Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Budowa domu- pseudo firmy oraz firmy godne polecenia
PostNapisane: 13 września 2008, o 21:03 
Offline

Dołączył(a): 11 września 2008, o 17:56
Posty: 1
Lokalizacja: kwidzyn
Płeć: Kobieta
DLA WIELU NAS BUDOWA DOMU POWINNA KOJARZYĆ SIĘ ZE SZCZĘŚCIEM KTÓREGO NIE DA SIĘ ZNISZCZYĆ. ALE NIESTETY SĄ FIRMY BUDOWLANE KTÓRE POTRAFIĄ ZNISZCZYĆ CAŁĄ RADOŚĆ. MIAŁAM TAKĄ FIRME I CHCIAŁABYM OSTRZEC INNYCH BUDUJĄCYCH PRZED NIMI. TĄ FIRMĄ JEST,, PSEUDO FIRMA,, ;DESTIN" Z TYCHNOWY KOŁO KWIDZYNA. ZAPRASZAM DO ROZMÓW O FIRMACH BUDOWLANYCH ŻEBY LUDZIE BUDUJĄCY DOMY MOGLI CIESZCZYĆ BUDOWĄ A NIE PRZECHODZILI PRZEZ UDRĘKE. POZDRAWIAM. JAKIEŚ PYTANIA TO PROSZĘ PYTAĆ.
CZY KTOŚ MOŻE ZNA JAKIEŚ GODNE POLECENIA FIRMY BUDOWLANE ?


Ostatnio edytowano 13 września 2008, o 22:24 przez katrina, łącznie edytowano 3 razy

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 września 2008, o 22:22 
Na początek proszę o wyłączenie Caps Lock... a wszystkie godne polecenia firmy budowlane wyemigrowały :P


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 września 2008, o 22:32 
Offline

Dołączył(a): 22 marca 2006, o 08:53
Posty: 4262
Płeć: Kobieta
Po pierwsze - proszę nie krzyczeć, nie toleruję nieuzasadnionego wrzasku na forum.
Po drugie - nie ma takiej miejscowości w naszym powiecie (nie wiem czy w ogóle w kraju) o jakiej piszesz.
Po trzecie - zanim kogoś się przedstawi negatywnie należałoby udowodnić, ewentualnie udokumentować w czym jakakolwiek firma jest taka "pseudo". Broń boziu nie bronię tu tej firmy. Nie znam i nie miałam żadnej możliwości spotkać się z ich dokonaniami.

Wracając zaś do tematu - zaciekawiłaś mnie tymi zarzutami - chętnie się dowiem czym zapracowali sobie na taką a nie inną opinią. Wytłumacz nam co zrobili nie tak, pokaż zdjęcia, przedstaw jak powinno być a jak nie jest. I co najważniejsze - zapomnij że istnieje taki klawisz jak "Caps Lock" :-) Miast zarzucać - trzeźwo oceń i pomóż innym uniknąć złego wyboru.

_________________
"Jedną z radości przyjaźni jest wiedza, komu powierzyć swój sekret" Alessandro Manzoni


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 września 2008, o 16:49 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 20 czerwca 2007, o 06:05
Posty: 2430
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Nie wybrano
Cytuj:
CZY KTOŚ MOŻE ZNA JAKIEŚ GODNE POLECENIA FIRMY BUDOWLANE ?


Takich to ja nie znam i obawiam się, że takich którym można zaufać, dać materiał i zapomnieć o budowie do momentu wystawienia rachunku w tym kraju już nie ma. Ja w sumie domu nigdy nie budowałem ale za to remontuję starą chałupę i zatrudniłem przy tym tylko dwie ekipy (do położenia kafelek w łazience i wymiany poszycia dachu). Obie ekipy miały ze mną lekko przewalone bo patrzyłem im na ręce prawie bez przerwy. Takie działanie przynosi dobry skutek. Obie roboty zostały wykonane poprawnie.
Jeżeli już powstał taki temat to ja pozwolę sobie również na kilka słów krytyki na temat firmy sprzedającej poszycia dachów na przeciwko Kauflandu. W moim przypadku było tak, że panowie tak mi wymierzyli dach, że jak weszła ekipa która go kładła to okazało się, że materiału jest tylko na 3/4 dachu. Reszty brakowało bo panowie wykazali się średnimi umiejętnościami w posługiwaniu się miarą. Firma na całe szczęście za brakującą cześć materiału nie wzięła ode mnie ani grosza. Robota jednak stała rozgrzebana przez ponad 3 tygodnie.


Ostatnio edytowano 14 września 2008, o 19:22 przez reflexes, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 września 2008, o 16:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 kwietnia 2008, o 08:58
Posty: 964
Lokalizacja: Włocławek
Płeć: Mężczyzna
Budowę domu przerabiałem w latach 80- ych .Wniosek:obywatelu zrób sobie dobrze sam .

_________________
To wszystko nic , na przeciw wieczności .


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 marca 2009, o 22:24 
Offline

Dołączył(a): 5 marca 2009, o 21:56
Posty: 6
Lokalizacja: polska
Płeć: Kobieta
No cóż ja jestem szczęśliwym człowiekiem bo trafiłam na dwie świetne ekipy z .... Grudziądza
posadzki - Robert Maliszewski tel. 608611712 dwa dni i 300m kwadratowych czysto sprawnie i miło polecam
a druga firma to Wiesław Rulewski tynki tel. 608824023 tu nawet nie martwiłam się o materiał był wliczony w cenie posprzątane na gotowo mili pracownicy świetny szef polecam


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 marca 2009, o 10:54 
Offline

Dołączył(a): 3 grudnia 2007, o 13:50
Posty: 8
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Kobieta
Witam! Wszystkim poszukującym dobrej firmy zajmującej się ogrzewaniem polecam również firmę z Grudziądza - "Inwestprojekt" (www.inwest-projekt.pl). Fachowe doradztwo, serwis, terminowe wykonawstwo.
Niestety przykre doświadczenia mam z elektrykami z Kwidzyna - choć tu problemem jest nie tyle wykonawstwo co totalne lekceważenie klienta przez firmę " Elektro Bud" z ul. Grudziądzkiej. Umawiają się na termin i nikt nie tyllko się nie pojawia, ale nie można się z nimi skontaktować - telefony wyłączone, a w firmie nikogo nie ma.
Szkoda, że solidnych wykonawców musimy szukać poza naszym miastem. Dodam tylko, że dach remontowała mi firma ze Starogardu Gdańskiego, Wymianę CO przeprowadziła firma z Tczewa, a drzwi antywłamaniowe montował człowiek z Gdańska, bo żadna z naszych firm nie miała uprawnień producenta, a drzwi jak najbardziej kupione w Kwidzynie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Budowa domu- pseudo firmy oraz firmy godne polecenia
PostNapisane: 3 sierpnia 2016, o 16:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 października 2009, o 09:58
Posty: 138
Lokalizacja: Mareza
Płeć: Mężczyzna
Przerabiane wiele razy. Konkretne ekipy mają zapchane terminy na ok. rok w przód, partacze są dostępni od ręki

_________________
NMI-Marek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Budowa domu- pseudo firmy oraz firmy godne polecenia
PostNapisane: 4 sierpnia 2016, o 21:07 
Offline

Dołączył(a): 29 lipca 2011, o 19:55
Posty: 103
Lokalizacja: Sadlinki
Płeć: Mężczyzna
O panie, ale wygrzebałeś wątek :D

_________________
https://www.facebook.com/pages/Sklep-ro ... 4067055823


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Budowa domu- pseudo firmy oraz firmy godne polecenia
PostNapisane: 5 sierpnia 2016, o 13:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 października 2009, o 09:58
Posty: 138
Lokalizacja: Mareza
Płeć: Mężczyzna
Gapa roku :D nie wiem dlaczego włączyłem ten watek :D :573:

_________________
NMI-Marek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.