Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Szanowny Panie Majda
PostNapisane: 25 sierpnia 2006, o 11:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 marca 2006, o 08:55
Posty: 2969
Lokalizacja: 214
Płeć: Mężczyzna
Sięgnąłem dziś po Zielony Kurier i co widzę?
"www.młodzi i leniwi.kwidzyn.pl"

    Szanowny Panie redaktorze Majda.
    Zapewne zagląda Pan na nasze Forum skoro tak wiele Pan o nim wie i tak dogłębnie zapoznał się z jego treścią. Zapewne też zajrzy Pan tu ponownie aby sprawdzić jaki efekt przyniósł Pana materiał opublikowany w w/w gazecie.

    Jakże nam miło, że znaleźliśmy się w Pana artykule w gronie trzech szacownych "portali" miasta Kwidzyna obok ekwidzyn.pl i kwidzyn.org.

    Pisze Pan w swoim felietonie, że młodzież naszego miasta to lenie,
    które nie myślą o niczym innym jak tylko o tym co ich wkur.. i gdzie by się napić piwa.
    Widzi Pan tematy poświęcone życiu społecznemu i kulturalnemu?
    Wierdzi Pan, że odzew na tematy poruszane w postach jest "mizerniutki, oj mizerniutki".
    Jak więc nazwać prawie 6000 wypowiedzi w ponad 400 tematach?

    Rubryka "Co mnie wkur....?" - nie ma u nas takiej rubryki szanowny panie.

    Majda napisał(a):
    "To miasto umiera", "senna nuda małomiasteczkowych ulic"

    gdzie na naszym Forum doszukał się Pan takich cytatów? Widział Pan rubryki Enigma? Historia?, Ludze?
    Przecież tam sa wątki mówiące o tym jakie nasze miasto jest piękne i jak ciekawa jest jego historia. Widział Pan chęć zdobywania wiedzy na temat historii miasta i ciekawych miejsc?

    Gdyby przeanalizował Pan dział dotyczący polityki, tej małej i tej większej dowiedziałby się szanowny redaktor dlaczego ankieta dotycząca posła Kozdronia nie spotkała się z uznaniem Forum i dlaczego tak mało osób wzięło w niej udział.

    Majda napisał(a):
    "Zakładanie, że kwidzyńska młodzież potrafi cokolwiek sama sobie zorganizować jest idiotyczne, ponieważ juz wielokrotnie udowodniła, że nie potrafi absolutnie nic, Mało tego, nawet na tzw. gotowce nie przychodzi"


    A widział Pan szanowny dział "Dzieje się u nas"? Widział Pan Galerię i fotoreportaże z Targów Ulicznych, Teatrów czy Dni Kwidzyna? To dzieło młodych ludzi, których nazywa pan znudzonymi leniami.

    Majda napisał(a):
    mam 49 lat, więc więc wszelkie zarzuty ze strony młodych, "co ten stary dziad wypisuje"? będę traktował z ironiczną obojetnością


    Może być Pan pewien, że my nie pozostaniemy obojetni wobec zarzutów, które Pan stawia kwidzyńskiej młodzieży uczestniczącej w życiu Forum e-kwidzyn.pl.

    KrzaQ lat 31

    |


Ostatnio edytowano 14 września 2009, o 11:37 przez KrzaQ, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 sierpnia 2006, o 11:38 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 marca 2006, o 12:48
Posty: 13854
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
hmm, ide dzis kupić gazetkę, bo widze, że artykuł jest godny przeczytania, a może udostępni mi ktoś skan ?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 sierpnia 2006, o 11:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 maja 2006, o 13:04
Posty: 275
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
KrzaQ napisał(a):
Majda napisał/a:
mam 49 lat,

No, no... Taki stary, a jakiz aktywny?! ;)

KrzaQ napisał(a):
młodzież naszego miasta to lenie,
które nie myślą o niczym innym jak tylko o tym co ich wkur.. i gdzie by się napić piwa

Panie Majda: NIE GENERALIZUJMY :!: Tak, to prawda, ze jestem jeszcze mlody :!: , ale wypraszam sobie - leniem nie jestem, mam swiat do zobycia, a nie wiem czy sie wyrobie :wink: :!: , nic mnie tez nie wkur..a (mam duzy dystans ale i respekt do zycia) :!: i nie potrzebyje zastanawiania sie nad tym, gdzie by tu sie napic piwa :!: , bo zawsze wiem gdzie sie go napije ( :D Bachus :D ).

_________________
"Każdego dnia, raz dziennie,dawaj sobie prezent. Nie planuj tego. Nie czekaj. Niech się zdarzy. To może być nowa koszula,drzemka w fotelu, albo... dwie filiżanki dobrej, gorącej, czarnej kawy. Takiej jak ta."
Special agent of FBI, Dale Cooper


Ostatnio edytowano 17 stycznia 2007, o 11:36 przez DunkelWald, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 sierpnia 2006, o 12:05 
Offline

Dołączył(a): 22 marca 2006, o 08:53
Posty: 4262
Płeć: Kobieta
A ja Panie Majda powiem tylko że nie spodziewałam się po Panu tak słabego tekstu i tak mizernej chęci poznania naszego forum a takie artykuły jak pański tylko powodują że zaczynamy, my - twórcy e-kwidzyn zastanawiać się czy przypadkiem nie pomyśleć o ograniczeniach na forum gdzie czytać nasze "biadolenia" będą mogli tylko i wyłącznie zarejestrowani użytkownicy potrafiący zarzucić nam lenistwo tu i teraz a nie kryjąc się jako "gość".

Zapraszamy do nas - niech się Pan włączy w nasze dyskusje. Nikogo stąd nie wyrzucamy a każdego chętnie powitamy. Jeśli komuś się u nas nie podoba - zawsze może zrezygnować i po prostu nie pisać.

Pański tekst, panie Majda odebrałam jako osobisty policzek, działamy dopiero od 23 marca tego roku, ekipa wartościowych i świetnych ludzi dopiero się zbiera, zaczyna poznawać i zaprzyjaźniać. A Pan :?: Najlepiej w lokalesie ponarzekać, prawda :?:

_________________
"Jedną z radości przyjaźni jest wiedza, komu powierzyć swój sekret" Alessandro Manzoni


Ostatnio edytowano 27 sierpnia 2006, o 14:39 przez malgos, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 sierpnia 2006, o 12:49 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 marca 2006, o 12:48
Posty: 13854
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Jak tylko kupie tą "gazetę" to zeskanuje artykuł i umieszcze na swojej stronie www.drosik.msi.pl , tak, aby wszyscy mogli podziwiać, nie tylko kwidzyniacy, ale też osoby mieszkające za granicą naszego miasta, a często też i za granicami naszego państwa.

Mam nadzieje, że osoby czytające ten artykuł wyrobią sobie o Panu takie zdanie, na jakie Pan zasługuje.


Pozdrawiam Grzegorz Drosiński autor strony: www.drosik.msi.pl

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 sierpnia 2006, o 12:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 kwietnia 2006, o 12:08
Posty: 1762
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Jeśli mam pisać co (a właściwie kto!) mnie wkur..., to tym czymś jest Pan Majda!!! :evil:
Nie wiem jaki masz pan w tym cel, ale ubliżyłeś aktywnej młodzieży miasta Kwidzyna!!!

Jarek lat 33 :mrgreen:

PS
A tego brukowca i tak nie kupię, bo jeszcze pseudo-zarządzający tymże "zjawiskiem" dojdą do wniosku, iż takie artykuły zwiększają sprzedaż "szmatławca".
Wobec czego prosze drosik lub kto może abyś niezwłocznie umieścił skan artykułu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 sierpnia 2006, o 13:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 kwietnia 2006, o 23:21
Posty: 1187
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
panie Majda a ja powiem tylko tyle ... wroc pan lepiej do pisania "Potyczek z moja zona" dla nie znajacych tematu to wlasnie na serii tych "komicznych" felietonow pan Majda wyplyna na "szerokie" wody kwidzynskiej kultury

tak dla przypomnienia konstruktywizm i prace widzilismy w plakacie KCK "Cudu nad Wisla" :>


aaa i mnie prosze nie mieszac z tym co jest na kwidzyn.org oraz innych portalach o kwidzynie! to ze jestem zarejestrowany tylko na tym forum jest wyborem w pelni swiadomym do kwidzyn.org blizej jest KCK w formie i tresci niz temu foum!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 sierpnia 2006, o 13:02 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 maja 2006, o 19:52
Posty: 4180
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Kobieta
jarekm napisał(a):
A tego brukowca i tak nie kupię, bo jeszcze pseudo-zarządzający tymże "zjawiskiem" dojdą do wniosku, iż takie artykuły zwiększają sprzedaż "szmatławca".
Wobec czego prosze drosik lub kto może abyś niezwłocznie umieścił skan artykułu.


ja rowniez poprosze, bo szkoda mi kasy...wole sie nudzic patrzac jak ona lezy na biurku, w koncu i tak zadnej aktywnosci ode mnie sie nikt nie spodziewa....
z tego co widac to tekst przypomina dziennikarstwo rodem z "fucktu" i super expressu ...

_________________
"Mężczyźni są szalenie nielogiczni - twierdzą, że wszystkie kobiety są takie same. Lecz to nie przeszkadza im ciągle je zmieniać."
Gabrielle Colette :D g:zla


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 sierpnia 2006, o 13:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 kwietnia 2006, o 23:21
Posty: 1187
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
jarek ma racje kupowac nie bede bo nawet do podcerania pewnych miejsc sie nie nadaje! :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 sierpnia 2006, o 13:07 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 marca 2006, o 12:48
Posty: 13854
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
lord vader napisał(a):
prace widzilismy w plakacie KCK "Cudu nad Wisla"

tam sie wykazał i to go pewnie zabolało :!:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 sierpnia 2006, o 13:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 kwietnia 2006, o 23:21
Posty: 1187
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
dla chcacych poznac tworczosc pana Majdy - http://www.emjurek.friko.pl :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 sierpnia 2006, o 13:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 kwietnia 2006, o 15:28
Posty: 880
Lokalizacja: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Jako 48-letni "młodzieniaszek" dołączam do grona oburzonych i obrażonych "młodych ludzi" z Kwidzyna - chciałbym, żeby taką aktywność wykazywała młodzież każdego miasta !
Panie Majda - nie znam Pana, ale w cytowanym tekście się Pan nie popisał !

_________________
"...be yourself, no matter what they say ..."
(Sting)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 sierpnia 2006, o 13:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lipca 2006, o 21:43
Posty: 357
Lokalizacja: Sadlinki/Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
A ja dołączę się tylko do przedmówców, jak najbardziej stanę w obronie zarówno forum jak i całej młodzieży.
Może pan redaktor jest mało elastyczny i porównuje obecne czasy do zamierzchłych (swoich młodzieńczych. Z całym szacunkiem do rówieśników pana M.) Kiedy to młodzież była super aktywna, ambitna, pełna pomysłów na zabawę, naukę, pracę. Może pan M. nie dostrzega różnic kulturowych między tymi dwoma okresami. W owych czasach praca czekała na każdego po szkole, po technikum (sensowna czy też nie). Czas wolny umilały kina, "dansingi", kawiarenki, imprezy okolicznościowe (tak barwne - biało, czerwone z naciskiem na czerwone) Było "perfekcyjnie". Idealne warunki na wzrastanie pokolenia silnego i ambitnego. Czyż nie?
Tylko skąd w tamtych czasach tak zatrważająca ilość narkomanów (ta statystyczna tylko) Skąd tyle rozwiązłości i niechcianych dzieci. Ucieczek, zaginięć. Przeciwko czemu ten cały bunt młodzieży. I co najważniejsze skąd obecna kadra polityczna? Czy to nie ówczesna młodzież, która w tej chwili cierpi na tak posuniętą krótkowzroczność. Bo koniec nosa to zdecydowanie za mało jak na polityka. Ale można to wytłumaczyć łatwo - po prostu mieli wszystko podane na talerzu, wszystko na gotowe tyle, że przez różowe szkiełko.

Dziś mamy również wszystko. Nie głodujemy, lepsza ochrona zdrowia, niezależne, rozbudowane media. Mamy możliwości. Ale...
Prawie do wszystkiego musimy dojść sami. Nie mamy takiego poparcia ze strony systemu jak wówczas. Raczej nawet jesteśmy przezeń nękani obwarowaniami. Ale żeby ktoś realnie narzekał to bym nie powiedział. Bo głosy niezadowolenia różnych środowisk na sytuację to raczej odrębna sprawa nie mająca wiele wspólnego z naszym charakterem (ponoć leniwym i narzekającym).
A to, że zbieramy się w grupy i dyskutujemy o tym czy o tamtym to raczej o naszej bierności nie świadczy a wręcz odwrotnie.

Na moje pomylony artykuł powodowany emocją chwili. Ot co!

_________________
Szczęście jest czymś, co przychodzi pod wieloma postaciami, więc któż je może rozpoznać? E.H.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 sierpnia 2006, o 13:37 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 marca 2006, o 12:48
Posty: 13854
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
dla zainteresowanych cały atykuł:
Obrazek

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 sierpnia 2006, o 13:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 kwietnia 2006, o 12:08
Posty: 1762
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Po lekturze powyższego wkur...nie moje sięgnęło zenitu.
Facecik nawet się nie zastanowił, iz osoba przed monitorem może być zapracowanym młodzieńcem, który w pogoni za tym aby przeżyć i wyżywić rodzinę nie ma czasu na czynne zaangażowanie się w imprezy w naszym mieście. Inna osoba może być kaleką, która w jakiś fizyczny sposób jest ubezwłasnowolniona.
Koleś jest maksymalnym ignorantem i robi to z prywatnych pobudek (afisz informujący o "Cudzie nad Wisłą") i nie należy się debilem przejmować. :-D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.