Niezależne forum mieszkańców Kwidzyna i nie tylko :-)

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 30 września 2009, o 10:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 kwietnia 2008, o 08:58
Posty: 964
Lokalizacja: Włocławek
Płeć: Mężczyzna
Moja córka zdawała 17 razy .Niestety zdała .Pierwszym wyjazdem z mamusią ( też ma prawko ) skasowała przód auta .Było pod wieczór i nie zauważyły na parkingu wywrotki - fakt parking był nieoświetlony .Od tamtej pory jeżdzi skuterem .

_________________
To wszystko nic , na przeciw wieczności .


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 września 2009, o 11:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 sierpnia 2009, o 13:20
Posty: 52
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Kobieta
drodsik: nie znasz sytuacji jaka miala miejsce z ta podwojna ciagla wiec zachowaj rady dla siebie poniewaz tak ja wiem iz najechalam na nia bo zmusila mnie sytuacja,moj egzaminator ktory najwyrazniej chcial mnie udupic, instruktor ze szkolky prawa jazdy rowniez tak uwaza i kazal ie odwolywac,jak i moj tata ktory ma prawojazdy od 50 lat. Ja nie zmiescilabym sie nie najezdzajac na te podwojna ciagla poniewaz staly tam zaparkowane samochody i toyotka choc mala nie przecisnelabym sie.Stalo sie tak bo wiem ze jezeli zmusza mnie do tego sytuacja to nie utrudniajac nikomu ruchu ani nie stwarzajac sytuacji zagrozenia mam p[rawo takk zrobic.

robik: i tu sie mylisz poniewaz tak sie zdarza ze ludzie umiejac jezdzic po prostu nie zdaja,sila wyzsza taki egzamin to jak los na loterii nie pomyslales o tym? zgrozeniem to sa dla nas egzaminatorzy ktorzy sa hamscy aroganccy i chca pokazac co to nie oni ze sa bogami ze od ncch zalezy nasze byc albo nie byc. A jezeli chodzi o wypoiwadanie sie na temat moich dokladnie umiejetnosci prowadzenia itemu podobnych spraw to bylo by milo ja bys zachowal je jednak dla siebie poniewaz ocenianie ludzi z gory to brzydka wada. Zdawalam 4 razy podejde i piaty... [pzdro dla wszystkich wytrwalych w podobnej sytuacji


Ostatnio edytowano 30 września 2009, o 14:23 przez siulentas, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 września 2009, o 11:36 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 kwietnia 2007, o 18:03
Posty: 1425
Lokalizacja: Niedaleko. ;)
Płeć: Mężczyzna
Rozbawił mnie ten wątek.
siulentas napisał(a):
Egzaminatorzy maja okropne podejscie

siulentas napisał(a):
glupi pacholek
siulentas napisał(a):
podwojna ciagla
siulentas napisał(a):
zachaczylam lusterkiem


Faktycznie, egzaminatorzy się po prostu czepiają... Jak oni tak mogą...
Robik napisał(a):
Ty po prostu nie nadajesz się na kierowcę

A poważniej - cieszę się, że jest jeszcze kilku idealnych bezbłędnych, potrafiących wszystko w mig pojąć i opanować. Kilku mających "dryg".

Robik napisał(a):
...że byłabyś zagrożeniem dla siebie, ale głównie dla innych użytkowników drogi.


Egzaminator widocznie uważał podobnie i dlatego nie zaliczył egzaminu, prawda? Ale na tym polega "nauka jazdy", żeby te mityczne umiejętności pojąć i pozwolić egzaminatorowi z czystym sumieniem wystawić ocenę pozytywną, prawda? Nie każdy jest nie(?)stety tak doskonały jak kilka osób z tego forum....

pozdrawiam i owocnej nauki życzę.

_________________
I may be dumb, but I'm not stupid.
1st Hole in One - 07/03/10 Athgoe 8 par3 index 14!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 września 2009, o 11:40 
Mirrr napisał(a):
Moja córka zdawała 17 razy .Niestety zdała .Pierwszym wyjazdem z mamusią ( też ma prawko ) skasowała przód auta .Było pod wieczór i nie zauważyły na parkingu wywrotki - fakt parking był nieoświetlony .Od tamtej pory jeżdzi skuterem .

no tak, teraz najwyzej skasuje skuter i wlasne zycie......
dziwne podejscie :neutral:
ps
moj syn zdal za pierwszym razem, czyli sie da.
jezdzi juz dwa lata i nie mam zastrzezen
ale i tak ani motoru ani skutera bym mu nie kupila


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 września 2009, o 11:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 sierpnia 2009, o 13:20
Posty: 52
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Kobieta
filkwidz: spoko masz prawo do zdania ale bylo by milo nie zucac obelg w sty;u ze sie nie nadaje badz ze bylabym zagrozeniem. Kurs swietnie przeszlam naprawde do tego od dziecka mam kontakt z samochodami z racji tego ze tata jest z zawodu kierowca od 50 lat. TAKIE PIESKIE SZCZESCIE no trudno ale to nie powod by stwierdzac ze sie nie nadaje. Fakt w wiekszosci brawura bierze gore ale nie tylko mlodych to dotyczy bywa ze starsi kierowcy majacy tzw doswiadczenie uwazaja ze sa niewiedomo jak dobrzy w tym a czesto to sie mija z celem. pokazuja co to nie oni a co do zgodnosci jazdy z przepisami to pozostawia to wiele do zyczenia.

drosik: kultura tychze doswiadczonych kierowcow wychodzi na wierzch gdy taki kierowca jedzze za samochodem z L nauki jazdy. Trabienie,epitety,wyzwiska,prowokacje i wiele innych... a przeciez po to jest to bardzo widoczne L na dachu by uszanowac to iz ktos sie dopiero uczy.
Mirrr : eychodze z zalozenia ze traktowwanie prawa jazdy jako gadzet nie jest dobrym podejsciem. Ja chce je zdac by muc poruszac sie w ruchu drogowym ulatwiajac sobie tym samym zycie zgodnie z kodeksem jego zasadami. Chcialabym miec sytuacje ze moglabym powiedziec ze odpuszczam bo sie nie nadaje ale doskonale wiem tja i moi bliscy ze ja mam po prostu pecha.

I MALA WZMIANKA DLA PANA Z 30 LETNIM STARZEM: KURS SLUZY DO PRZYGOTOWANIA KURSANTA DO ZDANIA EGZAMINU. MAJAC PRAWO DO PORUSZANIA SIE NA DRODZE ZDOBYWAMY DOSWIADCZENIE NIE ODWROTNIE. NIE OCZEKUJCIE OD NAS ''MLODZIKOW'' CODOW.TROCHE WYROZUMIALOSCI DAJCIE PRZYKLAD ZAMIAST WIECZNIE NARZEKAC BO NIE JESTESCIE I NIGDY NIE BEDZIECIE JEDYNYMI

magzeust: EGZAMINATOR OCENI Z CZYSTYM SUMIENIEMBYLO BY ZBYT PIEKNIE I IDEALNIE GDYBY BYLO TAK JAK PISZESZ...UZYTKOWNIKAMI DROG!!!

[ Komentarz dodany przez: Bombka: |30 Wrz 2009|, 2009 15:32 ]
siulentas,
1) proszę edytować posta a nie dodawać jednego pod drugim w odstępie paru minut,
2) proszę nie nadużywać Caps Locka w swoich wypowiedziach


Ostatnio edytowano 30 września 2009, o 14:35 przez siulentas, łącznie edytowano 6 razy

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Jak to jest z tym prawem jazdy???
PostNapisane: 30 września 2009, o 12:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 kwietnia 2008, o 03:43
Posty: 342
Lokalizacja: Kwidzyn / Rakowiec
Płeć: Mężczyzna
siulentas napisał(a):
j...zdaja czesto za pierwszym razem... hmmm glupi ma zawsze szczescie? czy moze ma za co kupic<mysli>.........hmmm....


Ja zdałem za pierwszym razem. Nie kupowałem, a i głupi na pewno nie jestem!!! :evil:
Ostrzegasz wszystkich tu piszących przed ocenianiem innych, najpierw zastanów sie co Ty piszesz!!
Widocznie jednak te "głupki" jeżdżą lepiej od Ciebie :twisted:

_________________
Jesteśmy e(L)itą, nie tłumem. W sercach nosimy dumę.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 września 2009, o 14:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 listopada 2006, o 23:38
Posty: 123
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
filkwidz napisał(a):
Jakie masz doświadczenie w prowadzeniu pojazdów mechanicznych w wieku 24 lat. Brawura to niestety zazwyczaj jedyny Wasz atut na szosie


Oczywiście z całą pewnością nie takie jak Ty, bo jestem jednak sporo od Ciebie młodszy, lecz mimo to bądź pewny, że sporo widziałem i mam doskonałą wyobraźnię na drodze i swój rozum, więc potrafię przewidzieć 90% zdarzeń drogowych podczas prowadzenia auta i tego życzę Tobie i wszystkim innym kierowcom.


Ostatnio edytowano 30 września 2009, o 14:39 przez Robik, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 września 2009, o 17:47 
Offline

Dołączył(a): 14 czerwca 2007, o 19:55
Posty: 3
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Robik Szkolę ludzi na te uprawnienia od 14 lat i zawsze boję sie takich jak Ty W szkoleniu zwracam przede wszystkim uwagę na to aby nie byc za pysznym takim jakim Ty jesteś a takie stwierdzenie sporo widziałem i mam doskonałą wyobraźnię na drodze i swój rozum, więc potrafię przewidzieć 90% zdarzeń drogowych podczas prowadzenia auta tylko mnie w tym umacnia Więcej pokory na szosie.
Natomiast do siulentas Czytaj uważnie co inni piszą


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 września 2009, o 18:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 maja 2008, o 23:54
Posty: 1567
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Mirrr napisał(a):
Od tamtej pory jeżdzi skuterem .


To osobny temat - dzieci na skuterach.

Drażni mnie notorycznie jak jadą po mieście pół metra za mną. Może szanowni rodzice powinni im wytłumaczyć, że to jednak jest nierozsądne. A może ja mam tylko przywidzenia i skuterki tylko za mną w takim małym odstępie jeżdżą?

_________________
L is like LSD - You see more, feel more, and it's easy to become addicted :D

Świat byłby bezpieczniejszy, gdyby przed wejściem do samolotu trzeba by było zjeść kawałek bekonu.
NDIE


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 września 2009, o 18:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 sierpnia 2009, o 13:20
Posty: 52
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Kobieta
rzeczywiscie nadmierna pewnosc siebie swoich umiejetnosci to niedobre podejscie i przyczyna brawury laikow na drogach. Najczesciej jednak sa oni tak bardzo pewni siebie bo przeciez zdali za pierwszym,drugim podejsciem albo bezstresowo po prostu zaplacili gdzie trzeba.
Ja czekam na piata poprawke,wyciagne z tego lekcje pokory bo najwyrazniej tak po prostu musi byc. Niemniej jednak nie zgodze sie z opinia ze sie do tego nie nadaje i ze powinnam siedziec a miejscu pasazera.

a jak kiedys wygladal egzamin na prawojazdy? 20 czy 30 lat temu? za komuny jeszcze ???


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 września 2009, o 19:21 
Offline

Dołączył(a): 14 czerwca 2007, o 19:55
Posty: 3
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
Egzamin który ja zdawałem nie istotne czy za komuny czy nie był w sektorze sprawnościowym wykonywany w określonym czasie Dynamika oraz opanowanie to decydujący atrybut który pozwolił na osiągnięcie wymarzonego prawa jazdy Później oczywiście miasto Trud w zdobyciu tego świstka powodował większy szacunek do tego co się zdobyło Brak gier komputerowych a co za tym idzie dodatkowe życia w poszczególnych etapach gry pozwala znaczniej trzeźwiej spojrzeć na rzeczywistość i umieć właściwie oceniać swoje umiejętności

a jeszcze jedno siulentas mimo wszystko przeczytaj uważnie co ja poprzednio pisałem w pierwszej mojej wypowiedzi i nie bądź aż tak impulsywna bo nie zawsze to pomaga


Ostatnio edytowano 30 września 2009, o 19:51 przez filkwidz, łącznie edytowano 3 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 października 2009, o 08:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 listopada 2006, o 23:38
Posty: 123
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
filkwidz napisał(a):
potrafię przewidzieć 90% zdarzeń drogowych

filkwidz napisał(a):
Więcej pokory na szosie

Pokory więcej proponuję tym kierowcom, którzy uważają, że w 100% są w stanie przewidzieć każdą sytuację i zawsze są pewni, że cało do domu przyjadą.

I oczywiście instruktorom: http://www.youtube.com/watch?v=xnOo8wVeupQ

filkwidz napisał(a):
Szkolę ludzi na te uprawnienia od 14 lat

A co to kompetencji osób szkolących też miałbym kilka zastrzeżeń (nie mówię o Tobie – zostawiam to dla Twojego sumienia), ale są w naszym mieście firmy gdzie kursant idzie na egzamin nie wyjeździwszy wszystkich zaplanowanych godzin, bo w odczuciu instruktora już sobie radzi i powinien zdać, a pieniądze zaoszczędzone na paliwie itp. zostają oczywiście w szkole jazdy.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 października 2009, o 14:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 sierpnia 2009, o 13:20
Posty: 52
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Kobieta
slavek18: ja nie nazwalam nikogo glupkiem. Jesli zdales za 1 razem to gratuluje ale nie oceniaj moich umiejetnosci na podstawie slowa pisanego ok. Czy ja jezdze dobrze czy ktokolwiek inny nie mi to oceniac ja jedynie moge stwierdzic ze dobrze czuje sie na miejscu kierowcy to wszystko.

Impulsywna? byc moze jest to spowodowane tym iz ktos mnie ocenia pod katem umiejetnosci prowadzenia na podstawie tego co napisalam.

Robik: rzeczywiscie instruktorom mozna by wiele zarzucic...

aha i jeszcze apropos tej podwojnej ciaglej to ja na nia najechalam egzaminator uznal ze ja przekroczylam a sytuacja byla specyficzna. Jachalam droga z pierszenstwem przejechalam skrzyzzowanie i skierowalam sie w prawo w droge prowadzaca pod gore. Nie byla to juz droga z pierszenstwem. Tam wykonywalam manewr zawracania na trzy. Manewr zaliczony powrot. Wracajac skrecilam w lewo w droge z pierszenstwem przejazdu, pasy ruchu rozdzielone podwojna ciagla. Skrecajac nappotkalam przeszkode tj dwa samochody zaparkowane dwoma kolami na chodniku bardzo wysuniete na jezdnie. Jarisek jest maly ale nie bylo szans by sie zmiescic nie najezdzajac na te linie nie haczac o owe auta. Co mialam zrobic? stanac i trabic? czy moze wyjsc i poszukac delikwentow bo przeciez zdaje egzamin i musze przejechac? zmusila mnie do tego sytuacja a i uczono mnie ze w takiej sytuacji jest to prawidlowe zachowanie nie utrudniajjac ruchu oczywiscie. Zaskoczyla mnie wiec reakcja egzaminatora bo tam poprostu nie dalo by sie przejechac stad i moja lekka frustracja.


Ostatnio edytowano 1 października 2009, o 15:46 przez siulentas, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 października 2009, o 06:11 
Offline

Dołączył(a): 10 grudnia 2007, o 13:38
Posty: 172
Lokalizacja: Kwidzyn
Płeć: Mężczyzna
siulentas napisał(a):
Co mialam zrobic? stanac

Jeśli nie było znaku B-36 to czemu nie :-)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 października 2009, o 20:19 
Siulentas i jak tam Twoje prawo jazdy ? Zdałaś ?


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron


-->

Forum e-kwidzyn jest własnością Stowarzyszenia Promocji Medialnej e-Kwidzyn. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Właściciel Forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zgłoś post do moderacji.