Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Jak to jest z tym prawem jazdy???
PostNapisane: 29 września 2009, o 18:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 sierpnia 2009, o 13:20
Posty: 52
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Kobieta
jak to jest z tym prawem jazdy a dokladnie z egzaminem. Ja podchodze 5 raz i mam tego dosyc zawsze cos. Egzaminatorzy maja okropne podejscie przynajmniej w wiekszosci. Pierwszyraz oblalam trudno nie warto nawet opamietac. Drugi to juz inna bajka nawet plakalam przez glupi pacholek ehhh. 3 raz podwojna ciagla oj wrog a teraz znow placyk zachaczylam lusterkiem pacholek :/. Trafil mi sie egzaminator postrach tak jak za pierwszym razem. bardzo sie spieszyl i czepial sie niesamowicie. Gdy juz mnie oblal szybko odprorwadzil auto i ''pofruna''l w swoja strone.... zgroza. Podejde 5 raz i zastanawiam sie czy dalsze podchodzenie ma sens jesli nie zdam i tym razem, czy nie lepiej odlozyc i... po prostu je miec. Nie bede miala moralniaka jestem pewna swoich umiejetnosci nie tylko ja zreszta. Wszyscy sie dziwia ze nie zdalam bo osoby o ubozszych umiejetnosciach prowadzenia pojazdu zdaja czesto za pierwszym razem... hmmm glupi ma zawsze szczescie? czy moze ma za co kupic<mysli>.........hmmm....


Ostatnio edytowano 29 września 2009, o 21:17 przez siulentas, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 września 2009, o 19:15 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 marca 2006, o 12:48
Posty: 13854
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
siulentas napisał(a):
przez glupi pacholek ehhh

A gdybyś miała prawo jazdy i to by był przechodzący przez parking mały brzdąc :?:
siulentas napisał(a):
3 raz podwojna ciagla

Gdyby z na przeciwka jechał walec, też byś przekroczyła tą podwójną ciągłą :?:

Prawo do jazdy otrzymują Ci, którzy opanują te umiejętności, wiem sam, że nie jest łatwo zdać, ale czasem warto zamiast się wkurzać lepiej pomyśleć.


Oczywiście, życzę Ci powodzenia i jak najszybszego zdania prawo jazdy.

Aha,
ja byłem na egzaminie 3 razy :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 września 2009, o 19:56 
a ja dodam od siebie, strzeżcie się W. [wymoderowane] , egzaminator z Grudziądza. Kawał chama, bezczelny i arogancki typ. Nakręcony jak katarynka, gada w stronę szyby zamiast do człowieka, drze się na kursantów, stresując ich przed egzaminem. To moje doświadczenie z tym człowiekiem, mimo to bez problemów z maszyną i z samym sobą wyjechałem na miasto, tam po 20 minutach udupił mnie na skrzyżowaniu, z czym sie nie zgadzam i będę się odwoływał.

Był to mój pierwszy raz, wiec co tam, młody, pierwszy egzamin, więc może nie zdać..

Trzeba trafić na miłego egzaminatora, bo atmosfera jazdy jest chyba najważniejsza.

p.s.
Dasz radę, znam osobiście osoby, co i za 10 razem zdały :P Nie powinnaś robić długich odstępów między egzaminami, bo facet, który zdawał w ten sam dzień co ja, miał egzamin 4 lata temu, oblał go i próbował teraz zdać.. nawet z placu nie wyjechał.


Ostatnio edytowano 29 września 2009, o 20:45 przez nowm, łącznie edytowano 4 razy

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 września 2009, o 20:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 listopada 2006, o 23:38
Posty: 123
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
siulentas napisał(a):
plakalam przez glupi pacholek

Zgadzam się z drosikiem w 100% i jednocześnie zastanawiam się nad sensownością zadanego przez Ciebie pytania w tytule tematu (jak to jest z tym prawem jazdy???). Z opisu przebiegu Twoich egzaminów wynika, że Ty po prostu nie nadajesz się na kierowcę i powinnaś być raczej wożona przez kogoś, kto ma do tego predyspozycje. Nie każdy ma do tego dryg i niech Cię to nie dziwi ani smuci. Osobiście jako kierowca z kategoriami B, C, C+E stwierdzam, że byłabyś zagrożeniem dla siebie, ale głównie dla innych użytkowników drogi. Jeśli uważasz, że dalsze próby przyniosą satysfakcjonujący dla Ciebie wynik to zdawaj dalej powodzenia.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 września 2009, o 20:04 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 marca 2006, o 12:48
Posty: 13854
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Czy teraz w autach egzaminacyjnych są kamery rejestrujące przebieg egzaminu :?: bo coś mi świta w głowie, że pare lat temu miała wejść taka ustawa :roll:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 września 2009, o 20:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 maja 2008, o 23:54
Posty: 1567
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
drosik napisał(a):
Czy teraz w autach egzaminacyjnych są kamery rejestrujące przebieg egzaminu :?:


_________________
L is like LSD - You see more, feel more, and it's easy to become addicted :D

Świat byłby bezpieczniejszy, gdyby przed wejściem do samolotu trzeba by było zjeść kawałek bekonu.
NDIE


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 września 2009, o 20:11 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 marca 2006, o 12:48
Posty: 13854
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
No i wszystko jasne.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 września 2009, o 20:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 marca 2006, o 11:13
Posty: 3425
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
nowm napisał(a):
a ja dodam od siebie, strzeżcie się W. [wymoderowane] , egzaminator z Grudziądza. Kawał chama, bezczelny i arogancki typ.


Za podobne zdanie opublikowane na jednym lokalnych forów sprawa trafiła do sądu.
Największe kłopoty miała administracja, a nie delikwent, który użył podobnego sformułowania.
Polecam uwadze administracji.

Porcellus

_________________
Forum jest jak bagno,
kilku nie kuma, reszta rechocze.


Ostatnio edytowano 29 września 2009, o 20:46 przez Porcellus, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 września 2009, o 20:21 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 marca 2006, o 12:48
Posty: 13854
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Porcellus,
Dane Pana nowm'a są nam bardzo dobrze znane, więc nie masz się co martwić, poza tym sprawia wrażenie osoby poważnej i takiej która wie co mówi.

Nie mnie administracja dziękuje Porcellus'owi za sugestię.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 września 2009, o 20:52 
Offline

Dołączył(a): 22 marca 2006, o 08:53
Posty: 4262
Płeć: Kobieta
Pozwoliłam sobie wymoderować nazwisko gościa. Jeśli jest tak jak mówicie to załatwiajcie takie sprawy na drodze powództwa cywilnego a nie na forum podajecie dane personalne.

Moja bratowa również ma przeboje z jakimś pajacem w Grudziądzu i podchodzi do egzaminu po raz siódmy ale nic nie upoważnia ani jej ani tym bardziej mnie, do tego aby podawać jego nazwisko na forum publicznym. Jeśli sąd wyda na to pozwolenie - proszę bardzo, obrzucajcie faceta mięsem skoro na to zasługuje, bo ja nie mam zamiaru ponosić żadnych konsekwencji z powodu obelg kogokolwiek na forum :roll:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 września 2009, o 21:10 
malgos napisał(a):
Pozwoliłam sobie wymoderować nazwisko gościa.

Ok, rozumiem.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 września 2009, o 21:42 
Offline

Dołączył(a): 14 czerwca 2007, o 19:55
Posty: 3
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Mając ponad 30 lat prawo jazdy począwszy od A na T zakończywszy nie odważyłbym się na stwierdzenia "Osobiście jako kierowca z kategoriami B, C, C+E stwierdzam, że byłabyś zagrożeniem dla siebie, ale głównie dla innych użytkowników dróg " Jakie masz doświadczenie w prowadzeniu pojazdów mechanicznych w wieku 24 lat. Brawura to niestety zazwyczaj jedyny Wasz atut na szosie


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 września 2009, o 21:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 października 2008, o 05:50
Posty: 2683
Lokalizacja: zza roga
Płeć: Mężczyzna
Mnie uwalono (kwidzyński egzaminator) Pan M....h za (Kat A)
niedociągnięcie paska od kasku i niepoinformowanie go o ustawieniu lusterek pomimo ich ustawienia :)
"Na władzę nie poradzę "
Za drugim razem śpiewająco :P :D :D

_________________
Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 września 2009, o 06:02 
Offline

Dołączył(a): 10 grudnia 2007, o 13:38
Posty: 172
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Ja na kat.B miałem kolesia co za głupote człowieka opiepszał a po chwili gadał "spokojnie" ja osobiście kretynem się nie przejmowałem, jechałem dalej i zdałem za pierwszym razem :-)
Teraz tylko czeka mnie egzamin na kat.A zobaczymy jak pójdzie :-)

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 września 2009, o 06:21 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 marca 2006, o 12:48
Posty: 13854
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
filkwidz napisał(a):
Brawura to niestety zazwyczaj jedyny Wasz atut na szosie

Nie generalizował bym tak na Twoim miejscu, bo sporo można by powiedzieć o Was, bardziej doświadczonych, zaś o kulturze jazdy można by "niezłą" książkę napisać.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.