Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 17 sierpnia 2008, o 08:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 września 2007, o 12:25
Posty: 3435
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Kobieta
jarekm, witaj w gronie rodziców!!!
Ciekawe, czy Kacperek będzie tak samo wygadany jak jego tata? Głośny jest?
Wszystkiego najlepszego dla całej Waszej rodzinki !!! :-)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 sierpnia 2008, o 08:19 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 6 grudnia 2006, o 13:41
Posty: 14824
Lokalizacja: W-wa.
Płeć: Mężczyzna
jarekm,

Cytuj:
Tak na marginesie to na dziś dzień nie mogę doszukać się genetycznych symptomów ojcostwa u młodego


Tylko dziękować Bogu że do Ciebie nie jest podobny, On jest po prostu śliczny :grinka: :grinka: :grinka:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 sierpnia 2008, o 08:54 
Jarku,
serdeczne gratulacje Tobie,
wielkie uznanie Mamie Kacperka,
a jemu samemu dużo zdrowia i pomyślności w życiu.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 sierpnia 2008, o 10:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 kwietnia 2007, o 00:14
Posty: 1798
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
jarekm napisał(a):
...Jak się urodził miał wagę 4,760 kg oraz 59 cm wzrostu i wśrod rodziny i znajomych zyskał przydomek "Pudzian".


"Słuszną linię ma nasza władza." :grinka: Najlepsze gratulacje z okazji "powicia" tak dorodnego potomka, i gratulacje dla mamy bo ostatnie miesiące ciąży z takim krasnalem to musiał być dla niej nie lada wysiłek. Plusem jest to że przy takim rozmiarze Kacperka okres noworodkowy macie praktycznie już za sobą tzn chodzi o kwestie ubranek i kąpieli :grinka: :grinka:

_________________
Gdy tak wspominam ten miniony czas
Jak dobrze że to nie poszło w las
Dużo bym dał by przeżyć to znów
Wehikuł czasu - to byłby cud


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 sierpnia 2008, o 11:10 
Offline

Dołączył(a): 25 stycznia 2007, o 21:03
Posty: 455
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Twoją wersję już znamy,
nie wierzę ze bez powodu lekarz powiedziałby słowa które zacytowałeś. Często jest tak, ze ludzie przekazują innym to co chcą przekazać, wypowiedzi wyrwane z konstekstu.
Aby mieć pełny obraz i zabrać w tej sprawie głos należałoby wysłuchać drugiej strony


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 sierpnia 2008, o 18:53 
w rankingu najgorszych porodowek przed kwidzynskim szpitalem prosze ustawic gdanski szpital na klinicznej :sad: jako najlepszy rowniez uznaje sztum, gdzie urodzilo sie moje najmlodsze dziecko :smile:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 sierpnia 2008, o 19:52 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 marca 2006, o 12:48
Posty: 13854
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
catani napisał(a):
w rankingu najgorszych porodowek przed kwidzynskim szpitalem prosze ustawic gdanski szpital na klinicznej :sad:

No coś Ty :?: jeszcze nie słyszałem złej opinii :roll:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 sierpnia 2008, o 11:01 
drosik, -to masz slaby wywiad....


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 sierpnia 2008, o 17:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 kwietnia 2006, o 12:08
Posty: 1762
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
beges napisał(a):
nie wierzę ze bez powodu lekarz powiedziałby słowa które zacytowałeś


Też nie wierzyłbym, gdybym sam tego nie doświadczył. Zapewniam, że nikt z mojej rodziny (jak również ja) nie zadał pytania lekarzowi, który "wycedził" te, a nie inne słowa. Żona w tym czasie płakała, a jedyne czym mogłem spowodować takie słowa z ust lekarza to moja głupia mina. Uważam również, że obojętnie jakbym się zachował (oczywiście w ramach dobrego wychowania i manier) lekarz nie powinien wypowiadać się w ten sposób.
Tak jak pisałem nigdy nie powstałby mój post gdyby nie imponująca postawa personelu szpitala w Sztumie.
Napisałem to, bo nie chodzi o polemikę (tak pisałem w swoim poście). Napisałem to na forum, bo nim żyję i je doświadczam każdego dnia.
Już dziś nie interesuje mnie opinia lekarza. Nie robię z tego również afery, którą mógłbym (posiadając takowe środki) wywołać. Wszystko cokolwiek i ktokolwiek napisze będzie dla mnie bez sensu.
Pisząc w tym wątku nie było również moim zamiarem oznajmienie, że urodził mi się synuś (wspomniałem to w wątku związanym z występem Iron Maiden w Warszawie).
beges,
nie oczekuję tutaj, aby ktokolwiek kogokolwiek osądzał, piszę tylko jakie jest moje rozczarowanie kwidzyńską służbą zdrowia... ot co :!: Piszę co mnie gryzie i jakie doświdczyłem ostatnio "niefajne sprawy", a opinie... Lekarzy i innych mam gdzieś :!:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 sierpnia 2008, o 21:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 kwietnia 2006, o 12:08
Posty: 1762
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Oki napisał(a):
urodziliśmy się... w szpitalu kwidzyńskim


No popatrz :!: A ja myślałem, że akurat Ciebie to odbierała tzw. akuszerka na ulicy Targowej :shock:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 sierpnia 2008, o 11:41 
Gratuluje wspaniałego chłopaka !!! Dobrze , ze o tym napisałes teraz bede musiał porozmawiac z żoną powaznie.Ma termin na styczen 2009 i nie chciałbym zeby nas tez spotkała taka sytuacja, a co do lekarzy to jest to temat -rzeka ......


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.