Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 14 sierpnia 2009, o 07:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 marca 2006, o 08:55
Posty: 2969
Lokalizacja: 214
Płeć: Mężczyzna
adamblue napisał(a):
Będą konkurować z nami o pracę i tyle korzyści z tej solidarności z Gniewem


Jesteśmy z Kwidzyna i jedzmy u naszych !!!!! Nie dość że nam zabierają pracę to jeszcze nas żywią


Masz jakąś obsesję? Z takich paranoi można się wyleczyć. Znam dobrego lekarza, może powinieneś poprosić o poradę ? :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 sierpnia 2009, o 07:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 października 2008, o 05:50
Posty: 2681
Lokalizacja: zza roga
Płeć: Mężczyzna
Lokalnynarodowysocjalizm :D :D :D

_________________
Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 sierpnia 2009, o 07:47 
Offline

Dołączył(a): 23 listopada 2008, o 12:04
Posty: 200
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
KrzaQ napisał(a):
Znam dobrego lekarza, może powinieneś poprosić o poradę ?


Ciągle nad tym myślę i już sam nie wiem, czy ja jestem normalny a wszyscy wokół chorzy,czy jest odwrotnie? :-)

_________________
Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 sierpnia 2009, o 07:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 października 2008, o 05:50
Posty: 2681
Lokalizacja: zza roga
Płeć: Mężczyzna
No czytając posty powyżej masz wszystko "biało na czarnym" albo odwrotnie :D :D :D

_________________
Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 sierpnia 2009, o 08:01 
Offline

Dołączył(a): 25 czerwca 2009, o 11:24
Posty: 330
Lokalizacja: Gniew
Płeć: Mężczyzna
Witam po wczorajszej zadymie!!! :-)
Dzięki za spotkanie. Pomijając już wypowiedzi wczorajszych mówców powiedzmy sobie, że w bardzo krótkim czasie, spontanicznie udało nam się zorganizować największą jak do tej pory medialną akcję lobbującą most. Też mi brakowało wypowiedzi o problemach kwidzyńskich firm z dojazdem do Trójmiasta. Wiedząc jednak, że jest bardzo mało czasu na wypowiedź i to, że nikt nie powiedział o problemie numer 1 (chociaż nie wiem po wczorajszym czy nie nr 2) czyli o proteście organizacji ekologicznej powiedziałem właśnie o tym. Nie ma znaczenia, przecież przez 20 lat decydenci dość nasłuchali się o tych ekonomicznych argumentach. Wczorajszy program miał na celu mocno uderzyć w decydentów, dać kopa inwestorowi (GDDKiA), który w ostatnim momencie zrezygnował z udziału w programie!!!!. Nie ma co się rozdrabniać. Spokojnie z tą pracą. Gniew jakoś sobie do tej pory radzi, każdy pracę gdzieś ma. "Wy" skorzystacie z połączenia z Gniewem również - tańsze działki budowlane w malowniczym Opaleniu, Jaźwiskach, Gniewie, Nicponi - to właściwie będą przedmieścia Kwidzyna ! ;), ładne gniewianki (w końcu się gniewska populacja pomiesza, bo obecnie to już kuzyni z kuzynkami muszą brać śluby :). Co do pracy - to nie tak, że będą Was zwalniać, a nas przyjmować, bo mniej będziemy chcieli zarabiać. Nikt nie zwolni dobrego fachowca, ale o tym przecież nie muszę pisać. Konkurencja na rynku pracy była i jest i nie jeden kwidzyniak będzie pracował w gniewskich firmach (np. w przyszłej elektrowni, czy w przyszłym centrum hotelowym Wzgórze Zamkowe). Wielkie dzięki dla przebywającego w Grecji Mariusza, autora strony chcemymostu.pl! Fajnie, że udało się spotkać z forumowiczami. Muszę sobie kupić ponton i teraz ja Was odwiedzę. Dzisiaj prasa lokalna trochę atakuje od rana temat. Także medialne zawrzało! I oto chodzi. Mam deklarację od kolegi - redaktora, że będzie starał się kontynuować temat. Czekamy z niecierpliwością do 17 sierpnia, czy wpłyną uwagi lub wnioski do raportu środowiskowego do Pani wójt. Jak wpłyną robimy blokadę. I jeszcze jedno. Do tej pory wszystkie relacje medialne nt. mostu były nadawane z Kwidzyna, teraz dla równowagi pokazywany jest Gniew. To tylko zwiększa znaczenie tego problemu. Myślę, że możemy być dumni z wczorajszej akcji i naładowani jeszcze większą energią szykować kolejne spontany!!!! Pozdrowienia! Grzegorz.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 sierpnia 2009, o 08:15 
Offline

Dołączył(a): 3 września 2006, o 13:46
Posty: 1754
Lokalizacja: ...
Płeć: Kobieta
Porcellus napisał(a):
P.S. Zaprzyjaźnione wiewiórki mawiają, że wiślane wrzaski Bombki słyszane były w Kwidzynie


Bo się komuś zachciało kręcić "bączki" na środku Wisły! :evil: :evil: :evil:


Ostatnio edytowano 14 sierpnia 2009, o 08:23 przez Bombka, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 sierpnia 2009, o 08:20 
Bombka napisał(a):
Porcellus napisał/a:
P.S. Zaprzyjaźnione wiewiórki mawiają, że wiślane wrzaski Bombki słyszane były w Kwidzynie


Bo się komuś zachciało kręcić "bączki" na środku Wisły!
Teraz jeszcze bardziej żałuję, że nie mogłem być tam z Wami :-D :-D :-D


Ostatnio edytowano 14 sierpnia 2009, o 08:23 przez MACIEKZB, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 sierpnia 2009, o 09:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 kwietnia 2008, o 08:58
Posty: 964
Lokalizacja: Włocławek
Płeć: Mężczyzna
To było fantastyczne .Trochę przypomina scenę z filmu "Wiosna panie sierżancie " , ale oto chodzi w spontanicznych akcjach .Teraz pora na odpowiedż oficjeli .Ciekawe czy podejmą temat ,czy jak zwykle pominą milczeniem . Panowie z ochrony ptaszków również mogą się zareklamować w TV , pokazać święte oburzenie lub obojętność - tak czy siak reklama .Im więcej mediów tym lepiej dla mostu ( mam nadzieję ).

_________________
To wszystko nic , na przeciw wieczności .


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 sierpnia 2009, o 09:22 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 8 marca 2009, o 16:30
Posty: 1548
Lokalizacja: Ziemia
Płeć: Nie wybrano
Bombka napisał(a):
Porcellus napisał/a:
P.S. Zaprzyjaźnione wiewiórki mawiają, że wiślane wrzaski Bombki słyszane były w Kwidzynie


Bo się komuś zachciało kręcić "bączki" na środku Wisły! :evil: :evil: :evil:


I tak wiedziałem, że "kierowiec" pontona to kolega z forum :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 sierpnia 2009, o 09:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 sierpnia 2006, o 20:04
Posty: 987
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Kobieta
powiem tak pomijając wszystko podziwiam Was za taką siłę i chęć walki w czasach gdy większość ludzi przechodzi obojętnie

_________________
umaluj usta bo nigdy nic nie wiadomo...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 sierpnia 2009, o 10:17 
Offline
Przyjaciel forum

Dołączył(a): 7 stycznia 2009, o 00:51
Posty: 255
Lokalizacja: Ziemia Kwidzyńska
Płeć: Kobieta
Porcellus napisał(a):
Dawno na forum nie czytałem tak celnego, rozsądnego i wyczerpującego temat podejścia do sprawy.
Dziękuję Dokszyckaja.


Hmm... :wink: :smile: ;)

I to spod Twej ręki, Porcellusie, te słowa? Twej, która ciągle przeciwko wszystkim i wszystkiemu (prawie)?

(Pytania oczywiście retoryczne), ale... skoro most jako taki wpłynął na Cię, to dobre i to, chciaż lepiej by było, żeby i to, i most się nam objawił :grin:

Wracając zaś do sprawy, to przejrzałam wpisy na wiadomej stronie i co? Nasz czasowy "Grek" będzie musiał sporo wpisów usuwac, bo nicków jest bardzo, bardzo dużo; nawet jakiś dzieciuch o nicku "browar" :cry:

I na tych wpisach, które przejrzałam (ok.50%) znalazłam wpis tylko jednego radnego. Powiatowego.

Oni to olewają, oni nawet chyba o akcji nie wiedzą, bo do internetu nie zaglądają albo nawet wchodzic nie potrafią, ale gdyby tak telewizja chciała z nimi, o.... to w kolejce ustawiliby się chyba wszyscy i brzdąkaliby jak wczorajsza władza. Wszak wybory niebawem...

Tak sobie myślę, że może zaangażowac (charytatywnie oczywiście) kwidzyńską TV Kamenę, by nagłaśniali sprawę na okrągło.

Co o tym myślicie?

Puls na pewno akcję opiszę, bo Marek Sidor był widoczny w TVN24, pozostałych nie znam, więc nie wiem, ale najbardziej mnie interesuje czy i co napisze czerwony Kurier, bo... (przemilczę :cry: )

Nie wiedziałam, że szanowna
Grzegorz Gniew napisał(a):
(GDDKiA), który w ostatnim momencie zrezygnował z udziału w programie!!!!.
tak bardzo się przestraszyła, że odmówiła.

Chyba stąd płynie prosty wniosek, że budowa coraz bardziej się oddala (obym się myliła).

I to by było na tyle na teraz.

_________________
Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errore perseverare - Każdy człowiek może się mylic, ale tylko glupiec trwa przy błędzie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 sierpnia 2009, o 10:32 
Offline

Dołączył(a): 25 czerwca 2009, o 11:24
Posty: 330
Lokalizacja: Gniew
Płeć: Mężczyzna
Co do Waszej telewizji kablowej - jak najbardziej, niech trąbi na okrągło! Materiału będzie miała sporo. Sami możemy robić materiał, zapraszać ludzi, naciskać. Pierwsza okazja - to pojechać dziś i jutro do Pani Wójt gminy Kwidzyn i pytać, czy są jakieś wnioski ws. raportu. Dzisiaj lub w poniedziałek się wszystko rozstrzygnie. Jeżeli administracyjnie będzie zielone światło, to wtedy dopiero się okaże jaka jest prawda. Czy będzie szybki przetarg czy znajdzie się też inny powód. Mamy niepowtarzalną szansę pokierować tym decyzyjnym towarzystwem jako wyborcy ich pracodawcy. Myślę, że redaktor pięknie wczoraj cisnął na przedstawiciela z UW, my nie możemy popuszczać. Pod presją społeczną wzrasta skuteczność naszych władz!

[ Dodano: 14 Sierpień 2009, 10:39 ]
odnośnie tych Prabut - w pierwszym wejściu o 13ej też było napisane Prabuty - redaktor zrobił szum, ale niestety następnym razem również Prabuty... Widocznie w centrali TVN24 nie mogli uwierzyć, że jest taka miejscowość o nazwie GNIEW.
GNIEW MIESZKAŃCÓW BEZ MOSTU, O FAJNY TYTUŁ: GNIEW O MOST


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 sierpnia 2009, o 11:34 
Offline

Dołączył(a): 21 maja 2007, o 20:40
Posty: 3718
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Jest taka zasada!
Nie ważne jest jak mówią, co mówią, byle by mówili. :-D
A to zostało osiągnięte. I tak trzymać ;) :-D :-D

_________________
Z fal ta najgorzej huczy,
co się ma rozbić na piasku.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 sierpnia 2009, o 11:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 marca 2006, o 08:55
Posty: 2969
Lokalizacja: 214
Płeć: Mężczyzna
Grzegorz Gniew napisał(a):
odnośnie tych Prabut - w pierwszym wejściu o 13ej też było napisane Prabuty


Realizatorzy programu korzystali z naszego forum ale zrobili to niedbale i po łebkach. Proponuję zerknąć na pierwszy post w tym temacie i zobaczycie skąd wzięły się te Prabuty :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 sierpnia 2009, o 14:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 maja 2008, o 23:54
Posty: 1567
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Ma ktos moze to nagranie z TVN24 ,bo niestety przegapilem w telewizornii?

_________________
L is like LSD - You see more, feel more, and it's easy to become addicted :D

Świat byłby bezpieczniejszy, gdyby przed wejściem do samolotu trzeba by było zjeść kawałek bekonu.
NDIE


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.