Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 104 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 23 kwietnia 2009, o 22:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 października 2007, o 16:23
Posty: 505
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: Mężczyzna
Też prawda :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 kwietnia 2009, o 05:05 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 8 marca 2009, o 16:30
Posty: 1548
Lokalizacja: Ziemia
Płeć: Nie wybrano
Felo napisał(a):
Dla mnie rudy1986 i Victor to ta sama osoba ;)


Telenoweli nie lubię, ale forumonowele są de best :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 kwietnia 2009, o 07:13 
Offline

Dołączył(a): 24 marca 2006, o 10:39
Posty: 539
Płeć: Mężczyzna
Dajcie po kuponie na darmowa pizze dla forumowiczow i po klopocie :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 kwietnia 2009, o 09:41 
Offline

Dołączył(a): 23 kwietnia 2009, o 17:49
Posty: 7
Lokalizacja: kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Felo czy Ty czasem nie powinieneś być detektywem a może już nim jesteś ale osobiście odradzam Ci ten zawód nie nadajesz sie. Popełniane błedy w pisowni zaczynanie zdania z małej litery itd. nie dowodzi tego że ja i Victor to ta sama osoba (oczywiście że tak nie jest) pamiętaj że nie każdy może być taki bezbłędny jak Ty
:grinka:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 kwietnia 2009, o 17:08 
Offline

Dołączył(a): 20 kwietnia 2009, o 10:38
Posty: 11
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Masz pokaże Ci kolego Felo, że potrafie, lecz mi się nie chce pisać poprawnie nie uważam to za coś potrzebnego na tym forum. To miał być post powiadamiający o otwarciu nowego miejsca w Kwidzynie. Nie moja wina że paru z was DZIECIAKÓW czepia się na przykład błędów... felo nie masz nic innego do roboty tylko siedzisz i sprawdzasz błędy?? posłuchajcie wszyscy nie mam zamiaru tutaj się wymądrzać lub grać kogoś kim nie jestem Ci, którzy lubią pizze z Da Grasso wiedzą już że mogą ją teraz jeść w Kwidzynie i o to mi chodziło. Tylko teraz widze ze to nie był najelpszy pomysł bo oczywiscie wiekszość z tych jak wy to nazywacie "e-kwidzyniaków" to zwykli małolaci co siedzą i gadają (bez sensu). TAK WIĘC NIE CHCĘ WIECEJ WIDZIEĆ KOMENTARZY TYPU SOS POMIDOROWY Z PUSZKI,CZY SZEF MIOTŁY.... BO TYM NAPRAWDE DZIECI NIC NIE WSKÓRACIE .


a Teraz pare słów do Rudego: Makarony..... ah pyszne ale niestety jeszcze ich nie wprowadzamy :( choć mam nadzieje że to już niedługo;)


Aha i nie jestem właścicielem tej pizzeri dla tych co się tak zastanawiają ........


Ostatnio edytowano 24 kwietnia 2009, o 18:08 przez Victor_Kwidzyn, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 kwietnia 2009, o 17:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 sierpnia 2006, o 20:04
Posty: 987
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Kobieta
Victor_Kwidzyn napisał(a):
paru z was DZIECIAKÓW
o wypraszam sobi swój wiek mam i co z tym idzie i swoje zdanie , według mnie DA GRASSO nie najlepiej zaczęło na tym forum.
p.s pisanie na forum bez błędów to dla mnie osobiście przejaw kultury osobistej i szacunku do osoby która to czyta

_________________
umaluj usta bo nigdy nic nie wiadomo...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 kwietnia 2009, o 17:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 maja 2008, o 23:54
Posty: 1567
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Victor_Kwidzyn napisał(a):
Aha i nie jestem właścicielem tej pizzeri dla tych co się tak zastanawiają ........


no to niezla Antyreklame im zrobiles :grinka:

_________________
L is like LSD - You see more, feel more, and it's easy to become addicted :D

Świat byłby bezpieczniejszy, gdyby przed wejściem do samolotu trzeba by było zjeść kawałek bekonu.
NDIE


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 kwietnia 2009, o 18:00 
Victorku mówić do starszych dzieci nie wypada. Jeśli jesteś tam kelnerem, pomywaczem, sprzątaczem czy nawet kelnerką o wątpliwym wyglądzie i basowym głosie - ja tam nie zajdę. Mnie osobiście zraziłeś do tej knajpki.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 kwietnia 2009, o 19:37 
Offline

Dołączył(a): 23 kwietnia 2009, o 17:49
Posty: 7
Lokalizacja: kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Victor i ja mam taką nadzieję że niedługo wprowadzicie makarony i oby były tak dobre jak te, które już jadłem
Mikrus mówi się że w życiu trzeba spróbować wszystkiego, to czemu nie pizzy w Da Grasso w Kwidzynie


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 kwietnia 2009, o 19:57 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 8 marca 2009, o 16:30
Posty: 1548
Lokalizacja: Ziemia
Płeć: Nie wybrano
Victor_Kwidzyn, nie widzę poprawności w tekście, który napisałeś :) Już po pierwszym wyrazie nie postawiłeś przecinka... o reszcie nie wspominam :) A niby miałeś pokazać?!

:D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 kwietnia 2009, o 21:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 maja 2007, o 09:25
Posty: 1276
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
pstryk:


Załączniki:
DG.jpg
DG.jpg [ 176.08 KiB | Przeglądane 10926 razy ]
Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 kwietnia 2009, o 21:47 
Rudy1986 jak będę chciał pizze wolę zamówić z innej knajpy i zjeść w domu. Osobiście nie mam potrzeby próbować wszystkiego w życiu ;-) :oops:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 kwietnia 2009, o 09:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 października 2007, o 16:23
Posty: 505
Lokalizacja: Gdynia
Płeć: Mężczyzna
rudy1986, fakt :D przyznaję się bez bicia, że jeśli Ty to nie on, to mój błąd. Przepraszam :)

A co do Victor_Kwidzyn, gratuluję poprawnej pisowni. Nie, nie siedzę tutaj tylko po to by poprawiać błędy innych użytkowników, ale jak widzę takie bardzo rażące to aż muszę się odezwać, przykro mi.

Victor_Kwidzyn napisał(a):
Nie moja wina że paru z was DZIECIAKÓW czepia się na przykład błędów... felo
Tutaj ewidentnie widać, że tekst jest kierowany do mnie :-D No i Victorze, chciałbym Ci oznajmić, że jestem jednym z kilku osób na tym forum, które są od Ciebie młodsze :) A jeśli nie jesteś szefem tej pizzerii, to dlaczego wyrabiasz im taką złą opinię? :)

Pozdrawiam :grinka:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 kwietnia 2009, o 14:31 
Offline

Dołączył(a): 23 kwietnia 2009, o 17:49
Posty: 7
Lokalizacja: kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Felo nie masz za co przepraszać ja uważam że każdy ma prawo do swojego zdania, Ty sądziłeś że ja i Victor to ta sama osoba, tak oczywiście nie jest i cieszy mnie fakt , że zmieniasz zdanie skoro przepraszasz za błąd.
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 kwietnia 2009, o 09:42 
Offline

Dołączył(a): 29 sierpnia 2007, o 06:37
Posty: 283
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Gregor napisał(a):
DG.jpg
Zainwestujcie jeszcze parę złotych i przemalujcie na własny koszt to straszydło przed frontem.
Prosić TePsy nie ma co.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 104 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.