę

bankowo robi to nasze miasto i chyba Dziennik Bałtycki (ale nie jestem pewny na 100%)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 czerwca 2006, o 09:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 marca 2006, o 08:55
Posty: 2969
Lokalizacja: 214
Płeć: Mężczyzna
drosik napisał(a):
bankowo robi to nasze miasto


Bankowo nie widziałem pozycji dofinansowanie Pulsu z budżetu miasta czy powiatu... chyba, że to jakieś utajone dofinansowanie przez wykupienie reklamy hihi ...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 czerwca 2006, o 09:56 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 marca 2006, o 12:48
Posty: 13853
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
KrzaQ napisał(a):
Bankowo nie widziałem

mi sie wydawało, że gdzieś to widziałem :roll: nie było napisane konkretnie puls kwidzyna, ale chyba "prasa lokalna"

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 czerwca 2006, o 10:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 marca 2006, o 08:55
Posty: 2969
Lokalizacja: 214
Płeć: Mężczyzna
BIP prawdę powie ...
http://www.bip.kwidzyn.akcessnet.net/in ... d=347&x=74

nie szukałem dokładnie pozycja po pozycji, zdałem się na funkcjonalność wyszukiwania tekstu w plikach PDF i niczego takiego nie znalazłem. Obawiam się, że nie ma ani jednej gazety finansowanej czy dofinansowywanej wprost z budżetu miasta.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 czerwca 2006, o 10:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 marca 2006, o 13:02
Posty: 166
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Kobieta
drosik napisał(a):
MACIEKZB napisał/a:
Ciekawe kto finansuje Puls Kwidzyna bo nie wierzę, że jest rentowny i utrzymuje się sam...

drosik: bankowo robi to nasze miasto


oj nie gresiu, w życiu nie uwierze że "nasze miasto" finansuje PULS'a, nasi "główni miastowi" prędzej podpisaliby jaki cyrograf na naczelnego tej gazet niż by Go dofinansowali hahahahaha naprawdę się rozweseliłam (chociaż może śmiech to tu nie na miejscu)

Maciej, a Ty to nie bądź taki ciekawski dopiero co się pojawił i już politykuje i kolaboruje no! :mrgreen:

_________________
agnie
#..płynie statek Piła Tangoo Czarnaa Panteraa#


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 czerwca 2006, o 10:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 marca 2006, o 11:13
Posty: 3425
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Z oświadczenia majątkowego Sidora wynika raczej (znajdziecie je gdzieś na stronach miejskich) wynikałoby, że gośc dopłaca do interesu jakim jest "PULS".
Z punktu widzenia jego zapewne dalekosiężnych celów może to byc jego najlepsza inwstycja.
Krążył kiedyś w kręgach naszych miejskich decydentów taki dowcip:
- Jakie trzy największe nieszczęścia mogą spotkac nasze miasto:
-Sidor radnym,
-Sidor burmistrzem
-Sidor posłem
Niezależnie od tego w systemie "pokarmowym" naszego miasta potrzebne są takie drapieżniki jak on. Jak sępy na sawannie.

Gdyby ktoś myślał, że atakuje redaktora naczelnego "Pulsu" to zaklinam się na wszystkie świętości naprawdę lubię tego gościa.

Porcellus


[/list]

_________________
Forum jest jak bagno,
kilku nie kuma, reszta rechocze.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 czerwca 2006, o 10:38 
Nie chciałem nikogo podejrzewać. Tak poprostu zastanawiałem się jaki sens ma wydawanietej gazety gdzie Aktualności na ich stronie internetowej są z ...2004 roku. No właśnie, Anieszko, tak sobie pomyslałem, że ta gazetka dla jej naczelnego jest być albo nie być w polityce naszego miasta. Gdyby jej nie było pewnie nikt by nie pamiętał, że istnieje pan S. A tak na marginesie, ciekawe o jaką partię teraz zahaczy przed wyborami wspomniany pan? :roll:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 czerwca 2006, o 10:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 marca 2006, o 11:13
Posty: 3425
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Pissssssssssssssssssssss!!!!!!!

Porcellus

_________________
Forum jest jak bagno,
kilku nie kuma, reszta rechocze.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 czerwca 2006, o 10:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 marca 2006, o 13:02
Posty: 166
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Kobieta
Porcellus napisał(a):
Gdyby ktoś myślał, że atakuje redaktora naczelnego "Pulsu" to zaklinam się na wszystkie świętości naprawdę lubię tego gościa.


te, "porcelanek" no z tym lubieniem to Ty uważaj, będziemy Cie obserwować :) iii szeroko :-D

_________________
agnie
#..płynie statek Piła Tangoo Czarnaa Panteraa#


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 czerwca 2006, o 10:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 marca 2006, o 11:13
Posty: 3425
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Żeby mnie obserwowac, trzeba wiedziec w którą stronę patrzec. :570:

Porcellus

_________________
Forum jest jak bagno,
kilku nie kuma, reszta rechocze.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 czerwca 2006, o 11:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 marca 2006, o 13:02
Posty: 166
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Kobieta
MACIEKZB napisał(a):
A tak na marginesie, ciekawe o jaką partię teraz zahaczy przed wyborami wspomniany pan?


Maaaaaciej Macieeeju jeśli strona internetowa nieaktualna to polecam gazetę drukowaną. Nie chcem krytykowac Twoich słów bo po co, ostatnio wszyscy za bardzo się krytykują i szarpią, a My tu na forum za rodzinną atmosferą jesteśmy :)

a tak a'propos wywoływania Twojego imienia: kiedys na sesji rady miasta naszego p.burmistrz przywołał tak do "porządku" jedną z radnych o imieniu Basia, która chciała porozmawiać o połączeniach kolejowych: "Basia Baaasia Baaasiu daaaaj spooookój" - fajnie zwraca się nasz PAN na poważnej sesji do naszych radnych prawda? - to taka dygresja malusia.

_________________
agnie
#..płynie statek Piła Tangoo Czarnaa Panteraa#


Ostatnio edytowano 19 czerwca 2006, o 11:35 przez agnieszka, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 czerwca 2006, o 11:24 
Offline

Dołączył(a): 6 kwietnia 2006, o 22:57
Posty: 225
Lokalizacja: kw
Płeć: Mężczyzna
Z tego, co wiem w rozmowie z Markiem Sidorem on mówi o tym, że gazeta jest jego prywatnym interesem i pieniędzy od nikogo z urzędu nie dostaje i do tego interesu dokłada sam. Jedyną chyba gazetą, która dostaje pieniądze z Urzędu Miasta jest Kurier Kwidzyński ( czerwony), ponieważ jej dziennikarze prowadzą taka specjalną rubrykę ( wypadło mi głowy jak ona się nazywa) no i dodatek z Górek, za to pieniążki dostają od naszych decydentów. Kolejnym medium, które dostaje pieniażczki za pokazywanie sesji i 2 godziny z życia samorządowców to Telewizja Kamena. Czy cos jeszcze przeoczyłem?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 czerwca 2006, o 11:27 
Wiesz... Masz rację, wygłupiłem się. Już nie bede :oops:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 czerwca 2006, o 11:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 marca 2006, o 13:02
Posty: 166
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Kobieta
wrobi napisał(a):
Czy cos jeszcze przeoczyłem?


na razie wystarczy :) bo jak czytam "Kamena" to od razu widzę hasło "archiwalne nagrania" i pozycję w budżecie iii.. no i scyzoryk na miejscu nie usiedzi.. no ale o tym to już niejeden na forum pisał.. więc ja na razie stop

_________________
agnie
#..płynie statek Piła Tangoo Czarnaa Panteraa#


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.