Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 7 grudnia 2008, o 15:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 maja 2008, o 23:54
Posty: 1567
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
mirasasmir,
moze zajrzysz do tematu wyzej i sie dopiszesz do listy :grinka: (nie zartuje)

pozdrawiam

_________________
L is like LSD - You see more, feel more, and it's easy to become addicted :D

Świat byłby bezpieczniejszy, gdyby przed wejściem do samolotu trzeba by było zjeść kawałek bekonu.
NDIE


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 grudnia 2008, o 16:57 
punky napisał(a):
mirasasmir,
moze zajrzysz do tematu wyzej i sie dopiszesz do listy :grinka: (nie zartuje)

pozdrawiam

Zaraz, zaraz, bo w tym natłoku myśli to już się gubię i nie za bardzo wiem o co chodzi? Poważnie. Sprecyzuj jeśli możesz?


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 grudnia 2008, o 16:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 maja 2007, o 09:25
Posty: 1276
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
mirasasmir, http://forum.e-kwidzyn.pl/viewtopic.php?t=4441


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 grudnia 2008, o 19:29 
Offline

Dołączył(a): 10 kwietnia 2006, o 08:44
Posty: 7167
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Mirasasmir, trochę więcej luzu. Nikt Cię z galerii nie wygania i nie ma takiego zamiaru. Obrażanie się z powodu różnicy zdań do niczego nie prowadzi. Chodź z nami na nocne fotki to podyskutujemy na żywo. Wszystkim to wyjdzie na dobre. Pozdrawiam :-)

_________________
Kwidzynopedia - nasza encyklopedia


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 grudnia 2008, o 21:35 
wow ... ale czad .... ja jestem przeciw ..... i nie zgadzam się !!!!!


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 grudnia 2008, o 22:26 
Offline

Dołączył(a): 10 kwietnia 2006, o 08:44
Posty: 7167
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Wojteh, a Tobie o co chodzi?

_________________
Kwidzynopedia - nasza encyklopedia


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 grudnia 2008, o 07:44 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 marca 2006, o 12:48
Posty: 13853
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
magzeust napisał(a):
nie ma tu krzty złośliwości

buahahahaha, spec-teoretyk poucza innych nie jest Ci odrobinę głupio :?:

Pouczasz innych, jak się powinno prawidłowo robić zdjęcia, a sam w większości "produkujesz" gnioty np:



Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek



Asmir rób dalej swoje i pokazuj co Ci się podoba, nie podoba, co Cie ciekawi, co intryguje w sposób taki jaki to widzisz i nie przejmuj się co mówią inni, skoro mówią to znaczy, że Cie zauważają a to już coś :)
Z czasem, sam się zaprzyjaźnisz z rawami i odpowiednią "ciemnią" do ich obróbki ;)

pozdrawiam i zapraszam na nocne foteczki :)

magzeust Ciebie też zapraszam (to tak tylko z grzeczności pisze)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 grudnia 2008, o 09:18 
drosik napisał(a):
magzeust napisał(a):
nie ma tu krzty złośliwości












Asmir rób dalej swoje i pokazuj co Ci się podoba, nie podoba, co Cie ciekawi, co intryguje w sposób taki jaki to widzisz i nie przejmuj się co mówią inni, skoro mówią to znaczy, że Cie zauważają a to już coś :)
Z czasem, sam się zaprzyjaźnisz z rawami i odpowiednią "ciemnią" do ich obróbki ;)

pozdrawiam i zapraszam na nocne foteczki :)

Grzegorz!
Dziękuję za zaproszenie! Bardzo chętnie zapoznam się z rawami i ciemną stroną fotografii.


Ostatnio edytowano 8 grudnia 2008, o 09:27 przez mirasasmir, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 grudnia 2008, o 09:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 kwietnia 2006, o 23:21
Posty: 1187
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Drosik ty chyba też przesadzasz? z ironią i złośliwością, równie dobrze można tu przytoczyć foty każdego z nas w większej lub mniejszej ilości i nazwać je gniotami!!! ale czemu ma to służyć?

magzeust - postawił pytanie (ma prawo), ja też bym chciał znać na nie odpowiedź. Jak już pisałem jestem ograniczony i nie trafia to do mnie bezpośrednio.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 grudnia 2008, o 09:45 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 marca 2006, o 12:48
Posty: 13853
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
lord vader napisał(a):
Drosik ty chyba też przesadzasz?

zawsze przesadzam, ot taki ogrodniczek ze mnie :D :D :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 grudnia 2008, o 12:10 
lord vader napisał(a):
Drosik ty chyba też przesadzasz? z ironią i złośliwością, równie dobrze można tu przytoczyć foty każdego z nas w większej lub mniejszej ilości i nazwać je gniotami!!! ale czemu ma to służyć?

magzeust - postawił pytanie (ma prawo), ja też bym chciał znać na nie odpowiedź. Jak już pisałem jestem ograniczony i nie trafia to do mnie bezpośrednio.



Nie obwiniaj drosika, bo to ja rozpętałem tę burzę. Magzeust dostał wyczerpującą odpowiedź,
ale gwoli ciekawości chciałbym się dowiedzieć, czy ta wypowiedź akurat Ciebie zadowoliła? Po za tym Piotr_J ma rację - skończmy tę "debatę" bo ona prowadzi w ślepy zaułek!! Nie chcę być
powodem do kłótni (bo chyba się na to zanosi?) i rozpętać kolejnej wojny! Wszelkim podziałom na forum mówimy jednogłośnie stanowcze NIE!!!


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 grudnia 2008, o 12:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 kwietnia 2006, o 23:21
Posty: 1187
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
mi chodzi tylko o to że na galerii niektórzy użytkownicy traktowani są z góry czy to pozytywnie czy negatywnie ale tak jest.

Pisałem już o tym wcześniej, jedni mają niewidzialny, tajemniczy parasol inni wręcz przeciwnie :)

moja propozycja (zrobić galerię anonimową a zapewne jej obiektywność wzrośnie wykładniczo) :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 grudnia 2008, o 12:25 
lord vader napisał(a):
mi chodzi tylko o to że na galerii niektórzy użytkownicy traktowani są z góry czy to pozytywnie czy negatywnie ale tak jest.

Pisałem już o tym wcześniej, jedni mają niewidzialny, tajemniczy parasol inni wręcz przeciwnie :)

moja propozycja (zrobić galerię anonimową a zapewne jej obiektywność wzrośnie wykładniczo) :)


Jednak nie odpowiedziałeś na moje pytanie! Bo o tym co teraz mówisz to ja wczoraj w swoim poście (rozemocjonowany) akurat powiedziałem. Nie jest to więc odkrywcze. A tak
poza tym, to gdzie mógłbym zobaczyć Twoje Zdjęcia, bo przez pryzmat Twoich prac nie mogę poznać Twojego stylu i warsztatu? Chociaż kilka - please.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 grudnia 2008, o 12:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 kwietnia 2006, o 23:21
Posty: 1187
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
jeżeli chodzi Ci o tego posta ( http://forum.e-kwidzyn.pl/viewtopic.php?p=75517#75517 ) to nie zgadzam się.

Czyli co zdjęcie stylizowane nie może być zdjęciem prawdziwym czy jak piszesz zdjęciem "naturalnego piękna" więc czym jest? podróbką zdjęciem kłamstwa? ale to jest zdjęcie przedstawiające postać, sytuację jaką chciał pokazać autor. Według mnie jeśli decyduję się pokazać jakieś zdjęcie to chcę nim coś powiedzieć, pokazać. Nie chcę robić tu wycieczek personalnych ale na niektórych twoich zdjęciach nie widzę i nie słyszę co do mnie mówią, po prostu milczą!

Ta sytuacje nie dotyczy tylko ciebie więc nie odbieraj tego jako atak na swoją osobę. Równie dobrze spora cześć użytkowników ma takie zdjęcia w swoich zbiorach i patrząc z perspektywy czasy ja również.

I często zadaje sobie pytanie wchodząc na galerię o celowość umieszczenia takiej czy innej pracy?

PS. nie wiem też co da ci obejrzenie moich zdjęć? no chyba nie zmieni twoich poglądów :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 grudnia 2008, o 13:16 
lord vader napisał(a):
jeżeli chodzi Ci o tego posta ( http://forum.e-kwidzyn.pl/viewtopic.php?p=75517#75517 ) to nie zgadzam się.

Czyli co zdjęcie stylizowane nie może być zdjęciem prawdziwym czy jak piszesz zdjęciem "naturalnego piękna" więc czym jest? podróbką zdjęciem kłamstwa? ale to jest zdjęcie przedstawiające postać, sytuację jaką chciał pokazać autor. Według mnie jeśli decyduję się pokazać jakieś zdjęcie to chcę nim coś powiedzieć, pokazać. Nie chcę robić tu wycieczek personalnych ale na niektórych twoich zdjęciach nie widzę i nie słyszę co do mnie mówią, po prostu milczą!

Ta sytuacje nie dotyczy tylko ciebie więc nie odbieraj tego jako atak na swoją osobę. Równie dobrze spora cześć użytkowników ma takie zdjęcia w swoich zbiorach i patrząc z perspektywy czasy ja również.

I często zadaje sobie pytanie wchodząc na galerię o celowość umieszczenia takiej czy innej pracy?

PS. nie wiem też co da ci obejrzenie moich zdjęć? no chyba nie zmieni twoich poglądów :)


Cieszę się że poznałem Twoją opinię. Oczywistością jest, że nie musimy się ze sobą zgadzać, ale żeby mnie za jakąś wypowiedź na forum sprowdzać do parteru? Mam na myśli Twoją wypowiedź na temat mojej " twórczości". Odnoszę wrażenie ,że nie zaa bardzo się zrozumieliśmy ( może to wynik tego, że się nie znamy?). Chodziło mi o dyskusję o jednym zdjęciu, bo o innych możemy porozmawiać kiedyś indziej i w przyjaźniejszej atmosferze. Lordzie Vader - oczywiście, że nie odbieram tego jak atak na moją osobę (już ochłonąłem). Jestem już zmęczony tą dysputą, proponuję zamknąć temat.
Naprawdę chciałbym poznać parę Twoich fotek. Zapewniam nie będę sie o nich wypowiadał na forum ani za pośrednictwem maila, jeżeli sobie nie życzysz! Mówiąc o Twoich pracach nie mówię tego z sarkazmem, tylko jako "fotograf - amator" lubiący tą dziedzinę chciałbym patrzeć na "obrazy" innych:)) Pozdrawiam.


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.